MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
346476
ti
20-08 2019
Kl. 19:15
Skjold 6 HB 3 Kunst, Lundehusparken
2 - 0
346473 on
21-08 2019
Kl. 20:30
KB 2 FB 9 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 2
346474
to
22-08 2019
Kl. 20:15
HIK 2 B 1960 Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 6
346475 fr
23-08 2019
Kl. 19:00
FA 2000 8 Fremad Amager 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

346472 fr
23-08 2019
Kl. 20:15
FB 14 Vestia Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
346480
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
B 1960 KB 2 Grønnemosen
2 - 1
346477
on
28-08 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 Skjold 6 Sundby Idrætspark
1 - 4
346478 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Vestia FA 2000 8 Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 2
346479 fr
30-08 2019
Kl. 20:15
FB 9 FB 14 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 5
346486
ti
03-09 2019
Kl. 19:15
Skjold 6 HIK 2 Kunst, Lundehusparken
6 - 2
346482 on
04-09 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 Vestia Sundby Idrætspark
1 - 0
346484 to
05-09 2019
Kl. 20:30
KB 2 HB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 0
346483 fr
06-09 2019
Kl. 20:15
FB 14 B 1960 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 5
346485 fr
06-09 2019
Kl. 20:45
FA 2000 8 FB 9 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
346481 ma
09-09 2019
Kl. 19:45
HB 3 HIK 2 Kunst, Ryparken
3 - 4
346490
ti
10-09 2019
Kl. 18:30
B 1960 FA 2000 8 Grønnemosen
2 - 9
346488 to
12-09 2019
Kl. 19:30
FB 9 Fremad Amager 2 Frederiksberg IP, kunst
3 - 2
346489 to
12-09 2019
Kl. 20:15
HIK 2 KB 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 5
346491
14-09 2019
Kl. 12:30
HB 3 FB 14 Fælledparken
3 - 4
346496
ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Skjold 6 KB 2 Kunst, Lundehusparken
2 - 0
346493 to
19-09 2019
Kl. 20:30
FB 14 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
346494 fr
20-09 2019
Kl. 17:45
Vestia FB 9 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 5
346573 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
B 1960 Vestia Grønnemosen
0 - 0
346498 ti
24-09 2019
Kl. 19:00
FB 9 Skjold 6 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
346502 ti
24-09 2019
Kl. 20:15
HIK 2 FA 2000 8 Gentofte Sportspark - kunst 1
6 - 4
346497 to
26-09 2019
Kl. 20:30
KB 2 FB 14 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 2
346611
ti
01-10 2019
Kl. 19:15
Skjold 6 FB 14 Kunst, Lundehusparken
4 - 3
346607 ti
01-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
2 - 3
346609
ti
01-10 2019
Kl. 20:30
FB 9 B 1960 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
346608 fr
04-10 2019
Kl. 17:00
Vestia HB 3 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 2
346610
06-10 2019
Kl. 13:15
FA 2000 8 KB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
346606 ma
07-10 2019
Kl. 19:30
HB 3 Fremad Amager 2 Kunst, Ryparken
0 - 3
346614
ti
08-10 2019
Kl. 20:15
HIK 2 Vestia Gentofte Sportspark - kunst 1
5 - 1
346615
on
09-10 2019
Kl. 20:45
Skjold 6 B 1960 Kunst, Lundehusparken
3 - 1
346612 to
10-10 2019
Kl. 19:30
FB 14 FA 2000 8 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 7
346613 to
10-10 2019
Kl. 20:30
KB 2 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 0
346616
12-10 2019
Kl. 13:45
HB 3 FB 9 Fælledparken
2 - 0
346492
ma
14-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 B 1960 Sundby Idrætspark
1 - 6
346487 ti
15-10 2019
Kl. 19:30
Vestia Skjold 6 Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 0
346495
20-10 2019
Kl. 14:00
FA 2000 8 HB 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
346617 on
23-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager 2 FB 14 Sundby Idrætspark
6 - 3
346619 to
24-10 2019
Kl. 20:30
FB 9 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 6
346618 fr
25-10 2019
Kl. 17:00
Vestia KB 2 Kunst, Bavnehøj IA
0 - 3
346620 fr
25-10 2019
Kl. 19:00
FA 2000 8 Skjold 6 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 0
346621
26-10 2019
Kl. 13:00
B 1960 HB 3 Kunst, Ryparken
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 6 rykker op 

Nedrykning:
Nr. 8, 9 og 10 i alle 6 puljer rykker ned
 

Log ind