Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2019
18:45
Oversidder
FB 6
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
19:00
B 1903 4
Heimdal 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:45
FC Nyhavn 2
3
Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
19:00
Oversidder
Brønshøj 3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
21:00
Vestia 3
3
Kastrup 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
20:45
B.93 5
2
Vestia 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:45
Kastrup 3
1
B 1903 4
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:30
Oversidder
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
21:00
FB 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
19:15
Skjold 4
2
Brønshøj 3
5
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
20:15
Vestia 3
1
Valby 2
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
FC Nyhavn 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
Heimdal 2
6
FB 6
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
15:15
B 1903 4
6
B.93 5
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
15:15
Oversidder
Kastrup 3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
20:45
B.93 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:15
Oversidder
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:15
Valby 2
1
B 1903 4
5
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
19:45
Skjold 4
3
B.93 5
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
Kastrup 3
3
Heimdal 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
09:30
FB 6
5
FC Nyhavn 2
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
19:45
Vestia 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Kastrup 3
6
FB 6
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:45
B 1903 4
2
Brønshøj 3
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Heimdal 2
2
B.93 5
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Skjold 4
2
FC Nyhavn 2
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
15:15
Oversidder
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
20:00
Valby 2
1
Skjold 4
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
20:45
B.93 5
5
Kastrup 3
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
18:15
Oversidder
B 1903 4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
19:00
Brønshøj 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
20:00
Valby 2
3
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:45
FC Nyhavn 2
2
Vestia 3
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
15:15
FB 6
2
Skjold 4
5
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
20:45
B.93 5
2
FB 6
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
20:00
Vestia 3
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Kastrup 3
1
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:45
B 1903 4
4
FC Nyhavn 2
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
15:15
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
21:00
FB 6
1
Vestia 3
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
18:00
Valby 2
3
B.93 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
18:00
Skjold 4
3
B 1903 4
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
19:00
Brønshøj 3
3
Kastrup 3
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Oversidder
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
20:15
FC Nyhavn 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
21:00
Skjold 4
3
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2019
19:30
Brønshøj 3
2
Vestia 3
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:45
Heimdal 2
4
Brønshøj 3
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2019
20:45
B.93 5
6
Brønshøj 3
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2019
18:15
Valby 2
7
FB 6
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:00
Kastrup 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
11:45
Heimdal 2
2
FC Nyhavn 2
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
11:45
B 1903 4
2
Vestia 3
2
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
11:45
Oversidder
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
18:30
Vestia 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
19:00
Brønshøj 3
1
Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Oversidder
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:45
FC Nyhavn 2
0
Kastrup 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:30
B 1903 4
7
FB 6
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2019
19:30
Brønshøj 3
2
FC Nyhavn 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2019
19:00
Kastrup 3
7
Skjold 4
6
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:45
Heimdal 2
2
Vestia 3
1
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:45
FB 6
1
Brønshøj 3
4
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:45
Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:45
B.93 5
4
FC Nyhavn 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:45
Oversidder
B 1903 4
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 8, 9 10 og 11 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i hver af puljerne 8, 9, 10 og 11 rykker ned.