MENU

Herre-DS, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
322557
fr
03-08 2018
Kl. 19:00
B1913 Otterup B & IK Campus Road
0 - 2
322558
04-08 2018
Kl. 14:00
Næsby B 1909 ALPI Arena Næsby
3 - 0
322555
04-08 2018
Kl. 14:00
Viborg FF Sfb-Oure FA Viborg FF´s anlæg
1 - 3
322559
04-08 2018
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion
4 - 1
322556
04-08 2018
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Hedensted IF Søholt Idrætspark
0 - 2
322560
fr
10-08 2018
Kl. 18:30
B 1909 Varde B.1909s anlæg
0 - 3
322561
fr
10-08 2018
Kl. 18:30
Sfb-Oure FA Næsby S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 0
322564
fr
10-08 2018
Kl. 19:00
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads
0 - 1
322563
11-08 2018
Kl. 13:00
Otterup B & IK Silkeborg KFUM Nordfyns Bank Arena - Kunstgræs
1 - 0
322562
11-08 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF Viborg FF Hedensted Stadion
2 - 1
322567
fr
17-08 2018
Kl. 18:30
Silkeborg KFUM Kolding B Søholt Idrætspark
1 - 3
322568
18-08 2018
Kl. 14:00
Næsby Hedensted IF ALPI Arena Næsby
1 - 0
322566
18-08 2018
Kl. 14:00
Viborg FF Otterup B & IK Viborg FF´s anlæg
1 - 1
322569
18-08 2018
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion
1 - 0
322565
18-08 2018
Kl. 15:00
B 1909 Sfb-Oure FA B.1909s anlæg
1 - 0
322574
fr
24-08 2018
Kl. 18:30
Kolding B Viborg FF Mosevej Sportsplads
2 - 1
322573
25-08 2018
Kl. 13:00
Otterup B & IK Næsby Nordfyns Bank Arena
1 - 5
322571
25-08 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion
1 - 2
322572
25-08 2018
Kl. 14:00
B1913 Silkeborg KFUM Campus Road
1 - 1
322570
25-08 2018
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Varde S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 1
322575
fr
31-08 2018
Kl. 18:15
B 1909 Otterup B & IK B.1909s anlæg
1 - 0
322577
fr
31-08 2018
Kl. 18:15
Sfb-Oure FA Hedensted IF S.f.B. Hellegårdsvej
0 - 2
322578
01-09 2018
Kl. 14:00
Næsby Kolding B ALPI Arena Næsby
2 - 2
322576
01-09 2018
Kl. 14:00
Viborg FF B1913 Viborg FF´s anlæg
0 - 2
322579
01-09 2018
Kl. 15:00
Varde Silkeborg KFUM Sydbank Stadion
3 - 1
322582
fr
07-09 2018
Kl. 17:45
B1913 Næsby Campus Road
2 - 1
322584
fr
07-09 2018
Kl. 17:45
Kolding B B 1909 Mosevej Sportsplads
4 - 3
322581
08-09 2018
Kl. 10:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
0 - 4
322583
08-09 2018
Kl. 13:00
Otterup B & IK Sfb-Oure FA Nordfyns Bank Arena
2 - 2
322580
08-09 2018
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Viborg FF Søholt Idrætspark
3 - 0
322588
fr
14-09 2018
Kl. 17:30
Næsby Silkeborg KFUM ALPI Arena Næsby
4 - 0
322587
15-09 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF Otterup B & IK Hedensted Stadion
3 - 3
322589
15-09 2018
Kl. 15:00
Varde Viborg FF Sydbank Stadion
5 - 0
322585
15-09 2018
Kl. 15:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg
2 - 4
322586
15-09 2018
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Kolding B S.f.B. Hellegårdsvej
1 - 1
322592
22-09 2018
Kl. 13:00
B1913 Sfb-Oure FA Campus Road
2 - 3
322593
22-09 2018
Kl. 15:00
Varde Otterup B & IK Sydbank Stadion
1 - 1
322594
22-09 2018
Kl. 15:30
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads
2 - 0
322591
22-09 2018
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM B 1909 Søholt Idrætspark
4 - 4
322590
23-09 2018
Kl. 14:00
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
1 - 0
322595
29-09 2018
Kl. 13:00
B 1909 Viborg FF B.1909s anlæg
4 - 1
322597
29-09 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion
5 - 2
322598
29-09 2018
Kl. 14:00
Næsby Varde ALPI Arena Næsby
1 - 0
322599
29-09 2018
Kl. 14:00
Otterup B & IK Kolding B Nordfyns Bank Arena
1 - 3
322596
29-09 2018
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Silkeborg KFUM S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 2
322603
06-10 2018
Kl. 13:00
Otterup B & IK B1913 Nordfyns Bank Arena
1 - 4
322604
06-10 2018
Kl. 13:00
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads
1 - 1
322602
06-10 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF Silkeborg KFUM Hedensted Stadion
1 - 1
322600
06-10 2018
Kl. 15:00
B 1909 Næsby B.1909s anlæg
2 - 5
322601
06-10 2018
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Viborg FF S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 0
322607
13-10 2018
Kl. 13:00
B1913 Kolding B Campus Road
1 - 2
322608
13-10 2018
Kl. 14:00
Næsby Sfb-Oure FA ALPI Arena Næsby
3 - 1
322605
13-10 2018
Kl. 14:00
Viborg FF Hedensted IF Viborg FF´s anlæg
1 - 3
322609
13-10 2018
Kl. 15:00
Varde B 1909 Sydbank Stadion
2 - 0
322606
13-10 2018
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Otterup B & IK Søholt Idrætspark
3 - 1
322612
20-10 2018
Kl. 13:00
B1913 Varde Campus Road
0 - 1
322613
20-10 2018
Kl. 13:00
Otterup B & IK Viborg FF Nordfyns Bank Arena
5 - 1
322611
20-10 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF Næsby Hedensted Stadion
2 - 2
322610
20-10 2018
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA B 1909 S.f.B. Hellegårdsvej
1 - 2
322614
20-10 2018
Kl. 15:30
Kolding B Silkeborg KFUM Mosevej Sportsplads
0 - 1
322616
27-10 2018
Kl. 14:00
Viborg FF Kolding B Viborg FF´s anlæg
1 - 4
322617
27-10 2018
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM B1913 Søholt Idrætspark
2 - 2
322618
27-10 2018
Kl. 14:00
Næsby Otterup B & IK ALPI Arena Næsby
3 - 0
322619
27-10 2018
Kl. 15:00
Varde Sfb-Oure FA Sydbank Stadion
2 - 0
322615
27-10 2018
Kl. 15:00
B 1909 Hedensted IF B.1909s anlæg
1 - 4
322622
03-11 2018
Kl. 13:00
B1913 Viborg FF Campus Road
2 - 0
322623
03-11 2018
Kl. 13:00
Otterup B & IK B 1909 Nordfyns Bank Arena
2 - 0
322624
03-11 2018
Kl. 13:00
Kolding B Næsby Mosevej Sportsplads
0 - 4
322621
03-11 2018
Kl. 13:30
Hedensted IF Sfb-Oure FA Hedensted Stadion
1 - 3
322620
03-11 2018
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM Varde Søholt Idrætspark
1 - 2
322627
23-03 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Otterup B & IK Kunststofbanen S.f.B.
2 - 0
322628
23-03 2019
Kl. 14:00
Næsby B1913 Kunststofbanen Næsby BK
3 - 0
322626
23-03 2019
Kl. 14:00
Viborg FF Silkeborg KFUM Viborg FF´s anlæg
2 - 3
322625
23-03 2019
Kl. 15:00
B 1909 Kolding B Kunststofbanen B 1909
0 - 1
322629
23-03 2019
Kl. 15:00
Varde Hedensted IF Sydbank Stadion
1 - 2
322634
fr
29-03 2019
Kl. 18:00
Kolding B Sfb-Oure FA Mosevej Kunstgræsbane
2 - 3
322631
fr
29-03 2019
Kl. 19:40
Silkeborg KFUM Næsby JYSK Park (kunstgræs)
1 - 1
322633
30-03 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Hedensted IF Nordfyns Bank Arena
1 - 1
322630
30-03 2019
Kl. 14:00
Viborg FF Varde Viborg FF´s anlæg
0 - 4
322632
30-03 2019
Kl. 15:00
B1913 B 1909 Campus Road
0 - 1
322636
06-04 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA B1913 S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 0
322639
06-04 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Varde Nordfyns Bank Arena
2 - 3
322637
06-04 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Kolding B Hedensted Stadion
0 - 0
322638
06-04 2019
Kl. 14:00
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
3 - 0
322635
06-04 2019
Kl. 15:00
B 1909 Silkeborg KFUM B.1909s anlæg
2 - 5
322644
fr
12-04 2019
Kl. 18:30
Kolding B Otterup B & IK Mosevej Sportsplads
0 - 3
322642
13-04 2019
Kl. 13:00
B1913 Hedensted IF Campus Road
3 - 2
322641
13-04 2019
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Sfb-Oure FA Søholt Idrætspark
1 - 2
322640
13-04 2019
Kl. 14:00
Viborg FF B 1909 Viborg FF´s anlæg
3 - 0
322643
13-04 2019
Kl. 15:00
Varde Næsby Sydbank Stadion
2 - 3
322646
to
18-04 2019
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Hedensted IF Søholt Idrætspark
3 - 1
322645
