MENU

Serie 2 , Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
411942
17-08 2019
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 0
411946
17-08 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg Stadion
1 - 1
411943
17-08 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Frem Hellebæk Bagsværd Stadion
3 - 4
411944
17-08 2019
Kl. 15:00
Allerød FK Lyngby BK Allerød Idrætspark
1 - 5
411947
17-08 2019
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Hornbæk IF Lundtofte Idrætsplads
1 - 3
411945 ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion
2 - 0
411948
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Hornbæk IF Fredensborg BI Pedella Park
1 - 1
411951
24-08 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
1 - 4
411952
24-08 2019
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Humlebæk BK Vejby Idrætsplads
0 - 2
412819
24-08 2019
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Boldklub Lyngehallen
3 - 1
412820
24-08 2019
Kl. 15:30
Lyngby BK Hillerød Fodbold Lyngby Stadion
1 - 2
411950
24-08 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Allerød FK Nordkysthallen
0 - 1
412824
to
29-08 2019
Kl. 18:30
Humlebæk BK Hornbæk IF Humlebæk Stadion
4 - 0
412822
31-08 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
3 - 1
412825
31-08 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
1 - 4
412821
31-08 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK VTF (Vejby/Tisvilde) Bagsværd Stadion
4 - 0
412826
31-08 2019
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Lyngby BK Lundtofte Idrætsplads
0 - 5
412823
31-08 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk IF Skjold Birkerød Nordkysthallen
1 - 0
412828
to
05-09 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Lundtofte Boldklub Hillerød Stadion Kunstgræs
5 - 2
412977
07-09 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion
2 - 2
412978
07-09 2019
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Frem Hellebæk Vejby Idrætsplads
2 - 3
412979
07-09 2019
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Humlebæk BK Lyngehallen
2 - 0
412827
07-09 2019
Kl. 14:00
Hornbæk IF Bagsværd BK Pedella Park
1 - 1
412980
07-09 2019
Kl. 15:30
Lyngby BK Fredensborg BI Lyngby Stadion
6 - 2
412985
14-09 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød VTF (Vejby/Tisvilde) Birkerød Stadion
0 - 2
412986
14-09 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
1 - 4
412984
14-09 2019
Kl. 13:30
Humlebæk BK Lyngby BK Humlebæk Stadion
0 - 1
412981
14-09 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion
3 - 4
412982
14-09 2019
Kl. 15:00
Allerød FK Lundtofte Boldklub Allerød Idrætspark
7 - 0
412983
14-09 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Hornbæk IF Nordkysthallen
3 - 2
412989
21-09 2019
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød FK Vejby Idrætsplads
2 - 1
412988
21-09 2019
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Humlebæk BK Hillerød Stadion Kunstgræs
7 - 0
412991
21-09 2019
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Frem Hellebæk Lyngehallen
2 - 3
412987
21-09 2019
Kl. 14:00
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød Pedella Park
2 - 2
412990
21-09 2019
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
3 - 4
412992
21-09 2019
Kl. 15:30
Lyngby BK Bagsværd BK Lyngby Stadion
1 - 1
413219
28-09 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Lynge-Uggeløse IF Birkerød Stadion
0 - 3
413220
28-09 2019
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Hornbæk IF Vejby Idrætsplads
2 - 2
412996
28-09 2019
Kl. 13:30
Humlebæk BK Lundtofte Boldklub Humlebæk Stadion
3 - 0
412993
28-09 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Hillerød Fodbold Bagsværd Stadion
1 - 3
412994
28-09 2019
Kl. 15:00
Allerød FK Fredensborg BI Allerød Idrætspark
3 - 1
412995
28-09 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Lyngby BK Nordkysthallen
1 - 2
413222
05-10 2019
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Frem Hellebæk Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 1
413224
05-10 2019
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
3 - 1
413225
05-10 2019
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF VTF (Vejby/Tisvilde) Lyngehallen
4 - 1
413221
05-10 2019
Kl. 14:00
Hornbæk IF Allerød FK Pedella Park
2 - 1
413223
05-10 2019
Kl. 15:00
Fredensborg BI Humlebæk BK Fredensborg Stadion
2 - 2
413226
05-10 2019
Kl. 15:30
Lyngby BK IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
3 - 2
414530
12-10 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
1 - 1
414531
12-10 2019
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Lyngby BK Vejby Idrætsplads
1 - 1
413227
12-10 2019
Kl. 14:00
Hornbæk IF Lynge-Uggeløse IF Pedella Park
1 - 2
413228
12-10 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Fredensborg BI Bagsværd Stadion
4 - 3
413243
12-10 2019
Kl. 15:00
Allerød FK Humlebæk BK Allerød Idrætspark
0 - 2
414529
12-10 2019
Kl. 15:00
Frem Hellebæk Lundtofte Boldklub Helsingør Idrætspark
3 - 0
414532
19-10 2019
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold VTF (Vejby/Tisvilde) Hillerød Stadion Kunstgræs
3 - 0
414533
19-10 2019
Kl. 13:00
Allerød FK Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
2 - 0
414535
19-10 2019
Kl. 13:30
Humlebæk BK Bagsværd BK Humlebæk Stadion
1 - 1
414538
19-10 2019
Kl. 13:30
Fredensborg BI Frem Hellebæk Fredensborg Stadion
1 - 1
414539
19-10 2019
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
2 - 2
414540
19-10 2019
Kl. 15:45
Lyngby BK Hornbæk IF Lyngby Stadion
5 - 1
414544
26-10 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion
3 - 3
414545
26-10 2019
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Lundtofte Boldklub Vejby Idrætsplads
4 - 0
414546
26-10 2019
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Lyngby BK Lyngehallen
4 - 2
414541
26-10 2019
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hillerød Fodbold Pedella Park Kunstgræs
1 - 3
414542
26-10 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Allerød FK Bagsværd Stadion
1 - 0
414543
26-10 2019
Kl. 15:00
Frem Hellebæk Humlebæk BK Helsingør Idrætspark
4 - 1
414550
04-04 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg BI Vejby Idrætsplads
UDS
414551
04-04 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Hillerød Fodbold Lyngehallen
UDS
414547
04-04 2020
Kl. 14:00
Hornbæk IF Lundtofte Boldklub Pedella Park
UDS
414552
04-04 2020
Kl. 15:30
Lyngby BK Allerød FK Lyngby Stadion
UDS
414548
04-04 2020
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Bagsværd BK Pedella Park Kunstgræs
UDS
414549
05-04 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion
UDS
416456 to
09-04 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Hornbæk IF Fredensborg Stadion
UDS
414553
11-04 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Lyngby BK Hillerød Stadion
UDS
416454 ma
13-04 2020
Kl. 12:00
Allerød FK Frem Hellebæk Allerød Idrætspark
UDS
416457 ma
13-04 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Idrætsplads
UDS
414554 ma
13-04 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion Kunstgræs
UDS
416455 ti
14-04 2020
Kl. 18:30
Humlebæk BK VTF (Vejby/Tisvilde) Humlebæk Stadion
UDS
416460 fr
17-04 2020
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
UDS
416461
18-04 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Bagsværd BK Vejby Idrætsplads
UDS
416462
18-04 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Fredensborg BI Lyngehallen
UDS
416459
18-04 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Allerød FK Hillerød Stadion
UDS
416458
18-04 2020
Kl. 14:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park
UDS
416463
18-04 2020
Kl. 15:30
Lyngby BK Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
UDS
416465 fr
24-04 2020
Kl. 19:00
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark Kunstgræs
UDS
416467
25-04 2020
Kl. 13:00
Humlebæk BK Lynge-Uggeløse IF Humlebæk Stadion
UDS
416468
25-04 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Lyngby BK Fredensborg Stadion
UDS
416469
25-04 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Hillerød Fodbold Lundtofte Idrætsplads
UDS
416466
25-04 2020
Kl. 16:00
Frem Hellebæk VTF (Vejby/Tisvilde) Nordkysthallen
UDS
416464 ti
28-04 2020
Kl. 18:45
Bagsværd BK Hornbæk IF Bagsværd Stadion
UDS
416472
02-05 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) IF Skjold Birkerød Vejby Idrætsplads
UDS
416471
02-05 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Fredensborg BI Hillerød Stadion
UDS
416474
02-05 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Bagsværd BK Lyngehallen
UDS
416470
02-05 2020
Kl. 14:00
Hornbæk IF Frem Hellebæk Pedella Park
UDS
416473
02-05 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Allerød FK Lundtofte Idrætsplads
UDS
416475
03-05 2020
Kl. 13:00
Lyngby BK Humlebæk BK Lyngby Stadion
UDS
416480 fr
08-05 2020
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Hornbæk IF Birkerød Stadion
UDS
416479
09-05 2020
Kl. 13:00
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion
UDS
416481
09-05 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
UDS
416476
09-05 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK Lyngby BK Bagsværd Stadion
UDS
416477
09-05 2020
Kl. 15:00
Allerød FK VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Idrætspark
UDS
416478
09-05 2020
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Lynge-Uggeløse IF Nordkysthallen
UDS
416482 fr
15-05 2020
Kl. 18:30
Hornbæk IF VTF (Vejby/Tisvilde) Pedella Park
UDS
416483
16-05 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Bagsværd BK Hillerød Stadion
UDS
416788
16-05 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF IF Skjold Birkerød Lyngehallen
UDS
416786
16-05 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Allerød FK Fredensborg Stadion
UDS
416787
16-05 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Humlebæk BK Lundtofte Idrætsplads
UDS
416789
16-05 2020
Kl. 15:30
Lyngby BK Frem Hellebæk Lyngby Stadion
UDS
416794 on
20-05 2020
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Lyngby BK Birkerød Stadion
UDS
416795
23-05 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Lynge-Uggeløse IF Vejby Idrætsplads
UDS
416793
23-05 2020
Kl. 13:00
Humlebæk BK Fredensborg BI Humlebæk Stadion
UDS
416790
23-05 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK Lundtofte Boldklub Bagsværd Stadion
UDS
416791
23-05 2020
Kl. 15:00
Allerød FK Hornbæk IF Allerød Idrætspark
UDS
416792
23-05 2020
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Hillerød Fodbold Nordkysthallen
UDS
416796
30-05 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion
UDS
416797
30-05 2020
Kl. 13:00
Humlebæk BK Allerød FK Humlebæk Stadion
UDS
416800
30-05 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Hornbæk IF Lyngehallen
UDS
416798
30-05 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI Bagsværd BK Fredensborg Stadion
UDS
416799
30-05 2020
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Frem Hellebæk Lundtofte Idrætsplads
UDS
416801
30-05 2020
Kl. 15:30
Lyngby BK VTF (Vejby/Tisvilde) Lyngby Stadion
UDS
416803 ti
02-06 2020
Kl. 19:15
Bagsværd BK Humlebæk BK Bagsværd Stadion
UDS
416805
06-06 2020
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion Kunstgræs
UDS
416806
06-06 2020
Kl. 12:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Hillerød Fodbold Vejby Idrætsplads
UDS
416807
06-06 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød FK Lyngehallen
UDS
416802
06-06 2020
Kl. 14:00
Hornbæk IF Lyngby BK Pedella Park
UDS
416804
06-06 2020
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Fredensborg BI Nordkysthallen
UDS
416812
13-06 2020
Kl. 11:30
Lundtofte Boldklub VTF (Vejby/Tisvilde) Lundtofte Idrætsplads
UDS
416813
13-06 2020
Kl. 13:30
Lyngby BK Lynge-Uggeløse IF Lyngby Stadion
UDS
416808
13-06 2020
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion
UDS
416809
13-06 2020
Kl. 13:30
Allerød FK Bagsværd BK Allerød Idrætspark
UDS
416810
13-06 2020
Kl. 13:30
Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
UDS
416811
13-06 2020
Kl. 13:30
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 20. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind