|
|
183103
|
ti27-08 2019
|
18:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
183104
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
183106
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga2)
3
|
|
|
183107
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
183076
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
183077
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
|
183078
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
183080
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
183081
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
183082
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
|
183083
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
183084
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
183086
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
183087
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
183089
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
183090
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
183091
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
183092
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
183093
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
183094
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
183095
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
5
|
|
183096
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
183097
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK (Liga2)
1
|
|
183098
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
183099
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
183100
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
183101
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
183102
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
183079
|
on28-08 2019
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
183105
|
on28-08 2019
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
183085
|
ti03-09 2019
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (M)
0
|
|
183088
|
ti03-09 2019
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
148898
|
to05-09 2019
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga2)
5
|
|
148905
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
148906
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
9
|
|
148908
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
148913
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
HHT
|
|
|
148914
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
148900
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
148902
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
148899
|
ti10-09 2019
|
18:15
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
148903
|
ti10-09 2019
|
19:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
148904
|
ti10-09 2019
|
19:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
148896
|
on11-09 2019
|
19:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
148907
|
ma16-09 2019
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
148895
|
to19-09 2019
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
148901
|
on25-09 2019
|
17:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
148897
|
ti01-10 2019
|
18:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
245794
|
ti05-11 2019
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
245797
|
ti05-11 2019
|
18:30
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
|
|
|
245792
|
ti05-11 2019
|
19:00
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
245798
|
on06-11 2019
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga2)
4
|
|
245796
|
ma11-11 2019
|
18:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
245791
|
ti12-11 2019
|
19:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
|
|
245793
|
on13-11 2019
|
19:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
245795
|
on13-11 2019
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
5
|
|
|
848679
|
lø30-11 2019
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
848681
|
lø30-11 2019
|
15:00
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga2)
6
|
|
848682
|
sø08-12 2019
|
14:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
3
|
|
848680
|
fr13-12 2019
|
19:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
|
608323
|
sø21-06 2020
|
15:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga2)
0
|
|
608324
|
sø21-06 2020
|
15:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
3
|
|
|
115922
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga1)
1
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
Semifinaler 21.6.20
Finale 25.6.20
Se nyhed