MENU

M+40 (Veteran) 1, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
326706
to
04-04 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød AB Birkerød Stadion
6 - 1
326702 ma
08-04 2019
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Ishøj IF Virumgård kunstgræsbane
8 - 6
326701
ma
08-04 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Snekkersten IF Lyngby Stadion
1 - 1
326699
ti
09-04 2019
Kl. 18:30
AB FIF, Hillerød Akademisk Boldklub
5 - 0
326700 ti
09-04 2019
Kl. 18:30
Oversidder Skjold Birkerød
326703
ti
09-04 2019
Kl. 18:30
Hareskov IF Hillerød Fodbold Birkevang
5 - 2
326704 ma
15-04 2019
Kl. 18:45
Ishøj IF Hareskov IF Ishøj Idrætscenter
4 - 2
326705
ma
15-04 2019
Kl. 18:45
FIF, Hillerød Virum-Sorgenfri BK FIF-Stadion
1 - 1
326707 ma
15-04 2019
Kl. 18:45
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
326708
ti
16-04 2019
Kl. 18:45
Hillerød Fodbold Lyngby Boldklub Hillerød Stadion
2 - 0
326710
ti
23-04 2019
Kl. 19:00
AB Snekkersten IF Akademisk Boldklub
1 - 0
326711 ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Oversidder Hillerød Fodbold
326712
ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Skjold Birkerød Virumgård kunstgræsbane
4 - 5
326713
to
25-04 2019
Kl. 19:35
Hareskov IF Lyngby Boldklub Birkevang
0 - 4
326714 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Hareskov IF FIF-Stadion
3 - 4
326715
ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Ishøj IF Birkerød Stadion
5 - 5
326717 ma
29-04 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
4 - 0
326716 ma
29-04 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion
326718
ti
30-04 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion
5 - 1
326719 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Snekkersten IF Ishøj Idrætscenter
2 - 4
326721
ma
06-05 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Skjold Birkerød FIF-Stadion
3 - 13
326722 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virumgård kunstgræsbane
0 - 5
326723 ma
06-05 2019
Kl. 19:30
Hareskov IF Oversidder Birkevang
326720
ti
07-05 2019
Kl. 19:00
AB Lyngby Boldklub Akademisk Boldklub
4 - 1
326724 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder AB
326727 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF FIF, Hillerød Snekkersten Idrætscenter
2 - 3
326726
ma
13-05 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
0 - 0
326725
ma
13-05 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Hareskov IF Birkerød Stadion
4 - 1
326728 ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Ishøj IF Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326729
ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Lyngby Boldklub Ishøj Idrætscenter
1 - 0
326730 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Hillerød Fodbold FIF-Stadion
2 - 5
326732 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
326731
ma
20-05 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
3 - 1
326733
ma
20-05 2019
Kl. 19:35
Hareskov IF AB Birkevang
1 - 2
326737 ma
27-05 2019
Kl. 19:35
Hareskov IF Snekkersten IF Birkevang
3 - 2
326734
ti
28-05 2019
Kl. 19:00
AB Virum-Sorgenfri BK Akademisk Boldklub
4 - 1
326735 ti
28-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Ishøj IF
UHT

Udehold taberdømt

326738
ti
28-05 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Skjold Birkerød Hillerød Stadion
3 - 3
326739
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF AB Ishøj Idrætscenter
2 - 6
326740 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion
326742
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virum Stadion
3 - 2
326743 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter
2 - 3
326741
ma
03-06 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Lyngby Boldklub Birkerød Stadion
3 - 1
326744 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Virum-Sorgenfri BK Ishøj Idrætscenter
3 - 5
326745 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød AB FIF-Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

326746 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
326747
ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF Lyngby Boldklub Snekkersten Idrætscenter
1 - 1
326748 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Hareskov IF Hillerød Stadion
1 - 2
326752 ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK FIF, Hillerød Virumgård kunstgræsbane
4 - 0
326751
ma
17-06 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Hillerød Fodbold Lyngby Stadion
0 - 5
326753 ma
17-06 2019
Kl. 19:35
Hareskov IF Ishøj IF Birkevang
UHT

Udehold taberdømt

326749
ti
18-06 2019
Kl. 19:00
AB Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
3 - 2
326750 ti
18-06 2019
Kl. 19:00
Oversidder Snekkersten IF
326709 ti
25-06 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF FIF, Hillerød Ishøj Idrætscenter
2 - 2
326754 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Ishøj IF FIF-Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326755
ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
3 - 0
326757
ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF AB Snekkersten Idrætscenter
0 - 2
326756
ma
12-08 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Hareskov IF Lyngby Stadion
UMH
326758 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
326759 ma
19-08 2019
Kl. 18:45
Ishøj IF Skjold Birkerød Ishøj Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

326762 ma
19-08 2019
Kl. 18:45
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virum Stadion
0 - 0
326763
ma
19-08 2019
Kl. 19:15
Hareskov IF FIF, Hillerød Birkevang
6 - 1
326760
ti
20-08 2019
Kl. 18:45
AB Hillerød Fodbold Akademisk Boldklub
6 - 1
326761 ti
20-08 2019
Kl. 18:45
Oversidder Lyngby Boldklub
326764 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Oversidder Hareskov IF
326767 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ishøj IF Snekkersten Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

326768 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
3 - 1
326766
ma
26-08 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub AB Lyngby Stadion
0 - 1
326765 ma
26-08 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød FIF, Hillerød Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326769 ma
02-09 2019
Kl. 18:15
Ishøj IF Hillerød Fodbold Ishøj Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

326772
ma
02-09 2019
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub Virumgård kunstgræsbane
0 - 3
326773
ma
02-09 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Hareskov IF Birkerød Stadion
6 - 3
326771 ma
02-09 2019
Kl. 20:15
FIF, Hillerød Snekkersten IF FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 4
326770 ti
03-09 2019
Kl. 18:15
AB Oversidder Akademisk Boldklub
326777
ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Snekkersten IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
2 - 4
326776 ma
09-09 2019
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Ishøj IF Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326778 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold FIF, Hillerød Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

326775 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
326779 ma
16-09 2019
Kl. 17:45
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

326782
ma
16-09 2019
Kl. 17:45
Virum-Sorgenfri BK AB Virum Stadion
1 - 2
326783 ma
16-09 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF Hareskov IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 1
326781
ma
16-09 2019
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
4 - 5
326780 ma
16-09 2019
Kl. 20:15
FIF, Hillerød Lyngby Boldklub FIF-Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

326787
ma
23-09 2019
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virumgård kunstgræsbane
0 - 2
326786
ma
23-09 2019
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub Skjold Birkerød Lyngby Stadion
2 - 2
326784 ti
24-09 2019
Kl. 17:30
AB Ishøj IF Akademisk Boldklub
UHT

Udehold taberdømt

326785 ti
24-09 2019
Kl. 17:30
Oversidder FIF, Hillerød
326788
ti
24-09 2019
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Snekkersten IF Hillerød Stadion Kunstgræs
1 - 3
326774 to
26-09 2019
Kl. 19:00
AB Hareskov IF Akademisk Boldklub
UHT

Udehold taberdømt

326736 ma
30-09 2019
Kl. 17:15
Lyngby Boldklub FIF, Hillerød Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

FINALE om SM og oprykning til M+40 Øst, spilles søndag den 6. oktober kl. 11.00 på Vedbæk Stadion.
Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind