MENU

Kvindeserie 1 - Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
827432
to
15-08 2019
Kl. 18:45
Herstedøster IC Frederikssund IK Herstedøster Stadion
6 - 1
827471
17-08 2019
Kl. 13:30
FC Hornsherred Espergærde IF Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 1
827433
18-08 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Melby-Liseleje IF Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

827470 ma
19-08 2019
Kl. 18:30
Farum BK IF Bytoften Farum Park
7 - 1
827431
on
21-08 2019
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Allerød FK Elverroad Kunstgræs
1 - 4
827474
24-08 2019
Kl. 11:00
Frederikssund IK Virum-Sorgenfri BK Frederikssund Stadion
2 - 1
827476
24-08 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
827473
24-08 2019
Kl. 14:00
HSV (Hillerød Syd-Vest) FC Hornsherred Brødeskov Stadion
3 - 4
827478
24-08 2019
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF B. 1973, Herlev Melby Stadion
2 - 2
827477
24-08 2019
Kl. 15:00
Allerød FK Lyngby Boldklub Allerød Idrætspark
1 - 2
827472
ti
27-08 2019
Kl. 19:30
Lyngby Boldklub HSV (Hillerød Syd-Vest) Lyngby Stadion
4 - 1
827479
to
29-08 2019
Kl. 18:15
Herstedøster IC Espergærde IF Herstedøster Stadion
2 - 0
827483
31-08 2019
Kl. 13:30
FC Hornsherred Allerød FK Skibby Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

827484
01-09 2019
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Melby-Liseleje IF Lyngby Stadion
7 - 2
827480
01-09 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
1 - 1
827482
01-09 2019
Kl. 15:30
Farum BK HSV (Hillerød Syd-Vest) Farum Park
5 - 0
827486
07-09 2019
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub Elverroad Kunstgræs
1 - 2
827487
07-09 2019
Kl. 12:00
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe skole
5 - 3
827488
07-09 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF Frederikssund IK Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 3
827490
07-09 2019
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF FC Hornsherred Melby Stadion
2 - 0
827485
07-09 2019
Kl. 15:30
HSV (Hillerød Syd-Vest) Herstedøster IC Brødeskov Stadion
2 - 9
827489
08-09 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Farum BK Lyngehallen
4 - 0
827475
ti
10-09 2019
Kl. 17:45
Herstedøster IC IF Bytoften Herstedøster Stadion
6 - 2
827493
14-09 2019
Kl. 11:00
Frederikssund IK HSV (Hillerød Syd-Vest) Frederikssund Stadion
10 - 3
827491
14-09 2019
Kl. 13:30
Herstedøster IC Allerød FK Herstedøster Stadion
3 - 1
827494
15-09 2019
Kl. 13:00
Farum BK Melby-Liseleje IF Farum Park
2 - 2
827492
15-09 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub Virum Stadion
1 - 4
827481 ma
16-09 2019
Kl. 19:30
Frederikssund IK IF Bytoften Frederikssund Stadion Kunstgræs
4 - 0
827599
ti
17-09 2019
Kl. 17:45
Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
1 - 2
827499
21-09 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 1
827498
21-09 2019
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Farum BK Elverroad Kunstgræs
1 - 1
827598
21-09 2019
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Herstedøster IC Melby Stadion
5 - 1
827501
22-09 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Frederikssund IK Allerød Idrætspark
2 - 0
827500
22-09 2019
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub FC Hornsherred Lyngby Stadion
4 - 0
827601
28-09 2019
Kl. 11:00
Frederikssund IK Melby-Liseleje IF Frederikssund Stadion
2 - 3
828567
28-09 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF HSV (Hillerød Syd-Vest) Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
827603
28-09 2019
Kl. 14:00
IF Bytoften Allerød FK Gladsaxe skole
2 - 2
827602
29-09 2019
Kl. 12:00
Farum BK Lyngby Boldklub Farum Park
1 - 3
827600
29-09 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK FC Hornsherred Virum Stadion
1 - 1
828569
05-10 2019
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Frederikssund IK Elverroad Kunstgræs
1 - 2
828650
05-10 2019
Kl. 12:00
FC Hornsherred Farum BK Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 1
828568
05-10 2019
Kl. 14:00
HSV (Hillerød Syd-Vest) Virum-Sorgenfri BK Brødeskov Stadion
3 - 8
828652
06-10 2019
Kl. 11:00
Allerød FK Espergærde IF Allerød Idrætspark
1 - 4
828651
06-10 2019
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Herstedøster IC Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

828653 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF IF Bytoften Melby Stadion
5 - 1
827496
ti
08-10 2019
Kl. 19:00
FC Hornsherred B. 1973, Herlev Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 1
828657
12-10 2019
Kl. 11:00
Frederikssund IK Lyngby Boldklub Frederikssund Stadion
2 - 1
828658
12-10 2019
Kl. 12:00
IF Bytoften B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
1 - 2
828659
12-10 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF Melby-Liseleje IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
828655
12-10 2019
Kl. 13:30
Herstedøster IC FC Hornsherred Herstedøster Stadion
2 - 5
828654
12-10 2019
Kl. 14:00
HSV (Hillerød Syd-Vest) Allerød FK Brødeskov Stadion
1 - 3
828665
19-10 2019
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF HSV (Hillerød Syd-Vest) Hundested Stadion Kunstgræs
1 - 3
828660
19-10 2019
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Espergærde IF Elverroad Kunstgræs
4 - 1
828663
19-10 2019
Kl. 13:30
FC Hornsherred Frederikssund IK Skibby Stadion Kunstgræs
2 - 5
828661
20-10 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød FK Virum Stadion
3 - 1
828662
on
23-10 2019
Kl. 19:30
Farum BK Herstedøster IC Farum Park Kunstgræs
1 - 2
828664
to
24-10 2019
Kl. 20:30
Lyngby Boldklub IF Bytoften Lyngby Stadion
4 - 0
828670
26-10 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF Lyngby Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 2
828666
26-10 2019
Kl. 13:30
HSV (Hillerød Syd-Vest) B. 1973, Herlev Brødeskov Stadion Kunst
2 - 2
828667
26-10 2019
Kl. 13:30
Herstedøster IC Virum-Sorgenfri BK Herstedøster Stadion
3 - 1
828668
26-10 2019
Kl. 13:30
Frederikssund IK Farum BK Frederikssund Stadion
3 - 2
828669
26-10 2019
Kl. 13:30
IF Bytoften FC Hornsherred Gladsaxe skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

828671 ma
28-10 2019
Kl. 18:30
Allerød FK Melby-Liseleje IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 1
827495
ma
28-10 2019
Kl. 19:30
IF Bytoften Espergærde IF Gladsaxe skole
3 - 5
828656 on
30-10 2019
Kl. 18:45
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virumgård kunstgræsbane
2 - 1
827497
02-11 2019
Kl. 14:00
HSV (Hillerød Syd-Vest) IF Bytoften Brødeskov Stadion Kunst
4 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind