MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
795396
to
15-08 2019
Kl. 18:30
Græsted IF Ålholm IF Græsted Stadion
1 - 3
795392
18-08 2019
Kl. 10:00
Blistrup SI Lynge-Uggeløse IF Blistruphallen
1 - 2
795397
18-08 2019
Kl. 11:00
FC Kingo Gilleleje FK Helsingør Idrætspark
1 - 4
795394
18-08 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF (2) Store Lyngby IF Snekkersten Idrætscenter
8 - 0
795398
24-08 2019
Kl. 11:30
Gilleleje FK Græsted IF Nellerupgård Stadion
5 - 2
795402
24-08 2019
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF FC Kingo Lyngehallen
3 - 2
795403
25-08 2019
Kl. 11:00
Store Lyngby IF Blistrup SI St. Lyngby Stadion
2 - 4
795401
25-08 2019
Kl. 12:00
Ålholm IF ØB 90 Ålholmskolen
9 - 0
795399
ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub (1) Snekkersten IF (2) Lundtofte Idrætsplads
2 - 4
795409 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Græsted IF Lynge-Uggeløse IF Græsted Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

795405
to
29-08 2019
Kl. 18:45
Snekkersten IF (2) Blistrup SI Snekkersten Idrætscenter
4 - 2
795408
01-09 2019
Kl. 11:00
ØB 90 Gilleleje FK Ølstykke Stadion
3 - 3
795410 on
04-09 2019
Kl. 18:15
FC Kingo Store Lyngby IF Helsingør Idrætspark
5 - 1
795404 on
04-09 2019
Kl. 18:15
VB 1968 Ålholm IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

795413
fr
06-09 2019
Kl. 18:03
Fredensborg BI Snekkersten IF (2) Fredensborg Stadion
3 - 3
795415
07-09 2019
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF ØB 90 Lyngehallen
13 - 1
795412
08-09 2019
Kl. 11:00
Blistrup SI FC Kingo Blistruphallen
3 - 3
795416
08-09 2019
Kl. 11:30
Store Lyngby IF Græsted IF St. Lyngby Stadion
2 - 10
795414 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub (1) Ålholm IF Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
795400 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
3 - 1
795422
to
12-09 2019
Kl. 18:30
Græsted IF Blistrup SI Græsted Stadion
2 - 1
795417
14-09 2019
Kl. 14:00
VB 1968 Lynge-Uggeløse IF Skovbrynet Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

795419
15-09 2019
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub (1) Gilleleje FK Lundtofte Idrætsplads
2 - 3
795418
15-09 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF (2) FC Kingo Snekkersten Idrætscenter
6 - 1
795421
15-09 2019
Kl. 15:00
Fredensborg BI Ålholm IF Fredensborg Stadion
2 - 1
795423
21-09 2019
Kl. 11:00
Gilleleje FK Fredensborg BI Nellerupgård Stadion
4 - 0
795427
21-09 2019
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Boldklub (1) Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

795428
21-09 2019
Kl. 15:30
Store Lyngby IF VB 1968 St. Lyngby Stadion
2 - 11
795424
22-09 2019
Kl. 11:00
Blistrup SI ØB 90 Blistruphallen
UHT

Udehold taberdømt

795426
22-09 2019
Kl. 11:00
FC Kingo Græsted IF Helsingør Idrætspark
5 - 3
795425
22-09 2019
Kl. 12:00
Ålholm IF Snekkersten IF (2) Ålholmskolen
5 - 4
795407 on
25-09 2019
Kl. 17:30
Lundtofte Boldklub (1) Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
4 - 4
795433
28-09 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
4 - 1
795429
28-09 2019
Kl. 14:00
VB 1968 Blistrup SI Skovbrynet Skole
5 - 7
795434
29-09 2019
Kl. 12:00
Ålholm IF Gilleleje FK Ålholmskolen
2 - 1
795431
29-09 2019
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub (1) Store Lyngby IF Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

795432
29-09 2019
Kl. 12:00
ØB 90 FC Kingo Ølstykke Stadion
2 - 4
795430
29-09 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF (2) Græsted IF Snekkersten Idrætscenter
1 - 6
795437 to
03-10 2019
Kl. 18:30
Græsted IF ØB 90 Græsted Stadion
UHT

Udehold taberdømt

795435
05-10 2019
Kl. 12:00
Gilleleje FK Snekkersten IF (2) Nellerupgård Stadion
2 - 6
795439
05-10 2019
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF Lyngehallen
1 - 2
795438
06-10 2019
Kl. 11:00
FC Kingo VB 1968 Helsingør Idrætspark
17 - 1
795436
06-10 2019
Kl. 11:00
Blistrup SI Lundtofte Boldklub (1) Blistruphallen
0 - 4
795440
06-10 2019
Kl. 11:30
Store Lyngby IF Fredensborg BI St. Lyngby Stadion
2 - 5
795441
12-10 2019
Kl. 14:00
Gilleleje FK Lynge-Uggeløse IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
0 - 4
795442
12-10 2019
Kl. 14:00
VB 1968 Græsted IF Skovbrynet Skole
0 - 5
795445
12-10 2019
Kl. 15:00
Fredensborg BI Blistrup SI Fredensborg Stadion
0 - 3
795446
13-10 2019
Kl. 12:00
Ålholm IF Store Lyngby IF Ålholmskolen
3 - 2
795444
13-10 2019
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub (1) FC Kingo Lundtofte Idrætsplads
UMH
795447
19-10 2019
Kl. 11:00
Blistrup SI Ålholm IF Blistruphallen
8 - 1
795448
20-10 2019
Kl. 11:00
ØB 90 VB 1968 Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

795452
20-10 2019
Kl. 11:00
Store Lyngby IF Gilleleje FK St. Lyngby Stadion
0 - 10
795450
20-10 2019
Kl. 11:00
FC Kingo Fredensborg BI Helsingør Idrætspark
1 - 0
795451
20-10 2019
Kl. 16:00
Snekkersten IF (2) Lynge-Uggeløse IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 2
795449
to
24-10 2019
Kl. 18:30
Græsted IF Lundtofte Boldklub (1) Græsted Stadion
6 - 1
795456
26-10 2019
Kl. 11:00
Fredensborg BI Græsted IF Fredensborg Stadion
0 - 2
795453
26-10 2019
Kl. 14:00
Gilleleje FK Blistrup SI Nellerupgård Stadion Kunstgræs
2 - 4
795454
26-10 2019
Kl. 14:00
VB 1968 Snekkersten IF (2) Gladsaxe stadion Kunstgræs
2 - 5
795458
26-10 2019
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Store Lyngby IF Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

795457
27-10 2019
Kl. 12:00
Ålholm IF FC Kingo Hillerød Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

795455
27-10 2019
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub (1) ØB 90 Lundtofte Idrætsplads
2 - 3
795443
on
30-10 2019
Kl. 20:00
Snekkersten IF (2) ØB 90 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
10 - 0
795393
02-11 2019
Kl. 14:00
VB 1968 Lundtofte Boldklub (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs
5 - 5
795395
03-11 2019
Kl. 11:00
ØB 90 Fredensborg BI Ølstykke Stadion
3 - 2
795411
09-11 2019
Kl. 14:00
Gilleleje FK VB 1968 Nellerupgård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

795420
10-11 2019
Kl. 11:00
ØB 90 Store Lyngby IF Ølstykke Stadion
4 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind