Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr 2019
11:00
LSF
5
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
Ringsted IF
2
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
BK 96, Solrød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:30
Karlslunde IF
1
Herstedøster IC
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2019
18:00
Oversidder
Torpedo Vestegnen
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2019
18:45
Oversidder
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2019
18:45
BK Friheden
3
BK 96, Solrød
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2019
18:45
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
1
LSF
6
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
BK 96, Solrød
5
Torpedo Vestegnen
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Ringsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Herstedøster IC
Ringsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
LSF
0
Brøndbyernes IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Oversidder
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
BK Friheden
4
Herstedøster IC
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Brøndbyernes IF
7
BK 96, Solrød
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
1
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
18:00
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Herstedøster IC
3
Torpedo Vestegnen
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Oversidder
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
BK 96, Solrød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Karlslunde IF
3
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
18:00
Oversidder
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
LSF
BK 96, Solrød
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
BK Friheden
1
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
Brøndbyernes IF
3
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
18:45
Ringsted IF
BK 96, Solrød
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
BK Friheden
Torpedo Vestegnen
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Karlslunde IF
1
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
18:45
Ringsted IF
0
Torpedo Vestegnen
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Brøndbyernes IF
1
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
LSF
3
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
BK 96, Solrød
2
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2019
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
Herstedøster IC
4
BK 96, Solrød
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
0
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Karlslunde IF
Ringsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Oversidder
BK 96, Solrød
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
BK Friheden
2
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Brøndbyernes IF
Ringsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Herstedøster IC
3
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
LSF
2
Torpedo Vestegnen
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
Ringsted IF
3
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
BK 96, Solrød
3
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
19:00
Karlslunde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2019
18:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2019
19:00
Karlslunde IF
1
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
BK Friheden
3
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
Brøndbyernes IF
0
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
BK 96, Solrød
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
18:00
Oversidder
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
18:45
Ringsted IF
1
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
18:45
Herstedøster IC
1
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
18:45
Ringsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
19:00
BK 96, Solrød
0
Brøndbyernes IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:45
Karlslunde IF
3
Torpedo Vestegnen
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:30
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:30
Brøndbyernes IF
2
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:45
LSF
0
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
2
Herstedøster IC
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:00
Oversidder
BK 96, Solrød
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:15
Herstedøster IC
0
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:15
Oversidder
Torpedo Vestegnen
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:45
Ringsted IF
2
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:30
BK 96, Solrød
LSF
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Karlslunde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
18:15
BK 96, Solrød
Ringsted IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
0
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:00
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
17:45
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:00
BK Friheden
0
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
20:00
Torpedo Vestegnen
Ringsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
Karlslunde IF
BK 96, Solrød
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
17:30
Brøndbyernes IF
3
Torpedo Vestegnen
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:45
Ringsted IF
Karlslunde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
17:45
BK 96, Solrød
0
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
18:00
Oversidder
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
17:30
LSF
Karlslunde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:00
Herstedøster IC
1
LSF
1
|
Turneringsafslutning:
FINALE om SM og oprykning til M+32 Øst, spilles søndag den 6. oktober kl. 13.00 på Vedbæk Stadion.
Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2