Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr 2019
20:15
Valby 2
1
Slagge BK
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
20:45
Skjold
0
FB
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2019
18:15
HB 3
2
Tårnby FF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
Nørrebro United 2
Pioneren
UMH
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Tårnby FF
1
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:30
Slagge BK
Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
Pioneren
0
HIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
FB
0
Nørrebro United 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
16:30
Zahle Zebras
HB 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
20:15
HIK 2
1
FB
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:00
Slagge BK
1
Tårnby FF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:30
Valby 2
2
Zahle Zebras
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:30
Skjold
1
Nørrebro United 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
11:15
HB 3
4
Pioneren
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
18:30
Pioneren
1
Valby 2
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
20:15
Nørrebro United 2
12
Slagge BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Tårnby FF
1
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
20:30
HIK 2
2
Zahle Zebras
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:00
Nørrebro United 2
4
HIK 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:15
FB
3
HB 3
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
14:00
Zahle Zebras
2
Slagge BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:30
Valby 2
0
FB
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
18:00
Skjold
5
HIK 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
Tårnby FF
0
Zahle Zebras
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:45
Slagge BK
Pioneren
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
20:30
HB 3
2
Nørrebro United 2
9
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
20:30
HIK 2
5
HB 3
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:00
Nørrebro United 2
10
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:00
Pioneren
Tårnby FF
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:30
FB
0
Slagge BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
18:00
Zahle Zebras
1
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:00
Skjold
Pioneren
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:30
HIK 2
2
Slagge BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
18:30
Zahle Zebras
0
FB
6
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2019
18:15
HB 3
3
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:15
Nørrebro United 2
Tårnby FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:30
Valby 2
0
Skjold
6
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Tårnby FF
3
HIK 2
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2019
11:00
Pioneren
FB
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2019
13:30
Zahle Zebras
2
Nørrebro United 2
8
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Tårnby FF
2
FB
6
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:45
Slagge BK
0
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
18:30
Skjold
9
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:45
Zahle Zebras
Pioneren
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
11:00
Valby 2
3
HIK 2
0
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Ingen
Nedrykning:
Ingen
7M Event dag for 7M kvinder og herrer