MENU

U14 Piger 1 (06) Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
274870
fr
16-08 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby KFUM Valby IP, tribunen
0 - 4
274883
17-08 2019
Kl. 11:15
GVI Dragør GVI. Nymosen
1 - 3
274886
17-08 2019
Kl. 11:15
B93 2 Skjold Kunst, B93
5 - 0
274871
18-08 2019
Kl. 12:15
Jægersborg Hellas Jægersborg
5 - 1
274888
fr
30-08 2019
Kl. 17:00
KFUM GVI Emdrupparken
6 - 1
274889
31-08 2019
Kl. 10:00
Hellas Fremad Valby Engdraget
0 - 5
274891
01-09 2019
Kl. 10:00
Skjold FC Damsø Kunst, Ryparken
1 - 3
274887
01-09 2019
Kl. 10:00
Dragør B93 2 Dragør Bk
4 - 1
274890
01-09 2019
Kl. 12:00
Sundby Bk. Jægersborg Sundby/Kløvermarken
5 - 0
274893
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby Sundby Bk. Valby IP, tribunen
2 - 1
274894 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Jægersborg Skjold Jægersborg
3 - 1
274895
on
04-09 2019
Kl. 18:45
GVI Hellas GVI. Nymosen
3 - 5
274896
08-09 2019
Kl. 11:15
B93 2 FC Damsø Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

274892
08-09 2019
Kl. 15:00
Dragør KFUM Dragør Bk
0 - 2
274897
fr
13-09 2019
Kl. 17:00
KFUM B93 2 Emdrupparken
2 - 2
274902
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
FC Damsø Jægersborg Vanløse I P
3 - 1
274898
14-09 2019
Kl. 10:00
Hellas Dragør Engdraget
1 - 5
274904
15-09 2019
Kl. 11:45
Skjold Fremad Valby Fælledparken
5 - 4
274903
15-09 2019
Kl. 12:00
Sundby Bk. GVI Sundby/Kløvermarken
5 - 1
274905
22-09 2019
Kl. 10:00
Dragør Sundby Bk. Dragør Bk
2 - 5
274907
22-09 2019
Kl. 13:00
KFUM Hellas Emdrupparken
5 - 1
274908
on
25-09 2019
Kl. 16:45
Skjold GVI Fælledparken
1 - 4
274906
on
25-09 2019
Kl. 17:45
Fremad Valby FC Damsø Valby IP, tribunen
2 - 1
274909 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Jægersborg B93 2 Gentofte Sportspark, kunst 2
2 - 1
274911
28-09 2019
Kl. 10:00
Hellas B93 2 Engdraget
HHT

Hjemmehold taberdømt

274910
28-09 2019
Kl. 10:00
Jægersborg Fremad Valby Jægersborg
1 - 3
274912
29-09 2019
Kl. 11:45
FC Damsø GVI Vanløse I P
5 - 2
274913
29-09 2019
Kl. 12:00
Sundby Bk. KFUM Sundby/Kløvermarken
4 - 0
274915
to
03-10 2019
Kl. 17:30
Dragør FC Damsø Kunst, Dragør Bk.
0 - 1
274916
fr
04-10 2019
Kl. 17:00
KFUM Skjold Emdrupparken
1 - 1
274953
05-10 2019
Kl. 10:00
Hellas Sundby Bk. Engdraget
1 - 3
274914
06-10 2019
Kl. 10:00
Skjold Dragør Fælledparken
4 - 4
274964
06-10 2019
Kl. 11:45
FC Damsø KFUM Vanløse I P
2 - 2
274954
06-10 2019
Kl. 13:30
GVI Jægersborg Kunst, GVI. Nymosen
1 - 1
274955
06-10 2019
Kl. 17:00
B93 2 Fremad Valby Kunst, B93
4 - 1
274969
on
09-10 2019
Kl. 18:00
Skjold Hellas Kunst, Ryparken
1 - 1
274966
12-10 2019
Kl. 11:15
B93 2 Sundby Bk. Kunst, B93
2 - 6
274956
12-10 2019
Kl. 11:15
Fremad Valby GVI Valby IP, tribunen
1 - 1
274882
20-10 2019
Kl. 13:00
FC Damsø Sundby Bk. Vanløse I P
0 - 1
274957
on
23-10 2019
Kl. 19:30
Jægersborg Dragør Gentofte Sportspark, kunst 2
0 - 5
274970
27-10 2019
Kl. 12:00
Dragør Fremad Valby Dragør Bk
1 - 2
274974
27-10 2019
Kl. 12:00
Sundby Bk. Skjold Sundby/Kløvermarken
4 - 0
274973
27-10 2019
Kl. 12:00
GVI B93 2 GVI. Nymosen
2 - 5
274972
27-10 2019
Kl. 12:00
Hellas FC Damsø Engdraget
1 - 8
274971
27-10 2019
Kl. 12:00
KFUM Jægersborg Emdrupparken
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind