MENU

Sjællandsserien , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Resultat
323151
fr
17-08 2018
Kl. 18:30
Herlufsholm GF FC Nakskov
0 - 1
323150
18-08 2018
Kl. 11:00
Greve Fodbold DMI
4 - 1
323152
18-08 2018
Kl. 13:00
RB 1906 Haslev FC
1 - 1
323153
18-08 2018
Kl. 15:00
Tuse IF Slagelse B&I
2 - 6
323149
18-08 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC Ringsted IF
0 - 1
323154
18-08 2018
Kl. 15:30
Køge Nord FC Køge BK
4 - 0
323159
25-08 2018
Kl. 13:00
Ringsted IF Køge Nord FC
0 - 2
323155
25-08 2018
Kl. 14:30
Køge BK Tuse IF
1 - 1
323156
25-08 2018
Kl. 15:30
DMI Herlufsholm GF
1 - 4
323160
25-08 2018
Kl. 15:30
FC Nakskov Nykøbing FC
1 - 2
323157
25-08 2018
Kl. 16:00
Haslev FC Greve Fodbold
1 - 3
323158
26-08 2018
Kl. 11:00
Slagelse B&I RB 1906
3 - 5
323162
fr
31-08 2018
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Nykøbing FC
2 - 2
323161
01-09 2018
Kl. 11:00
Greve Fodbold Slagelse B&I
5 - 2
323164
01-09 2018
Kl. 12:00
RB 1906 Køge BK
2 - 0
323165
01-09 2018
Kl. 15:00
Tuse IF Ringsted IF
1 - 2
323166
01-09 2018
Kl. 15:30
Køge Nord FC FC Nakskov
3 - 0
323163
01-09 2018
Kl. 15:30
DMI Haslev FC
2 - 3
323167
to
06-09 2018
Kl. 18:30
Køge BK Greve Fodbold
1 - 2
323171
08-09 2018
Kl. 13:00
Ringsted IF RB 1906
2 - 2
323169
08-09 2018
Kl. 14:00
Haslev FC Herlufsholm GF
2 - 3
323168
08-09 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC Køge Nord FC
0 - 2
323172
08-09 2018
Kl. 15:30
FC Nakskov Tuse IF
3 - 2
323170
09-09 2018
Kl. 11:00
Slagelse B&I DMI
7 - 1
323174
fr
14-09 2018
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Køge Nord FC
0 - 4
323173
15-09 2018
Kl. 11:00
Greve Fodbold Ringsted IF
0 - 0
323176
15-09 2018
Kl. 13:30
RB 1906 FC Nakskov
3 - 2
323177
15-09 2018
Kl. 14:00
Haslev FC Slagelse B&I
0 - 3
323178
15-09 2018
Kl. 15:00
Tuse IF Nykøbing FC
2 - 2
323175
15-09 2018
Kl. 15:30
DMI Køge BK
2 - 1
323183
22-09 2018
Kl. 13:00
Ringsted IF DMI
6 - 0
323179
22-09 2018
Kl. 14:30
Køge BK Haslev FC
2 - 4
323180
22-09 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC RB 1906
2 - 0
323182
22-09 2018
Kl. 15:30
Køge Nord FC Tuse IF
2 - 0
323184
22-09 2018
Kl. 15:30
FC Nakskov Greve Fodbold
0 - 1
323181
23-09 2018
Kl. 11:00
Slagelse B&I Herlufsholm GF
1 - 2
323186
fr
28-09 2018
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Tuse IF
1 - 2
323185
29-09 2018
Kl. 11:00
Greve Fodbold Nykøbing FC
2 - 4
323188
29-09 2018
Kl. 13:30
RB 1906 Køge Nord FC
0 - 5
323189
29-09 2018
Kl. 14:00
Haslev FC Ringsted IF
3 - 2
323187
29-09 2018
Kl. 15:30
DMI FC Nakskov
1 - 0
323207
30-09 2018
Kl. 11:00
Slagelse B&I Køge BK
3 - 1
323212
06-10 2018
Kl. 13:00
Ringsted IF Slagelse B&I
1 - 0
323209
06-10 2018
Kl. 15:00
Nykøbing FC DMI
5 - 0
323210
06-10 2018
Kl. 15:00
Tuse IF RB 1906
0 - 4
323211
06-10 2018
Kl. 15:30
Køge Nord FC Greve Fodbold
2 - 1
323213
06-10 2018
Kl. 15:30
FC Nakskov Haslev FC
0 - 1
323216
fr
12-10 2018
Kl. 18:30
Herlufsholm GF RB 1906
1 - 2
323219
fr
12-10 2018
Kl. 19:00
Slagelse B&I FC Nakskov
5 - 0
323215
13-10 2018
Kl. 11:00
Greve Fodbold Tuse IF
1 - 1
323218
13-10 2018
Kl. 14:00
Haslev FC Nykøbing FC
1 - 2
323217
13-10 2018
Kl. 15:30
DMI Køge Nord FC
0 - 2
323214
14-10 2018
Kl. 13:00
Køge BK Ringsted IF
0 - 1
323221
fr
19-10 2018
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Ringsted IF
0 - 2
323220
20-10 2018
Kl. 13:00
Nykøbing FC Slagelse B&I
1 - 2
323222
20-10 2018
Kl. 13:00
RB 1906 Greve Fodbold
3 - 1
323223
20-10 2018
Kl. 15:00
Tuse IF DMI
2 - 0
323224
20-10 2018
Kl. 15:30
Køge Nord FC Haslev FC
1 - 0
323225
20-10 2018
Kl. 15:30
FC Nakskov Køge BK
3 - 2
323208
ti
23-10 2018
Kl. 19:00
Køge BK Herlufsholm GF
1 - 4
323227
27-10 2018
Kl. 11:00
Greve Fodbold Herlufsholm GF
4 - 0
323231
27-10 2018
Kl. 13:00
Ringsted IF FC Nakskov
4 - 1
323229
27-10 2018
Kl. 14:00
Haslev FC Tuse IF
1 - 2
323226
27-10 2018
Kl. 14:30
Køge BK Nykøbing FC
3 - 0
323228
27-10 2018
Kl. 15:00
DMI RB 1906
3 - 5
323230
28-10 2018
Kl. 11:00
Slagelse B&I Køge Nord FC
1 - 3
323232 fr
29-03 2019
Kl. 19:00
Køge BK Køge Nord FC
323236 fr
29-03 2019
Kl. 19:00
Ringsted IF Nykøbing FC
323233
30-03 2019
Kl. 13:30
DMI Greve Fodbold
323234
30-03 2019
Kl. 14:00
Haslev FC RB 1906
323237
30-03 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov Herlufsholm GF
323235 ma
01-04 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Tuse IF
323240 fr
05-04 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF DMI
323239
06-04 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold Haslev FC
323241
06-04 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Slagelse B&I
323243
06-04 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Ringsted IF
323242
06-04 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Køge BK
323238
06-04 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Nakskov
323244 fr
12-04 2019
Kl. 19:00
Køge BK RB 1906
323248
13-04 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Tuse IF
323246
13-04 2019
Kl. 14:00
Haslev FC DMI
323245
13-04 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC Herlufsholm GF
323249
13-04 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov Køge Nord FC
323247 ma
15-04 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Greve Fodbold
323251 fr
19-04 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Haslev FC
323250
20-04 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold Køge BK
323253
20-04 2019
Kl. 13:00
RB 1906 Ringsted IF
323252
20-04 2019
Kl. 13:30
DMI Slagelse B&I
323255
20-04 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Nykøbing FC
323254
20-04 2019
Kl. 15:00
Tuse IF FC Nakskov
323256 fr
26-04 2019
Kl. 19:00
Køge BK DMI
323260
27-04 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Greve Fodbold
323259
27-04 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Herlufsholm GF
323257
27-04 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC Tuse IF
323261
27-04 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov RB 1906
323258 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Haslev FC
323265 to
02-05 2019
Kl. 18:45
RB 1906 Nykøbing FC
323263 fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Slagelse B&I
323262
04-05 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold FC Nakskov
323264
04-05 2019
Kl. 13:30
DMI Ringsted IF
323266
04-05 2019
Kl. 14:00
Haslev FC Køge BK
323267
04-05 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Køge Nord FC
323268 fr
10-05 2019
Kl. 19:00
Køge BK Slagelse B&I
323272
11-05 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Haslev FC
323271
11-05 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC RB 1906
323269
11-05 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC Greve Fodbold
323270
11-05 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Herlufsholm GF
323273
11-05 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov DMI
323276 ti
14-05 2019
Kl. 18:45
DMI Nykøbing FC
323274
18-05 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold Køge Nord FC
323277
18-05 2019
Kl. 13:00
RB 1906 Tuse IF
323278
18-05 2019
Kl. 14:00
Haslev FC FC Nakskov
323275
19-05 2019
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Køge BK
323279 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Ringsted IF
323281
25-05 2019
Kl. 13:00
RB 1906 Herlufsholm GF
323284
25-05 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Køge BK
323283
25-05 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC DMI
323282
25-05 2019
Kl. 15:00
Tuse IF Greve Fodbold
323280
25-05 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC Haslev FC
323285
25-05 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov Slagelse B&I
323342 fr
31-05 2019
Kl. 19:00
Køge BK FC Nakskov
323343
01-06 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold RB 1906
323347
01-06 2019
Kl. 13:00
Ringsted IF Herlufsholm GF
323344
01-06 2019
Kl. 13:30
DMI Tuse IF
323345
01-06 2019
Kl. 14:00
Haslev FC Køge Nord FC
323346 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Nykøbing FC
323348
08-06 2019
Kl. 15:30
Nykøbing FC Køge BK
323349
08-06 2019
Kl. 15:30
Herlufsholm GF Greve Fodbold
323350
08-06 2019
Kl. 15:30
RB 1906 DMI
323351
08-06 2019
Kl. 15:30
Tuse IF Haslev FC
323352
08-06 2019
Kl. 15:30
Køge Nord FC Slagelse B&I
323353
08-06 2019
Kl. 15:30
FC Nakskov Ringsted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 15. juni 2019 kl. 15.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

 

Log ind