MENU

U19 Drenge Øst 2 Efterår 2019 (01-02) (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
470403
to
15-08 2019
Kl. 18:30
LSF BSV af 2016 Smørum Idrætscenter
3 - 2
470402
fr
16-08 2019
Kl. 19:30
Sundby Bk. B93 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
8 - 1
470407
18-08 2019
Kl. 11:45
B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
4 - 2
470404
18-08 2019
Kl. 13:00
Lyngby BK 2 Køge BK 2 Lyngby Stadion
3 - 5
470405
18-08 2019
Kl. 13:30
FB FA 2000 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
470413
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Køge BK 2 Sundby Bk. Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 2
470411
on
21-08 2019
Kl. 18:45
Kastrup FB Røllikevej
2 - 2
470410
to
22-08 2019
Kl. 18:00
FA 2000 LSF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
470408
25-08 2019
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Ballerup BK Lillevang Idrætscenter
3 - 4
470409
25-08 2019
Kl. 14:00
BSV af 2016 Lyngby BK 2 Vedbæk Stadion
4 - 6
470412
25-08 2019
Kl. 17:00
B93 2 B 1903 Kunst, B93
1 - 2
470414
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
LSF Kastrup Smørum Idrætscenter
1 - 3
470418
31-08 2019
Kl. 13:30
Ballerup BK B93 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
10 - 0
470419
31-08 2019
Kl. 15:30
B 1903 Køge BK 2 B1903
4 - 1
470415
01-09 2019
Kl. 13:00
Lyngby BK 2 Sundby Bk. Lyngby Stadion
3 - 1
470417
01-09 2019
Kl. 13:30
FB KFUM BK, Roskilde Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
470416
01-09 2019
Kl. 14:00
BSV af 2016 FA 2000 Vedbæk Stadion
1 - 7
470425
ti
03-09 2019
Kl. 19:00
Køge BK 2 Ballerup BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 3
470423 fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Kastrup BSV af 2016 Røllikevej
UHT

Udehold taberdømt

470422
fr
06-09 2019
Kl. 19:00
FA 2000 Lyngby BK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 0
470420
08-09 2019
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter
3 - 3
470421
08-09 2019
Kl. 13:30
Sundby Bk. B 1903 Kunst, Sundby/Kløvermarken
0 - 2
470424
08-09 2019
Kl. 17:00
B93 2 FB Kunst, B93
1 - 8
470426
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
LSF B93 2 Smørum Idrætscenter
5 - 1
470430
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
FA 2000 Kastrup Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
470431
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Ballerup BK Sundby Bk. Top Danmark Hallen, kunstgræs
6 - 0
470427
15-09 2019
Kl. 13:00
Lyngby BK 2 B 1903 Lyngby Stadion
5 - 4
470429
15-09 2019
Kl. 13:30
FB Køge BK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 1
470428
15-09 2019
Kl. 14:00
BSV af 2016 KFUM BK, Roskilde Vedbæk Stadion
2 - 4
470434
fr
20-09 2019
Kl. 18:30
Kastrup Lyngby BK 2 Kunst, John Tranums Alle
3 - 4
470437
fr
20-09 2019
Kl. 19:00
Køge BK 2 LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
470433
fr
20-09 2019
Kl. 19:30
Sundby Bk. FB Kunst, Sundby/Kløvermarken
3 - 1
470435
22-09 2019
Kl. 11:45
B 1903 Ballerup BK B1903
2 - 6
470432
22-09 2019
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter
3 - 2
470436
22-09 2019
Kl. 17:00
B93 2 BSV af 2016 Kunst, B93
1 - 5
470438
ti
24-09 2019
Kl. 19:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
0 - 5
470443
fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Kastrup KFUM BK, Roskilde Kunst, John Tranums Alle
3 - 4
470442
fr
27-09 2019
Kl. 19:00
FA 2000 B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 0
470439
29-09 2019
Kl. 13:00
Lyngby BK 2 Ballerup BK Lyngby Stadion
3 - 6
470441
29-09 2019
Kl. 13:30
FB B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
470440
29-09 2019
Kl. 14:00
BSV af 2016 Køge BK 2 Vedbæk Stadion
5 - 3
470449
ti
01-10 2019
Kl. 19:00
Køge BK 2 FA 2000 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
470445
fr
04-10 2019
Kl. 19:30
Sundby Bk. BSV af 2016 Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 6
470446
05-10 2019
Kl. 13:30
Ballerup BK FB Top Danmark Hallen, kunstgræs
2 - 2
470447
06-10 2019
Kl. 11:45
B 1903 LSF B1903
4 - 4
470444
06-10 2019
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Lyngby BK 2 Lillevang Idrætscenter
7 - 2
470448
06-10 2019
Kl. 17:00
B93 2 Kastrup Kunst, B93
1 - 3
470451 to
10-10 2019
Kl. 19:30
LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
0 - 3
470455
fr
11-10 2019
Kl. 18:30
Kastrup Køge BK 2 Kunst, John Tranums Alle
4 - 2
470454
fr
11-10 2019
Kl. 19:00
FA 2000 Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 0
470452
13-10 2019
Kl. 13:00
Lyngby BK 2 FB Lyngby Stadion
2 - 1
470450
13-10 2019
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde B93 2 Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

470453 ma
21-10 2019
Kl. 18:00
BSV af 2016 B 1903 Rundforbi Stadion Kunst
7 - 5
470456
fr
25-10 2019
Kl. 19:30
Sundby Bk. Kastrup Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 2
470459
26-10 2019
Kl. 12:45
Ballerup BK BSV af 2016 Top Danmark Hallen, kunstgræs
6 - 0
470461
26-10 2019
Kl. 13:30
Køge BK 2 KFUM BK, Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 1
470460
26-10 2019
Kl. 15:30
B 1903 FA 2000 B1903
2 - 0
470457
27-10 2019
Kl. 13:00
Lyngby BK 2 B93 2 Lyngby Stadion
6 - 1
470458
27-10 2019
Kl. 13:30
FB LSF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
470406
ti
29-10 2019
Kl. 19:00
Ballerup BK Kastrup Ballerup Idrætsby
4 - 3
470462
03-11 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Sundby Bk. Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

470464
03-11 2019
Kl. 13:30
BSV af 2016 FB Rundforbi Stadion
10 - 3
470465
03-11 2019
Kl. 13:30
FA 2000 Ballerup BK Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 3
470466
03-11 2019
Kl. 13:30
Kastrup B 1903 Kunst, John Tranums Alle
2 - 6
470467
03-11 2019
Kl. 13:30
B93 2 Køge BK 2 Kunst, B93
2 - 4
470463
03-11 2019
Kl. 14:00
LSF Lyngby BK 2 Smørum Idrætscenter
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind