MENU

U15 Piger 2 (05) Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
830912
17-08 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Gilleleje FK Brøndby Stadion
11 - 2
830911
18-08 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
830921
to
22-08 2019
Kl. 18:00
Herlev IF Svogerslev BK Herlev Stadion
7 - 1
830917
24-08 2019
Kl. 10:00
Oversidder Herlev IF
830918
24-08 2019
Kl. 10:00
Svogerslev BK Snekkersten IF Svogerslev Idrætspark
5 - 4
830915
24-08 2019
Kl. 10:00
FFB Brøndbyernes IF Frederikssund Stadion
0 - 11
830914
ma
26-08 2019
Kl. 18:00
Gilleleje FK Køge Nord Nellerupgård Stadion
2 - 4
830909 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK FFB Virum Stadion
7 - 3
830920
31-08 2019
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
830923
01-09 2019
Kl. 10:00
Køge Nord Snekkersten IF Rishøj Stadion
3 - 11
830919
ma
02-09 2019
Kl. 18:00
Gilleleje FK FFB Nellerupgård Stadion
3 - 3
838931
07-09 2019
Kl. 10:00
FFB Køge Nord Frederikssund Stadion
2 - 4
838934
08-09 2019
Kl. 10:00
Oversidder Brøndbyernes IF
838933
08-09 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Herlev IF Snekkersten Idrætscenter
0 - 8
830922
ti
10-09 2019
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF Såby Fodbold Brøndby Stadion
6 - 0
840114
on
11-09 2019
Kl. 18:20
Svogerslev BK Virum-Sorgenfri BK Svogerslev Idrætspark
5 - 3
840404
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Køge Nord Brøndby Stadion
7 - 0
840115
14-09 2019
Kl. 10:00
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
840117
14-09 2019
Kl. 10:00
FFB Såby Fodbold Frederikssund Stadion
6 - 1
840118
14-09 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Svogerslev BK Brøndby Stadion
5 - 0
840116
14-09 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virum Stadion
1 - 1
840119 ma
16-09 2019
Kl. 18:30
Køge Nord Herlev IF Rishøj Stadion
1 - 1
830910
on
18-09 2019
Kl. 18:00
Herlev IF Såby Fodbold Herlev Stadion
18 - 0
840120
21-09 2019
Kl. 10:00
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev Stadion
7 - 0
840124
21-09 2019
Kl. 10:00
Svogerslev BK Gilleleje FK Svogerslev Idrætspark
10 - 3
840123
22-09 2019
Kl. 10:00
Oversidder FFB
840122
22-09 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Brøndbyernes IF Snekkersten Idrætscenter
0 - 2
830913
ma
23-09 2019
Kl. 18:30
Køge Nord Svogerslev BK Rishøj Stadion Kunst
2 - 2
840126
28-09 2019
Kl. 10:00
FFB Svogerslev BK Frederikssund Stadion
0 - 12
840127
28-09 2019
Kl. 10:00
Såby Fodbold Oversidder Såbyhallen
840128
28-09 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Herlev IF Brøndby Stadion
7 - 1
840403
28-09 2019
Kl. 10:00
Såby Fodbold Snekkersten IF Såbyhallen
0 - 6
840129
29-09 2019
Kl. 10:00
Køge Nord Virum-Sorgenfri BK Rishøj Stadion
2 - 2
840125
ma
30-09 2019
Kl. 19:00
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion
1 - 2
840131
05-10 2019
Kl. 10:00
Herlev IF Gilleleje FK Herlev Stadion
3 - 0
840400
05-10 2019
Kl. 10:00
Svogerslev BK Såby Fodbold Svogerslev Idrætspark
7 - 1
840399
06-10 2019
Kl. 10:00
Køge Nord Oversidder Rishøj Stadion
840398
06-10 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF FFB Snekkersten Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

840130
ma
07-10 2019
Kl. 17:30
Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF Virum Stadion
2 - 10
840405
12-10 2019
Kl. 10:00
Oversidder Svogerslev BK
840121
19-10 2019
Kl. 10:00
Såby Fodbold Køge Nord Såbyhallen
2 - 6
840401
ti
22-10 2019
Kl. 17:45
Gilleleje FK Virum-Sorgenfri BK Nellerupgård Stadion
2 - 2
838932
26-10 2019
Kl. 11:00
Såby Fodbold Gilleleje FK Såbyhallen
1 - 7
840402
26-10 2019
Kl. 12:00
FFB Herlev IF Frederikssund Stadion
3 - 7
830916
02-11 2019
Kl. 10:00
Såby Fodbold Virum-Sorgenfri BK Såby Hallen
0 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind