MENU

VETERAN TURNERING SYD (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
416425 on
03-04 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF (2) Rønnebæk IF Vordingborg Kunst "Panteren"
1 - 5
416426 on
03-04 2019
Kl. 18:30
Præstø IF Ørslev GIF (V) Præstø Stadion
UHT

Udehold taberdømt

416427 on
03-04 2019
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Vintersbølle Hallen
UHT

Udehold taberdømt

416428 on
03-04 2019
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Oversidder Herlufsholm Stadion
416424 on
03-04 2019
Kl. 18:30
Østmøn SGI Overvindinge Hjertebjerg Stadion
3 - 2
416423 on
03-04 2019
Kl. 19:30
Vordingborg IF (1) Mern UIF Vordingborg Kunst "Panteren"
5 - 0
416433 on
10-04 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF (1) Herlufsholm GF Vordingborg Kunst "Panteren"
2 - 2
416429 on
10-04 2019
Kl. 18:45
Oversidder Nyråd/Langebæk Alliancen
416431 on
10-04 2019
Kl. 18:45
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
1 - 0
416432 on
10-04 2019
Kl. 18:45
FK Sydsjælland 05 Præstø IF Lov Stadion
3 - 8
416434 on
10-04 2019
Kl. 19:30
Vordingborg IF (2) Mern UIF Vordingborg Kunst "Panteren"
0 - 9
416436 ti
16-04 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Rønnebæk IF Mern Stadion
2 - 0
416780 on
17-04 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF (2) Herlufsholm GF Vordingborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

416437 on
17-04 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Ørslev GIF (V) Sværdborg Sogneskole
4 - 1
416778 on
17-04 2019
Kl. 19:00
Præstø IF Oversidder Præstø Stadion
416779 on
17-04 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (1) Nyråd/Langebæk Alliancen Vordingborg Kunst "Panteren"
5 - 0
416435 on
17-04 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI FK Sydsjælland 05 Hjertebjerg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

416785 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Oversidder Østmøn SGI
417190 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Herlufsholm GF Mern Stadion
0 - 3
417191 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Rønnebæk IF Ørslev Stadion
1 - 3
417192 on
24-04 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Overvindinge Lov Stadion
2 - 7
417193 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Præstø IF Vordingborg IF (1) Præstø Stadion
4 - 3
417194 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Vordingborg IF (2) Vintersbølle Hallen
5 - 1
417195 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Vordingborg IF (1) Hjertebjerg Stadion
1 - 8
417196 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Rønnebæk IF Herlufsholm Stadion
2 - 2
417197 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Oversidder Sværdborg Sogneskole
417198 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Præstø IF Vordingborg IF (2) Præstø Stadion
11 - 2
417199 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
3 - 7
417200 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Mern UIF Vintersbølle Hallen
4 - 2
417201 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Ørslev GIF (V)
417202 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Præstø IF Mern Stadion
0 - 2
417203 on
08-05 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Rønnebæk IF Lov Stadion
4 - 3
417204 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Nyråd/Langebæk Alliancen Herlufsholm Stadion
3 - 0
417205 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (1) Overvindinge Vordingborg Stadion
8 - 1
417206 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (2) Østmøn SGI Vordingborg Stadion
3 - 3
417207 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Mern UIF Hjertebjerg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

417208 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Rønnebæk IF Vintersbølle Hallen
3 - 6
417209 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Vordingborg IF (2) Sværdborg Sogneskole
5 - 4
417210 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Præstø IF Herlufsholm GF Præstø Stadion
1 - 3
417211 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Vordingborg IF (1) Ørslev Stadion
1 - 2
417212 on
15-05 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Oversidder Lov Stadion
417213 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Rønnebæk IF
417214 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Overvindinge Mern Stadion
3 - 1
417215 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Præstø IF Vintersbølle Hallen
2 - 1
417216 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Østmøn SGI Herlufsholm Stadion
UHT

Udehold taberdømt

417217 on
22-05 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Vordingborg IF (1) Lov Stadion
3 - 6
417218 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Vordingborg IF (2) Ørslev Stadion
5 - 0
417219 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Vordingborg IF (1)
417220 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Nyråd/Langebæk Alliancen Hjertebjerg Stadion
4 - 0
417221 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Præstø IF Rønnebæk IF Præstø Stadion
4 - 4
417222 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Herlufsholm GF Sværdborg Sogneskole
0 - 4
417223 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Mern UIF Ørslev Stadion
1 - 1
417224 on
29-05 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Vordingborg IF (2) Lov Stadion
4 - 4
417225 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Mern UIF FK Sydsjælland 05 Mern Stadion
1 - 3
417226 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (1) Rønnebæk IF Vordingborg Stadion
5 - 1
417227 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Præstø IF Østmøn SGI Præstø Stadion
0 - 5
417228 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Overvindinge Vintersbølle Hallen
2 - 1
417229 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Ørslev GIF (V) Herlufsholm Stadion
UHT

Udehold taberdømt

417230 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (2) Oversidder Vordingborg Stadion
417923 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Oversidder Mern UIF
417924 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Rønnebæk IF Hjertebjerg Stadion
5 - 3
417925 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Præstø IF Sværdborg Sogneskole
6 - 3
417926 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev Stadion
0 - 0
417927 on
12-06 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF Lov Stadion
5 - 11
417928 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (1) Vordingborg IF (2) Vordingborg Stadion
10 - 2
417945 on
19-06 2019
Kl. 19:00
Oversidder Herlufsholm GF
417946 on
19-06 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Østmøn SGI Sværdborg Sogneskole
UHT

Udehold taberdømt

417947 on
19-06 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Præstø IF Ørslev Stadion
3 - 3
417948 on
19-06 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Nyråd/Langebæk Alliancen Lov Stadion
4 - 2
417949 on
19-06 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Vordingborg IF (1) Mern Stadion
0 - 1
417950 on
19-06 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (2) Rønnebæk IF Vordingborg Stadion
1 - 3
418653 on
26-06 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Vordingborg IF (2) Mern Stadion
8 - 1
418654 on
26-06 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

418655 on
26-06 2019
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Overvindinge Rønnebæk Skole
3 - 5
418656 on
26-06 2019
Kl. 19:00
Præstø IF FK Sydsjælland 05 Præstø Stadion
10 - 3
418657 on
26-06 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Oversidder Vintersbølle Hallen
418658 on
26-06 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Vordingborg IF (1) Herlufsholm Stadion
4 - 2
418659 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Præstø IF
418660 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Mern UIF Rønnebæk Skole
7 - 2
418661 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Overvindinge Ørslev Stadion
2 - 0
418662 on
14-08 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Østmøn SGI Lov Stadion
UHT

Udehold taberdømt

418663 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Vordingborg IF (1) Vintersbølle Hallen
1 - 6
418664 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Vordingborg IF (2) Herlufsholm Stadion
UHT

Udehold taberdømt

418665 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Oversidder Hjertebjerg Stadion
418666 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Ørslev GIF (V) Rønnebæk Skole
2 - 2
418667 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Overvindinge FK Sydsjælland 05 Sværdborg Sogneskole
2 - 3
418668 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (1) Præstø IF Vordingborg Stadion
3 - 3
418669 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (2) Nyråd/Langebæk Alliancen Vordingborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

418670 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Mern UIF Herlufsholm Stadion
9 - 0
418671 on
28-08 2019
Kl. 18:45
Oversidder Overvindinge
418672 on
28-08 2019
Kl. 18:45
Mern UIF Nyråd/Langebæk Alliancen Mern Stadion
4 - 2
418673 on
28-08 2019
Kl. 18:45
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion
1 - 6
418674 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Rønnebæk IF Herlufsholm Stadion
7 - 1
418675 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (1) Østmøn SGI Vordingborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

418676 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (2) Præstø IF Vordingborg Stadion
5 - 3
418677 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Østmøn SGI Vordingborg IF (2) Hjertebjerg Stadion
8 - 5
418678 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Rønnebæk IF FK Sydsjælland 05 Rønnebæk Skole
UHT

Udehold taberdømt

418679 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Overvindinge Vordingborg IF (1) Sværdborg Sogneskole
HHT

Hjemmehold taberdømt

418680 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Præstø IF Mern UIF Præstø Stadion
2 - 1
418681 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Oversidder Ørslev Stadion
418682 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Herlufsholm GF Vintersbølle Hallen
2 - 4
418683 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Oversidder FK Sydsjælland 05
418684 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Mern UIF Østmøn SGI Mern Stadion
2 - 5
418685 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Rønnebæk IF Nyråd/Langebæk Alliancen Rønnebæk Skole
4 - 2
418689 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF (1) Ørslev GIF (V) Vordingborg Stadion
4 - 3
418690 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF (2) Overvindinge Vordingborg Stadion
2 - 2
418688 on
11-09 2019
Kl. 20:30
Herlufsholm GF Præstø IF Herlufsholm Stadion
4 - 0
418691 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Østmøn SGI Herlufsholm GF Hjertebjerg Stadion
2 - 1
418692 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Rønnebæk IF Oversidder Rønnebæk Skole
418693 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Overvindinge Mern UIF Sværdborg Sogneskole
1 - 6
418694 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Præstø IF Nyråd/Langebæk Alliancen Præstø Stadion
UHT

Udehold taberdømt

418695 on
18-09 2019
Kl. 18:15
Vordingborg IF (2) Ørslev GIF (V) Vordingborg Kunst "Panteren"
2 - 7
418696 on
18-09 2019
Kl. 19:30
Vordingborg IF (1) FK Sydsjælland 05 Vordingborg Kunst "Panteren"
4 - 1
418698 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Rønnebæk IF Præstø IF Rønnebæk Skole
3 - 2
418699 on
25-09 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Østmøn SGI Stensved Stadion
UHT

Udehold taberdømt

418702 on
25-09 2019
Kl. 19:00
Vordingborg IF (2) FK Sydsjælland 05 Vordingborg Kunst "Panteren"
1 - 7
418697 on
25-09 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
6 - 1
418701 on
25-09 2019
Kl. 19:30
Vordingborg IF (1) Oversidder Vordingborg Stadion
418700 on
25-09 2019
Kl. 20:00
Herlufsholm GF Overvindinge SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

418708 on
02-10 2019
Kl. 18:30
Rønnebæk IF Vordingborg IF (1) Maglemølle Storhallen
5 - 3
418703 on
02-10 2019
Kl. 19:00
Oversidder Vordingborg IF (2)
418704 on
02-10 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Præstø IF Hjertebjerg Stadion
1 - 5
418705 on
02-10 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Nyråd/Langebæk Alliancen Sværdborg Sogneskole
7 - 1
418706 on
02-10 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

418707 on
02-10 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Mern UIF Fladsåhallen
6 - 4
418710 on
09-10 2019
Kl. 18:30
Rønnebæk IF Østmøn SGI Maglemølle Storhallen
UHT

Udehold taberdømt

418714 on
09-10 2019
Kl. 18:30
Vordingborg IF (2) Vordingborg IF (1) Vordingborg Kunst "Panteren"
4 - 12
418711 on
09-10 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Præstø IF Sværdborg Sogneskole
0 - 1
418712 on
09-10 2019
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion
2 - 7
418709 on
09-10 2019
Kl. 19:00
Mern UIF Oversidder Mern Stadion
418713 on
09-10 2019
Kl. 20:00
Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5 - 1
416430 on
16-10 2019
Kl. 19:00
Overvindinge Rønnebæk IF Sværdborg Sogneskole
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind