MENU

M+40 1 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
246380 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Olympia 1921 Fremad Forsing Kløvermarken
4 - 0
246379 ti
13-08 2019
Kl. 20:30
B.93 2 HIK Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

246378
on
14-08 2019
Kl. 21:00
Skjold Fix Kunst, Ryparken
1 - 2
246377 to
15-08 2019
Kl. 19:30
Pioneren KB Vigerslevparken
3 - 3
246385
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Fix B.93 2 Kunst, Tingbjerg IP
4 - 1
246384 on
21-08 2019
Kl. 20:30
KB Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
6 - 1
246383 to
22-08 2019
Kl. 20:15
Fremad Forsing Pioneren Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 3
246382
to
22-08 2019
Kl. 21:00
FC Knöedel Olympia 1921 Kunst, Ryparken
1 - 0
246388 ma
26-08 2019
Kl. 20:30
B.93 2 KB Kunst, B93
2 - 5
246390 on
28-08 2019
Kl. 21:00
Skjold Fremad Forsing Kunst, Ryparken
3 - 2
246387 to
29-08 2019
Kl. 19:00
Pioneren Olympia 1921 Vigerslevparken
2 - 3
246391 to
29-08 2019
Kl. 20:30
HIK FC Knöedel Kunst, HIK
0 - 6
246393 ti
03-09 2019
Kl. 18:45
Olympia 1921 Skjold Kløvermarken
3 - 1
246394 ti
03-09 2019
Kl. 18:45
Fix HIK Kunst, Tingbjerg IP
1 - 1
246392 to
05-09 2019
Kl. 21:00
FC Knöedel Pioneren Kunst, Ryparken
3 - 1
246395
14-09 2019
Kl. 17:00
B.93 2 Fremad Forsing Kunst, B93
1 - 4
331447 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
Fix FC Knöedel Kunst, Tingbjerg IP
2 - 1
331443 ti
17-09 2019
Kl. 20:30
B.93 2 Olympia 1921 Kunst, B93
1 - 3
331445 on
18-09 2019
Kl. 21:00
Skjold Pioneren Kunst, Ryparken
1 - 3
331448 ma
23-09 2019
Kl. 20:30
KB Fix Kunst, KB, P. Bangs Vej
9 - 1
331450 to
26-09 2019
Kl. 20:30
HIK Fremad Forsing Kunst, HIK
3 - 4
331451 to
26-09 2019
Kl. 20:30
B.93 2 Pioneren Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

331449 to
26-09 2019
Kl. 21:00
FC Knöedel Skjold Kunst, Ryparken
1 - 1
331455
on
02-10 2019
Kl. 20:30
B.93 2 Skjold Kunst, B93
3 - 5
331457 on
02-10 2019
Kl. 20:30
KB FC Knöedel Kunst, KB, P. Bangs Vej
15 - 0
331453 to
03-10 2019
Kl. 20:30
HIK Olympia 1921 Kunst, HIK
0 - 6
331456
05-10 2019
Kl. 11:15
Fix Fremad Forsing Kunst, Tingbjerg IP
0 - 3
331458 on
09-10 2019
Kl. 20:15
Fremad Forsing KB Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

331460 to
10-10 2019
Kl. 20:30
Pioneren HIK Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
331461
to
10-10 2019
Kl. 20:30
B.93 2 FC Knöedel Kunst, B93
4 - 1
331459
12-10 2019
Kl. 11:15
Olympia 1921 Fix Kløvermarken
4 - 1
331444 to
17-10 2019
Kl. 20:30
HIK KB Kunst, HIK
1 - 4
331463 on
23-10 2019
Kl. 20:30
KB Olympia 1921 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 3
331465 to
24-10 2019
Kl. 20:30
HIK Skjold Kunst, HIK
0 - 2
331466 to
24-10 2019
Kl. 21:00
FC Knöedel Fremad Forsing Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

331464
26-10 2019
Kl. 11:15
Fix Pioneren Kunst, Tingbjerg IP
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind