MENU

U17 Drenge M (03-04) Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
264889
17-08 2019
Kl. 13:00
B 1903 Oversidder B1903
264893
17-08 2019
Kl. 15:00
Fremad Valby Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
264894
18-08 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Vestia Hvidovre IF's baner
7 - 0
264892
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Dragør 2 AB Tårnby 2 Kunst, Dragør Bk.
1 - 4
264896
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Frem 2 Hvidovre IF 2 Frem, Valby IP
2 - 6
264899
on
21-08 2019
Kl. 19:00
Fremad Valby Vestia Valby IP, tribunen
4 - 0
264900 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Skovshoved IF
264898
fr
23-08 2019
Kl. 19:30
Skjold Brønshøj Kunst, Ryparken
1 - 3
264897
on
28-08 2019
Kl. 18:30
HIK 2 Dragør 2 Kunst, HIK
4 - 1
264901
on
28-08 2019
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 B 1903 Tårnby Stadion
1 - 4
264907
31-08 2019
Kl. 11:15
Skovshoved IF AB Tårnby 2 Skovshoved I P
8 - 1
264902
31-08 2019
Kl. 13:00
Brønshøj Vestia Kunst, Tingbjerg IP
UHT

Udehold taberdømt

264905
31-08 2019
Kl. 13:00
Fremad Valby Frem 2 Valby IP, tribunen
3 - 0
264904
01-09 2019
Kl. 13:30
HIK 2 Skjold Kunst, HIK
1 - 4
264906
01-09 2019
Kl. 13:30
Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
264903
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Dragør 2 B 1903 Kunst, Dragør Bk.
2 - 4
264909
07-09 2019
Kl. 13:00
B 1903 Skovshoved IF B1903
3 - 4
264911
07-09 2019
Kl. 13:00
Vestia HIK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 1
264912
08-09 2019
Kl. 11:00
Oversidder Fremad Valby
264910
08-09 2019
Kl. 11:45
Skjold Dragør 2 Kunst, Ryparken
2 - 0
265108
on
11-09 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Hvidovre IF 2 Kunst, Tingbjerg IP
6 - 0
264915
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Dragør 2 Skovshoved IF Kunst, Dragør Bk.
0 - 3
265074
14-09 2019
Kl. 13:00
Fremad Valby AB Tårnby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

264914
14-09 2019
Kl. 13:00
Brønshøj Oversidder Kunst, Tingbjerg IP
265076
15-09 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 B 1903 Hvidovre IF's baner
4 - 1
265073
15-09 2019
Kl. 13:30
HIK 2 Frem 2 Kunst, HIK
1 - 3
264913 on
18-09 2019
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 Hvidovre IF 2 Kunst, Tårnby Stadion
0 - 20
265078
21-09 2019
Kl. 11:15
B 1903 Fremad Valby B1903
6 - 3
265079
21-09 2019
Kl. 13:00
Vestia Dragør 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 3
265081
22-09 2019
Kl. 11:00
Oversidder HIK 2
265080
22-09 2019
Kl. 11:45
Skovshoved IF Hvidovre IF 2 Skovshoved I P
2 - 2
265086 on
25-09 2019
Kl. 17:30
Fremad Valby Skovshoved IF Valby IP, tribunen
2 - 7
265084
fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Dragør 2 Hvidovre IF 2 Kunst, Dragør Bk.
1 - 5
265083
28-09 2019
Kl. 13:00
Brønshøj B 1903 Kunst, Tingbjerg IP
4 - 4
265099
29-09 2019
Kl. 11:15
Skjold Oversidder Fælledparken
265085
29-09 2019
Kl. 13:30
HIK 2 AB Tårnby 2 Kunst, HIK
UHT

Udehold taberdømt

265075
on
02-10 2019
Kl. 18:00
Skjold Vestia Kunst, Ryparken
3 - 1
264895 on
02-10 2019
Kl. 18:30
Skovshoved IF Frem 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 2
265102
05-10 2019
Kl. 13:00
B 1903 HIK 2 B1903
4 - 2
265106
05-10 2019
Kl. 13:00
AB Tårnby 2 Skjold Tårnby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

265103
06-10 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Fremad Valby Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 1
265105
06-10 2019
Kl. 11:00
Oversidder Vestia
265101
06-10 2019
Kl. 11:45
Frem 2 Dragør 2 Frem, Valby IP
3 - 0
265104
06-10 2019
Kl. 13:30
Skovshoved IF Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 6
265077
on
09-10 2019
Kl. 18:30
Frem 2 Skjold Frem, Valby IP
2 - 1
265082 on
09-10 2019
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 Brønshøj Kunst, Tårnby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

265107
13-10 2019
Kl. 11:45
Frem 2 Oversidder Frem, Valby IP
265112
13-10 2019
Kl. 13:30
Vestia AB Tårnby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

265100
20-10 2019
Kl. 13:30
Vestia Frem 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 6
265110 ma
21-10 2019
Kl. 20:15
HIK 2 Skovshoved IF Kunst, HIK
3 - 6
265109
on
23-10 2019
Kl. 18:00
Dragør 2 Fremad Valby Kunst, Dragør Bk.
1 - 0
264908
on
23-10 2019
Kl. 19:00
Frem 2 Brønshøj Frem, Valby IP
1 - 4
265111
on
23-10 2019
Kl. 19:30
Skjold B 1903 Kunst, Fælledparken
0 - 4
265114 fr
25-10 2019
Kl. 17:30
Dragør 2 Oversidder Kunst, Dragør Bk.
265117
26-10 2019
Kl. 11:15
Skovshoved IF Skjold Gentofte Sportspark
1 - 4
265118
26-10 2019
Kl. 13:00
AB Tårnby 2 Frem 2 Tårnby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

265115
26-10 2019
Kl. 13:00
Fremad Valby Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 7
265113
26-10 2019
Kl. 13:00
B 1903 Vestia B1903
7 - 0
265116
27-10 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 HIK 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 2
264890 on
30-10 2019
Kl. 19:00
Brønshøj HIK 2 Kunst, Tingbjerg IP
UHT

Udehold taberdømt

265119
03-11 2019
Kl. 13:30
Frem 2 B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
265120
03-11 2019
Kl. 13:30
Brønshøj Dragør 2 Kunst, Tingbjerg IP
3 - 1
265121
03-11 2019
Kl. 13:30
HIK 2 Fremad Valby Kunst, HIK
7 - 7
265122
03-11 2019
Kl. 13:30
Skjold Hvidovre IF 2 Kunst, Fælledparken
2 - 3
265123
03-11 2019
Kl. 13:30
Vestia Skovshoved IF Kunst, Bavnehøj IA
0 - 6
265124
03-11 2019
Kl. 13:30
Oversidder AB Tårnby 2
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind