MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
346782 ma
12-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder GVI 3
346781
17-08 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United 9 Østerbro IF 8 Kunst, Nørrebroparken
3 - 8
346784
18-08 2019
Kl. 13:30
Tsunami FC FA 2000 10 Kløvermarken
4 - 1
346783
18-08 2019
Kl. 15:15
FB 20 FB 21 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
346786
on
21-08 2019
Kl. 19:00
Pan Fodbold Nørrebro United 9 Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 6
346789
to
22-08 2019
Kl. 19:00
Stefan 4 Tsunami FC Rådvadsvej
1 - 1
346788 fr
23-08 2019
Kl. 20:15
FB 21 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
346785
24-08 2019
Kl. 12:00
FA 2000 10 FB 20 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 9
346787
25-08 2019
Kl. 13:30
GVI 3 Oversidder GVI. Nymosen
346794 ma
26-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder FA 2000 10
346795
ti
27-08 2019
Kl. 19:45
FB 20 Stefan 4 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 7
346793 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Pan Fodbold GVI 3 Valby IP, Gl. Afdeling
UHT

Udehold taberdømt

346792
31-08 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United 9 HB 14 Kunst, Nørrebroparken
0 - 4
346791
01-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder FB 21
346796
01-09 2019
Kl. 12:00
Tsunami FC Østerbro IF 8 Kløvermarken
1 - 7
346779
ma
02-09 2019
Kl. 19:00
HB 14 Stefan 4 Fælledparken
2 - 0
346800
ma
02-09 2019
Kl. 21:00
FB 21 Pan Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
11 - 2
346801 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Stefan 4 Oversidder Rådvadsvej
346797 fr
06-09 2019
Kl. 20:45
FA 2000 10 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
346802
07-09 2019
Kl. 12:00
Østerbro IF 8 FB 20 Fælledparken
10 - 1
346798
07-09 2019
Kl. 12:30
HB 14 Tsunami FC Fælledparken
1 - 3
346799
07-09 2019
Kl. 15:00
GVI 3 Nørrebro United 9 GVI. Nymosen
0 - 15
346806 ma
09-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Østerbro IF 8
346805 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Pan Fodbold FA 2000 10 Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 3
346808 on
11-09 2019
Kl. 21:00
FB 20 HB 14 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
346804
14-09 2019
Kl. 12:30
Nørrebro United 9 Tsunami FC Kunst, Nørrebroparken
5 - 4
346803
15-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder Stefan 4
346807
15-09 2019
Kl. 13:30
GVI 3 FB 21 GVI. Nymosen
1 - 9
346790 ma
16-09 2019
Kl. 18:15
Østerbro IF 8 HB 14 Fælledparken
4 - 0
346813 ma
16-09 2019
Kl. 19:00
Stefan 4 Pan Fodbold Rådvadsvej
2 - 3
346811 ti
17-09 2019
Kl. 21:00
FB 21 Nørrebro United 9 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
346809 on
18-09 2019
Kl. 20:00
FA 2000 10 GVI 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
346810
21-09 2019
Kl. 13:45
HB 14 Oversidder Fælledparken
346814
21-09 2019
Kl. 14:00
Østerbro IF 8 Oversidder Fælledparken
346812
22-09 2019
Kl. 13:30
Tsunami FC FB 20 Kløvermarken
2 - 1
346825 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Stefan 4 FB 21 Rådvadsvej
0 - 3
346818 ma
23-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Tsunami FC
346817 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Pan Fodbold Østerbro IF 8 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 9
346820 fr
27-09 2019
Kl. 20:15
FB 21 FA 2000 10 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

346816
28-09 2019
Kl. 13:30
Nørrebro United 9 FB 20 Kunst, Nørrebroparken
6 - 8
346819
29-09 2019
Kl. 10:00
GVI 3 Stefan 4 GVI. Nymosen
7 - 10
346815
29-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder HB 14
346824
05-10 2019
Kl. 13:45
Tsunami FC Oversidder Kløvermarken
346822
05-10 2019
Kl. 15:00
HB 14 Pan Fodbold Fælledparken
2 - 0
346826
06-10 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 8 GVI 3 Fælledparken
4 - 1
346821
06-10 2019
Kl. 11:45
FA 2000 10 Nørrebro United 9 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 4
346823
06-10 2019
Kl. 13:30
FB 20 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
346830
on
09-10 2019
Kl. 18:00
Pan Fodbold Tsunami FC Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
346832 fr
11-10 2019
Kl. 20:15
FB 21 Østerbro IF 8 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
346829
12-10 2019
Kl. 15:00
Nørrebro United 9 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
346831
13-10 2019
Kl. 11:45
GVI 3 HB 14 GVI. Nymosen
2 - 7
346828
13-10 2019
Kl. 12:00
Oversidder FB 20
346827
13-10 2019
Kl. 13:30
FA 2000 10 Stefan 4 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 6
346837
20-10 2019
Kl. 13:30
Tsunami FC GVI 3 Kløvermarken
1 - 0
346780
20-10 2019
Kl. 15:00
Oversidder Pan Fodbold
346835 ma
21-10 2019
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
346833
26-10 2019
Kl. 15:00
HB 14 FB 21 Fælledparken
346834
26-10 2019
Kl. 15:00
Nørrebro United 9 Stefan 4 Kunst, Nørrebroparken
346838
27-10 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 8 FA 2000 10 Fælledparken
346836
27-10 2019
Kl. 11:45
FB 20 Pan Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
346843 ma
28-10 2019
Kl. 21:00
FB 21 Tsunami FC Kunst, Jens Jessens Vej
346841 on
30-10 2019
Kl. 19:30
Pan Fodbold Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
346839 fr
01-11 2019
Kl. 19:00
FA 2000 10 HB 14 Kunst, Jens Jessens Vej
346842
02-11 2019
Kl. 15:00
GVI 3 FB 20 GVI. Nymosen
346844
03-11 2019
Kl. 14:00
Stefan 4 Østerbro IF 8 Rådvadsvej
346840
03-11 2019
Kl. 16:00
Oversidder Nørrebro United 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 8 rykker op
 
Nedrykning:
ingen
 

Log ind