MENU

U13 Piger 1 (07) 8M Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
331194 ma
12-08 2019
Kl. 22:00
Dragør BK B93 Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

331195
17-08 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United Vestia Kunst, Mimersparken
9 - 1
331192
18-08 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF Sundby Bk. Vestamager Idrætsanlæg
1 - 4
331198 ma
19-08 2019
Kl. 18:00
B93 Hvidovre IF Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

331197
24-08 2019
Kl. 11:00
FA 2000 2 Dragør BK Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
331196
24-08 2019
Kl. 11:15
Sundby Bk. Nørrebro United Sundby/Kløvermarken
0 - 3
331199
25-08 2019
Kl. 12:30
Vestia Tårnby FF Kunst, Bavnehøj IA
4 - 3
331193
ma
26-08 2019
Kl. 17:30
Hvidovre IF FA 2000 2 Avedøre Skole
2 - 1
331203
31-08 2019
Kl. 11:15
Nørrebro United B93 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

331202
31-08 2019
Kl. 13:00
Dragør BK Sundby Bk. Dragør Bk
2 - 7
331200
01-09 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF FA 2000 2 Vestamager Idrætsanlæg
1 - 6
331201
ma
02-09 2019
Kl. 17:30
Hvidovre IF Vestia Avedøre Skole
2 - 4
331206 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
B93 Tårnby FF Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

331205
ti
03-09 2019
Kl. 16:30
FA 2000 2 Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
331207
fr
06-09 2019
Kl. 17:00
Vestia Dragør BK Kunst, Bavnehøj IA
4 - 2
331204
08-09 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Hvidovre IF Sundby/Kløvermarken
4 - 2
331211 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
B93 Vestia Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

331210
14-09 2019
Kl. 11:15
Dragør BK Nørrebro United Dragør Bk
0 - 10
331209
14-09 2019
Kl. 12:00
Sundby Bk. FA 2000 2 Sundby/Kløvermarken
2 - 0
331213 ma
16-09 2019
Kl. 22:00
FA 2000 2 B93 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

331208 ti
17-09 2019
Kl. 17:15
Tårnby FF Hvidovre IF Vestamager Idrætsanlæg
1 - 0
331212
21-09 2019
Kl. 11:30
Hvidovre IF Dragør BK Hvidovre IF's baner
6 - 2
331215
21-09 2019
Kl. 13:00
Vestia Sundby Bk. Kunst, Bavnehøj IA
0 - 1
331218 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
B93 Sundby Bk. Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

331219
28-09 2019
Kl. 10:00
Nørrebro United Hvidovre IF Kunst, Mimersparken
9 - 1
331217
29-09 2019
Kl. 11:15
Dragør BK Tårnby FF Dragør Bk
0 - 2
331216
29-09 2019
Kl. 12:30
FA 2000 2 Vestia Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 7
331214 ma
30-09 2019
Kl. 18:30
Nørrebro United Tårnby FF Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

331225
to
03-10 2019
Kl. 17:15
Tårnby FF Vestia Vestamager Idrætsanlæg
0 - 3
331224
05-10 2019
Kl. 10:15
Vestia Nørrebro United Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 5
331222
05-10 2019
Kl. 11:15
FA 2000 2 Hvidovre IF Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
331223
05-10 2019
Kl. 16:00
B93 Dragør BK Kunst, B93
1 - 1
331221
06-10 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Tårnby FF Sundby/Kløvermarken
5 - 1
331227 to
10-10 2019
Kl. 18:00
Dragør BK FA 2000 2 Dragør Bk
0 - 3
331226
ma
21-10 2019
Kl. 18:00
B93 Hvidovre IF Kunst, Ryparken
2 - 2
331228 on
23-10 2019
Kl. 17:30
Nørrebro United Sundby Bk. Kunst, Mimersparken
4 - 3
331232
26-10 2019
Kl. 10:00
Vestia Hvidovre IF Kunst, Bavnehøj IA
4 - 3
331230
26-10 2019
Kl. 11:30
FA 2000 2 Tårnby FF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
331229
27-10 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Dragør BK Sundby/Kløvermarken
4 - 1
331240 on
30-10 2019
Kl. 18:00
Vestia B93 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 2
331234
02-11 2019
Kl. 09:45
Hvidovre IF Sundby Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 1
331236
02-11 2019
Kl. 10:00
Nørrebro United FA 2000 2 Kunst, Mimersparken
4 - 0
331233
02-11 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF B93 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
1 - 4
331235
to
07-11 2019
Kl. 18:30
Dragør BK Vestia Kunst, Dragør Bk.
0 - 3
331239
09-11 2019
Kl. 11:15
Nørrebro United Dragør BK Kunst, Mimersparken
4 - 0
331238
09-11 2019
Kl. 11:30
FA 2000 2 Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
331248
10-11 2019
Kl. 11:00
Vestia FA 2000 2 Kunst, Bavnehøj IA
UHT

Udehold taberdømt

331237
10-11 2019
Kl. 14:45
Hvidovre IF Tårnby FF Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 1
331241 ti
12-11 2019
Kl. 18:30
Tårnby FF Nørrebro United Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
0 - 7
331231 to
14-11 2019
Kl. 18:00
B93 Nørrebro United Kunst, Ryparken
0 - 0
331242
16-11 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Vestia Sundby/Kløvermarken
3 - 2
331243
16-11 2019
Kl. 10:00
Dragør BK Hvidovre IF Dragør Bk
0 - 6
331244
16-11 2019
Kl. 11:15
B93 FA 2000 2 Kunst, B93
1 - 1
331246
23-11 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. B93 Sundby/Kløvermarken
2 - 6
331247
23-11 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF Nørrebro United Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 3
331245
23-11 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF Dragør BK Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind