MENU

Træningskamp Senior //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
109332
19-07 2014
Kl. 12:00
Frem Sakskøbing LUIF JP Air Tech Arena
109333 fr
25-07 2014
Kl. 18:00
Frem Sakskøbing Næstved JP Air Tech Arena
678185
26-07 2014
Kl. 14:30
Systofte LUIF OK+ Arena
269996
26-07 2014
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vordingborg IF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
270015 ti
29-07 2014
Kl. 18:00
Nykøbing FC NFC U19 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
678561 ti
29-07 2014
Kl. 19:00
SIF NB Søllested stadion
109334 ti
29-07 2014
Kl. 19:00
Frem Sakskøbing DMI JP Air Tech Arena B. Frem
512975 to
31-07 2014
Kl. 19:00
MB Ørslev GIF (V) MB's anlæg
ANN

Kampen annulleret

678205 to
31-07 2014
Kl. 19:00
Eskilstrup Vordingborg IF Eskilstrup stadion
678159
02-08 2014
Kl. 11:00
Nykøbing FC - 2. div. Næstved IF - 2. div. Nykøbing F. Idrætspark Nykøbing FC
678212
02-08 2014
Kl. 11:30
Væggerløse FK Sydsjælland 05 NBJ Arena
678189
02-08 2014
Kl. 15:00
Nykøbing FC Systofte NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
681602 ti
05-08 2014
Kl. 18:45
Nykøbing FC U 19 FC Vestsjælland U 19 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
270016 ti
05-08 2014
Kl. 19:00
NAB DMI Burger King Arena Nr. Alslev
678800 ti
05-08 2014
Kl. 19:00
Tirsted IK 85 ØUB Salming Arena
678193 to
07-08 2014
Kl. 18:00
NB Team Lolland U 17 OK+ stadion Nakskov Boldklub
876713 to
07-08 2014
Kl. 18:30
Nykøbing FC B. Frem NFC Anlæg Syd
678207 to
07-08 2014
Kl. 19:00
Eskilstrup Horbelev Eskilstrup stadion
678825 to
07-08 2014
Kl. 19:00
LUIF NFB LUIF´s anlæg Listrup U&IF
679044 to
07-08 2014
Kl. 19:00
Tingsted ØUB Tingsted stadion
109346 fr
08-08 2014
Kl. 19:00
NFB Vanløse KL Køleteknik Arena
ANN

Kampen annulleret

512978 fr
08-08 2014
Kl. 19:00
MB Sydalliancen MB's anlæg
272698
09-08 2014
Kl. 13:00
TGB FK Sydsjælland 05 TGB´s anlæg TGB
678801 ti
12-08 2014
Kl. 18:30
Tirsted IK 85 Sydalliancen Salming Arena Tirsted IK 85
272699 ti
12-08 2014
Kl. 19:00
TGB Nykøbing FC TGB´s anlæg
678208 ti
12-08 2014
Kl. 19:00
NAB Eskilstrup Burger King Arena Nr. Alslev
678214 ti
12-08 2014
Kl. 19:00
Systofte Tingsted OK+ Arena Systofte BK
395190
31-01 2015
Kl. 13:15
2. div. Nykøbing FC Ringsted Gunslevholm Idrætsefterskole Nykøbing FC
438690
14-02 2015
Kl. 15:15
Væggerløse Vordingborg IF Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
381414
15-02 2015
Kl. 11:00
NAB TGB Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
381415
15-02 2015
Kl. 12:40
Tingsted Eskilstrup Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
381416
15-02 2015
Kl. 14:20
Præstø IF DMI Gunslevholm Idrætsefterskole
ANN

Kampen annulleret

383208
15-02 2015
Kl. 14:20
Præstø IF DMI Gunslevholm Idrætsefterskole
383363
15-02 2015
Kl. 14:20
DMI Præstø IF Gunslevholm Idrætsefterskole
ANN

Kampen annulleret

401442 fr
20-02 2015
Kl. 18:00
Nakskov Boldklub Team Lolland Kunstgræsbanen, Nakskov Nakskov Boldklub
456491 fr
20-02 2015
Kl. 19:30
Nakskov Horslunde Kunstgræsbanen, Nakskov Nakskov Boldklub
395458
21-02 2015
Kl. 11:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Gunslevholm Idrætsefterskole Nykøbing FC
395191
21-02 2015
Kl. 13:15
2. div. Nykøbing FC Lyngby Gunslevholm Idrætsefterskole Nykøbing FC
456492
21-02 2015
Kl. 13:30
Nakskov DMI Kunstgræsbanen, Nakskov
456760
21-02 2015
Kl. 15:00
NFB U17 dr. Nykøbing FC KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
381456
22-02 2015
Kl. 11:00
DMI Tingsted Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
381457
22-02 2015
Kl. 12:40
NAB Præstø IF Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
381482
22-02 2015
Kl. 14:20
TGB Eskilstrup Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
401443 to
26-02 2015
Kl. 19:00
Nakskov Boldklub Søllested IF Søllested stadion
456616 fr
27-02 2015
Kl. 18:00
Nakskov Boldklub Nykøbing FC OK+ stadion Nakskov Boldklub
436516
28-02 2015
Kl. 13:45
Horslunde BK B. Velo Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
458514
28-02 2015
Kl. 15:05
Systofte Holmegaard GB NFC Anlæg Nord Kunst Systofte BK
456517
28-02 2015
Kl. 15:15
Listrup U&IF Vordingborg IF Gunslevholm Idrætsefterskole
456336
28-02 2015
Kl. 15:30
Nakskov Boldklub Nykøbing FC Kunstgræsbanen, Nakskov Nakskov Boldklub
438687
01-03 2015
Kl. 11:00
Væggerløse BK Nordfalster FB NBJ Arena
457279
01-03 2015
Kl. 13:00
Væggerløse BK Nordfalster FB NBJ Arena
381483
01-03 2015
Kl. 15:00
Eskilstrup DMI Gunslevholm Idrætsefterskole
UDS

Kampen udsat

457959
01-03 2015
Kl. 16:30
U19-1-Nykøbing FC MB Gunslevholm Idrætsefterskole
458780 ti
03-03 2015
Kl. 19:00
B. Frem Døllefjelde Musse IF JP Air Tech Arena B. Frem
488619 fr
06-03 2015
Kl. 18:00
Nykøbing FC Næstved I.F. NFC Anlæg Nord Kunst
438622 fr
06-03 2015
Kl. 19:00
Søllested IF Væggerløse BK Kunstgræsbanen, Nakskov
520532
07-03 2015
Kl. 13:45
LUIF Ørslev GIF (V) NFC Anlæg Nord Kunst Listrup U&IF
426046
07-03 2015
Kl. 14:30
B. Frem Branderslev IF JP Air Tech Arena
ANN

Kampen annulleret

493383
07-03 2015
Kl. 15:00
Nordfalster FB B. Frem KL Køleteknik Arena
521410
07-03 2015
Kl. 15:15
Systofte FK Sydsjælland 05 NFC Anlæg Nord Kunst Systofte BK
520570
08-03 2015
Kl. 12:00
NB/Velo ØUB Kunstgræsbanen, Nakskov
381521
08-03 2015
Kl. 13:00
TGB Præstø IF Gunslevholm Idrætsefterskole
381523
08-03 2015
Kl. 14:40
NAB Tingsted Gunslevholm Idrætsefterskole
520569 ti
10-03 2015
Kl. 19:00
DMI U19 NFC DMI´s anlæg
401444 fr
13-03 2015
Kl. 18:00
Nakskov Boldklub Branderslev IF Kunstgræsbanen, Nakskov Nakskov Boldklub
426057 fr
13-03 2015
Kl. 18:30
B. Frem Lolland-Falster Alliancen ApS JP Air Tech Arena B. Frem
438623 fr
13-03 2015
Kl. 19:00
Søllested IF Nakskov Boldklub Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

553363 fr
13-03 2015
Kl. 19:00
Eskilstrup LUIF Gunslevholm Idrætsefterskole
456337 fr
13-03 2015
Kl. 19:30
Nakskov Boldklub Søllested IF Kunstgræsbanen, Nakskov Nakskov Boldklub
395459
14-03 2015
Kl. 13:00
Nykøbing FC Ørslev IF (H) Gunslevholm Idrætsefterskole
448666
14-03 2015
Kl. 14:00
Horslunde BK Sydalliancen Kunstgræsbanen, Nakskov
394321
14-03 2015
Kl. 14:00
DMI Haslev FC DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
519959
15-03 2015
Kl. 12:00
Nakskov Boldklub Nørre Alslev BK OK+ stadion
381524
15-03 2015
Kl. 13:00
Tingsted Præstø IF Gunslevholm Idrætsefterskole
381525
15-03 2015
Kl. 14:40
TGB DMI Gunslevholm Idrætsefterskole
160667 to
19-03 2015
Kl. 19:00
Tirsted IK 85 B. Frem Salming Arena
438624 to
19-03 2015
Kl. 19:00
Søllested IF B. Velo Søllested stadion
459810 fr
20-03 2015
Kl. 18:00
B. Frem Tuse IF JP Air Tech Arena
UDS

Kampen udsat

459167
21-03 2015
Kl. 13:00
Sydalliancen MB Kosmos Arena
456338
21-03 2015
Kl. 13:30
Nakskov Boldklub B. Frem Kunstgræsbanen, Nakskov
158023
21-03 2015
Kl. 14:00
Systofte Ørslev GIF (V) OK+ Arena
563645
21-03 2015
Kl. 14:00
Væggerløse BK Søllested IF NBJ Arena
381526
21-03 2015
Kl. 14:30
NAB Eskilstrup Burger King Arena Nr. Alslev
520509
21-03 2015
Kl. 14:30
Nykøbing FC Vordingborg IF NFC Anlæg Nord Kunst
521647
21-03 2015
Kl. 15:00
LUIF DMI LUIF´s anlæg Listrup U&IF
401445
21-03 2015
Kl. 15:30
Nakskov Boldklub BK Sydlangeland Kunstgræsbanen, Nakskov
564100
22-03 2015
Kl. 10:00
Horslunde BK Væggerløse BK Kunstgræsbanen, Nakskov
519960
22-03 2015
Kl. 12:00
Nakskov Boldklub Tingsted BK OK+ stadion
521412
22-03 2015
Kl. 15:00
Nykøbing FC TGB TGB´s anlæg
555725 to
26-03 2015
Kl. 19:00
Maribo BK TGB MB's anlæg
438625 fr
27-03 2015
Kl. 19:00
Søllested IF Horslunde BK Søllested stadion
401446 fr
27-03 2015
Kl. 19:30
Nakskov Boldklub Branderslev IF Kunstgræsbanen, Nakskov
393893
28-03 2015
Kl. 11:00
B. Frem Guldborg IF Guldborg stadion
438689
28-03 2015
Kl. 13:00
Væggerløse BK Nyråd IF NBJ Arena
459168
28-03 2015
Kl. 13:00
Sydalliancen Nykøbing FC Kosmos Arena
206684
28-03 2015
Kl. 15:00
Systofte MB Nyk. F. Atletikstadion
221287
28-03 2015
Kl. 15:00
NFB TGB KL Køleteknik Arena
211106
29-03 2015
Kl. 11:00
LUIF B. Velo LUIF´s anlæg
381527
29-03 2015
Kl. 11:00
TGB Tingsted Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
381528
29-03 2015
Kl. 12:40
NAB DMI Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
381529
29-03 2015
Kl. 14:20
Eskilstrup Præstø IF Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
169965 on
01-04 2015
Kl. 19:00
Bandholm BK Nakskov Boldklub OK+ stadion
ANN

Kampen annulleret

555722 to
02-04 2015
Kl. 10:00
Maribo BK Systofte BK MB's anlæg
432910 to
02-04 2015
Kl. 10:30
Øster Ulslev BK TGB Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
221666 to
02-04 2015
Kl. 11:00
Nakskov Frem Sakskøbing Kunstgræsbanen, Nakskov
561013 to
02-04 2015
Kl. 14:00
Sydalliancen LUIF Kosmos Arena
171978
04-04 2015
Kl. 11:00
DMI LUIF DMI´s anlæg
555721
04-04 2015
Kl. 13:00
Maribo BK Væggerløse BK MB's anlæg Maribo BK
457610
04-04 2015
Kl. 14:30
Branderslev IF B. Velo Branderslev stadion
225073 ti
07-04 2015
Kl. 18:30
NFB LUIF KL Køleteknik Arena
226452 ti
07-04 2015
Kl. 19:00
NAB U17 dr. NFC Burger King Arena Nr. Alslev
165236 ti
07-04 2015
Kl. 19:00
Øster Ulslev BK Listrup U&IF Øster Ulslev stadion
315693 fr
24-07 2015
Kl. 19:00
Nakskov Boldklub Systofte BK KL Køleteknik Arena
406436
25-07 2015
Kl. 11:00
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF OK+ stadion FC Nakskov
315696
25-07 2015
Kl. 13:00
Nakskov Boldklub Nordfalster FB KL Køleteknik Arena
483358
25-07 2015
Kl. 13:00
Nordfalster FB FC Nakskov KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
483144
25-07 2015
Kl. 15:00
Væggerløse BK Vordingborg IF NBJ Arena Væggerløse BK
483224 ti
28-07 2015
Kl. 19:00
Nykøbing FC FCNykøbing NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
483209 to
30-07 2015
Kl. 19:00
Væggerløse BK Listrup U&IF NBJ Arena Væggerløse BK
483584 to
30-07 2015
Kl. 19:00
Horslunde BK FC Nakskov Dickows vvs arena Horslunde BK
466888 fr
31-07 2015
Kl. 18:30
Nykøbing FC Nykøbing FC NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
479579 fr
31-07 2015
Kl. 19:00
B. Frem Nakskov Boldklub JP Air Tech Arena B. Frem
483359 fr
31-07 2015
Kl. 19:00
Nordfalster FB Ørslev IF (H) KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
483228
01-08 2015
Kl. 13:30
LUIF Tingsted LUIF´s anlæg Listrup U&IF
505028
01-08 2015
Kl. 14:00
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
347331
02-08 2015
Kl. 12:00
Døllefjelde Musse IF Nykøbing FC DMI´s anlæg
483226 ti
04-08 2015
Kl. 19:00
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
517719 ti
04-08 2015
Kl. 19:00
Sydalliancen FC Nakskov Kosmos Arena Rødby BK
531800 ti
04-08 2015
Kl. 19:00
TGB Søllested TGB´s anlæg TGB
347330 on
05-08 2015
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF B. Frem DMI´s anlæg
519633 to
06-08 2015
Kl. 18:45
B. Frem ØUB JP Air Tech Arena B. Frem
465409 to
06-08 2015
Kl. 19:00
Systofte NFB OK+ Arena Systofte BK
529041 fr
07-08 2015
Kl. 18:00
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
479580 fr
07-08 2015
Kl. 19:00
B. Frem Horslunde BK JP Air Tech Arena B. Frem
406438
08-08 2015
Kl. 13:30
FC Nakskov Espergærde IF OK+ stadion
483230
08-08 2015
Kl. 13:30
Sydalliancen LUIF Kosmos Arena Rødby BK
534209
08-08 2015
Kl. 14:00
TGB Nykøbing FC TGB´s anlæg TGB
593338
08-08 2015
Kl. 15:00
U17 Nykøbing FC U17 Næstved NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
529042 ma
10-08 2015
Kl. 17:30
Nykøbing FC NFC U17 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
593334 ti
11-08 2015
Kl. 18:30
SIF Nykøbing FC Søllested stadion
604351 ti
11-08 2015
Kl. 19:00
NAB Vordingborg IF Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
490378 ti
11-08 2015
Kl. 19:00
FC Nakskov Øster Ulslev BK OK+ stadion
604352 on
12-08 2015
Kl. 19:00
Tirsted IK 85 Branderslev IF Salming Arena Tirsted IK 85
981190
16-01 2016
Kl. 13:30
FC Nakskov u19 Nykøbing FC u17 OK+ stadion
447550
06-02 2016
Kl. 13:30
FC Nakskov Væggerløse BK OK+ stadion
783970
06-02 2016
Kl. 13:30
FC Nakskov Væggerløse BK OK+ stadion FC Nakskov
447552
13-02 2016
Kl. 13:30
FC Nakskov Maribo BK OK+ stadion FC Nakskov
849473
20-02 2016
Kl. 12:00
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion
982534
20-02 2016
Kl. 12:00
Væggerløse BK Nyråd IF Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
400328
20-02 2016
Kl. 13:00
Guldborg IF B. Frem U19 Guldborg stadion
797204
20-02 2016
Kl. 13:45
FC Nakskov Vordingborg IF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
980737
20-02 2016
Kl. 14:00
Maribo BK Søllested IF MB's anlæg Maribo BK
969490
21-02 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Nordfalster FB NFC Anlæg Syd
969491 fr
26-02 2016
Kl. 19:00
Nykøbing FC Rødby BK NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
953798 fr
26-02 2016
Kl. 19:30
FC Nakskov Øster Ulslev BK Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
965762
27-02 2016
Kl. 12:00
FC Nakskov Horslunde BK Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
379212
27-02 2016
Kl. 13:00
TGB Eskilstrup Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
413256
27-02 2016
Kl. 13:00
Nykøbing FC Næstved I.F. NFC Anlæg Syd
797471
27-02 2016
Kl. 13:45
FC Nakskov B. Frem Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
953810
27-02 2016
Kl. 14:00
Systofte BK Nyråd IF Skovbanen (11 mands kunst) Systofte BK
379213
27-02 2016
Kl. 14:50
NAB DMI Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
993726
27-02 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Næstved I.F. Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
953808
27-02 2016
Kl. 15:30
FC Nakskov Branderslev IF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
849488 fr
04-03 2016
Kl. 18:00
Horslunde BK Søllested IF Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
425272 fr
04-03 2016
Kl. 19:00
B. Frem Vordingborg Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
849490 fr
04-03 2016
Kl. 20:00
FC Nakskov Bispebjerg Boldklub Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
797472
05-03 2016
Kl. 11:00
FC Nakskov Skælskør Boldklub og Idrætsforening Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
840965
05-03 2016
Kl. 13:00
NFC 2. div Kastrup DS Zoo Banen (11 mands kunst)
849493
05-03 2016
Kl. 13:00
Nakskov Boldklub Søllested IF Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
982537
05-03 2016
Kl. 13:00
Væggerløse BK Vordingborg IF NFC Anlæg Nord Kunst Væggerløse BK
379214
05-03 2016
Kl. 13:00
NAB Guldborg IF Gunslevholm Idrætsefterskole
932407
05-03 2016
Kl. 14:30
Rødby BK Øster Ulslev BK Kosmos Arena
379215
05-03 2016
Kl. 14:50
DMI TGB Gunslevholm Idrætsefterskole
400817
05-03 2016
Kl. 15:00
NFC U19 DMI SJ Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
849492
05-03 2016
Kl. 15:00
Horslunde BK Bispebjerg Boldklub Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
982538
06-03 2016
Kl. 12:00
Væggerløse BK Nykøbing FC Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
965763
06-03 2016
Kl. 14:00
FC Nakskov Nordfalster FB Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
554785 fr
11-03 2016
Kl. 18:30
Tingsted LFS B. Frem S1 NFC Anlæg Syd
953799 fr
11-03 2016
Kl. 19:30
FC Nakskov Søllested IF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
849494
12-03 2016
Kl. 13:30
Horslunde BK Listrup U&IF Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
946391
12-03 2016
Kl. 14:00
Øster Ulslev BK Undløse BK Øster Ulslev stadion
953811
12-03 2016
Kl. 14:00
Systofte BK Nordfalster FB Skovbanen (11 mands kunst) Systofte BK
380297
12-03 2016
Kl. 15:30
Nykøbing FC FC Nakskov Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
379216
13-03 2016
Kl. 13:00
DMI LUIF Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
551623
13-03 2016
Kl. 14:00
FC Nakskov FC Nakskov Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
379217
13-03 2016
Kl. 14:50
TGB ØUB Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
969492
13-03 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vordingborg IF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
555153 on
16-03 2016
Kl. 18:30
Tingsted LFS Horbelev S1 Skovbanen (11 mands kunst)
982899 fr
18-03 2016
Kl. 18:00
FC Nakskov Horslunde BK Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
849495 fr
18-03 2016
Kl. 19:45
Horslunde BK Rødby BK Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
953800
19-03 2016
Kl. 12:00
FC Nakskov Listrup U&IF Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

953812
19-03 2016
Kl. 12:15
Systofte BK Præstø IF Skovbanen (11 mands kunst)
379219
19-03 2016
Kl. 13:00
Eskilstrup DMI Gunslevholm Idrætsefterskole
380298
19-03 2016
Kl. 14:00
Nykøbing FC Døllefjelde Musse IF Skovbanen (11 mands kunst) Døllefjelde Musse IF
980255
19-03 2016
Kl. 14:15
Listrup U&IF Maribo BK Zoo Banen (11 mands kunst) Maribo BK
379220
19-03 2016
Kl. 14:50
NAB TGB Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
554449
19-03 2016
Kl. 16:30
Tingsted BK Nørre Alslev BK Zoo Banen (11 mands kunst)
845557
20-03 2016
Kl. 11:00
Søllested IF Øster Ulslev BK Søllested stadion
982539
20-03 2016
Kl. 11:00
Væggerløse BK Boldklubben 1903 Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
435360
20-03 2016
Kl. 14:00
FC Nakskov Nykøbing FC Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
969493
20-03 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Guldborg IF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
364954 ma
21-03 2016
Kl. 19:00
NAB S1 TGB S1 Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
363555 to
24-03 2016
Kl. 11:00
FCN U19 Systofte LF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
822403 to
24-03 2016
Kl. 11:00
B. Frem Nykøbing FC JP Air Tech Arena B. Frem
380300 to
24-03 2016
Kl. 13:00
Nykøbing FC Horslunde BK Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

351983 fr
25-03 2016
Kl. 10:30
B. Frem B. Frem JP Air Tech Arena
ANN

Kampen annulleret

797473 fr
25-03 2016
Kl. 11:00
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
571130
26-03 2016
Kl. 13:00
Listrup U&IF Tingsted BK LUIF´s anlæg Tingsted BK
400537
26-03 2016
Kl. 13:30
Maribo BK Nakskov Boldklub MB's anlæg Maribo BK
413257 ma
28-03 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd
ANN

Kampen annulleret

993727 ma
28-03 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Køge BK Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
428349 ti
29-03 2016
Kl. 18:30
B 1990 Errindlev Nysted Stadion
428313 on
30-03 2016
Kl. 19:00
NAB Vordingborg IF Burger King Arena Nr. Alslev
362934 to
31-03 2016
Kl. 19:00
Rødby BK Tirsted IK 85 Kosmos Arena Rødby BK
953801 fr
01-04 2016
Kl. 18:00
FC Nakskov Rødby BK Kunstgræsbanen, Nakskov
849497 fr
01-04 2016
Kl. 19:00
Horslunde BK Øster Ulslev BK Dickows vvs arena Horslunde BK
822402
02-04 2016
Kl. 13:00
B. Frem Døllefjelde Musse IF JP Air Tech Arena B. Frem
526695
02-04 2016
Kl. 13:30
LUIF LF NFB LF LUIF´s anlæg
982540
02-04 2016
Kl. 14:30
Væggerløse BK Søllested IF NBJ Arena Væggerløse BK
368027
02-04 2016
Kl. 15:00
B. Frem B. Frem JP Air Tech Arena B. Frem
365014
03-04 2016
Kl. 15:00
Nykøbing FC Tingsted BK Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
272630
23-07 2016
Kl. 13:00
Nykøbing FC Nyråd IF NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
881415
23-07 2016
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse IF B. Frem DMI´s anlæg
673518 ti
26-07 2016
Kl. 19:00
Systofte BK NFC U19 OK+ Arena
272628
30-07 2016
Kl. 14:00
Listrup U&IF Horslunde BK LUIF´s anlæg
881416
30-07 2016
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse IF Vordingborg IF DMI´s anlæg
645033 ma
01-08 2016
Kl. 19:00
FC Nakskov B. Frem OK+ stadion FC Nakskov
673519 to
04-08 2016
Kl. 19:00
Systofte BK NFC OK+ Arena Systofte BK
955703 to
04-08 2016
Kl. 19:00
MB Sydalliancen MB's anlæg
783928 fr
05-08 2016
Kl. 19:00
TGB Eskilstrup BK TGB´s anlæg TGB
424506
06-08 2016
Kl. 11:30
FCN U19 LUIF OK+ stadion
645034
06-08 2016
Kl. 14:00
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion
272629
06-08 2016
Kl. 14:00
Listrup U&IF Søllested IF LUIF´s anlæg
ANN

Kampen annulleret

318759
06-08 2016
Kl. 14:00
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd
901201
06-08 2016
Kl. 15:00
B. Frem Vordingborg IF JP Air Tech Arena B. Frem
777651
06-08 2016
Kl. 15:30
Væggerløse BK Øster Ulslev BK NBJ Arena Væggerløse BK
184197 ti
09-08 2016
Kl. 19:00
Eskilstrup BK Listrup U&IF Eskilstrup stadion Eskilstrup BK
673514 ti
09-08 2016
Kl. 19:00
Nykøbing FC Ørslev GIF (V) NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
673520 ti
09-08 2016
Kl. 19:00
Systofte BK FC Nakskov U19 OK+ Arena Systofte BK
795671 to
11-08 2016
Kl. 18:30
B. Frem Nordfalster JP Air Tech Arena
240140 to
11-08 2016
Kl. 19:00
FC Nakskov Søllested IF OK+ stadion
ANN

Kampen annulleret

995587 fr
12-08 2016
Kl. 18:00
LUIF Horbelev LUIF´s anlæg
534633 fr
12-08 2016
Kl. 18:00
Døllefjelde Musse IF Listrup U&IF DMI´s anlæg
ANN

Kampen annulleret

783929 fr
12-08 2016
Kl. 18:30
TGB Tingsted BK TGB´s anlæg
424515 fr
12-08 2016
Kl. 18:45
ØUB S1 B. Frem S1 Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
424516 fr
12-08 2016
Kl. 18:45
Sydalliancen Horslunde LF Kosmos Arena Rødby BK
645035 fr
12-08 2016
Kl. 19:00
FC Nakskov Maribo BK OK+ stadion FC Nakskov
777652
13-08 2016
Kl. 15:30
Væggerløse BK Nyråd IF NBJ Arena Væggerløse BK
995581 ma
15-08 2016
Kl. 19:00
Guldborg IF DMI Guldborg stadion Guldborg IF
421860
21-01 2017
Kl. 11:30
Nykøbing FC Avarta Skovbanen (11 mands kunst)
421862
28-01 2017
Kl. 13:00
Nykøbing FC Lyngby U19 Skovbanen (11 mands kunst)
113359
18-02 2017
Kl. 11:00
Nykøbing FC Nyråd IF Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

113665
18-02 2017
Kl. 11:00
Væggerløse BK Nyråd IF Skovbanen (11 mands kunst)
421863
18-02 2017
Kl. 13:00
Nykøbing FC Holbæk B&I Skovbanen (11 mands kunst)
115819
25-02 2017
Kl. 11:00
B. Frem Nyråd IF Skovbanen (11 mands kunst) B. Frem
565871
25-02 2017
Kl. 13:30
FC Nakskov Vordingborg IF Kunstgræsbanen, Nakskov
604755
25-02 2017
Kl. 14:00
Nykøbing FC Nyråd IF Skovbanen (11 mands kunst)
102948
25-02 2017
Kl. 15:00
Døllefjelde Musse IF Systofte BK Skovbanen (11 mands kunst)
115818
25-02 2017
Kl. 15:30
Guldborg IF Systofte BK Guldborg stadion
123475
25-02 2017
Kl. 16:00
NFC BK. Fix Skovbanen (11 mands kunst)
102367
26-02 2017
Kl. 13:00
Væggerløse BK Døllefjelde Musse IF Zoo Banen (11 mands kunst)
596208
26-02 2017
Kl. 13:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
603777 fr
03-03 2017
Kl. 18:00
Horslunde BK Søllested IF Kunstgræsbanen, Nakskov
151033 fr
03-03 2017
Kl. 19:00
NFC S3 IF Skjold Birkerød Skovbanen (11 mands kunst)
606666 fr
03-03 2017
Kl. 19:30
FC Nakskov Øster Ulslev BK Kunstgræsbanen, Nakskov
877697
04-03 2017
Kl. 09:00
Nykøbing FC Listrup U&IF Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
102368
04-03 2017
Kl. 12:00
Væggerløse BK Ørslev GIF (V) Gunslevholm Idrætsefterskole
171614
04-03 2017
Kl. 13:00
Systofte LF NFC SS Skovbanen (11 mands kunst) Systofte BK
606655
04-03 2017
Kl. 13:15
Systofte LF NFC LF Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

565872
04-03 2017
Kl. 13:30
FC Nakskov Nordfalster FB Kunstgræsbanen, Nakskov
606665
04-03 2017
Kl. 14:00
Nykøbing FC Nyråd IF Skovbanen (11 mands kunst)
102943
04-03 2017
Kl. 14:15
Døllefjelde Musse IF Døllefjelde Musse IF Gunslevholm Idrætsefterskole
171612
04-03 2017
Kl. 15:00
NFC U17 AB U17 Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
427497
04-03 2017
Kl. 16:00
Nykøbing FC Østmøn SGI Skovbanen (11 mands kunst)
171615
05-03 2017
Kl. 16:30
Tingsted LF FK Sysjælland 05 Skovbanen (11 mands kunst)
179984
05-03 2017
Kl. 16:30
Tingsted BK S3 FK Sydsjælland Skovbanen (11 mands kunst)
151030 ma
06-03 2017
Kl. 19:30
TGB TGB NFC Anlæg Nord Kunst
606667 fr
10-03 2017
Kl. 19:30
FC Nakskov Branderslev IF Kunstgræsbanen, Nakskov
102371
11-03 2017
Kl. 11:00
Væggerløse BK Vordingborg IF Zoo Banen (11 mands kunst)
223705
11-03 2017
Kl. 12:00
Eskilstrup BK S2 SB S2 Gunslevholm Idrætsefterskole
181324
11-03 2017
Kl. 13:30
VB S3 Præstø IF U19 NBJ Arena
127257
11-03 2017
Kl. 13:30
B. Frem Listrup U&IF JP Air Tech Arena
565873
11-03 2017
Kl. 13:30
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF Kunstgræsbanen, Nakskov
604754
11-03 2017
Kl. 15:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Zoo Banen (11 mands kunst)
606664
11-03 2017
Kl. 15:00
Nykøbing FC Undløse BK Skovbanen (11 mands kunst)
151168
11-03 2017
Kl. 15:00
B 1990 Vestmøn BK Gunslevholm Idrætsefterskole B 1990
233159
11-03 2017
Kl. 15:00
Horbelev IF S3 Jungshoved S3 Horbelev stadion Horbelev IF
603779
11-03 2017
Kl. 15:45
Horslunde BK Maribo BK Kunstgræsbanen, Nakskov
175568 ti
14-03 2017
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Østmøn DMI´s anlæg
233158 on
15-03 2017
Kl. 17:45
NFC U15 Langebæk Alliancen U15 Skovbanen (11 mands kunst)
182430 on
15-03 2017
Kl. 18:00
FCN Kvinder Halstedhus Kvinder Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
123195 on
15-03 2017
Kl. 19:00
Nykøbing FC Stubbekøbing BK Skovbanen (11 mands kunst)
272953 to
16-03 2017
Kl. 18:30
NAB Nordfalster FB Burger King Arena Nr. Alslev
606668 fr
17-03 2017
Kl. 19:30
FC Nakskov Søllested IF Kunstgræsbanen, Nakskov
274984
18-03 2017
Kl. 13:30
Guldborg IF S1 SB S2 Guldborg stadion
ANN

Kampen annulleret

275170
18-03 2017
Kl. 14:00
B. Frem S1 Vordingborg S1 JP Air Tech Arena B. Frem
275689
18-03 2017
Kl. 14:00
Væggerløse BK Kvind DMI Kvind NBJ Arena
276668
18-03 2017
Kl. 14:00
Errindlev G & I IK 85 Errindlev stadion
606663
18-03 2017
Kl. 14:00
Nykøbing FC Væggerløse BK Skovbanen (11 mands kunst)
560170
18-03 2017
Kl. 15:00
Maribo BK Vordingborg IF MB's anlæg
273744
18-03 2017
Kl. 15:00
TGB Tingsted TGB´s anlæg
603784
18-03 2017
Kl. 15:15
Horslunde BK Listrup U&IF Zoo Banen (11 mands kunst)
275690
18-03 2017
Kl. 15:30
Rødby BK ØUB Kosmos Arena
565874
18-03 2017
Kl. 15:30
FC Nakskov B. Frem Kunstgræsbanen, Nakskov
603762
18-03 2017
Kl. 17:15
TGB Listrup U&IF NFC Anlæg Syd
272999
18-03 2017
Kl. 17:30
Nykøbing FC Rosenhøj BK Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
273857
19-03 2017
Kl. 10:15
Systofte BK LFS Nyråd IF Zoo Banen (11 mands kunst)
274205
19-03 2017
Kl. 12:00
NFC U17 HB Køge U17 Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

273742
19-03 2017
Kl. 13:00
NFB DMI KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
427508 on
22-03 2017
Kl. 18:45
Nykøbing FC Errindlev G & I Skovbanen (11 mands kunst)
276980 to
23-03 2017
Kl. 18:30
Systofte LFS Vordingborg U19 OK+ Arena
113666
25-03 2017
Kl. 11:15
B. Frem Tingsted BK Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

127258
25-03 2017
Kl. 11:15
B. Frem Tingsted BK Zoo Banen (11 mands kunst)
289077
25-03 2017
Kl. 12:00
Errindlev S2 Rødovre S2 Kunstgræsbanen, Nakskov
175588
25-03 2017
Kl. 13:00
Døllefjelde Musse IF Listrup U&IF DMI´s anlæg
271241
25-03 2017
Kl. 14:00
B. Frem Systofte BK JP Air Tech Arena
606662
25-03 2017
Kl. 14:00
Nykøbing FC Nordfalster FB Skovbanen (11 mands kunst)
279911
25-03 2017
Kl. 15:00
GIF TGB S2 Guldborg stadion
603763
25-03 2017
Kl. 15:00
Horbelev IF TGB Horbelev stadion
603782
25-03 2017
Kl. 15:00
Horslunde BK Rødby BK Dickows vvs arena
604756
25-03 2017
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vordingborg IF Zoo Banen (11 mands kunst)
560171
26-03 2017
Kl. 10:00
Maribo BK Listrup U&IF MB's anlæg
102954
26-03 2017
Kl. 16:00
Døllefjelde Musse IF Nykøbing FC Skovbanen (11 mands kunst)
275317 ma
27-03 2017
Kl. 19:30
Branderslev IF Ny Kappel BK 07 Kunstgræsbanen, Nakskov
289071 ti
28-03 2017
Kl. 18:30
NAB S3 Østmøn Burger King Arena Nr. Alslev
175391 on
29-03 2017
Kl. 18:30
B. Frem Døllefjelde Musse IF JP Air Tech Arena
281340 on
29-03 2017
Kl. 19:00
DMI Horbelev DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
565875 fr
31-03 2017
Kl. 18:00
FC Nakskov Horslunde BK Kunstgræsbanen, Nakskov
342189 fr
31-03 2017
Kl. 18:30
B. Frem DMI JP Air Tech Arena
279781 fr
31-03 2017
Kl. 19:00
Horbelev IF Eskilstrup BK Horbelev stadion
318010 fr
31-03 2017
Kl. 20:00
Sydalliancen SIF Kosmos Arena
ANN

Kampen annulleret

289072
01-04 2017
Kl. 13:30
B. Frem S1 NAB S1 JP Air Tech Arena
102363
01-04 2017
Kl. 14:00
Listrup U&IF Nordfalster FB KL Køleteknik Arena
221234
01-04 2017
Kl. 14:00
Nykøbing FC Systofte BK Skovbanen (11 mands kunst)
281341
01-04 2017
Kl. 14:00
VB S3 Radsted S3 NBJ Arena Væggerløse BK
315522
01-04 2017
Kl. 14:00
Horbelev DLF-Terslev Horbelev stadion
315489
01-04 2017
Kl. 14:30
ØUB TGB Øster Ulslev stadion
115809
02-04 2017
Kl. 11:00
Væggerløse BK Listrup U&IF NBJ Arena
183786
02-04 2017
Kl. 11:15
B 1938 Systofte Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

321551
02-04 2017
Kl. 15:00
Horbelev Nykøbing FC Horbelev stadion
337983
02-04 2017
Kl. 15:00
Rødbyhavn Boldklub Errindlev Ved Rødbyhavn Sportshal Rødbyhavn Boldklub
354581 ma
03-04 2017
Kl. 18:30
DMI Øster Ulslev DMI´s anlæg
354174 ma
03-04 2017
Kl. 19:00
Rødby BK FC Nakskov Kosmos Arena
357582 on
05-04 2017
Kl. 18:30
TGB MB TGB´s anlæg
281381 on
05-04 2017
Kl. 18:30
DMI Kvinde 8-Mands SIF Kvinde 8-Mands DMI´s anlæg
289073 on
05-04 2017
Kl. 19:00
NAB Old Boys ØUB Old Boys Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
357583 to
06-04 2017
Kl. 18:30
B 1990 S2 Rødby S2 Nysted Stadion
653617 on
26-04 2017
Kl. 18:30
MB Serie 2 MB's anlæg
116559 ma
03-07 2017
Kl. 17:00
Nykøbing FC Helsingør FC NFC Anlæg Nord Kunst
116560 fr
21-07 2017
Kl. 16:00
Nykøbing FC Chicago B NFC Anlæg Nord Kunst
551266 to
27-07 2017
Kl. 18:30
B. Frem Listrup U&IF JP Air Tech Arena
553552 fr
28-07 2017
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Rødby BK DMI´s anlæg
558931 fr
28-07 2017
Kl. 19:00
Nordfalster FB Østmøn SGI KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
466502
29-07 2017
Kl. 14:00
Døllefjelde Musse IF FC Nakskov DMI´s anlæg
ANN

Kampen annulleret

558993
29-07 2017
Kl. 15:00
Nykøbing FC SJS Kløvermarken S1 NFC Anlæg Syd
829905
29-07 2017
Kl. 15:00
Stubbekøbing BK Systofte BK XL byg P.W. Wulff arena
838857
29-07 2017
Kl. 15:00
Væggerløse BK Nykøbing FC NBJ Arena
ANN

Kampen annulleret

471923
30-07 2017
Kl. 14:00
Horbelev IF Terslev G&IF Horbelev stadion
571195 ma
31-07 2017
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF FC Nakskov DMI´s anlæg
570308 ti
01-08 2017
Kl. 18:30
B 1990 S2 NFC S2 Nysted Stadion
558973 on
02-08 2017
Kl. 19:00
Nykøbing FC Væggerløse - LF NFC Anlæg Syd
601630 to
03-08 2017
Kl. 18:30
Horbelev IF NAB Horbelev stadion
466503 to
03-08 2017
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Tingsted BK DMI´s anlæg
547436 to
03-08 2017
Kl. 19:00
FC Nakskov B. Frem OK+ stadion
544919 fr
04-08 2017
Kl. 18:30
FC Nakskov Rødby BK OK+ stadion
949180 fr
04-08 2017
Kl. 18:30
Eskilstrup BK Listrup U&IF Eskilstrup stadion
731269 fr
04-08 2017
Kl. 19:00
TGB TGB TGB´s anlæg
829906 fr
04-08 2017
Kl. 19:00
Stubbekøbing BK Væggerløse BK XL byg P.W. Wulff arena
466504
05-08 2017
Kl. 13:00
Døllefjelde Musse IF Listrup U&IF DMI´s anlæg
577461
05-08 2017
Kl. 14:00
B. Frem LFS Vordingborg IF JP Air Tech Arena
558972
05-08 2017
Kl. 15:00
Nykøbing FC NFC U17 NFC Anlæg Syd
570236
05-08 2017
Kl. 15:00
B. Frem Guldborg IF JP Air Tech Arena
135969 ma
07-08 2017
Kl. 19:00
B. Frem S1 Hellerup U17 JP Air Tech Arena
156030 ti
08-08 2017
Kl. 18:00
Stubbekøbing BK Stubbekøbing BK XL byg P.W. Wulff arena Stubbekøbing BK
139997 on
09-08 2017
Kl. 18:30
NFB/NAB/GIF ØUB KL Køleteknik Arena
156025 on
09-08 2017
Kl. 19:00
NFC2 oldboys Tingsted Old Boys Zoo Banen Øst (8-mands kunst)
565888 on
09-08 2017
Kl. 19:30
Nykøbing FC Fuglebjerg IF NFC Anlæg Syd
156028 to
10-08 2017
Kl. 18:00
Tingsted U15 NFC U15 Tingsted stadion Tingsted BK
156031 to
10-08 2017
Kl. 19:00
NFC S2 Tingsted S2 NFC Anlæg Syd
547056 to
10-08 2017
Kl. 19:00
Rødby BK Horslunde BK Kosmos Arena
553553 to
10-08 2017
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Tingsted BK DMI´s anlæg
141335 to
10-08 2017
Kl. 19:00
Tirsted IK 85 ØUB Salming Arena
156026 to
10-08 2017
Kl. 19:00
Rødbyhavn Boldklub Errindlev S2 Ved Rødbyhavn Sportshal Rødbyhavn Boldklub
157077 fr
11-08 2017
Kl. 18:30
Ny Kappel Boldklub 07 Sandby Kappel stadion
ANN

Kampen annulleret

544920 fr
11-08 2017
Kl. 19:00
FC Nakskov Søllested IF OK+ stadion
565889
12-08 2017
Kl. 13:00
Nykøbing FC Nykøbing FC NFC Anlæg Syd
551252
12-08 2017
Kl. 14:00
FC Nakskov Horbelev IF OK+ stadion
553578 ma
14-08 2017
Kl. 18:30
Døllefjelde Musse IF Listrup U&IF DMI´s anlæg
600266 ma
14-08 2017
Kl. 19:00
GIF/NAB/NFB Toksværd KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
379108 ma
14-08 2017
Kl. 19:00
Væggerløse BK Nordfalster FB NBJ Arena
553484 ma
14-08 2017
Kl. 19:00
Rødby BK Øster Ulslev BK Kosmos Arena
137429 ti
15-08 2017
Kl. 18:30
Branderslev S1 Horslunde LFS Branderslev stadion Branderslev IF
167409 ti
15-08 2017
Kl. 19:00
SIF LFS TGB LFS Søllested stadion
177447 ma
21-08 2017
Kl. 19:00
TGB Old Boys TGB S1 TGB´s anlæg TGB
490210 to
28-09 2017
Kl. 19:00
NAB Østmøn Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
463787 on
11-10 2017
Kl. 19:00
Nakskov Tingsted Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
861704 ma
11-12 2017
Kl. 18:15
U17 B. Frem U17 DMI Skovbanen (11 mands kunst)
572121 fr
19-01 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC Odense BK (OB) Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
572123
21-01 2018
Kl. 12:00
Nykøbing FC Slagelse B&I Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
572124 fr
26-01 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC RB 1906 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
512036
27-01 2018
Kl. 11:15
Nykøbing FC Træningskamp U14-15 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
960050
28-01 2018
Kl. 11:00
TGB B.1938 U15 NFC Anlæg Nord Kunst TGB
572126 fr
02-02 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC København Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
572125
03-02 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC Lyngby Boldklub 1921 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
511614
03-02 2018
Kl. 15:00
Systofte BK Vordingborg IF Zoo Banen (11 mands kunst) Systofte BK
708354
04-02 2018
Kl. 12:00
NFC U13 LUIF/Horbelev/38 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
572127
10-02 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC Boldklubben af 1893 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
572129
10-02 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC Holbæk B&I Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
711086
10-02 2018
Kl. 13:00
NFC U17 BK Frem U17 Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
736466 on
14-02 2018
Kl. 17:15
NFC Drenge U13 TGB drenge U13 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
710920
17-02 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC Herfølge BK Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
851702 on
21-02 2018
Kl. 18:30
NFC U17 HB Køge U17 Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
736467
24-02 2018
Kl. 09:30
NFC Drenge U13 FC Nakskov Drenge U13 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
855009
24-02 2018
Kl. 12:45
Nykøbing FC U14 Tingsted NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
770304
24-02 2018
Kl. 15:00
Rødby BK Øster Ulslev BK Kosmos Arena Rødby BK
571538
24-02 2018
Kl. 15:15
Tingsted BK Eskilstrup BK Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
511615
24-02 2018
Kl. 17:00
Systofte BK Døllefjelde Musse IF Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Systofte BK
851869
25-02 2018
Kl. 10:30
FC Nakskov U11 NFC U11 OK+ stadion FC Nakskov
857336 on
28-02 2018
Kl. 10:00
Halstedhus IF U17 Næsgård Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

Halstedhus IF
858263 on
28-02 2018
Kl. 11:30
Halstedhus IF U17 1 Næsgaard Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

Halstedhus IF
859640 on
28-02 2018
Kl. 13:00
Halstedhus IF U17-2 Næsgaard Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

Halstedhus IF
571627 fr
02-03 2018
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Møns FK NFC Anlæg Syd
ANN

Kampen annulleret

Døllefjelde Musse IF
852706
03-03 2018
Kl. 13:30
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

FC Nakskov
675624
04-03 2018
Kl. 10:00
Horslunde BK Maribo BK Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

Horslunde BK
865793
04-03 2018
Kl. 14:00
FC Nakskov U16 Tingsted BK U16 Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

FC Nakskov
571630
04-03 2018
Kl. 15:15
Tingsted BK Stubbekøbing BK Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
851803 fr
09-03 2018
Kl. 18:00
FC Nakskov Horslunde BK OK+ stadion FC Nakskov
137321 fr
09-03 2018
Kl. 19:00
TGB Tingsted BK Zoo Banen (11 mands kunst) TGB
571628 fr
09-03 2018
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Rødby BK NFC Anlæg Syd Døllefjelde Musse IF
866542
10-03 2018
Kl. 11:00
Døllefjelde Musse IF Listrup U&IF NFC Anlæg Syd Døllefjelde Musse IF
852704
10-03 2018
Kl. 13:30
FC Nakskov FK Sydsjælland 05 Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
710921
10-03 2018
Kl. 14:30
Nykøbing FC Nykøbing FC Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
511617
10-03 2018
Kl. 15:00
Systofte BK Væggerløse BK Zoo Banen (11 mands kunst) Systofte BK
851804 fr
16-03 2018
Kl. 19:30
FC Nakskov Rødby BK OK+ stadion FC Nakskov
556173
17-03 2018
Kl. 12:00
FC Nakskov U14 MB U14 Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
852705
17-03 2018
Kl. 13:30
FC Nakskov Væggerløse BK Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
675630
17-03 2018
Kl. 14:00
Horslunde BK Undløse BK Skovbanen (11 mands kunst) Horslunde BK
773305
17-03 2018
Kl. 15:00
Rødby BK Frederiksværk Fodbold Klub Kosmos Arena Rødby BK
598883
17-03 2018
Kl. 16:00
DMI Nyråd IF DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
885969
18-03 2018
Kl. 11:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
851822
18-03 2018
Kl. 12:00
FC Nakskov Branderslev IF Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

FC Nakskov
726207
18-03 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC U13 MB U13 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
571541
18-03 2018
Kl. 13:15
Tingsted BK B. Frem Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
511619
24-03 2018
Kl. 15:00
Systofte BK Næstved I.F. Zoo Banen (11 mands kunst) Systofte BK
782500
24-03 2018
Kl. 15:00
Nordfalster FB LF Tingsted LF KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
851806
24-03 2018
Kl. 15:30
FC Nakskov FC Lejre OK+ stadion FC Nakskov
989030
24-03 2018
Kl. 15:30
B. Frem Systofte BK JP Air Tech Arena B. Frem
857208
25-03 2018
Kl. 14:15
B 1938 U17 B.1938 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs B 1938
146777 ma
26-03 2018
Kl. 17:30
Væggerløse BK U14 B 1938 U14 NBJ Arena Væggerløse BK
136939 ma
26-03 2018
Kl. 19:00
Rødby BK TGB Kosmos Arena Rødby BK
561116 ma
26-03 2018
Kl. 19:30
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
201367 ti
27-03 2018
Kl. 18:30
HIF Birket BK Holeby stadion Holeby IF
571629 ti
27-03 2018
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Øster Ulslev BK DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
675626 to
29-03 2018
Kl. 13:00
Horslunde BK Rødby BK Dickows vvs arena Horslunde BK
201366
31-03 2018
Kl. 11:00
Frem Sakskøbing Langebæk Alliancen SS JP Air Tech Arena B. Frem
547335
31-03 2018
Kl. 13:15
Guldborg IF Tingsted Skovbanen (11 mands kunst) Guldborg IF
579049
31-03 2018
Kl. 13:30
FC Nakskov Nordfalster FB Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
782501
31-03 2018
Kl. 13:30
Nordfalster FB LF FC Nakskov LF KL Køleteknik Arena
ANN

