MENU

M+45 M 7M Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
361805
ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Dragør BK Nørrebro BK Kunst, Dragør Bk.
10 - 1
361807 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Hellas Amager FF Engdraget
3 - 2
361806
ti
13-08 2019
Kl. 21:00
Skjold Sundby Bk. Kunst, Ryparken
13 - 3
361808 on
14-08 2019
Kl. 20:15
Gentofte FK Sønderbro Fight Gentofte Sportspark - kunst 1
8 - 2
361809
17-08 2019
Kl. 11:45
Skovshoved IF KFUM Skovshoved I P
3 - 8
361804
17-08 2019
Kl. 12:00
Brønshøj BK Vanløse Kunst, Tingbjerg IP
4 - 6
361810 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Sønderbro Fight Skovshoved IF Kløvermarken
2 - 13
361811
ma
19-08 2019
Kl. 20:30
Sundby Bk. Dragør BK Kunst, Sundby/Kløvermarken
2 - 11
361813 on
21-08 2019
Kl. 20:00
Amager FF Gentofte FK Kunst, John Tranums Alle
3 - 1
361815 fr
23-08 2019
Kl. 19:00
Vanløse Skjold Vanløse I P
3 - 4
361814
24-08 2019
Kl. 11:00
KFUM Brønshøj BK Emdrupparken
25 - 2
361812
25-08 2019
Kl. 16:30
Nørrebro BK Hellas Kunst, Ryparken
4 - 2
361821 ti
27-08 2019
Kl. 21:00
Skjold KFUM Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

361816 on
28-08 2019
Kl. 20:15
Gentofte FK Nørrebro BK Gentofte Sportspark - kunst 1
10 - 1
361817
on
28-08 2019
Kl. 20:35
Vanløse Sundby Bk. Kunst, Vanløse I P
7 - 3
361820
31-08 2019
Kl. 12:00
Brønshøj BK Sønderbro Fight Kunst, Tingbjerg IP
8 - 1
361819
31-08 2019
Kl. 15:30
Skovshoved IF Amager FF Skovshoved I P
4 - 1
361827 ma
02-09 2019
Kl. 18:45
Sønderbro Fight Skjold Kløvermarken
6 - 3
361825
ma
02-09 2019
Kl. 19:00
Dragør BK Gentofte FK Kunst, Dragør Bk.
3 - 2
361824
ma
02-09 2019
Kl. 20:30
Sundby Bk. Hellas Kunst, Sundby/Kløvermarken
5 - 2
361826 on
04-09 2019
Kl. 20:00
Amager FF Brønshøj BK Kunst, John Tranums Alle
4 - 0
361823 to
05-09 2019
Kl. 18:30
KFUM Vanløse Emdrupparken
2 - 1
361822
08-09 2019
Kl. 14:00
Nørrebro BK Skovshoved IF Kunst, Ryparken
3 - 6
361830
ma
09-09 2019
Kl. 19:30
Skovshoved IF Dragør BK Skovshoved I P
1 - 4
361831 ti
10-09 2019
Kl. 21:00
Skjold Amager FF Kunst, Ryparken
7 - 3
361832 on
11-09 2019
Kl. 20:15
Gentofte FK Hellas Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 1
361833 on
11-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse Sønderbro Fight Kunst, Vanløse I P
6 - 3
361828
14-09 2019
Kl. 12:00
Brønshøj BK Nørrebro BK Kunst, Tingbjerg IP
6 - 4
361834 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Hellas Skovshoved IF Engdraget
2 - 1
361837 ma
16-09 2019
Kl. 18:30
Sønderbro Fight KFUM Kløvermarken
1 - 6
361838 ma
16-09 2019
Kl. 19:00
Dragør BK Brønshøj BK Kunst, Dragør Bk.
UHT

Udehold taberdømt

361836
ma
16-09 2019
Kl. 20:30
Sundby Bk. Gentofte FK Kunst, Sundby/Kløvermarken
3 - 3
361835 on
18-09 2019
Kl. 20:00
Amager FF Vanløse Kunst, John Tranums Alle
2 - 6
361829
to
19-09 2019
Kl. 18:30
KFUM Sundby Bk. Emdrupparken
6 - 4
361839
22-09 2019
Kl. 15:15
Nørrebro BK Skjold Kunst, Ryparken
11 - 2
361818
ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Hellas Dragør BK Engdraget
1 - 4
362038 ma
23-09 2019
Kl. 19:30
Skovshoved IF Gentofte FK Skovshoved I P
3 - 3
362035
ti
24-09 2019
Kl. 21:00
Skjold Dragør BK Kunst, Ryparken
4 - 2
362034
on
25-09 2019
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Sundby Bk. Kløvermarken
9 - 2
362033 to
26-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse Nørrebro BK Kunst, Vanløse I P
1 - 8
362036
28-09 2019
Kl. 11:00
KFUM Amager FF Emdrupparken
UMH
362037
28-09 2019
Kl. 12:00
Brønshøj BK Hellas Kunst, Tingbjerg IP
7 - 2
362044 ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Hellas Skjold Engdraget
2 - 4
362040
ma
30-09 2019
Kl. 19:00
Dragør BK Vanløse Kunst, Dragør Bk.
6 - 1
362041 on
02-10 2019
Kl. 20:00
Amager FF Sønderbro Fight Kunst, John Tranums Alle
1 - 4
362043 on
02-10 2019
Kl. 20:15
Gentofte FK Brønshøj BK Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 1
362039
on
02-10 2019
Kl. 20:30
Sundby Bk. Skovshoved IF Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 8
362042 fr
04-10 2019
Kl. 18:00
Nørrebro BK KFUM Kunst, Ryparken
3 - 3
362050 ti
08-10 2019
Kl. 21:00
Skjold Gentofte FK Kunst, Ryparken
3 - 2
362046 on
09-10 2019
Kl. 17:45
Sønderbro Fight Nørrebro BK Kløvermarken
1 - 4
362047
on
09-10 2019
Kl. 20:00
Amager FF Sundby Bk. Kunst, John Tranums Alle
3 - 3
362049 on
09-10 2019
Kl. 20:35
Vanløse Hellas Kunst, Vanløse I P
4 - 2
362045
12-10 2019
Kl. 12:00
Brønshøj BK Skovshoved IF Kunst, Tingbjerg IP
7 - 1
362055 ma
21-10 2019
Kl. 17:00
Hellas KFUM Engdraget
9 - 6
362056 ma
21-10 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF Skjold Skovshoved I P
4 - 5
362054
ma
21-10 2019
Kl. 19:00
Dragør BK Sønderbro Fight Kunst, Dragør Bk.
4 - 2
362051 on
23-10 2019
Kl. 20:15
Gentofte FK Vanløse Gentofte Sportspark - kunst 1
8 - 2
362061
26-10 2019
Kl. 11:15
KFUM Gentofte FK Emdrupparken
4 - 2
362052
26-10 2019
Kl. 12:00
Brønshøj BK Sundby Bk. Kunst, Tingbjerg IP
13 - 2
362053
27-10 2019
Kl. 15:15
Nørrebro BK Amager FF Kunst, Ryparken
4 - 1
362062 ti
29-10 2019
Kl. 21:00
Skjold Brønshøj BK Kunst, Ryparken
5 - 6
362059
on
30-10 2019
Kl. 20:00
Amager FF Dragør BK Kunst, John Tranums Alle
2 - 4
362058
on
30-10 2019
Kl. 20:30
Sundby Bk. Nørrebro BK Kunst, Sundby/Kløvermarken
0 - 5
362057 on
30-10 2019
Kl. 20:35
Vanløse Skovshoved IF Kunst, Vanløse I P
1 - 7
362048
02-11 2019
Kl. 11:00
KFUM Dragør BK Emdrupparken
3 - 2
362060
03-11 2019
Kl. 16:00
Sønderbro Fight Hellas Kunstbane 2, Kløvermarken
6 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind