MENU

Herre S4 - Efterår 2019, Pulje 6 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
290021 to
15-08 2019
Kl. 18:00
Munkebo BK Agedrup-Bullerup BK Munkebo Idrætscenter
2 - 0
290022
17-08 2019
Kl. 14:00
Dalby IF Nyborg G & IF Dalby Sportsplads
1 - 3
290018
18-08 2019
Birkende BK Oversidder Birkende Stadion
290016
18-08 2019
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Herrested-Ørbæk BK (2) Holluf Pile skole
UHT

Udehold taberdømt

290015
ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Langeskov IF Åsum IF Langeskov Stadion
3 - 9
290017
on
21-08 2019
Kl. 18:30
KR 70 VB/KRIF (1) Nymarkshallen
1 - 11
290028 to
22-08 2019
Kl. 18:45
Åsum IF Nyborg G & IF Åsum Sportsplads
2 - 5
290025 fr
23-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Munkebo BK
290024
25-08 2019
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Dalby IF Agedrup Skole
2 - 5
290026
ma
26-08 2019
Kl. 18:15
VB/KRIF (1) Birkende BK Juulskovskolen
3 - 1
290027 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Herrested-Ørbæk BK (2) KR 70 Ørbækhallen
290023
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Langeskov IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Langeskov Stadion
3 - 3
290030 on
28-08 2019
Kl. 18:30
KR 70 Langeskov IF Nymarkshallen
290034 to
29-08 2019
Kl. 18:15
Nyborg G & IF Agedrup-Bullerup BK Idrætscenter Nyborg
10 - 2
290029
fr
30-08 2019
Kl. 18:15
Holluf Pile-Tornbjerg IF Åsum IF Holluf Pile skole
4 - 3
290032
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Munkebo BK VB/KRIF (1) Munkebo Idrætscenter
0 - 4
290033
01-09 2019
Dalby IF Oversidder Dalby Sportsplads
290031
01-09 2019
Kl. 12:00
Birkende BK Herrested-Ørbæk BK (2) Birkende Stadion
UHT

Udehold taberdømt

290052 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Åsum IF Agedrup-Bullerup BK Åsum Sportsplads
6 - 2
290036
fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Holluf Pile-Tornbjerg IF KR 70 Holluf Pile skole
9 - 1
290050
fr
06-09 2019
Kl. 18:15
VB/KRIF (1) Dalby IF Juulskovskolen
5 - 2
290051
07-09 2019
Kl. 15:00
Herrested-Ørbæk BK (2) Munkebo BK Ørbækhallen
4 - 4
290037
08-09 2019
Oversidder Nyborg G & IF
290035 ti
10-09 2019
Kl. 18:30
Langeskov IF Birkende BK Langeskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

290053 on
11-09 2019
Kl. 18:30
KR 70 Åsum IF Nymarkshallen
1 - 7
290057 to
12-09 2019
Kl. 18:15
Nyborg G & IF VB/KRIF (1) Idrætscenter Nyborg
HHT

Hjemmehold taberdømt

290055 fr
13-09 2019
Kl. 18:15
Munkebo BK Langeskov IF Munkebo Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

290056
14-09 2019
Kl. 16:00
Dalby IF Herrested-Ørbæk BK (2) Dalby Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

290147
15-09 2019
Agedrup-Bullerup BK Oversidder Agedrup Skole
290054
15-09 2019
Kl. 11:00
Birkende BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Birkende Stadion
1 - 2
290176
on
18-09 2019
Kl. 18:30
KR 70 Birkende BK Rynkeby Sportsplads
0 - 4
290175
to
19-09 2019
Kl. 18:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Munkebo BK Holluf Pile skole
3 - 0
290177
21-09 2019
Kl. 13:00
VB/KRIF (1) Agedrup-Bullerup BK Juulskovskolen
UHT

Udehold taberdømt

290211
22-09 2019
Åsum IF Oversidder Åsum Sportsplads
290161 ti
24-09 2019
Kl. 18:30
Langeskov IF Dalby IF Langeskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

290213 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Munkebo BK KR 70 Munkebo Idrætscenter
4 - 0
290215 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Nyborg G & IF Langeskov IF Idrætscenter Nyborg
UHT

Udehold taberdømt

290214
28-09 2019
Kl. 14:00
Dalby IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Dalby Sportsplads
1 - 4
290217
29-09 2019
Oversidder VB/KRIF (1)
290212
29-09 2019
Kl. 11:00
Birkende BK Åsum IF Birkende Stadion
6 - 1
290216
29-09 2019
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK Herrested-Ørbæk BK (2) Agedrup Skole
UHT

Udehold taberdømt

290210 ti
01-10 2019
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Herrested-Ørbæk BK (2) Idrætscenter Nyborg
UHT

Udehold taberdømt

290221 on
02-10 2019
Kl. 18:30
KR 70 Dalby IF Rynkeby Sportsplads
2 - 5
290224
05-10 2019
Kl. 14:30
Åsum IF VB/KRIF (1) Åsum Sportsplads
1 - 7
290220
05-10 2019
Kl. 15:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Nyborg G & IF Holluf Pile skole
3 - 7
290223
06-10 2019
Herrested-Ørbæk BK (2) Oversidder Herrested Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

290222
ti
08-10 2019
Kl. 18:30
Birkende BK Munkebo BK Birkende Stadion
1 - 1
290219 ti
08-10 2019
Kl. 18:30
Langeskov IF Agedrup-Bullerup BK Langeskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

290227 to
10-10 2019
Kl. 17:45
Nyborg G & IF KR 70 Idrætscenter Nyborg
UHT

Udehold taberdømt

290230 fr
11-10 2019
Kl. 18:15
VB/KRIF (1) Herrested-Ørbæk BK (2) Vindinge Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

290226
12-10 2019
Kl. 14:00
Dalby IF Birkende BK Dalby Sportsplads
1 - 2
290229
13-10 2019
Oversidder Langeskov IF
UHT

Udehold taberdømt

290228
13-10 2019
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Agedrup Skole
1 - 1
290225 ti
15-10 2019
Kl. 18:30
Munkebo BK Åsum IF Munkebo Idrætscenter
1 - 2
291046
19-10 2019
Kl. 14:00
Munkebo BK Dalby IF Munkebo Idrætscenter
2 - 0
291047
20-10 2019
Kl. 11:00
Åsum IF Herrested-Ørbæk BK (2) Åsum Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

291045
20-10 2019
Kl. 11:00
Birkende BK Nyborg G & IF Birkende Stadion
UHT

Udehold taberdømt

290232
20-10 2019
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Oversidder Holluf Pile skole
290231 ti
22-10 2019
Kl. 18:30
Langeskov IF VB/KRIF (1) Langeskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

290233 on
23-10 2019
Kl. 18:30
KR 70 Agedrup-Bullerup BK Nymarkshallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

291049
26-10 2019
Kl. 13:00
Nyborg G & IF Munkebo BK Idrætscenter Nyborg
5 - 0
291053
26-10 2019
Kl. 13:00
Herrested-Ørbæk BK (2) Langeskov IF Ørbækhallen
291050
26-10 2019
Kl. 14:00
Birkende BK Agedrup-Bullerup BK Birkende Stadion
4 - 0
291048
26-10 2019
Kl. 14:00
Dalby IF Åsum IF Dalby Sportsplads
ANN
291052
26-10 2019
Kl. 14:30
VB/KRIF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF Juulskovskolen
2 - 2
291051
27-10 2019
Oversidder KR 70
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.07.19: OKS (2) overflyttet til pulje 8.

29.09.19: Langeskov IF trukket.

27.09.19: Herrested-Ørbæk BK (2) trukket.

22.10.19: KR70 trukket.

 

Log ind