Kampen annulleret

Nordfalster FB
142004 ma
02-04 2018
Kl. 10:00
Nørre Alslev BK Horbelev Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
972299 ti
03-04 2018
Kl. 18:45
Øster Ulslev BK S1 LUIF S1 Øster Ulslev stadion
ANN

Kampen annulleret

Øster Ulslev BK
687719 on
04-04 2018
Kl. 20:00
Nykøbing FC oldboys tingsted oldboys Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
540608 on
11-04 2018
Kl. 19:00
NAB Old Boys Tingsted Old Boys Burger King Arena Nr. Alslev
Nørre Alslev BK
159640 on
18-04 2018
Kl. 18:45
Nykøbing FC Nykøbing FC NFC Anlæg Nord Kunst Nykøbing FC
542922 ma
30-04 2018
Kl. 18:30
DMI Væggerløse DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
972303 ma
30-04 2018
Kl. 18:30
B. Frem Nordfalster FB JP Air Tech Arena B. Frem
336375 ma
07-05 2018
Kl. 18:30
NFB DMI KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
424314 ma
07-05 2018
Kl. 18:30
Væggerløse B. Frem NBJ Arena Væggerløse BK
336372 ma
14-05 2018
Kl. 18:30
DMI B. Frem DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
336377 ma
14-05 2018
Kl. 18:30
NFB Væggerløse KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
336378 ma
28-05 2018
Kl. 18:30
NFB B. Frem KL Køleteknik Arena
ANN

Kampen annulleret

Nordfalster FB
428975 ma
28-05 2018
Kl. 18:30
Væggerløse DMI NBJ Arena Væggerløse BK
336373 ma
04-06 2018
Kl. 18:30
DMI NFB DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
972304 ma
04-06 2018
Kl. 18:30
B. Frem Væggerløse BK JP Air Tech Arena B. Frem
428979 ma
11-06 2018
Kl. 18:30
Væggerløse NFB NBJ Arena Væggerløse BK
972305 ma
11-06 2018
Kl. 18:30
B. Frem Døllefjelde Musse IF JP Air Tech Arena B. Frem
359220 fr
27-07 2018
Kl. 17:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
382360
28-07 2018
Kl. 11:00
Nykøbing FC Holbæk B&I NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
333370 to
02-08 2018
Kl. 19:00
TGB Nordfalster FB TGB´s anlæg TGB
359218 fr
03-08 2018
Kl. 18:30
B. Frem Tingsted BK JP Air Tech Arena B. Frem
333369
04-08 2018
Kl. 14:00
TGB Systofte BK TGB´s anlæg TGB
348221 to
09-08 2018
Kl. 18:45
B. Frem Væggerløse BK JP Air Tech Arena B. Frem
333371 fr
10-08 2018
Kl. 19:00
TGB Møns FK TGB´s anlæg TGB
104641
11-08 2018
Kl. 12:00
Stubbekøbing BK Maribo BK Maribo stadion
ANN

Kampen annulleret

Stubbekøbing BK
791316
11-08 2018
Kl. 13:30
Rødby BK Horslunde BK Kosmos Arena Rødby BK
348222
12-08 2018
Kl. 11:00
B. Frem Ørslev GIF (V) JP Air Tech Arena B. Frem
348511
12-08 2018
Kl. 13:00
B. Frem Ørslev GIF (V) JP Air Tech Arena B. Frem
597009 ma
17-12 2018
Kl. 19:00
Nykøbing FC Listrup U&IF Skov banen Øst (8-mands kunst) Nykøbing FC
175797
19-01 2019
Kl. 11:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Skovbanen (11 mands kunst) Nykøbing FC
176166
26-01 2019
Kl. 13:30
Nykøbing FC FC København Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
176167
27-01 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Hellerup Idræts Klub Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
184175
02-02 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov Frederiksberg Boldklub OK+ stadion FC Nakskov
146584
09-02 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 1990 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
178639 to
14-02 2019
Kl. 19:00
DMI ØUB DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
260117 fr
15-02 2019
Kl. 20:20
B 1938 Tingsted Skovbanen (11 mands kunst) B 1938
598062
16-02 2019
Kl. 14:00
Rødby BK B 1990 Kosmos Arena Rødby BK
266739
16-02 2019
Kl. 15:00
Guldborg IF B. Frem Guldborg stadion Guldborg IF
266741
17-02 2019
Kl. 11:20
Væggerløse BK U19 NFB Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
270477 fr
22-02 2019
Kl. 19:30
FC Nakskov LF serie ØUB Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
273062
23-02 2019
Kl. 14:15
Nørre Alslev BK Møn Gunslevholm Idrætsefterskole Nørre Alslev BK
253011
23-02 2019
Kl. 16:00
Nykøbing FC U16 Piger NFC Kvinde Senior Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
291627
02-03 2019
Kl. 10:20
Tingsted BK væggerløse Zoo Banen (11 mands kunst) Tingsted BK
184176
02-03 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov Døllefjelde Musse IF OK+ stadion FC Nakskov
282913
02-03 2019
Kl. 14:00
Guldborg IF B.1938 Guldborg stadion
ANN

Kampen annulleret

Guldborg IF
294550 fr
08-03 2019
Kl. 18:30
Horslunde BK Søllested Dickows vvs arena Horslunde BK
266871 fr
08-03 2019
Kl. 18:50
Væggerløse BK B 1990 Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
295688 fr
08-03 2019
Kl. 20:30
Listrup U&IF Bispebjerg Skovbanen (11 mands kunst) Listrup U&IF
296735
09-03 2019
Kl. 12:20
Eskilstrup BK B. 1990 NFC Anlæg Nord Kunst Eskilstrup BK
295029
09-03 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov LF Frederiksværk S. 2 Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
184177
09-03 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov Bispebjerg Boldklub OK+ stadion FC Nakskov
295028
10-03 2019
Kl. 14:00
Branderslev IF Rødby S. 2 Branderslev stadion Branderslev IF
296721
10-03 2019
Kl. 16:30
B 1990 s. 2 Stubbekøbing Zoo Banen (11 mands kunst) B 1990
294362
10-03 2019
Kl. 16:30
B 1990 Stubbekøbing Zoo Banen (11 mands kunst) B 1990
374723 ma
11-03 2019
Kl. 18:30
Søllested IF Birket Søllested stadion Søllested IF
412226 fr
15-03 2019
Kl. 18:30
Horslunde Branderslev IF Dickows vvs arena Horslunde BK
266873 fr
15-03 2019
Kl. 18:50
Væggerløse BK Tingsted BK Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
273131 fr
15-03 2019
Kl. 19:00
Sundby Boldklub Nordfalster FB NFC Anlæg Nord Kunst
ANN

Kampen annulleret

Nordfalster FB
412336 fr
15-03 2019
Kl. 19:00
Nordfalster FB s. 3 Guldborg if NFC Anlæg Nord Kunst Nordfalster FB
412259 fr
15-03 2019
Kl. 19:30
FC Nakskov LF serie Rødby bk Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
412888
16-03 2019
Kl. 11:00
LUIF Holmegaard LUIF Park Listrup U&IF
296728
16-03 2019
Kl. 12:20
Eskilstrup BK Horbelev if LF NFC Anlæg Nord Kunst Eskilstrup BK
182904
16-03 2019
Kl. 14:00
Døllefjelde Musse IF s. 1 Copenfalster FF DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
184178
16-03 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion FC Nakskov
267048
17-03 2019
Kl. 10:20
Væggerløse BK Copenfalster FF Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
412227
17-03 2019
Kl. 16:00
B 1938 LUIF Zoo Banen (11 mands kunst) B 1938
440647 fr
22-03 2019
Kl. 18:00
Horslunde BK ØUB Kunstgræsbanen, Nakskov Horslunde BK
296733
23-03 2019
Kl. 12:20
Eskilstrup BK Halstedhus FC Falster Park
ANN

Kampen annulleret

Eskilstrup BK
440646
23-03 2019
Kl. 12:20
Eskilstrup Nykøbing FC NFC Anlæg Syd Eskilstrup BK
413273
23-03 2019
Kl. 13:30
B 1990 s. 2 Errindlev Nysted Stadion B 1990
428867
23-03 2019
Kl. 13:30
DMI LUIF Gunslevholm Idrætsefterskole Døllefjelde Musse IF
296750
24-03 2019
Kl. 10:00
FC Nakskov Rudbjerg FB Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

FC Nakskov
296866
24-03 2019
Kl. 10:00
Branderslev IF Tirsted ik 85 Kunstgræsbanen, Nakskov Branderslev IF
266876
24-03 2019
Kl. 10:20
Væggerløse BK TGB Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
270480
24-03 2019
Kl. 11:00
Horbelev IF Møn FK Gunslevholm Idrætsefterskole Horbelev IF
267049
24-03 2019
Kl. 14:20
Væggerløse BK B 1990 Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
294363 ti
26-03 2019
Kl. 18:30
B 1990 Listrup Nysted Stadion
ANN

Kampen annulleret

B 1990
296726 ti
26-03 2019
Kl. 18:30
B 1990 s. 2 LUIF Nysted Stadion B 1990
653124 fr
29-03 2019
Kl. 18:30
Guldborg IF s. 3 NFC s. 3 Guldborg stadion Guldborg IF
653044
30-03 2019
Kl. 12:15
B. Frem Væggerløse Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
658784
30-03 2019
Kl. 14:00
Horslunde BK S. 3 Rudbjerg FB Dickows vvs arena Horslunde BK
266908
31-03 2019
Kl. 12:20
Væggerløse BK Væggerløse BK Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Væggerløse BK
665136 ma
01-04 2019
Kl. 18:30
B 1938 B. 1938 Idestrup stadion B 1938
815565
22-06 2019
Kl. 11:00
B 1938 Slagelse Idestrup stadion B 1938
441522 ma
22-07 2019
Kl. 18:30
Radsted Tirsted IK 85 BygNyt Arena Radsted IF
458063 to
25-07 2019
Kl. 18:30
FC Nakskov B. Frem OK+ stadion FC Nakskov
624317 ti
30-07 2019
Kl. 19:00
Tirsted IK 85 Sydalliancen Salming Arena Tirsted IK 85
510175 to
01-08 2019
Kl. 19:00
Nørre Alslev BK Vordingborg Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
509553 fr
02-08 2019
Kl. 18:30
Listrup U&IF Væggerløse LUIF´s anlæg Listrup U&IF
416775
03-08 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Næstved I.F. NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
423039
03-08 2019
Kl. 13:30
Maribo BK Søllested IF MB's anlæg
ANN

Kampen annulleret

Maribo BK
515119 ma
05-08 2019
Kl. 18:30
Branderslev IF Tirsted IK 85 Branderslev stadion Branderslev IF
526747 ti
06-08 2019
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF Rødby DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
448054 to
08-08 2019
Kl. 18:30
Maribo BK Tirsted IK 85 MB's anlæg Maribo BK
610636 to
08-08 2019
Kl. 18:30
Nørre Alslev BK TGB Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
649010 to
08-08 2019
Kl. 19:00
Nørre Alslev BK Vordingborg Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
526748 to
08-08 2019
Kl. 19:00
Døllefjelde Musse IF TGB DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
515120 fr
09-08 2019
Kl. 19:00
Søllested IF Rødby Søllested stadion
ANN

Kampen annulleret

Søllested IF
510121
10-08 2019
Kl. 13:00
Væggerløse BK NFC Væggerløsehallen Væggerløse BK
458062
10-08 2019
Kl. 14:00
FC Nakskov Suså IF OK+ stadion FC Nakskov
492730
11-08 2019
Kl. 11:00
Maribo BK Systofte BK MB's anlæg Maribo BK
610635
11-08 2019
Kl. 11:00
Sandby GF Horslunde Bangs Arena Sandby GF
638790 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Væggerløse BK Horbelev NBJ Arena
ANN

Kampen annulleret

Væggerløse BK
694578 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Rødby BK Væggerløse Kosmos Arena Rødby BK
704649 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
B. Frem FC Nakskov JP Air Tech Arena B. Frem
239326
02-11 2019
Kl. 14:15
Lolland United Falster FC Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
772204
17-11 2019
Kl. 13:45
Nykøbing FC Præstø IF Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Nykøbing FC
848770 ti
19-11 2019
Kl. 17:00
Nykøbing FC U19 Nykøbing FC NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
738585
23-11 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov Bjæverskov IF Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

FC Nakskov
398549
01-02 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC Roskilde FC Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
176764
01-02 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC Slagelse B&I Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Nykøbing FC
555704
22-02 2020
Kl. 16:15
B 1938 Systofte Skovbanen (11 mands kunst) B 1938
559444
23-02 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC U18 NFC NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
398571
23-02 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC AB Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
176765
29-02 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC Hvidovre Idrætsforening Skovbanen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Nykøbing FC
985159
29-02 2020
Kl. 13:30
Guldborg IF Horslunde Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

Guldborg IF
577358
01-03 2020
Kl. 16:15
B 1938 Tingsted bk Zoo Banen (11 mands kunst) B 1938
661382 ti
03-03 2020
Kl. 19:00
Øster Ulslev BK Systofte BK Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
985187
07-03 2020
Kl. 10:00
Nykøbing FC Kvinde senior Fix NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
496341
07-03 2020
Kl. 10:20
Eskilstrup BK Nyråd IF NFC Anlæg Nord Kunst Eskilstrup BK
360644
07-03 2020
Kl. 12:00
FC Nakskov s.3 Horslunde s. 2 Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
732851
07-03 2020
Kl. 14:20
SB HS Træningskamp LUIF NFC Anlæg Nord Kunst Stubbekøbing BK
661531
08-03 2020
Kl. 10:20
Guldborg IF væggerløse bk. Zoo Banen (11 mands kunst) Guldborg IF
441655
08-03 2020
Kl. 16:15
B 1938 SB Herre Senior Skovbanen (11 mands kunst) B 1938
109208
14-03 2020
Kl. 14:00
Horslunde BK Rødby S. 1 Dickows vvs arena
ANN

Kampen annulleret

Horslunde BK
578261
14-03 2020
Kl. 14:00
SIF Rørvig IF Søllested stadion
ANN

Kampen annulleret

Søllested IF
800703
15-03 2020
Kl. 10:20
TGB B 1938 Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

TGB
999793
15-03 2020
Kl. 14:20
Guldborg IF Tingsted Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Guldborg IF
299584
15-03 2020
Kl. 15:30
NFC/VIF Kv.senior ØUB Kv.senior NFC Anlæg Syd
ANN

Kampen annulleret

Nykøbing FC
646398 ma
16-03 2020
Kl. 18:30
Tirsted IK 85 HIF Salming Arena
ANN

Kampen annulleret

Tirsted IK 85
360645
21-03 2020
Kl. 12:00
FC Nakskov Branderslev Kunstgræsbanen, Nakskov
ANN

Kampen annulleret

FC Nakskov
190300
22-03 2020
Kl. 10:15
Væggerløse TGB Zoo Banen (11 mands kunst)
ANN

Kampen annulleret

Væggerløse BK
404711
28-03 2020
Kl. 13:30
Maribo BK Væggerløse BK MB's anlæg
ANN

Kampen annulleret

Maribo BK
166385 fr
03-04 2020
Kl. 17:25
Tirsted IK 85 Radsted Salming Arena
ANN

Kampen annulleret

Tirsted IK 85
632732 to
04-06 2020
Kl. 13:30
Errindlev G & I Holeby IF Errindlev stadion Errindlev G & I
444930 to
11-06 2020
Kl. 18:00
FC Nakskov FC Nakskov OK+ stadion FC Nakskov
446832 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Sandby GF Horslunde Bangs Arena Sandby GF
113474 ti
23-06 2020
Kl. 18:30
Nørre Alslev BK NFB Burger King Arena Nr. Alslev Nørre Alslev BK
670865 to
25-06 2020
Kl. 18:45
Væggerløse BK Væggerløse NBJ Arena Væggerløse BK
470609 ti
21-07 2020
Kl. 18:30
Horslunde BK Tirsted IK 85 Dickows vvs arena Horslunde BK
470610
25-07 2020
Kl. 14:00
Horslunde BK Sandby GF Dickows vvs arena Horslunde BK
115926 on
29-07 2020
Kl. 18:30
Tirsted IK 85 HIF Salming Arena Tirsted IK 85
619905 fr
31-07 2020
Kl. 18:45
TGB Væggerløse BK TGB´s anlæg TGB