MENU

Sjællandsserien , Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349570
17-08 2019
Kl. 12:00
Farum BK Snekkersten IF Farum Park
2 - 3
349572
17-08 2019
Kl. 13:00
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark
2 - 0
349575
17-08 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
1 - 3
349573
17-08 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Stenløse BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 2
349571
17-08 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Albertslund IF Hundested Stadion
3 - 0
349574
17-08 2019
Kl. 15:00
Liria FK Helsinge Fodbold Skinderskovgård
2 - 3
349592
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Herstedøster IC Farum BK Herstedøster Stadion
2 - 2
349589
24-08 2019
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold RB 1906 Helsinge Stadion
2 - 3
349591
24-08 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
2 - 2
349586
24-08 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Liria FK Fredensborg Stadion
2 - 0
349588
24-08 2019
Kl. 13:00
Stenløse BK Hundested IK Stenløse Stadion
1 - 2
349587
24-08 2019
Kl. 13:30
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
4 - 0
349598
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Herstedøster IC Lundtofte Idrætsplads
1 - 1
349595
31-08 2019
Kl. 13:30
Albertslund IF Stenløse BK Albertslund Stadion
0 - 3
349596
31-08 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Fredensborg BI Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
349593
31-08 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Helsinge Fodbold Hundested Stadion
1 - 1
349597
31-08 2019
Kl. 15:00
Liria FK Snekkersten IF Skinderskovgård
0 - 3
349594
01-09 2019
Kl. 13:00
Glostrup Farum BK Glostrup Idrætspark
2 - 2
349634
07-09 2019
Kl. 11:15
Herstedøster IC Liria FK Herstedøster Stadion
1 - 3
349631
07-09 2019
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Albertslund IF Helsinge Stadion
2 - 4
349629
07-09 2019
Kl. 12:00
Farum BK Lundtofte Boldklub Farum Park
3 - 2
349630
07-09 2019
Kl. 13:00
Stenløse BK Glostrup Stenløse Stadion
0 - 0
349633
07-09 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF RB 1906 Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
349628
07-09 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
2 - 3
349636
14-09 2019
Kl. 13:00
Glostrup Lundtofte Boldklub Glostrup Idrætspark
3 - 2
349642
14-09 2019
Kl. 13:00
Stenløse BK Helsinge Fodbold Stenløse Stadion
2 - 1
349640
14-09 2019
Kl. 13:30
Albertslund IF Fredensborg BI Albertslund Stadion
1 - 1
349641
14-09 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Herstedøster IC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4 - 3
349635
14-09 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Snekkersten IF Hundested Stadion
2 - 2
349643
14-09 2019
Kl. 15:00
Liria FK Farum BK Skinderskovgård
3 - 2
349646
21-09 2019
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Glostrup Helsinge Stadion
1 - 2
349645
21-09 2019
Kl. 12:00
Farum BK RB 1906 Farum Park
1 - 3
349644
21-09 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion
0 - 1
349647
21-09 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Liria FK Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
349648
21-09 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Albertslund IF Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
349649
21-09 2019
Kl. 13:30
Herstedøster IC Hundested IK Herstedøster Stadion
3 - 3
349661
28-09 2019
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion
0 - 0
349657
28-09 2019
Kl. 13:00
Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
3 - 3
349660
28-09 2019
Kl. 13:00
Stenløse BK Snekkersten IF Stenløse Stadion
3 - 1
349658
28-09 2019
Kl. 13:30
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
2 - 1
349659
28-09 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Lundtofte Boldklub Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 3
349656
28-09 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Farum BK Hundested Stadion
4 - 4
349663
05-10 2019
Kl. 12:00
Farum BK Albertslund IF Farum Park
1 - 0
349662
05-10 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Glostrup Fredensborg Stadion
6 - 0
349666
05-10 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1 - 0
349667
05-10 2019
Kl. 13:30
Herstedøster IC Stenløse BK Herstedøster Stadion
2 - 0
349664
05-10 2019
Kl. 15:00
Liria FK RB 1906 Skinderskovgård
1 - 0
349665
06-10 2019
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub Hundested IK Lundtofte Idrætsplads
6 - 4
349676
12-10 2019
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Herstedøster IC Helsinge Stadion
2 - 3
349670
12-10 2019
Kl. 13:00
Glostrup RB 1906 Glostrup Idrætspark
1 - 2
349668
12-10 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
3 - 3
349675
12-10 2019
Kl. 13:00
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
1 - 1
349674
12-10 2019
Kl. 13:30
Albertslund IF Lundtofte Boldklub Albertslund Stadion
2 - 2
349669
12-10 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Liria FK Hundested Stadion
2 - 0
349677
19-10 2019
Kl. 12:00
Farum BK Helsinge Fodbold Farum Park
1 - 1
349678
19-10 2019
Kl. 12:00
Snekkersten IF Glostrup Snekkersten Idrætscenter
5 - 2
349683
19-10 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Stenløse BK Lundtofte Idrætsplads
0 - 1
349684
19-10 2019
Kl. 13:30
Herstedøster IC Fredensborg BI Herstedøster Stadion
1 - 0
349679
19-10 2019
Kl. 13:30
RB 1906 Hundested IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
349682
19-10 2019
Kl. 15:00
Liria FK Albertslund IF Skinderskovgård
0 - 0
349689
26-10 2019
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Lundtofte Boldklub Helsinge Stadion Kunstgræs
1 - 1
349690
26-10 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Herstedøster IC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 3
349688
26-10 2019
Kl. 13:00
Stenløse BK Liria FK Stenløse Stadion
3 - 2
349687
26-10 2019
Kl. 13:30
Albertslund IF RB 1906 Albertslund Stadion Kunstgræs
0 - 4
349686
26-10 2019
Kl. 14:00
Hundested IK Glostrup Hundested Stadion
0 - 1
349685
26-10 2019
Kl. 15:00
Fredensborg BI Farum BK Fredensborg Stadion
4 - 1
349756 fr
03-04 2020
Kl. 17:45
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
UDS
349698
04-04 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Liria FK Helsinge Stadion
UDS
349699
04-04 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
UDS
349697
04-04 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK RB 1906 Stenløse Stadion
UDS
349692
04-04 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Hundested IK Albertslund Stadion
UDS
349691
04-04 2020
Kl. 14:00
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
UDS
349758 to
09-04 2020
Kl. 13:00
Hundested IK Stenløse BK Hundested Stadion
UDS
349759
11-04 2020
Kl. 12:00
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UDS
349757
11-04 2020
Kl. 13:00
Farum BK Herstedøster IC Farum Park
UDS
349761
11-04 2020
Kl. 13:00
Liria FK Fredensborg BI Skinderskovgård
UDS
349762
11-04 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
UDS
349760
11-04 2020
Kl. 13:30
RB 1906 Helsinge Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
349768 fr
17-04 2020
Kl. 18:15
Herstedøster IC Lundtofte Boldklub Herstedøster Stadion
UDS
349766
18-04 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion
UDS
349763
18-04 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI RB 1906 Fredensborg Stadion
UDS
349764
18-04 2020
Kl. 13:00
Farum BK Glostrup Farum Park
UDS
349765
18-04 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
UDS
349767
18-04 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Liria FK Snekkersten Idrætscenter
UDS
349772 fr
24-04 2020
Kl. 19:00
RB 1906 Snekkersten IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
349770
25-04 2020
Kl. 12:00
Glostrup Stenløse BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UDS
349773
25-04 2020
Kl. 13:00
Liria FK Herstedøster IC Skinderskovgård
UDS
349774
25-04 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
UDS
349771
25-04 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Helsinge Fodbold Albertslund Stadion
UDS
349769
25-04 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Fredensborg BI Hundested Stadion
UDS
349780 fr
01-05 2020
Kl. 18:45
Herstedøster IC RB 1906 Herstedøster Stadion
UDS
349777
02-05 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Stenløse BK Helsinge Stadion
UDS
349775
02-05 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Albertslund IF Fredensborg Stadion
UDS
349776
02-05 2020
Kl. 13:00
Farum BK Liria FK Farum Park
UDS
349778
02-05 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Glostrup Lundtofte Idrætsplads
UDS
349779
02-05 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hundested IK Snekkersten Idrætscenter
UDS
349782
09-05 2020
Kl. 12:00
Glostrup Helsinge Fodbold Glostrup Idrætspark
UDS
349784
09-05 2020
Kl. 12:00
RB 1906 Farum BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
349800
09-05 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion
UDS
349802
09-05 2020
Kl. 13:00
Liria FK Lundtofte Boldklub Skinderskovgård
UDS
349783
09-05 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Snekkersten IF Albertslund Stadion
UDS
349781 ti
12-05 2020
Kl. 18:30
Hundested IK Herstedøster IC Hundested Stadion
UDS
349873 to
14-05 2020
Kl. 19:00
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
UDS
349868
16-05 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Helsinge Fodbold Fredensborg Stadion
UDS
349869
16-05 2020
Kl. 13:00
Farum BK Hundested IK Farum Park
UDS
349870
16-05 2020
Kl. 13:00
Liria FK Glostrup Skinderskovgård
UDS
349871
16-05 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub RB 1906 Lundtofte Idrætsplads
UDS
349872
16-05 2020
Kl. 14:30
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter
UDS
349874 to
21-05 2020
Kl. 13:00
Hundested IK Lundtofte Boldklub Hundested Stadion
UDS
349877 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
RB 1906 Liria FK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
349879
23-05 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Snekkersten IF Helsinge Stadion
UDS
349875
23-05 2020
Kl. 12:00
Glostrup Fredensborg BI Glostrup Idrætspark
UDS
349878
23-05 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Herstedøster IC Stenløse Stadion
UDS
349876
23-05 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Farum BK Albertslund Stadion
UDS
349882 to
28-05 2020
Kl. 19:00
Liria FK Hundested IK Skinderskovgård
UDS
349881 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
RB 1906 Glostrup Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UDS
349885 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Herstedøster IC Helsinge Fodbold Herstedøster Stadion
UDS
349883
30-05 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Albertslund IF Lundtofte Idrætsplads
UDS
349884
30-05 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter
UDS
349880
30-05 2020
Kl. 13:00
Farum BK Stenløse BK Farum Park
UDS
349888 on
03-06 2020
Kl. 19:00
Albertslund IF Liria FK Albertslund Stadion
UDS
349890
06-06 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Farum BK Helsinge Stadion
UDS
349891
06-06 2020
Kl. 12:00
Glostrup Snekkersten IF Glostrup Idrætspark
UDS
349886
06-06 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Herstedøster IC Fredensborg Stadion
UDS
349889
06-06 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion
UDS
349887
06-06 2020
Kl. 14:00
Hundested IK RB 1906 Hundested Stadion
UDS
349892
13-06 2020
Kl. 13:30
Farum BK Fredensborg BI Farum Park
UDS
349893
13-06 2020
Kl. 13:30
Glostrup Hundested IK Glostrup Idrætspark
UDS
349894
13-06 2020
Kl. 13:30
RB 1906 Albertslund IF Roskilde Idrætspark
UDS
349895
13-06 2020
Kl. 13:30
Liria FK Stenløse BK Skinderskovgård
UDS
349952
13-06 2020
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub Helsinge Fodbold Lundtofte Idrætsplads
UDS
349953
13-06 2020
Kl. 13:30
Herstedøster IC Snekkersten IF Herstedøster Stadion
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 20. juni 2020 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Log ind