MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
351941
to
15-08 2019
Kl. 19:15
Slagge BK FB Kunst, Valby IP, tribunen
HMH
351935
18-08 2019
Kl. 15:15
Zahle Zebras Tårnby FF Valby IP, tribunen
1 - 4
351942 on
21-08 2019
Kl. 19:30
Skjold Slagge BK Kunst, Lundehusparken
8 - 0
351954 to
22-08 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF 4 Volvox Fælledparken
0 - 5
351943
25-08 2019
Kl. 13:45
HIK 2 Zahle Zebras Kunst, HIK
3 - 1
351961 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Volvox Tårnby FF Lersøparken
4 - 2
359644 on
28-08 2019
Kl. 20:15
Slagge BK Østerbro IF 4 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
359645 to
29-08 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 Skjold Sundby Idrætspark
5 - 2
359646
to
29-08 2019
Kl. 18:00
FA 2000 FB Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
359642 fr
30-08 2019
Kl. 18:00
HB 3 HIK 2 Fælledparken
0 - 3
351936
01-09 2019
Kl. 15:15
FA 2000 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
359647 on
04-09 2019
Kl. 18:15
Tårnby FF Slagge BK Vestamager Idrætsanlæg
0 - 1
351940 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Volvox Skjold Lersøparken
2 - 10
359651
to
05-09 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF 4 Fremad Amager 2 Fælledparken
1 - 2
359648
to
05-09 2019
Kl. 19:30
FB HB 3 Kunst, Jens Jessens Vej
10 - 0
359649
to
05-09 2019
Kl. 20:30
HIK 2 FC Damsø 2 Kunst, HIK
0 - 3
351937
08-09 2019
Kl. 13:30
FC Damsø 2 Østerbro IF 4 Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

359650
08-09 2019
Kl. 15:15
Zahle Zebras Volvox Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
359653
ti
10-09 2019
Kl. 20:30
Skjold FA 2000 Kunst, Lundehusparken
3 - 2
359654 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 Tårnby FF Sundby Idrætspark
6 - 2
359659
on
11-09 2019
Kl. 18:30
Volvox FC Damsø 2 Lersøparken
3 - 1
359657 on
11-09 2019
Kl. 19:30
Slagge BK Zahle Zebras Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
359660 fr
13-09 2019
Kl. 18:00
HB 3 Skjold Fælledparken
1 - 4
359656
14-09 2019
Kl. 13:00
FB HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 3
351944
15-09 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF FC Damsø 2 Vestamager Idrætsanlæg
HMH
359658
15-09 2019
Kl. 15:15
FA 2000 Østerbro IF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 0
351934 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 HB 3 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

359772
ti
17-09 2019
Kl. 19:15
Skjold FB Kunst, Lundehusparken
1 - 1
359774 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Tårnby FF FA 2000 Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

359661
on
18-09 2019
Kl. 19:00
FC Damsø 2 Slagge BK Kunst, Vanløse I P
2 - 2
359771 to
19-09 2019
Kl. 20:15
HIK 2 Volvox Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 1
359662
22-09 2019
Kl. 12:00
Østerbro IF 4 HB 3 Fælledparken
HMH
359773
22-09 2019
Kl. 14:00
Zahle Zebras Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
359801 ma
23-09 2019
Kl. 19:45
Slagge BK Volvox Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
359800
on
25-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 FC Damsø 2 Sundby Idrætspark
6 - 6
351957 on
25-09 2019
Kl. 18:00
HB 3 FA 2000 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

359797 on
25-09 2019
Kl. 20:45
Skjold HIK 2 Kunst, Lundehusparken
3 - 0
359799
28-09 2019
Kl. 13:00
FB Østerbro IF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
359798
29-09 2019
Kl. 15:15
FA 2000 Zahle Zebras Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 6
359806 ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Volvox Fremad Amager 2 Lersøparken
1 - 3
359802 ti
01-10 2019
Kl. 20:15
HIK 2 Slagge BK Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 1
359796 on
02-10 2019
Kl. 17:45
HB 3 Tårnby FF Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

359807 on
02-10 2019
Kl. 19:00
FC Damsø 2 FA 2000 Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

359804
05-10 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 Skjold Fælledparken
HMH
359805
06-10 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF FB Vestamager Idrætsanlæg
2 - 1
359803
06-10 2019
Kl. 16:30
Zahle Zebras HB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
359809 ti
08-10 2019
Kl. 18:00
Skjold Tårnby FF Kunst, Lundehusparken
5 - 2
359810
12-10 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 HIK 2 Fælledparken
2 - 3
359808
12-10 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Slagge BK Sundby Idrætspark
4 - 0
359811
12-10 2019
Kl. 13:00
FB Zahle Zebras Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
359812
12-10 2019
Kl. 15:00
HB 3 FC Damsø 2 Fælledparken
1 - 3
359813
13-10 2019
Kl. 13:30
FA 2000 Volvox Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

351955 ma
21-10 2019
Kl. 19:30
FB Fremad Amager 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
359814 ti
22-10 2019
Kl. 21:00
HB 3 Volvox Kunst, Ryparken
0 - 1
359824
on
23-10 2019
Kl. 19:00
FC Damsø 2 FB Kunst, Vanløse I P
2 - 0
359825 on
23-10 2019
Kl. 19:30
Slagge BK FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

359815
26-10 2019
Kl. 09:00
Fremad Amager 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
6 - 3
359822
27-10 2019
Kl. 10:45
Tårnby FF Østerbro IF 4 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

359823
27-10 2019
Kl. 15:15
Zahle Zebras Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
359859 on
30-10 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 FA 2000 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

359856
on
30-10 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 4 Zahle Zebras Kunst, Ryparken
1 - 2
359857 on
30-10 2019
Kl. 19:30
Skjold FC Damsø 2 Kunst, Lundehusparken
5 - 0
359858
02-11 2019
Kl. 13:00
FB Volvox Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
359827
02-11 2019
Kl. 14:30
HIK 2 Tårnby FF Kunst, HIK
2 - 9
359826
02-11 2019
Kl. 15:00
HB 3 Slagge BK Fælledparken
0 - 1
359643
02-11 2019
Kl. 15:00
FC Damsø 2 Zahle Zebras Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1-3 rykker op

Nedrykning:
ingen
 

Log ind