MENU

U19 Drenge 2 (00-01) Forår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
306551
07-04 2019
Kl. 13:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Rønnede IF Stensved Stadion
3 - 4
306553 on
10-04 2019
Kl. 18:30
Rønnede IF Karise IK Rønnedehallen
UHT

Udehold taberdømt

306554 on
10-04 2019
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Nyråd / Langebæk Alliancen Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
0 - 3
306556
on
24-04 2019
Kl. 18:30
Rønnede IF Korsør IF 2018 Rønnedehallen
6 - 5
306555
28-04 2019
Kl. 13:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Karise IK Vintersbølle Hallen
UHT

Udehold taberdømt

306557
on
01-05 2019
Kl. 18:30
Rønnede IF Nyråd / Langebæk Alliancen Rønnedehallen
1 - 1
306558 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Karise IK Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT

Udehold taberdømt

306559
12-05 2019
Kl. 13:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Korsør IF 2018 Vintersbølle Hallen
4 - 1
306581
12-05 2019
Kl. 13:00
Karise IK Rønnede IF Karise Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

306749
on
15-05 2019
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Rønnede IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
HHT

Hjemmehold taberdømt

306750
to
23-05 2019
Kl. 19:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Rønnede IF Stensved Stadion
4 - 1
306751
26-05 2019
Kl. 13:00
Karise IK Korsør IF 2018 Karise Stadion
UHT

Udehold taberdømt

306752 on
29-05 2019
Kl. 18:30
Rønnede IF Karise IK Rønnedehallen
UHT

Udehold taberdømt

306753 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Nyråd / Langebæk Alliancen Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
HHT

Hjemmehold taberdømt

306552 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Karise IK Korsør IF 2018 Karise Stadion
UHT

Udehold taberdømt

306582 ma
10-06 2019
Kl. 13:00
Karise IK Nyråd / Langebæk Alliancen Karise Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

306755 on
12-06 2019
Kl. 18:30
Rønnede IF Korsør IF 2018 Rønnedehallen
UHT

Udehold taberdømt

306754 to
13-06 2019
Kl. 19:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Karise IK Vintersbølle Hallen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind