Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2018
18:00
Fredensborg BI (1)
1
FC Helsingør (Øst)
4
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Tølløse BK (2)
9
Sorø Freja (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Køge Nord FC (3)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Hareskov IF (1)
18
GVI (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Allerød FK (1)
5
Farum BK (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Hørsholm-Usserød IK (2)
1
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Dragør BK (1)
0
Sundby Bk.(Øst)
7
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
18:30
Vanløse (1)
1
Greve Fodbold (Øst)
13
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2018
18:00
Raklev GI (2)
3
Tuse IF (Øst)
7
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2018
19:00
Herfølge BK (3)
Solrød FC (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2018
18:30
Birkerød IF "Skjold" (1)
HIK (1)
UMH
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2018
18:30
FC Helsingør (Øst)
3
BSF (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2018
18:30
Køge Nord FC (3)
1
Solrød FC (2)
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2018
18:30
Greve Fodbold (Øst)
6
Brøndbyernes IF (Øst)
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2018
18:30
Birkerød IF "Skjold" (1)
Sundby Bk.(Øst)
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Bagsværd BK (1)
0
Ringsted Pigefodbold (Øst)
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:30
Allerød FK (1)
2
B93 (Øst)
9
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2018
18:30
Tølløse BK (2)
4
Tuse IF (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2018
18:30
Hareskov IF (1)
3
FA 2000 (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2018
18:00
Hareskov IF (1)
0
Ringsted Pigefodbold (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2018
18:00
Tølløse BK (2)
1
Greve Fodbold (Øst)
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2018
18:00
FC Helsingør (Øst)
11
Sundby Bk.(Øst)
3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2018
12:00
Solrød FC (2)
B93 (Øst)
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
FC Helsingør (Øst)
3
Ringsted Pigefodbold (Øst)
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
B93 (Øst)
3
Greve Fodbold (Øst)
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:00
B93 (Øst)
3
FC Helsingør (Øst)
1
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde uge 33
2. runde uge 35
3. runde uge 37
Semifinaler uge 17 2019
Finale 26. maj 2019
Oversiddere 1 runde: BSF, Brøndby, Ringsted D, B 93 og FA 2000
Der påsættes dommere fra 2.runde
Livelodtrækning efterår 2018 på Facebook DBU Sjælland
30 november kl. 12.00