MENU

U15 Drenge M (05) Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
272834
17-08 2019
Kl. 11:15
FA 2000 2 KB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
272838
17-08 2019
Kl. 13:00
Vanløse Sundby Bk. Kunst, Vanløse I P
1 - 3
272835
18-08 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager Brønshøj Sundby I P. Opvisn.
4 - 1
272836
18-08 2019
Kl. 15:30
B 1903 Nørrebro United B1903
2 - 3
272837 fr
23-08 2019
Kl. 18:00
KFUM B93 2 Emdrupparken
4 - 4
272839
31-08 2019
Kl. 13:00
B93 2 Vanløse Kunst, B93
5 - 4
272840
31-08 2019
Kl. 13:00
KB 2 KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 5
272842
01-09 2019
Kl. 11:45
Nørrebro United Fremad Amager Kunst, Mimersparken
2 - 7
272841
01-09 2019
Kl. 13:30
Brønshøj FA 2000 2 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 1
272846
on
04-09 2019
Kl. 17:00
Fremad Amager Sundby Bk. Sundby I P. Opvisn.
1 - 1
272845 on
04-09 2019
Kl. 18:30
FA 2000 2 Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 1
272847 fr
06-09 2019
Kl. 17:00
KFUM Brønshøj Emdrupparken
5 - 0
272848
fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Vanløse B 1903 Kunst, Vanløse I P
5 - 1
272844
08-09 2019
Kl. 15:15
B93 2 KB 2 Kunst, B93
8 - 5
272843 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Sundby Bk. B 1903 Sundby/Kløvermarken
4 - 1
272853
14-09 2019
Kl. 10:15
Sundby Bk. FA 2000 2 Sundby/Kløvermarken
3 - 0
272849
14-09 2019
Kl. 11:15
KB 2 Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
272852
15-09 2019
Kl. 11:45
Nørrebro United KFUM Kunst, Mimersparken
4 - 7
272850
15-09 2019
Kl. 13:30
Brønshøj B93 2 Kunst, Tingbjerg IP
0 - 2
272851
15-09 2019
Kl. 15:30
B 1903 Fremad Amager B1903
1 - 12
272857 fr
20-09 2019
Kl. 18:00
KFUM Sundby Bk. Emdrupparken
4 - 2
272858
fr
20-09 2019
Kl. 18:30
Vanløse Fremad Amager Kunst, Vanløse I P
0 - 3
272856
fr
20-09 2019
Kl. 18:30
KB 2 Brønshøj Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
272855
21-09 2019
Kl. 11:30
FA 2000 2 B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 0
272854
22-09 2019
Kl. 13:00
B93 2 Nørrebro United Kunst, B93
5 - 3
272863
28-09 2019
Kl. 10:15
Sundby Bk. B93 2 Sundby/Kløvermarken
2 - 2
272859
29-09 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager FA 2000 2 Sundby I P. Opvisn.
2 - 1
272862
29-09 2019
Kl. 11:45
Nørrebro United KB 2 Kunst, Mimersparken
1 - 3
272860
29-09 2019
Kl. 13:30
Brønshøj Vanløse Kunst, Tingbjerg IP
3 - 5
272861
29-09 2019
Kl. 15:15
B 1903 KFUM B1903
1 - 7
272865
on
02-10 2019
Kl. 17:30
KB 2 Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 0
272995
to
03-10 2019
Kl. 18:00
Brønshøj Nørrebro United Kunst, Tingbjerg IP
1 - 3
273023
fr
04-10 2019
Kl. 17:15
KFUM Fremad Amager Emdrupparken
1 - 8
273024 fr
04-10 2019
Kl. 17:30
Vanløse FA 2000 2 Kunst, Vanløse I P
2 - 3
272864 fr
04-10 2019
Kl. 19:00
B93 2 B 1903 Kunst, B93
1 - 1
273027
ti
08-10 2019
Kl. 19:00
B 1903 KB 2 Kunst, B1903
3 - 2
273026
fr
11-10 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager B93 2 Sundby Idrætspark
5 - 0
273029
12-10 2019
Kl. 11:30
Sundby Bk. Brønshøj Sundby/Kløvermarken
1 - 1
273028
12-10 2019
Kl. 13:00
Vanløse Nørrebro United Kunst, Vanløse I P
7 - 1
273025
fr
25-10 2019
Kl. 19:00
FA 2000 2 KFUM Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 4
273031
27-10 2019
Kl. 10:00
KB 2 Fremad Amager Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 4
273032
27-10 2019
Kl. 10:00
Brønshøj B 1903 Kunst, Tingbjerg IP
0 - 1
273033
27-10 2019
Kl. 10:00
KFUM Vanløse Emdrupparken
2 - 6
273034
27-10 2019
Kl. 10:00
Nørrebro United Sundby Bk. Kunst, Mimersparken
1 - 6
273030
27-10 2019
Kl. 17:00
B93 2 FA 2000 2 Kunst, B93
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind