Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:45
BK Skjold 3
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
14:45
B 1903 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14:45
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14:45
FA 2000 6
FB 3
|
|||||||||||||||||||
15:05
FA 2000 4
BK Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
15:05
AB Tårnby 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:05
FA 2000 6
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
15:05
FB 3
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
15:25
BK Skjold 3
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
15:25
AB Tårnby 2
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
15:25
FB 3
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
15:25
Hvidovre IF 3
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
15:45
Hvidovre IF 2
BK Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
15:45
Hvidovre IF 3
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
15:45
FA 2000 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
15:45
B 1903 3
FB 3
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:45
Ørestad IF 2
KB 8
|
|||||||||||||||||||
11:45
Tårnby FF 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
11:45
KB 7
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
11:45
KB 10
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
Fremad Amager 2
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
KB 8
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
KB 10
KB 7
|
|||||||||||||||||||
12:05
Dragør BK 2
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
Ørestad IF 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
KB 8
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
Dragør BK 2
KB 7
|
|||||||||||||||||||
12:25
Kastrup BK 2
KB 10
|
|||||||||||||||||||
12:45
KB 7
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
12:45
Kastrup BK 2
KB 8
|
|||||||||||||||||||
12:45
Fremad Amager 2
KB 10
|
|||||||||||||||||||
12:45
Tårnby FF 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:45
Fremad Amager 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
11:45
Hvidovre IF 3
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
11:45
Tårnby FF 2
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
11:45
BK Skjold 3
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
12:05
AB Tårnby 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
Dragør BK 2
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
12:05
Tårnby FF 2
BK Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
12:05
Kastrup BK 2
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
12:25
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
12:25
Dragør BK 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
FA 2000 6
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
Kastrup BK 2
BK Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
12:45
FA 2000 6
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
12:45
BK Skjold 3
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
12:45
AB Tårnby 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
12:45
Hvidovre IF 3
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:45
Ørestad IF 2
KB 7
|
|||||||||||||||||||
13:45
Hvidovre IF 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
13:45
KB 8
KB 10
|
|||||||||||||||||||
13:45
FB 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
14:05
B 1903 3
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
14:05
KB 7
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
14:05
FA 2000 4
KB 8
|
|||||||||||||||||||
14:05
FB 3
KB 10
|
|||||||||||||||||||
14:25
Ørestad IF 2
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
14:25
KB 7
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
14:25
KB 8
FB 3
|
|||||||||||||||||||
14:25
KB 10
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
14:45
KB 10
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
14:45
FA 2000 4
KB 7
|
|||||||||||||||||||
14:45
B 1903 3
KB 8
|
|||||||||||||||||||
14:45
Hvidovre IF 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
Ørestad IF 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
14:00
FA 2000 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
14:00
Fremad Amager 2
KB 7
|
|||||||||||||||||||
14:00
FB 3
BK Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
14:20
FA 2000 4
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
14:20
FA 2000 6
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
14:20
BK Skjold 3
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
14:20
KB 7
FB 3
|
|||||||||||||||||||
14:40
Ørestad IF 2
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
14:40
Dragør BK 2
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
14:40
Fremad Amager 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
14:40
KB 7
BK Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
15:00
FB 3
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
15:00
Dragør BK 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
15:00
BK Skjold 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
15:00
FA 2000 6
KB 7
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:45
KB 8
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
11:45
B 1903 3
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
11:45
Tårnby FF 2
KB 10
|
|||||||||||||||||||
11:45
AB Tårnby 2
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
B 1903 3
KB 8
|
|||||||||||||||||||
12:05
Hvidovre IF 3
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
AB Tårnby 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
12:05
KB 10
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
KB 8
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
12:25
Kastrup BK 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
12:25
Hvidovre IF 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
12:25
KB 10
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
12:45
Hvidovre IF 2
KB 8
|
|||||||||||||||||||
12:45
Kastrup BK 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
12:45
Tårnby FF 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
12:45
Hvidovre IF 3
KB 10
|