MENU

U19 Drenge 1 (01-02) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
264796
on
14-08 2019
Kl. 18:30
Hellas Skjold 2 Engdraget
1 - 1
264795 to
15-08 2019
Kl. 20:45
B93 4 Union Kunst, B93
1 - 2
264798 on
28-08 2019
Kl. 18:00
Skjold 2 Vestia 2 Kunst, Ryparken
4 - 1
264793
on
28-08 2019
Kl. 18:45
B 1903 2 KB 3 B1903
9 - 1
264800
31-08 2019
Kl. 15:00
Kastrup B 1903 2 Røllikevej
3 - 5
264799
01-09 2019
Kl. 11:45
KB 3 Hellas Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 5
264801
01-09 2019
Kl. 16:30
Union Nørrebro FF Kunst, Genforeningspladsen
2 - 4
264807 ti
03-09 2019
Kl. 19:30
Vestia 2 B93 4 Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

264806
on
04-09 2019
Kl. 18:15
Hellas Kastrup Engdraget
5 - 1
264804 to
05-09 2019
Kl. 18:45
Union B 1903 2 Kunst, Genforeningspladsen
3 - 0
264803
07-09 2019
Kl. 15:00
Skjold 2 KB 3 Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

264810
ti
10-09 2019
Kl. 20:30
B93 4 Nørrebro FF Kunst, B93
HHT

Hjemmehold taberdømt

264856
on
11-09 2019
Kl. 18:00
Hellas B 1903 2 Engdraget
4 - 1
264808
15-09 2019
Kl. 11:45
KB 3 Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
264811
15-09 2019
Kl. 15:15
Union Hellas Kunst, Genforeningspladsen
5 - 0
264809
ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Kastrup Skjold 2 Kunst, John Tranums Alle
4 - 4
264802 on
18-09 2019
Kl. 20:15
HIK 2 B93 4 Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 3
264817
fr
20-09 2019
Kl. 18:00
Vestia 2 Nørrebro FF Kunst, Bavnehøj IA
0 - 2
264816
21-09 2019
Kl. 11:15
Hellas HIK 2 Engdraget
2 - 3
264815
22-09 2019
Kl. 11:45
KB 3 Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 3
264813
22-09 2019
Kl. 15:15
Skjold 2 Union Fælledparken
1 - 2
264814
22-09 2019
Kl. 15:15
B 1903 2 B93 4 B1903
0 - 3
264820 ti
24-09 2019
Kl. 20:45
B93 4 Hellas Kunst, B93
6 - 1
264794
on
25-09 2019
Kl. 19:30
Kastrup Nørrebro FF Kunst, John Tranums Alle
3 - 3
264819
28-09 2019
Kl. 15:00
Kastrup Vestia 2 Kunst, John Tranums Alle
UHT

Udehold taberdømt

264818
29-09 2019
Kl. 13:30
Nørrebro FF B 1903 2 Kunst, Ryparken
3 - 2
264849
29-09 2019
Kl. 15:15
Union KB 3 Kunst, Genforeningspladsen
UHT

Udehold taberdømt

264850
29-09 2019
Kl. 15:15
HIK 2 Skjold 2 Kunst, HIK
10 - 0
264852 on
02-10 2019
Kl. 19:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

264854
05-10 2019
Kl. 15:00
Hellas Nørrebro FF Engdraget
0 - 2
264855
05-10 2019
Kl. 17:00
Vestia 2 B 1903 2 Kunst, Bavnehøj IA
0 - 11
264853
06-10 2019
Kl. 13:30
Kastrup Union Røllikevej
UMH
264851 ma
07-10 2019
Kl. 19:30
Skjold 2 B93 4 Kunst, Ryparken
3 - 8
264812
ma
07-10 2019
Kl. 20:15
HIK 2 B 1903 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 1
264882
on
09-10 2019
Kl. 20:15
HIK 2 Kastrup Gentofte Sportspark Opv. kunst
5 - 1
264880 to
10-10 2019
Kl. 20:45
B93 4 KB 3 Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

264881 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
Vestia 2 Union Kunst, Bavnehøj IA
0 - 10
264879
13-10 2019
Kl. 17:00
Nørrebro FF Skjold 2 Kunst, Mimersparken
10 - 2
264886
19-10 2019
Kl. 11:00
Kastrup B93 4 Kunst, John Tranums Alle
3 - 5
264797
ma
21-10 2019
Kl. 19:45
Vestia 2 HIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
264805
ti
22-10 2019
Kl. 20:00
HIK 2 Nørrebro FF Gentofte Sportspark, kunst 2
2 - 2
264883
on
23-10 2019
Kl. 18:00
Skjold 2 B 1903 2 Kunst, Ryparken
6 - 7
264884
27-10 2019
Kl. 11:45
KB 3 Nørrebro FF Kunst, KB, P. Bangs Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

264887
27-10 2019
Kl. 11:45
Hellas Vestia 2 Engdraget
UHT

Udehold taberdømt

264888
27-10 2019
Kl. 11:45
Union HIK 2 Kunst, Grøndal Centret
3 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind