MENU

Serie 1, P3 Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
226891
ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Frem 2 AB Tårnby 2 Frem, Valby IP
2 - 0
226890 on
14-08 2019
Kl. 19:30
Brønshøj 2 B.1908 2 Kunst, Tingbjerg IP
4 - 1
226892
17-08 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF 2 Husum 2 Vestamager Idrætsanlæg
2 - 0
226889
17-08 2019
Kl. 11:15
KFUM 2 Vanløse IF 2 Emdrupparken
2 - 2
226888
17-08 2019
Kl. 13:00
FB 2 FA 2000 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 7
226887
17-08 2019
Kl. 15:00
GVI 2 B.93 2 GVI. Nymosen
4 - 3
226893
ti
20-08 2019
Kl. 18:45
AB Tårnby 2 Tårnby FF 2 Tårnby Stadion
4 - 1
226896 ti
20-08 2019
Kl. 18:45
Vanløse IF 2 Brønshøj 2 Vanløse I P
1 - 4
226897
to
22-08 2019
Kl. 19:00
B.1908 2 GVI 2 Sundby I P. Opvisn.
1 - 1
226895
to
22-08 2019
Kl. 19:00
Husum 2 FB 2 Kunst, Husumparken
2 - 1
226894
to
22-08 2019
Kl. 19:30
FA 2000 2 KFUM 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
226898 to
22-08 2019
Kl. 20:45
B.93 2 Frem 2 Kunst, B93
3 - 1
226963
ma
26-08 2019
Kl. 19:30
Brønshøj 2 FA 2000 2 Kunst, Tingbjerg IP
0 - 3
226964
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Frem 2 B.1908 2 Frem, Valby IP
1 - 3
226961 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Husum 2 Tårnby Stadion
4 - 1
226965
31-08 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF 2 B.93 2 Vestamager Idrætsanlæg
1 - 0
226962
31-08 2019
Kl. 11:15
KFUM 2 FB 2 Emdrupparken
3 - 1
226960
31-08 2019
Kl. 15:00
GVI 2 Vanløse IF 2 GVI. Nymosen
2 - 2
226967 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Husum 2 KFUM 2 Kunst, Husumparken
0 - 0
226971 to
05-09 2019
Kl. 20:45
B.93 2 AB Tårnby 2 Kunst, B93
4 - 1
226968
fr
06-09 2019
Kl. 18:30
FB 2 Brønshøj 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
226970
07-09 2019
Kl. 11:15
B.1908 2 Tårnby FF 2 Sundby Idrætspark
5 - 0
226966
07-09 2019
Kl. 11:15
FA 2000 2 GVI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
227029
to
12-09 2019
Kl. 20:45
B.93 2 Husum 2 Kunst, B93
6 - 0
227026
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 B.1908 2 Kunst, Tårnby Stadion
1 - 6
227031
14-09 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF 2 Vanløse IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
2 - 1
226982
14-09 2019
Kl. 15:00
GVI 2 FB 2 GVI. Nymosen
2 - 0
227032
21-09 2019
Kl. 11:15
FA 2000 2 Tårnby FF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
227329
21-09 2019
Kl. 11:15
KFUM 2 GVI 2 Emdrupparken
1 - 3
227330
21-09 2019
Kl. 11:30
B.1908 2 B.93 2 Sundby Idrætspark
1 - 3
227033
21-09 2019
Kl. 11:30
Husum 2 Brønshøj 2 Kunst, Husumparken
2 - 4
227327
21-09 2019
Kl. 13:00
FB 2 Frem 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 7
227328
21-09 2019
Kl. 15:00
Vanløse IF 2 AB Tårnby 2 Vanløse I P
2 - 2
227334
to
26-09 2019
Kl. 19:00
B.93 2 Vanløse IF 2 Kunst, B93
1 - 0
227332
fr
27-09 2019
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 FA 2000 2 Kunst, Tårnby Stadion
0 - 3
227333
28-09 2019
Kl. 11:15
B.1908 2 Husum 2 Sundby Idrætspark
6 - 2
227336
28-09 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF 2 FB 2 Vestamager Idrætsanlæg
4 - 0
227335
28-09 2019
Kl. 15:00
Frem 2 KFUM 2 Frem, Valby IP
2 - 0
227331
28-09 2019
Kl. 15:00
GVI 2 Brønshøj 2 GVI. Nymosen
1 - 1
227027
on
02-10 2019
Kl. 19:30
Brønshøj 2 KFUM 2 Kunst, Tingbjerg IP
3 - 2
226969
to
03-10 2019
Kl. 19:05
Vanløse IF 2 Frem 2 Kunst, Vanløse I P
2 - 2
227339
fr
04-10 2019
Kl. 19:00
FB 2 AB Tårnby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
227342
ma
07-10 2019
Kl. 19:30
Brønshøj 2 Frem 2 Kunst, Tingbjerg IP
2 - 5
227341
12-10 2019
Kl. 11:15
KFUM 2 Tårnby FF 2 Emdrupparken
3 - 3
227337
12-10 2019
Kl. 11:15
FA 2000 2 B.93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
227338
12-10 2019
Kl. 15:00
Husum 2 GVI 2 Kunst, Husumparken
0 - 3
227340
12-10 2019
Kl. 15:00
Vanløse IF 2 B.1908 2 Vanløse I P
3 - 1
227346 to
17-10 2019
Kl. 19:15
B.93 2 FB 2 Kunst, B93
2 - 4
227343 fr
18-10 2019
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 KFUM 2 Kunst, Tårnby Stadion
3 - 1
227348
19-10 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF 2 Brønshøj 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 1
227345
19-10 2019
Kl. 11:15
B.1908 2 FA 2000 2 Sundby Idrætspark
1 - 1
227344
19-10 2019
Kl. 15:00
Vanløse IF 2 Husum 2 Vanløse I P
1 - 1
227347
20-10 2019
Kl. 13:30
Frem 2 GVI 2 Frem, Valby IP
6 - 4
227350
26-10 2019
Kl. 11:15
FA 2000 2 Vanløse IF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
227351
26-10 2019
Kl. 11:15
FB 2 B.1908 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
227352
26-10 2019
Kl. 11:15
KFUM 2 B.93 2 Emdrupparken
0 - 2
227349
26-10 2019
Kl. 15:00
GVI 2 Tårnby FF 2 GVI. Nymosen
1 - 4
227354
27-10 2019
Kl. 13:30
Frem 2 Husum 2 Frem, Valby IP
1 - 4
227353 ma
28-10 2019
Kl. 19:30
Brønshøj 2 AB Tårnby 2 Kunst, Tingbjerg IP
0 - 3
227030
on
30-10 2019
Kl. 19:00
Frem 2 FA 2000 2 Frem, Valby IP
2 - 1
227356
02-11 2019
Kl. 11:15
Husum 2 FA 2000 2 Kunst, Husumparken
1 - 2
227357
02-11 2019
Kl. 13:00
Vanløse IF 2 FB 2 Kunst, Vanløse I P
4 - 2
227358
02-11 2019
Kl. 13:00
B.1908 2 KFUM 2 Sundby Idrætspark
4 - 2
227359
02-11 2019
Kl. 13:00
B.93 2 Brønshøj 2 Kunst, B93
4 - 1
227360
02-11 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF 2 Frem 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 3
227355
02-11 2019
Kl. 13:00
AB Tårnby 2 GVI 2 Tårnby Stadion
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 10, 11 og 12.
 

Log ind