MENU

M+32 (Old boys) 2 , Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
326520 ma
08-04 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Allerød Fodbold Klub Lundtofte Idrætsplads
2 - 2
326522 ma
08-04 2019
Kl. 18:45
Esrum IF Hillerød Fodbold Esrum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326521
ma
08-04 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Kvistgård IF Værløse Stadion Kunstgræs
1 - 2
326519
ti
09-04 2019
Kl. 18:30
ØB 90 Lynge-Uggeløse IF Ølstykke Stadion
3 - 1
326524 ma
15-04 2019
Kl. 18:45
Hillerød Fodbold Melby-Liseleje IF Hillerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326527 ma
15-04 2019
Kl. 18:45
Kvistgård IF Lundtofte Boldklub Kvistgård Idrætsanlæg
0 - 2
326528
ma
15-04 2019
Kl. 18:45
Vapnagård FK 72 Værløse BK Borupgårdskolen
1 - 2
326526 ti
16-04 2019
Kl. 18:45
Allerød Fodbold Klub ØB 90 Allerød Idrætspark
3 - 2
326525
ti
16-04 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Esrum IF Lyngehallen
8 - 1
326529 ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF Hillerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326530 ti
23-04 2019
Kl. 19:00
ØB 90 Kvistgård IF Ølstykke Stadion
0 - 2
326531
ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Vapnagård FK 72 Lundtofte Idrætsplads
5 - 2
326532 ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Allerød Fodbold Klub Esrum Stadion
0 - 4
326533
on
24-04 2019
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Værløse BK Melby Stadion
1 - 4
326534
ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lyngehallen
3 - 2
326535 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

326536
ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Lundtofte Boldklub Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 2
326537
ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Kvistgård IF Esrum IF Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 1
326538 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 ØB 90 Borupgårdskolen
1 - 2
326539 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Kvistgård IF Hillerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326542
ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Vapnagård FK 72 Esrum Stadion
2 - 3
326543
ma
06-05 2019
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Lundtofte Boldklub Melby Stadion
1 - 3
326540
ti
07-05 2019
Kl. 19:00
ØB 90 Værløse BK Ølstykke Stadion
1 - 2
326541
ti
07-05 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lyngehallen
1 - 2
326544 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub ØB 90 Lundtofte Idrætsplads
5 - 1
326546
ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Esrum IF Værløse Stadion Kunstgræs
5 - 2
326547 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Kvistgård IF Lynge-Uggeløse IF Kvistgård Idrætsanlæg
3 - 2
326548 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Hillerød Fodbold Borupgårdskolen
UHT

Udehold taberdømt

326545
ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
4 - 0
326549 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Værløse BK Hillerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326552 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Lundtofte Boldklub Esrum Stadion
0 - 3
326553 ma
20-05 2019
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF ØB 90 Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326550 ti
21-05 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Vapnagård FK 72 Lyngehallen
3 - 4
326551
ti
21-05 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Kvistgård IF Allerød Idrætspark
2 - 3
326555 ma
27-05 2019
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Hillerød Fodbold Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

326556 ma
27-05 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Lynge-Uggeløse IF Værløse Stadion Kunstgræs
1 - 1
326558
ma
27-05 2019
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Allerød Fodbold Klub Borupgårdskolen
2 - 4
326557
ma
27-05 2019
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Kvistgård IF Melby Stadion
4 - 3
326554
ti
28-05 2019
Kl. 19:00
ØB 90 Esrum IF Ølstykke Stadion
1 - 6
326559 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold ØB 90 Hillerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326562
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Melby-Liseleje IF Esrum Stadion
5 - 2
326560 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Boldklub Lyngehallen
3 - 1
326565 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF ØB 90 Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

326566
ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Lundtofte Boldklub Allerød Idrætspark
1 - 2
326567
ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Kvistgård IF Værløse BK Kvistgård Idrætsanlæg
5 - 2
326568
to
13-06 2019
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Melby-Liseleje IF Borupgårdskolen
2 - 1
326569
ma
17-06 2019
Kl. 19:00
ØB 90 Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
2 - 4
326570
ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Kvistgård IF Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
326571 ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Vapnagård FK 72 Værløse Stadion Kunstgræs
2 - 3
326572
ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Lynge-Uggeløse IF Esrum Stadion
1 - 2
326523 on
19-06 2019
Kl. 18:15
Melby-Liseleje IF Vapnagård FK 72 Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326561
ti
25-06 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Værløse BK Allerød Idrætspark
2 - 0
326584
on
26-06 2019
Kl. 19:15
Lundtofte Boldklub Melby-Liseleje IF Lundtofte Idrætsplads
2 - 0
326563 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Kvistgård IF Vapnagård FK 72 Kvistgård Idrætsanlæg
3 - 1
326573
ma
05-08 2019
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Hillerød Fodbold Melby Stadion
2 - 2
326575
ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Esrum IF Allerød Idrætspark
7 - 0
326576
ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Melby-Liseleje IF Værløse Stadion Kunstgræs
6 - 2
326577 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Kvistgård IF ØB 90 Kvistgård Idrætsanlæg
4 - 0
326578 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Lundtofte Boldklub Borupgårdskolen
3 - 3
326574 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Hillerød Fodbold Lyngehallen
4 - 2
326579
ma
19-08 2019
Kl. 18:45
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
2 - 5
326581 ma
19-08 2019
Kl. 18:45
Lundtofte Boldklub Værløse BK Lundtofte Idrætsplads
0 - 0
326583
ma
19-08 2019
Kl. 18:45
Melby-Liseleje IF Lynge-Uggeløse IF Melby Stadion
2 - 2
326582
ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Kvistgård IF Esrum Stadion
UMH
326580 ti
20-08 2019
Kl. 18:45
ØB 90 Vapnagård FK 72 Ølstykke Stadion
5 - 5
326585
ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
6 - 0
326587 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Kvistgård IF Hillerød Fodbold Kvistgård Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

326588
ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Esrum IF Borupgårdskolen
4 - 2
326586 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Værløse BK ØB 90 Værløse Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

326589 ma
02-09 2019
Kl. 18:15
Hillerød Fodbold Vapnagård FK 72 Hillerød Stadion
3 - 4
326593
ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub Melby Stadion
1 - 1
326592
ma
02-09 2019
Kl. 19:00
Esrum IF Værløse BK Esrum Stadion
2 - 7
326590 ti
03-09 2019
Kl. 18:15
ØB 90 Lundtofte Boldklub Ølstykke Stadion
1 - 3
326591
ti
03-09 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Kvistgård IF Lyngehallen
2 - 6
326595
ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Esrum IF Lundtofte Idrætsplads
7 - 4
326596 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Værløse BK Hillerød Fodbold Værløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326597
ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Kvistgård IF Allerød Fodbold Klub Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 3
326598 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Vapnagård FK 72 Lynge-Uggeløse IF Borupgårdskolen
UHT

Udehold taberdømt

326594
ma
09-09 2019
Kl. 19:00
ØB 90 Melby-Liseleje IF Ølstykke Stadion
2 - 3
326601
ma
16-09 2019
Kl. 17:45
Allerød Fodbold Klub Vapnagård FK 72 Allerød Idrætspark
2 - 1
326599 ma
16-09 2019
Kl. 17:45
Hillerød Fodbold Lundtofte Boldklub Hillerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326603
ma
16-09 2019
Kl. 20:00
Kvistgård IF Melby-Liseleje IF Helsingør Idrætspark Kunst
2 - 1
326602
ti
17-09 2019
Kl. 19:00
Esrum IF ØB 90 Esrum Stadion
1 - 0
326605 ma
23-09 2019
Kl. 17:30
Lundtofte Boldklub Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Idrætsplads
4 - 0
326607
ma
23-09 2019
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF Esrum IF Melby Stadion
3 - 5
326608 ma
23-09 2019
Kl. 17:30
Vapnagård FK 72 Kvistgård IF Borupgårdskolen
2 - 1
326606
ma
23-09 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Allerød Fodbold Klub Værløse Stadion Kunstgræs
2 - 3
326604 ti
24-09 2019
Kl. 17:30
ØB 90 Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
3 - 4
326600 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Lynge-Uggeløse IF Værløse BK Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

326564 ma
30-09 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Esrum IF Hillerød Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

TURNERINGSAFSLUTNING:

Finale søndag den 6. oktober kl. 13:00 på Vedbæk Stadion

Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind