|
448955
|
fr16-08 2019
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
448957
|
fr16-08 2019
|
19:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
|
448956
|
lø17-08 2019
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
|
448953
|
lø17-08 2019
|
13:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
448952
|
lø17-08 2019
|
14:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
448954
|
sø18-08 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
|
448962
|
fr23-08 2019
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
448963
|
fr23-08 2019
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
UHT
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UHT
|
|
448961
|
lø24-08 2019
|
14:15
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
448958
|
lø24-08 2019
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
|
448960
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
UHT
|
|
|
448959
|
lø24-08 2019
|
16:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
449020
|
fr30-08 2019
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
449021
|
lø31-08 2019
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
449022
|
lø31-08 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
448965
|
lø31-08 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
448964
|
lø31-08 2019
|
13:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
448966
|
lø31-08 2019
|
16:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
449027
|
fr06-09 2019
|
18:00
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
449028
|
fr06-09 2019
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
|
|
|
449024
|
lø07-09 2019
|
14:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
449026
|
lø07-09 2019
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
449025
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
|
|
449023
|
lø07-09 2019
|
16:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
449034
|
to12-09 2019
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
449033
|
fr13-09 2019
|
18:30
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
449031
|
fr13-09 2019
|
19:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
449035
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
449030
|
lø14-09 2019
|
15:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
449032
|
lø14-09 2019
|
16:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
449041
|
fr20-09 2019
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
|
|
|
449039
|
lø21-09 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
449037
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
4
|
|
449038
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
449036
|
lø21-09 2019
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
449040
|
lø21-09 2019
|
15:15
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
449045
|
fr27-09 2019
|
18:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
|
|
449043
|
lø28-09 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
449047
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
449042
|
lø28-09 2019
|
15:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
449046
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
|
|
449044
|
lø28-09 2019
|
16:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
449050
|
lø05-10 2019
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
449051
|
lø05-10 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
449049
|
lø05-10 2019
|
14:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
449048
|
lø05-10 2019
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
449052
|
lø05-10 2019
|
15:15
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
449053
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
|
|
|
449056
|
fr11-10 2019
|
19:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
449059
|
lø12-10 2019
|
13:15
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
449057
|
lø12-10 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
449054
|
lø12-10 2019
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UHHT
|
|
|
449055
|
lø12-10 2019
|
15:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
449058
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
449062
|
fr18-10 2019
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
|
|
|
449125
|
fr18-10 2019
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
|
|
|
449063
|
lø19-10 2019
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
|
|
|
449064
|
lø19-10 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
449061
|
lø19-10 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
449060
|
lø19-10 2019
|
14:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
449128
|
lø26-10 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
449126
|
lø26-10 2019
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
449127
|
lø26-10 2019
|
15:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
449131
|
lø26-10 2019
|
15:15
|
|
|
Karrebæk Skole
|
|
|
|
449129
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
|
|
449130
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
|
|
|
449137
|
fr03-04 2020
|
18:15
|
|
|
Karrebæk Skole
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449136
|
lø04-04 2020
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
UDS
|
|
|
449138
|
lø04-04 2020
|
15:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
|
|
449132
|
lø04-04 2020
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
449133
|
lø04-04 2020
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
449135
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
UDS
|
|
|
449141
|
ti07-04 2020
|
18:30
|
|
|
Fladsåhallen
|
UDS
|
|
|
449142
|
on08-04 2020
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UDS
|
|
|
449144
|
fr10-04 2020
|
18:45
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
449143
|
lø11-04 2020
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
UDS
|
|
|
449139
|
lø11-04 2020
|
13:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449140
|
ti14-04 2020
|
18:30
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
449149
|
fr17-04 2020
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
UDS
|
|
|
449146
|
lø18-04 2020
|
13:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449148
|
lø18-04 2020
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
UDS
|
|
|
449150
|
lø18-04 2020
|
15:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
|
|
449145
|
lø18-04 2020
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UDS
|
|
|
449147
|
lø18-04 2020
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
UDS
|
|
|
449209
|
fr24-04 2020
|
18:30
|
|
|
Lov Stadion
|
UDS
|
|
|
449211
|
fr24-04 2020
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UDS
|
|
|
449213
|
fr24-04 2020
|
18:45
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449212
|
lø25-04 2020
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
UDS
|
|
|
449208
|
lø25-04 2020
|
15:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
449210
|
lø25-04 2020
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
449218
|
on29-04 2020
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
UDS
|
|
|
449217
|
fr01-05 2020
|
18:45
|
|
|
Strøbyhallen
|
UDS
|
|
|
449215
|
lø02-05 2020
|
13:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449216
|
lø02-05 2020
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
UDS
|
|
|
449219
|
lø02-05 2020
|
15:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
|
|
449214
|
lø02-05 2020
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UDS
|
|
|
449221
|
to07-05 2020
|
18:30
|
|
|
Lov Stadion
|
UDS
|
|
|
449311
|
to07-05 2020
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449327
|
lø09-05 2020
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
UDS
|
|
|
449310
|
lø09-05 2020
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
449326
|
lø09-05 2020
|
15:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
UDS
|
|
|
449220
|
ma11-05 2020
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
449328
|
to14-05 2020
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UDS
|
|
|
449332
|
fr15-05 2020
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
UDS
|
|
|
449331
|
fr15-05 2020
|
18:45
|
|
|
Strøbyhallen
|
UDS
|
|
|
449330
|
lø16-05 2020
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
UDS
|
|
|
449329
|
lø16-05 2020
|
13:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
449333
|
lø16-05 2020
|
15:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
|
|
514266
|
fr22-05 2020
|
18:00
|
|
|
Lov Stadion
|
UDS
|
|
|
514268
|
fr22-05 2020
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UDS
|
|
|
610507
|
lø23-05 2020
|
13:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
UDS
|
|
|
610508
|
lø23-05 2020
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
UDS
|
|
|
514267
|
lø23-05 2020
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
514265
|
ma25-05 2020
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
610510
|
fr29-05 2020
|
18:30
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UDS
|
|
|
610513
|
fr29-05 2020
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
UDS
|
|
|
610512
|
fr29-05 2020
|
18:45
|
|
|
Strøbyhallen
|
UDS
|
|
|
610511
|
lø30-05 2020
|
11:00
|
|
|
Benløsehallen
|
UDS
|
|
|
610509
|
lø30-05 2020
|
13:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
610514
|
lø30-05 2020
|
15:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
|
|
610854
|
lø06-06 2020
|
14:00
|
|
|
Korsør ny Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
610515
|
lø06-06 2020
|
15:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UDS
|
|
|
610852
|
lø06-06 2020
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
610853
|
lø06-06 2020
|
15:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
UDS
|
|
|
610516
|
ma08-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
610855
|
ti09-06 2020
|
18:30
|
|
|
Karrebæk Skole
|
UDS
|
|
|
610860
|
lø13-06 2020
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
UDS
|
|
|
610856
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
UDS
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|
610857
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Lov Stadion
|
UDS
|
|
|
610858
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
UDS
|
|
|
610859
|
lø13-06 2020
|
14:00
|
|
|
Benløsehallen
|
UDS
|
|
|
610861
|
lø13-06 2020
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
|
Kvalkampe til finalen tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 20. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.