MENU

Serie 1 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
369568
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter
2 - 1
369569
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Holbæk United Herfølge BK Tusehallen
3 - 3
369570
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vallensbæk IF Fuglebjerg Stadion
0 - 5
369571
fr
16-08 2019
Kl. 19:00
Suså IF Holbæk B&I Herlufmaglehallen
3 - 1
369573
18-08 2019
Kl. 13:00
Fårevejle BK Næstved I.F. Faarevejle Stadion
4 - 2
369572
18-08 2019
Kl. 13:30
Raklev GI Greve Fodbold Røsnæshallen Kunstgræs
10 - 1
369575
to
22-08 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herfølge Stadion
3 - 1
369577
24-08 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold Suså IF Greve Idræts Center
0 - 5
369579
24-08 2019
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
369578
24-08 2019
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Fårevejle BK Bjæverskov Stadion
1 - 1
369576
ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I Holbæk United Holbæk Sportsby
4 - 2
369574
ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Næstved I.F. Raklev GI Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3 - 1
369582
to
29-08 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion
2 - 2
369581
fr
30-08 2019
Kl. 18:15
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Solrød FC Fuglebjerg Stadion
0 - 6
369580 fr
30-08 2019
Kl. 18:15
Holbæk United Greve Fodbold Tusehallen
UHT

Udehold taberdømt

369583
fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Suså IF Næstved I.F. Herlufmaglehallen
6 - 1
369584
fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Raklev GI IF Frem Bjæverskov Røsnæshallen Kunstgræs
2 - 1
369585
31-08 2019
Kl. 13:00
Fårevejle BK Vallensbæk IF Faarevejle Stadion
0 - 1
369590
ti
03-09 2019
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Suså IF Bjæverskov Stadion
2 - 2
369587
fr
06-09 2019
Kl. 18:10
Solrød FC Fårevejle BK Solrød Idrætscenter
3 - 2
369589
07-09 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold Herfølge BK Greve Idræts Center
2 - 8
369591
07-09 2019
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Raklev GI Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
369588
ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Holbæk Sportsby
5 - 1
369586
ma
09-09 2019
Kl. 19:00
Næstved I.F. Holbæk United HRJ Arena Kunst
5 - 1
369594
to
12-09 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK Næstved I.F. Herfølge Stadion
1 - 0
369592
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Holbæk United IF Frem Bjæverskov Tuse Kunstgræsbane
2 - 3
369597
14-09 2019
Kl. 13:45
Raklev GI Solrød FC Røsnæshallen Kunstgræs
1 - 2
369593
15-09 2019
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Fårevejle BK Fuglebjerg Stadion
3 - 3
369596
ma
16-09 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
5 - 0
369595
ma
16-09 2019
Kl. 19:00
Suså IF Vallensbæk IF Herlufmaglehallen
2 - 3
369600
21-09 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Greve Idræts Center
HHT

Hjemmehold taberdømt

369603
21-09 2019
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Holbæk United Vallensbæk Idrætscenter
5 - 2
369601
21-09 2019
Kl. 13:00
Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
3 - 1
369599
21-09 2019
Kl. 14:00
Solrød FC Suså IF Solrød Idrætscenter
4 - 1
369602
22-09 2019
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Herfølge BK Bjæverskov Stadion
0 - 2
369598
ma
23-09 2019
Kl. 19:00
Næstved I.F. Holbæk B&I HRJ Arena Kunst
2 - 0
369606
to
26-09 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion
3 - 3
369607 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
Suså IF Fårevejle BK Herlufmaglehallen
1 - 2
369609
28-09 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold Næstved I.F. Greve Idræts Center
0 - 5
369604
28-09 2019
Kl. 14:00
Solrød FC Holbæk United Solrød Idrætscenter
3 - 1
369605
28-09 2019
Kl. 15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Raklev GI Grønbro Stadion
1 - 5
369608
ma
30-09 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I IF Frem Bjæverskov Holbæk Sportsby
5 - 1
369969
to
03-10 2019
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Holbæk B&I Vallensbæk Idrætscenter
4 - 1
369965
05-10 2019
Kl. 13:00
Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter
1 - 1
369967
05-10 2019
Kl. 13:00
Fårevejle BK Holbæk United Faarevejle Stadion
2 - 1
369968
05-10 2019
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Greve Fodbold Bjæverskov Stadion
4 - 0
369966
05-10 2019
Kl. 13:30
Raklev GI Suså IF Røsnæshallen Kunstgræs
4 - 3
369964
ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Næstved I.F. Fuglebjerg/Sandved-Tornemark HRJ Arena Kunst
3 - 0
369980
to
10-10 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK Fårevejle BK Herfølge Stadion
1 - 0
369978
fr
11-10 2019
Kl. 18:30
Holbæk United Raklev GI Tuse Kunstgræsbane
2 - 1
369982
12-10 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center
0 - 5
369979
12-10 2019
Kl. 15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Suså IF Grønbro Stadion
0 - 6
369981
ma
14-10 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I Solrød FC Holbæk Sportsby - Kunstgræs
1 - 1
369970
ma
14-10 2019
Kl. 19:00
Næstved I.F. IF Frem Bjæverskov HRJ Arena Kunst
3 - 1
370267
fr
18-10 2019
Kl. 19:00
Suså IF Holbæk United Herlufmagle Kunstgræs
4 - 1
370270
19-10 2019
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Næstved I.F. Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
370268
19-10 2019
Kl. 13:30
Raklev GI Herfølge BK Røsnæshallen Kunstgræs
4 - 3
369983
19-10 2019
Kl. 14:00
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
15 - 0
370266
19-10 2019
Kl. 15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark IF Frem Bjæverskov Grønbro Stadion
1 - 4
370269
20-10 2019
Kl. 13:00
Fårevejle BK Holbæk B&I Faarevejle Stadion
4 - 1
370273
to
24-10 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK Suså IF Herfølge Stadion
0 - 0
370272
fr
25-10 2019
Kl. 18:30
Holbæk United Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Tuse Kunstgræsbane
3 - 0
370275
26-10 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold Fårevejle BK Greve Idræts Center
0 - 5
370276
26-10 2019
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Vallensbæk IF Bjæverskov Stadion
0 - 2
370274
ma
28-10 2019
Kl. 18:30
Holbæk B&I Raklev GI Holbæk Sportsby - Kunstgræs
2 - 3
370271
ma
28-10 2019
Kl. 19:00
Næstved I.F. Solrød FC HRJ Arena Kunst
4 - 0
370278 to
02-04 2020
Kl. 19:15
Herfølge BK Holbæk United Herfølge Stadion Kunst
UDS
370282
04-04 2020
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vallensbæk Idrætscenter
UDS
370281
04-04 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Solrød FC Bjæverskov Stadion
UDS
370279 ma
06-04 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Suså IF Holbæk Sportsby
UDS
370280 ma
06-04 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Raklev GI Greve Idræts Center Kunstgræs
UDS
370277 ma
06-04 2020
Kl. 19:00
Næstved I.F. Fårevejle BK HRJ Arena Kunst
UDS
370283 to
09-04 2020
Kl. 13:00
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter
UDS
370284 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Holbæk United Holbæk B&I Tuse Kunstgræsbane
UDS
370320 fr
10-04 2020
Kl. 19:00
Suså IF Greve Fodbold Herlufmaglehallen
UDS
370325
11-04 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK IF Frem Bjæverskov Faarevejle Stadion
UDS
370323
11-04 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Næstved I.F. Røsnæshallen
UDS
370285
11-04 2020
Kl. 15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herfølge BK Grønbro Stadion
UDS
375352
18-04 2020
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Fårevejle BK Vallensbæk Idrætscenter
375351
18-04 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Raklev GI Bjæverskov Stadion
375348
18-04 2020
Kl. 14:00
Solrød FC Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Solrød Idrætscenter
375349 ma
20-04 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Herfølge BK Holbæk Sportsby
375350 ma
20-04 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Holbæk United Greve Idræts Center Kunstgræs
370326 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Næstved I.F. Suså IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
375355 to
23-04 2020
Kl. 18:45
Herfølge BK Greve Fodbold Herfølge Stadion
375356 fr
24-04 2020
Kl. 19:00
Suså IF IF Frem Bjæverskov Herlufmaglehallen
375358
25-04 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Solrød FC Faarevejle Stadion
375357
25-04 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Vallensbæk IF Røsnæshallen
375354
25-04 2020
Kl. 15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Holbæk B&I Grønbro Stadion
375353
26-04 2020
Kl. 14:00
Holbæk United Næstved I.F. Tuse Kunstgræsbane
375364
02-05 2020
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Suså IF Vallensbæk Idrætscenter
375362
02-05 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faarevejle Stadion
375363
02-05 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Holbæk United Bjæverskov Stadion
375360
02-05 2020
Kl. 14:00
Solrød FC Raklev GI Solrød Idrætscenter
375361 ma
04-05 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
375359 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Næstved I.F. Herfølge BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
375365 on
06-05 2020
Kl. 18:20
Holbæk United Vallensbæk IF Tusehallen
375367 to
07-05 2020
Kl. 18:45
Herfølge BK IF Frem Bjæverskov Herfølge Stadion
375366 fr
08-05 2020
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Greve Fodbold Fuglebjerg Stadion
375368 fr
08-05 2020
Kl. 19:00
Suså IF Solrød FC Herlufmaglehallen
375370
09-05 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen
375369 ma
11-05 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Næstved I.F. Holbæk Sportsby
375372 fr
15-05 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Solrød FC Tusehallen
375376
16-05 2020
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Herfølge BK Vallensbæk Idrætscenter
375374
16-05 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Suså IF Faarevejle Stadion
375375
16-05 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Holbæk B&I Bjæverskov Stadion
375373
16-05 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Røsnæshallen
375371 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Næstved I.F. Greve Fodbold Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
375379 on
20-05 2020
Kl. 18:45
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion
375377 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Fårevejle BK Tusehallen
375378 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Næstved I.F. Fuglebjerg Stadion
375380 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
Suså IF Raklev GI Herlufmaglehallen
375381 ma
25-05 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
375382 ma
25-05 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold IF Frem Bjæverskov Greve Idræts Center
375463 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Suså IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufmaglehallen
375464 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Raklev GI Holbæk United Røsnæshallen
375467
30-05 2020
Kl. 12:15
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
375465
30-05 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Herfølge BK Faarevejle Stadion
375466
30-05 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Næstved I.F. Bjæverskov Stadion
375383
30-05 2020
Kl. 14:00
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
375469 on
03-06 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Suså IF Tusehallen
375470
06-06 2020
Kl. 13:00
Herfølge BK Raklev GI Herfølge Stadion
411935
06-06 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Bjæverskov Stadion
411933 ma
08-06 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Fårevejle BK Holbæk Sportsby
411934 ma
08-06 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
375468 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Næstved I.F. Vallensbæk IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
411936
13-06 2020
Kl. 13:30
Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter
411937
13-06 2020
Kl. 13:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Holbæk United Fuglebjerg Stadion
411938
13-06 2020
Kl. 13:30
Suså IF Herfølge BK Herlufmaglehallen
411939
13-06 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Holbæk B&I Røsnæshallen
411940
13-06 2020
Kl. 13:30
Fårevejle BK Greve Fodbold Faarevejle Stadion
411941
13-06 2020
Kl. 13:30
Vallensbæk IF IF Frem Bjæverskov Vallensbæk Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 20. juni 2020 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Log ind