MENU

M+32 1 7M Efterår, P1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
360283 ti
20-08 2019
Kl. 20:15
B 1903 Vanløse B1903
1 - 3
360363 ti
20-08 2019
Kl. 20:30
B 93 Stefan 2 Kunst, B93
1 - 3
360269 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Brønshøj 2 Tårnby FF Kunst, Tingbjerg IP
7 - 3
360268 to
22-08 2019
Kl. 20:30
PI Fodbold Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
360378 ma
26-08 2019
Kl. 20:00
Stefan 2 SC Amager Kunst, Grøndal Centret
5 - 1
360364 ma
26-08 2019
Kl. 20:35
Vanløse B 93 Kunst, Vanløse I P
4 - 2
360387 ti
27-08 2019
Kl. 20:00
Sundby KFUM 2 B 1903 Kløvermarken
2 - 4
360365 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Vestia B 1903 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 6
360366 fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF PI Fodbold Vestamager Idrætsanlæg
11 - 5
360368
01-09 2019
Kl. 12:00
Sundby KFUM 2 Brønshøj 2 Kløvermarken
0 - 6
360379 ma
02-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse Vestia Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

360393 ti
03-09 2019
Kl. 19:00
Brønshøj 2 B 93 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 0
360382 ti
03-09 2019
Kl. 20:15
B 1903 Tårnby FF B1903
4 - 2
360380 to
05-09 2019
Kl. 21:00
PI Fodbold Sundby KFUM 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 0
360383
08-09 2019
Kl. 12:30
B 93 SC Amager Kunst, B93
7 - 0
360282 on
11-09 2019
Kl. 18:00
SC Amager Sundby KFUM 2 Kløvermarken
6 - 7
360388 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Stefan 2 PI Fodbold Rådvadsvej
2 - 2
360385 to
12-09 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF Vanløse Vestamager Idrætsanlæg
2 - 3
360386
15-09 2019
Kl. 14:30
SC Amager Brønshøj 2 Kløvermarken
4 - 2
360389 ma
16-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse Sundby KFUM 2 Kunst, Vanløse I P
7 - 2
360392 ti
17-09 2019
Kl. 20:15
B 1903 Stefan 2 B1903
3 - 4
360390 to
19-09 2019
Kl. 19:45
PI Fodbold SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 10
360391 fr
20-09 2019
Kl. 17:00
Vestia Tårnby FF Bavnehøj Idrætsanlæg
7 - 3
559709 ma
23-09 2019
Kl. 20:00
Stefan 2 Vanløse Kunst, Grøndal Centret
2 - 4
360397 ma
23-09 2019
Kl. 20:15
Sundby KFUM 2 Vestia Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 1
360395 ti
24-09 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF B 93 Vestamager Idrætsanlæg
4 - 2
360394 to
26-09 2019
Kl. 19:00
Brønshøj 2 PI Fodbold Kunst, Tingbjerg IP
8 - 0
559711 ma
30-09 2019
Kl. 20:00
Vestia Stefan 2 Kunst, Bavnehøj IA
0 - 7
559710 ma
30-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse SC Amager Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

559713 ti
01-10 2019
Kl. 20:15
B 1903 Brønshøj 2 B1903
4 - 2
559712 fr
04-10 2019
Kl. 18:30
Tårnby FF Sundby KFUM 2 Vestamager Idrætsanlæg
5 - 2
559716 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Brønshøj 2 Vanløse Kunst, Tingbjerg IP
4 - 2
559731 ma
07-10 2019
Kl. 20:00
Stefan 2 Tårnby FF Kunst, Grøndal Centret
3 - 4
360396 ti
08-10 2019
Kl. 20:30
B 1903 SC Amager Kunst, B1903
6 - 2
360384 on
09-10 2019
Kl. 19:15
B 93 Vestia Kunst, B93
1 - 1
559715 to
10-10 2019
Kl. 19:15
PI Fodbold B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
559720
12-10 2019
Kl. 11:15
B 93 Sundby KFUM 2 Kunst, B93
3 - 0
559719
13-10 2019
Kl. 12:00
SC Amager Vestia Kløvermarken
2 - 5
360381
ma
14-10 2019
Kl. 18:30
Brønshøj 2 Stefan 2 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 3
559714 on
16-10 2019
Kl. 19:30
B 93 PI Fodbold Kunst, B93
0 - 1
559732 ma
21-10 2019
Kl. 20:35
Vanløse PI Fodbold Kunst, Vanløse I P
2 - 1
559739 ti
22-10 2019
Kl. 20:15
B 1903 B 93 B1903
1 - 3
559780 ti
22-10 2019
Kl. 20:30
Sundby KFUM 2 Stefan 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 6
559733
fr
25-10 2019
Kl. 17:00
Vestia Brønshøj 2 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 1
559738 fr
25-10 2019
Kl. 18:15
Tårnby FF SC Amager Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
6 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind