|
|
811068
|
ti14-08 2018
|
18:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
811064
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
|
811065
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
|
811067
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
811069
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
811071
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
836125
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
836126
|
on15-08 2018
|
18:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
811092
|
to16-08 2018
|
18:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
811066
|
ma20-08 2018
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
HHT
|
|
|
|
811070
|
ti21-08 2018
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
UMH
|
|
|
|
646786
|
ti28-08 2018
|
18:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
646787
|
ti28-08 2018
|
18:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
646789
|
ti28-08 2018
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
646790
|
ti28-08 2018
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
HHT
|
|
|
646791
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
Ringsted Pigefodbold (Øst)
4
|
|
646792
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
646785
|
ma03-09 2018
|
18:30
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
646788
|
ti04-09 2018
|
18:30
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
|
865608
|
ti11-09 2018
|
18:00
|
|
|
Birkevang
|
|
Ringsted Pigefodbold (Øst)
2
|
|
865609
|
ti11-09 2018
|
18:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
865610
|
ti11-09 2018
|
18:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
865611
|
lø10-11 2018
|
12:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
|
596923
|
to25-04 2019
|
18:30
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Ringsted Pigefodbold (Øst)
1
|
|
596922
|
on01-05 2019
|
19:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
|
409519
|
sø26-05 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde uge 33
2. runde uge 35
3. runde uge 37
Semifinaler uge 17 2019
Finale 26. maj 2019
Oversiddere 1 runde: BSF, Brøndby, Ringsted D, B 93 og FA 2000
Der påsættes dommere fra 2.runde
Livelodtrækning efterår 2018 på Facebook DBU Sjælland
30 november kl. 12.00