20-04 2019
Kl. 14:00
Viborg FF Sfb-Oure FA Viborg FF´s anlæg
2 - 3
322648
20-04 2019
Kl. 14:00
Næsby B 1909 ALPI Arena Næsby
6 - 0
322649
20-04 2019
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion
2 - 5
322647
20-04 2019
Kl. 15:00
B1913 Otterup B & IK Campus Road
0 - 2
322651
fr
26-04 2019
Kl. 18:30
Sfb-Oure FA Næsby S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 2
322654
fr
26-04 2019
Kl. 18:30
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads
1 - 0
322653
27-04 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Silkeborg KFUM Nordfyns Bank Arena
0 - 5
322652
27-04 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Viborg FF Hedensted Stadion
5 - 2
322650
27-04 2019
Kl. 15:00
B 1909 Varde B.1909s anlæg
2 - 1
322657
fr
03-05 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Kolding B Søholt Idrætspark
6 - 1
322658
04-05 2019
Kl. 14:00
Næsby Hedensted IF ALPI Arena Næsby
5 - 0
322656
04-05 2019
Kl. 14:00
Viborg FF Otterup B & IK Viborg FF´s anlæg
3 - 4
322655
04-05 2019
Kl. 15:00
B 1909 Sfb-Oure FA B.1909s anlæg
0 - 3
322659
04-05 2019
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion
1 - 2
322661
to
09-05 2019
Kl. 19:00
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion
1 - 3
322664
fr
10-05 2019
Kl. 19:00
Kolding B Viborg FF Mosevej Sportsplads
3 - 1
322662
11-05 2019
Kl. 13:00
B1913 Silkeborg KFUM Campus Road
1 - 2
322663
11-05 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Næsby Nordfyns Bank Arena
0 - 6
322660
11-05 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Varde S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 0
322666
fr
17-05 2019
Kl. 14:00
Viborg FF B1913 Viborg FF´s anlæg
3 - 2
322667
18-05 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Hedensted IF S.f.B. Hellegårdsvej
4 - 0
322668
18-05 2019
Kl. 14:00
Næsby Kolding B ALPI Arena Næsby
5 - 0
322669
18-05 2019
Kl. 15:00
Varde Silkeborg KFUM Sydbank Stadion
1 - 0
322665
18-05 2019
Kl. 15:00
B 1909 Otterup B & IK B.1909s anlæg
3 - 3
322672
fr
24-05 2019
Kl. 18:30
B1913 Næsby Campus Road
0 - 3
322674
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Kolding B B 1909 Mosevej Sportsplads
2 - 1
322670
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Viborg FF Søholt Idrætspark
2 - 1
322673
25-05 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Sfb-Oure FA Nordfyns Bank Arena
1 - 2
322671
25-05 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
3 - 1
322677
01-06 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Otterup B & IK Hedensted Stadion
1 - 2
322678
01-06 2019
Kl. 14:00
Næsby Silkeborg KFUM ALPI Arena Næsby
2 - 0
322679
01-06 2019
Kl. 15:00
Varde Viborg FF Sydbank Stadion
2 - 1
322675
01-06 2019
Kl. 15:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg
3 - 1
322676
01-06 2019
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Kolding B S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 0
322684
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads
0 - 3
322682
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
B1913 Sfb-Oure FA Campus Road
1 - 6
322683
08-06 2019
Kl. 12:30
Varde Otterup B & IK Sydbank Stadion
3 - 2
322680
08-06 2019
Kl. 13:00
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
0 - 1
322681
ma
10-06 2019
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM B 1909 Søholt Idrætspark
3 - 1
322689
15-06 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Kolding B Nordfyns Bank Arena
3 - 3
322685
15-06 2019
Kl. 15:30
B 1909 Viborg FF B.1909s anlæg
1 - 2
322686
15-06 2019
Kl. 15:30
Sfb-Oure FA Silkeborg KFUM S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 0
322687
15-06 2019
Kl. 15:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion
4 - 2
322688
15-06 2019
Kl. 15:30
Næsby Varde ALPI Arena Næsby
8 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind