MENU

2. division, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Resultat
832093
04-08 2018
Kl. 13:00
HIK Vanløse
1 - 1
832094
04-08 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Middelfart
1 - 1
832090
04-08 2018
Kl. 14:00
Marienlyst Skovshoved IF
1 - 2
832091
04-08 2018
Kl. 14:00
Frem Slagelse B&I
0 - 1
832088
04-08 2018
Kl. 15:00
B 93 Brønshøj
0 - 4
832089
05-08 2018
Kl. 13:00
Avarta AB
0 - 1
832098
11-08 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF B 93
1 - 2
832099
11-08 2018
Kl. 13:00
Vanløse Hillerød Fodbold
3 - 0
832097
11-08 2018
Kl. 14:00
Middelfart HIK
1 - 2
832095
11-08 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta
4 - 3
832096
12-08 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I Marienlyst
0 - 1
832100
12-08 2018
Kl. 15:00
AB Frem
0 - 1
832104
18-08 2018
Kl. 13:00
HIK Skovshoved IF
2 - 0
832105
18-08 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Brønshøj
0 - 1
832102
18-08 2018
Kl. 14:00
Marienlyst B 93
1 - 2
832103
18-08 2018
Kl. 14:00
Frem Vanløse
1 - 1
832101
19-08 2018
Kl. 13:00
Avarta Middelfart
0 - 1
832106
19-08 2018
Kl. 15:00
AB Slagelse B&I
0 - 1
832107
on
22-08 2018
Kl. 18:00
B 93 Vanløse
0 - 2
832108
on
22-08 2018
Kl. 18:00
Slagelse B&I Avarta
2 - 0
832115
on
22-08 2018
Kl. 18:00
Marienlyst Middelfart
1 - 2
832116
on
22-08 2018
Kl. 18:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold
1 - 3
832118
on
22-08 2018
Kl. 18:00
HIK AB
1 - 1
832117
on
22-08 2018
Kl. 19:00
Frem Brønshøj
2 - 0
832327
25-08 2018
Kl. 13:00
Vanløse Marienlyst
1 - 0
832326
25-08 2018
Kl. 14:00
Middelfart Frem
0 - 1
832323
25-08 2018
Kl. 15:00
Brønshøj HIK
2 - 1
832325
26-08 2018
Kl. 13:00
Avarta B 93
0 - 1
832328
26-08 2018
Kl. 15:00
AB Hillerød Fodbold
1 - 1
832324
26-08 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I Skovshoved IF
3 - 0
832332
01-09 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF Vanløse
1 - 1
832333
01-09 2018
Kl. 13:00
HIK Slagelse B&I
3 - 3
832334
01-09 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Frem
2 - 1
832330
01-09 2018
Kl. 14:00
Middelfart Brønshøj
3 - 1
832331
01-09 2018
Kl. 14:00
Marienlyst Avarta
1 - 4
832329
01-09 2018
Kl. 15:00
B 93 AB
1 - 4
832348
08-09 2018
Kl. 14:00
Frem B 93
0 - 1
832346
09-09 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold
1 - 0
832350
09-09 2018
Kl. 15:00
AB Skovshoved IF
6 - 0
832349
ti
11-09 2018
Kl. 18:00
Vanløse Middelfart
0 - 3
832356
15-09 2018
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold
1 - 1
832354
15-09 2018
Kl. 14:00
Middelfart Skovshoved IF
3 - 0
832355
15-09 2018
Kl. 14:00
Marienlyst Frem
0 - 1
832351
15-09 2018
Kl. 15:00
Brønshøj AB
1 - 2
832352
15-09 2018
Kl. 15:00
B 93 Slagelse B&I
1 - 1
832353
16-09 2018
Kl. 13:00
Avarta Vanløse
0 - 1
832347
on
19-09 2018
Kl. 19:00
HIK Avarta
2 - 0
832358
22-09 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF Avarta
0 - 1
832361
22-09 2018
Kl. 13:00
Vanløse Brønshøj
1 - 3
832359
22-09 2018
Kl. 14:00
Frem HIK
2 - 1
832360
22-09 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold B 93
0 - 3
832357
23-09 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I Middelfart
1 - 2
832362
23-09 2018
Kl. 15:00
AB Marienlyst
2 - 0
832368
29-09 2018
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I
3 - 3
832366
29-09 2018
Kl. 14:00
Middelfart AB
0 - 0
832363
29-09 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF
6 - 0
832364
29-09 2018
Kl. 15:00
B 93 HIK
0 - 2
832367
30-09 2018
Kl. 11:00
Marienlyst Hillerød Fodbold
0 - 4
832365
30-09 2018
Kl. 13:00
Avarta Frem
0 - 0
832335
on
03-10 2018
Kl. 19:00
Brønshøj Marienlyst
4 - 2
832374
to
04-10 2018
Kl. 18:30
AB Vanløse
0 - 2
832371
06-10 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF Frem
1 - 1
832372
06-10 2018
Kl. 13:00
HIK Marienlyst
3 - 0
832373
06-10 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Avarta
1 - 1
832369
06-10 2018
Kl. 15:00
B 93 Middelfart
0 - 4
832370
07-10 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I Brønshøj
2 - 2
837075
13-10 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF HIK
1 - 0
837963
13-10 2018
Kl. 14:00
Frem AB
2 - 0
837071
13-10 2018
Kl. 14:00
Middelfart Marienlyst
2 - 1
837964
13-10 2018
Kl. 15:00
Vanløse B 93
0 - 3
837070
14-10 2018
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I
1 - 0
837969
20-10 2018
Kl. 13:00
HIK Brønshøj
1 - 1
837970
20-10 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold AB
3 - 2
837967
20-10 2018
Kl. 14:00
Middelfart Avarta
1 - 2
837968
20-10 2018
Kl. 14:00
Marienlyst Vanløse
0 - 3
837965
20-10 2018
Kl. 15:00
B 93 Skovshoved IF
3 - 3
837966
21-10 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I Frem
0 - 0
837991
27-10 2018
Kl. 13:00
Vanløse HIK
3 - 1
837989
27-10 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF Slagelse B&I
1 - 0
837990
27-10 2018
Kl. 14:00
Frem Hillerød Fodbold
1 - 2
837987
27-10 2018
Kl. 15:00
Brønshøj Middelfart
1 - 2
837988
28-10 2018
Kl. 13:00
Avarta Marienlyst
1 - 1
837992
28-10 2018
Kl. 15:00
AB B 93
3 - 0
832375
on
31-10 2018
Kl. 19:00
Brønshøj Hillerød Fodbold
2 - 2
838096
03-11 2018
Kl. 13:00
Avarta HIK
5 - 1
838097
03-11 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF
3 - 1
837995
03-11 2018
Kl. 14:00
Middelfart Vanløse
1 - 1
837996
03-11 2018
Kl. 14:00
Marienlyst Brønshøj
0 - 1
837993
03-11 2018
Kl. 15:00
B 93 Frem
1 - 0
837994
04-11 2018
Kl. 15:00
Slagelse B&I AB
3 - 5
838099
10-11 2018
Kl. 13:00
Skovshoved IF Marienlyst
2 - 1
838100
10-11 2018
Kl. 14:00
Frem Middelfart
0 - 0
838101
10-11 2018
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Slagelse B&I
0 - 1
838102
10-11 2018
Kl. 14:00
Vanløse Avarta
1 - 1
838098
10-11 2018
Kl. 15:00
Brønshøj B 93
3 - 1
838103
11-11 2018
Kl. 15:00
AB HIK
1 - 0
838180
09-03 2019
Kl. 13:00
HIK Frem
1 - 0
838181
09-03 2019
Kl. 13:00
Vanløse Skovshoved IF
UDS
838107
09-03 2019
Kl. 14:00
Middelfart Slagelse B&I
2 - 0
838179
09-03 2019
Kl. 14:00
Marienlyst AB
1 - 2
838104
09-03 2019
Kl. 15:00
B 93 Hillerød Fodbold
1 - 2
838105
10-03 2019
Kl. 10:30
Avarta Brønshøj
2 - 2
838184
16-03 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF Middelfart
1 - 1
838185
16-03 2019
Kl. 14:00
Frem Marienlyst
3 - 1
838186
16-03 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK
1 - 4
838182
16-03 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Vanløse
2 - 1
838183
16-03 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I B 93
2 - 1
838187
17-03 2019
Kl. 15:00
AB Avarta
1 - 1
838192
23-03 2019
Kl. 13:00
HIK B 93
838193
23-03 2019
Kl. 13:00
Vanløse AB
838190
23-03 2019
Kl. 14:00
Middelfart Hillerød Fodbold
838191
23-03 2019
Kl. 14:00
Marienlyst Slagelse B&I
838188
23-03 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Frem
838189
24-03 2019
Kl. 13:00
Avarta Skovshoved IF
838196
30-03 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF Brønshøj
838197
30-03 2019
Kl. 14:00
Frem Avarta
838198
30-03 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Vanløse
838194
30-03 2019
Kl. 15:00
B 93 Marienlyst
838195
31-03 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I HIK
838199
31-03 2019
Kl. 15:00
AB Middelfart
838200
06-04 2019
Kl. 14:00
Brønshøj Slagelse B&I
838201
06-04 2019
Kl. 14:00
Avarta Hillerød Fodbold
838202
06-04 2019
Kl. 14:00
Middelfart B 93
838203
06-04 2019
Kl. 14:00
Marienlyst HIK
838204
06-04 2019
Kl. 14:00
Skovshoved IF AB
838205
06-04 2019
Kl. 14:00
Vanløse Frem
838206
13-04 2019
Kl. 14:00
B 93 Avarta
838207
13-04 2019
Kl. 14:00
Slagelse B&I Vanløse
838208
13-04 2019
Kl. 14:00
Frem Skovshoved IF
838209
13-04 2019
Kl. 14:00
HIK Middelfart
838210
13-04 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Marienlyst
838211
13-04 2019
Kl. 14:00
AB Brønshøj
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind