MENU

U10 Drenge (10) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
515268 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Nørrebro United 1
515269 Kl. 10:00 Dragør BK 2 B 1908 2
515270 Kl. 10:00 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
515271 Kl. 10:00 GVI 2 Fremad Valby 2
515272 Kl. 10:20 BK Hekla 2 Sundby BK 2
515273 Kl. 10:20 BK Fix 2 BK Skjold 2
515274 Kl. 10:20 Kastrup BK 2 B 1908 2
515275 Kl. 10:20 Dragør BK 2 Nørrebro United 1
515276 Kl. 10:40 BK Hellas 2 GVI 2
515277 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Bane 1
515278 Kl. 10:40 BK Fix 2 Sundby BK 2
515279 Kl. 10:40 BK Hekla 2 BK Skjold 2
515280 Kl. 11:00 BK Hellas 2 Kastrup BK 2
515281 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Bane 1
515282 Kl. 11:00 B 1908 2 GVI 2
515283 Kl. 11:00 Fremad Valby 2 Dragør BK 2
515284 Kl. 11:20 Sundby BK 2 Kastrup BK 2
515285 Kl. 11:20 Nørrebro United 1 BK Hekla 2
515286 Kl. 11:20 B 1908 2 BK Fix 2
515287 Kl. 11:20 BK Skjold 2 Dragør BK 2
515288 Kl. 11:40 Sundby BK 2 BK Hellas 2
515289 Kl. 11:40 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
515290 Kl. 11:40 GVI 2 BK Fix 2
515291 Kl. 11:40 BK Skjold 2 Fremad Valby 2
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
515292 Kl. 15:15 Kastrup BK 2 GVI 2
515293 Kl. 15:15 Nørrebro United 1 Fremad Valby 2
515294 Kl. 15:15 B 1908 2 BK Hekla 2
515295 Kl. 15:15 Dragør BK 2 BK Fix 2
515296 Kl. 15:35 BK Hellas 2 BK Skjold 2
515297 Kl. 15:35 B 1903 2 Sundby BK 2
515298 Kl. 15:35 Kastrup BK 2 Fremad Valby 2
515299 Kl. 15:35 Nørrebro United 1 GVI 2
515300 Kl. 15:55 B 1903 2 BK Skjold 2
515301 Kl. 15:55 Sundby BK 2 B 1908 2
515302 Kl. 15:55 BK Hekla 2 Dragør BK 2
515303 Kl. 15:55 BK Fix 2 BK Hellas 2
515304 Kl. 16:15 GVI 2 BK Hekla 2
515305 Kl. 16:15 B 1908 2 Nørrebro United 1
515306 Kl. 16:15 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
515307 Kl. 16:15 Fremad Valby 2 BK Fix 2
515308 Kl. 16:35 GVI 2 B 1903 2
515309 Kl. 16:35 BK Hellas 2 Nørrebro United 1
515310 Kl. 16:35 BK Skjold 2 Kastrup BK 2
515311 Kl. 16:35 Fremad Valby 2 Sundby BK 2
515312 Kl. 16:55 BK Fix 2 B 1903 2
515313 Kl. 16:55 BK Hekla 2 BK Hellas 2
515314 Kl. 16:55 BK Skjold 2 B 1908 2
515315 Kl. 16:55 Sundby BK 2 Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Bane 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
515316 Kl. 10:00 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Kastrup BK 2 Bane 1
515317 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Skjold 2
515318 Kl. 10:00 B 1908 2 B 1903 2
515319 Kl. 10:00 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Dragør BK 2 Bane 1
515320 Kl. 10:20 BK Hellas 2 Fremad Valby 2
515321 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 BK Fix 2
515322 Kl. 10:20 B 1903 2 Kastrup BK 2
515389 Kl. 10:20 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
515390 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 B 1908 2
515391 Kl. 10:40 BK Skjold 2 Nørrebro United 1
515392 Kl. 10:40 Dragør BK 2 BK Hellas 2
515393 Kl. 10:40 BK Fix 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
515394 Kl. 11:00 Kastrup BK 2 B 1908 2
515395 Kl. 11:00 BK Skjold 2 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Bane 1
515396 Kl. 11:00 Dragør BK 2 B 1903 2
515397 Kl. 11:00 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
515398 Kl. 11:20 Kastrup BK 2 BK Fix 2
515399 Kl. 11:20 BK Hellas 2 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Bane 1
515400 Kl. 11:20 B 1903 2 Fremad Valby 2
515401 Kl. 11:20 Sundby BK 2 Nørrebro United 1
515402 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 Dragør BK 2
515403 Kl. 11:40 B 1908 2 BK Hellas 2
515404 Kl. 11:40 Fremad Valby 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
515405 Kl. 11:40 BK Fix 2 BK Skjold 2
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
515406 Kl. 12:00 BK Hellas 2 Sundby BK 2
515407 Kl. 12:00 BK Hekla 2 B 1903 2
515408 Kl. 12:00 GVI 2 BK Fix 2
515409 Kl. 12:00 Fremad Valby 2 BK Skjold 2
515410 Kl. 12:20 Sundby BK 2 Kastrup BK 2
515411 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 BK Hekla 2
515412 Kl. 12:20 BK Fix 2 B 1908 2
515413 Kl. 12:20 BK Skjold 2 Dragør BK 2
515414 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 BK Hellas 2
515415 Kl. 12:40 B 1903 2 Nørrebro United 1
515416 Kl. 12:40 B 1908 2 GVI 2
515417 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Fremad Valby 2
515418 Kl. 13:00 GVI 2 B 1903 2
515419 Kl. 13:00 BK Hellas 2 Fremad Valby 2
515420 Kl. 13:00 Sundby BK 2 BK Fix 2
515421 Kl. 13:00 BK Hekla 2 BK Skjold 2
515422 Kl. 13:20 BK Skjold 2 Kastrup BK 2
515423 Kl. 13:20 B 1908 2 BK Hekla 2
515424 Kl. 13:20 BK Fix 2 Dragør BK 2
515425 Kl. 13:20 Nørrebro United 1 Sundby BK 2
515426 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 Nørrebro United 1
515427 Kl. 13:40 Dragør BK 2 B 1908 2
515428 Kl. 13:40 B 1903 2 BK Hellas 2
515429 Kl. 13:40 Fremad Valby 2 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
515430 Kl. 12:00 BK Fix 2 B 1903 2
515431 Kl. 12:00 BK Hellas 2 BK Hekla 2
515432 Kl. 12:00 BK Skjold 2 B 1908 2
515433 Kl. 12:00 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Dragør BK 2 Bane 1
515434 Kl. 12:20 GVI 2 BK Skjold 2
515435 Kl. 12:20 BK Hellas 2 Nørrebro United 1
515436 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 B 1903 2
515437 Kl. 12:20 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
515438 Kl. 12:40 GVI 2 BK Hekla 2
515439 Kl. 12:40 B 1908 2 Nørrebro United 1
515440 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
515441 Kl. 12:40 Fremad Valby 2 BK Fix 2
515442 Kl. 13:00 B 1903 2 BK Skjold 2
515443 Kl. 13:00 B 1908 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Bane 1
515444 Kl. 13:00 BK Hekla 2 Dragør BK 2
515445 Kl. 13:00 BK Fix 2 BK Hellas 2
515446 Kl. 13:20 BK Skjold 2 BK Hellas 2
515447 Kl. 13:20 B 1903 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Bane 1
515448 Kl. 13:20 Kastrup BK 2 Fremad Valby 2
515449 Kl. 13:20 Nørrebro United 1 GVI 2
515450 Kl. 13:40 Dragør BK 2 GVI 2
515451 Kl. 13:40 Nørrebro United 1 BK Fix 2
515452 Kl. 13:40 Fremad Valby 2 B 1908 2
515453 Kl. 13:40 BK Hekla 2 Kastrup BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind