MENU

2. division forår 2019, Kvalifikationsspil (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
730680
ma
22-04 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Marienlyst Soffy Road
1 - 0
730670
ma
22-04 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Skovshoved IF Lars R. Jacobsen Park.
2 - 0
730671
ma
22-04 2019
Kl. 14:00
Frem Kjellerup IF Valby IP, Stadion
6 - 2
730678
ma
22-04 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Odder Hillerød Stadion
4 - 2
730679
ma
22-04 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Avarta BankParken Tønder
1 - 1
730677
ma
22-04 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Tarup/Paarup IF Slagelse Stadion
1 - 0
730681
27-04 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Vejgaard B Home Tarup Park
1 - 1
730682
27-04 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF Slagelse B&I Bjergets Idrætsanlæg
1 - 2
730685
27-04 2019
Kl. 14:00
Odder Dalum IF Spektrum Odder
1 - 2
730686
27-04 2019
Kl. 14:00
Marienlyst Hillerød Fodbold Marienlystcentret
0 - 1
730684
27-04 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF FC Sydvest 05 Tønder Skovshoved I P
1 - 2
730683
28-04 2019
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg
1 - 3
730687
04-05 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Kjellerup IF Lars R. Jacobsen Park.
3 - 2
730688
04-05 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Tarup/Paarup IF BankParken Tønder
0 - 4
730689
04-05 2019
Kl. 14:00
Frem Hillerød Fodbold Valby IP, Stadion
0 - 2
730690
04-05 2019
Kl. 14:00
Odder Avarta Spektrum Odder
4 - 1
730691
04-05 2019
Kl. 14:00
Vejgaard B Skovshoved IF Soffy Road
1 - 2
730692
05-05 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Marienlyst Slagelse Stadion
4 - 0
730698
11-05 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park
1 - 0
730695
11-05 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF Odder Bjergets Idrætsanlæg
2 - 2
730697
11-05 2019
Kl. 14:00
Marienlyst Skovshoved IF Marienlystcentret
0 - 5
730693
11-05 2019
Kl. 14:00
Frem Slagelse B&I Valby IP, Stadion
2 - 0
730694
11-05 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold FC Sydvest 05 Tønder Hillerød Stadion
2 - 3
730696
12-05 2019
Kl. 13:00
Avarta Vejgaard B Espelundens Idrætsanlæg
2 - 0
730700
18-05 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Hillerød Fodbold Soffy Road
2 - 2
730702
18-05 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Kjellerup IF Home Tarup Park
2 - 0
730699
18-05 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Frem Lars R. Jacobsen Park.
3 - 1
730701
18-05 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Odder Skovshoved I P
1 - 1
730704
19-05 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Marienlyst BankParken Tønder
5 - 0
730703
19-05 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion
1 - 1
730709
ti
21-05 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF Frem Skovshoved I P
1 - 2
730710
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Avarta Hillerød Stadion
0 - 0
730705
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Dalum IF Slagelse B&I Lars R. Jacobsen Park.
2 - 2
730706
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Odder FC Sydvest 05 Tønder Spektrum Odder
1 - 1
730707
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Kjellerup IF Vejgaard B Bjergets Idrætsanlæg
0 - 3
730708
on
22-05 2019
Kl. 19:00
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
2 - 1
730712
fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Avarta Skovshoved IF Espelundens Idrætsanlæg
2 - 1
730714
25-05 2019
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Dalum IF Hillerød Stadion
2 - 2
730715
25-05 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B Slagelse B&I Soffy Road
1 - 0
730716
25-05 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park
1 - 2
730717
25-05 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Kjellerup IF BankParken Tønder
1 - 2
730711
25-05 2019
Kl. 14:00
Frem Marienlyst Valby IP, Stadion
1 - 2
730722
fr
31-05 2019
Kl. 19:00
Marienlyst Kjellerup IF Marienlystcentret
2 - 3
730719
01-06 2019
Kl. 13:00
Vejgaard B FC Sydvest 05 Tønder Soffy Road
2 - 0
730720
01-06 2019
Kl. 14:00
Odder Frem Spektrum Odder
1 - 3
730723
01-06 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Avarta Lars R. Jacobsen Park.
3 - 5
730718
01-06 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Tarup/Paarup IF Skovshoved I P
2 - 1
730721
02-06 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold Slagelse Stadion
1 - 2
730725
08-06 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Tarup/Paarup IF Hillerød Stadion
0 - 2
730727
ma
10-06 2019
Kl. 13:00
Avarta Marienlyst Espelundens Idrætsanlæg
3 - 0
730728
ma
10-06 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Dalum IF BankParken Tønder
3 - 1
730726
ma
10-06 2019
Kl. 14:00
Kjellerup IF Skovshoved IF Bjergets Idrætsanlæg
1 - 2
730724
ma
10-06 2019
Kl. 14:00
Frem Vejgaard B Valby IP, Stadion
3 - 2
730729
ma
10-06 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Odder Slagelse Stadion
1 - 2
730730
15-06 2019
Kl. 14:00
Dalum IF Vejgaard B Lars R. Jacobsen Park.
1 - 2
730732
15-06 2019
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Frem BankParken Tønder
1 - 2
730733
15-06 2019
Kl. 14:00
Kjellerup IF Hillerød Fodbold Bjergets Idrætsanlæg
1 - 2
730734
15-06 2019
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF Avarta Home Tarup Park
2 - 3
730735
15-06 2019
Kl. 14:00
Odder Marienlyst Spektrum Odder
2 - 0
730731
ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF Slagelse B&I Skovshoved I P
0 - 2
730736
22-06 2019
Kl. 14:00
Frem Tarup/Paarup IF Valby IP, Stadion
3 - 1
730737
22-06 2019
Kl. 14:00
Slagelse B&I FC Sydvest 05 Tønder Slagelse Stadion
1 - 2
730738
22-06 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion
1 - 1
730739
22-06 2019
Kl. 14:00
Avarta Kjellerup IF Espelundens Idrætsanlæg
6 - 0
730740
22-06 2019
Kl. 14:00
Marienlyst Dalum IF Marienlystcentret
1 - 2
731036
22-06 2019
Kl. 14:00
Vejgaard B Odder Soffy Road
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind