MENU

U19 Drenge Divisionen 2019/20 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
554235
fr
09-08 2019
Kl. 18:00
AC Horsens Kolding IF CASA Arena Horsens
4 - 2
554234
10-08 2019
Kl. 11:00
B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
554230
10-08 2019
Kl. 12:00
Næsby Slagelse B&I ALPI Arena Næsby
4 - 0
554229
10-08 2019
Kl. 12:30
HB Køge Næstved Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
554236
10-08 2019
Kl. 13:00
Hobro IK Viborg FF DS Arena
1 - 2
554231
10-08 2019
Kl. 14:15
AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
0 - 1
554232
10-08 2019
Kl. 15:30
Holbæk Roskilde Holbæk Sportsby
0 - 4
554237
17-08 2019
Kl. 12:00
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4 - 3
554238
17-08 2019
Kl. 12:00
Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
4 - 3
554408
17-08 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 1
554409
17-08 2019
Kl. 13:00
AC Horsens HIK CASA Arena Horsens
4 - 2
554242
17-08 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF Holbæk Hvidovre IF's baner
5 - 0
554412
17-08 2019
Kl. 15:30
Kolding IF Hobro IK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0 - 2
554239
ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion
0 - 1
554432
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
B.93 Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 0
554429
24-08 2019
Kl. 12:00
Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
2 - 1
554464
24-08 2019
Kl. 13:00
AC Horsens FC Helsingør CASA Arena Horsens
2 - 4
554465
24-08 2019
Kl. 13:00
Hobro IK HIK DS Arena
2 - 2
554466
24-08 2019
Kl. 14:00
Kolding IF Viborg FF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2 - 3
554428
24-08 2019
Kl. 14:15
AB Næstved Akademisk Boldklub
2 - 0
554430
24-08 2019
Kl. 15:30
Holbæk Slagelse B&I Holbæk Sportsby
1 - 1
554470
31-08 2019
Kl. 12:00
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
3 - 0
554467
31-08 2019
Kl. 12:00
Næstved Holbæk Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
5 - 2
554469
31-08 2019
Kl. 12:30
HB Køge AB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
554536
31-08 2019
Kl. 13:00
Roskilde AC Horsens Roskilde Idrætspark
5 - 1
554472
31-08 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF B.93 Hvidovre IF's baner
3 - 2
554540
31-08 2019
Kl. 15:30
HIK Kolding IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
0 - 2
554681
07-09 2019
Kl. 11:00
B.93 Slagelse B&I B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 1
554542
07-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk HB Køge Holbæk Sportsby
0 - 3
554685
07-09 2019
Kl. 13:00
Hobro IK Roskilde DS Arena
2 - 2
554686
07-09 2019
Kl. 14:00
Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0 - 1
554679
07-09 2019
Kl. 14:15
AB Næsby Akademisk Boldklub
2 - 1
554726
07-09 2019
Kl. 15:30
HIK Viborg FF Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 5
554740
14-09 2019
Kl. 12:00
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3 - 4
554749
14-09 2019
Kl. 12:00
Næsby Holbæk ALPI Arena Næsby
0 - 0
554761
14-09 2019
Kl. 12:00
Viborg FF AB Viborg FF´s anlæg
3 - 2
554765
14-09 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I AC Horsens Slagelse Stadion
1 - 4
554767
14-09 2019
Kl. 13:00
Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark
2 - 2
554768
14-09 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
7 - 0
554766
14-09 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF Hobro IK Hvidovre IF's baner
0 - 1
554770
21-09 2019
Kl. 11:00
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 1
554773
21-09 2019
Kl. 13:00
Hobro IK Slagelse B&I DS Arena
2 - 2
554769
21-09 2019
Kl. 13:00
AC Horsens Næstved CASA Arena Horsens
3 - 2
554776
21-09 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
2 - 3
554774
21-09 2019
Kl. 14:00
Kolding IF Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1 - 4
554775
21-09 2019
Kl. 15:30
HIK Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 4
554772
21-09 2019
Kl. 15:30
Holbæk AB Holbæk Sportsby
2 - 5
554777
28-09 2019
Kl. 12:00
Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3 - 1
554779
28-09 2019
Kl. 12:00
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
1 - 1
554781
28-09 2019
Kl. 12:00
Viborg FF Holbæk Viborg FF´s anlæg
4 - 1
554795
28-09 2019
Kl. 13:00
Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark
1 - 3
554783
28-09 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF HIK Hvidovre IF's baner
3 - 1
554778
29-09 2019
Kl. 12:00
HB Køge AC Horsens Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6 - 2
554782
29-09 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I Kolding IF Slagelse Stadion
1 - 1
554799
05-10 2019
Kl. 10:45
B.93 AB Kunst, B93
1 - 1
554797
05-10 2019
Kl. 13:00
HB Køge Hobro IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
554798
05-10 2019
Kl. 13:00
AC Horsens Næsby CASA Arena Horsens
4 - 2
554862
05-10 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 0
554865
05-10 2019
Kl. 13:00
Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark
2 - 3
554796
05-10 2019
Kl. 14:00
Kolding IF Næstved Alminde/Viuf Hallen (ude)
5 - 1
554801
05-10 2019
Kl. 15:30
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 2
554881
on
09-10 2019
Kl. 18:30
Holbæk B.93 Holbæk Sportsby
3 - 2
554875
12-10 2019
Kl. 12:00
Næsby Hobro IK OB-Ådalen
1 - 2
554866
12-10 2019
Kl. 12:00
Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 2
554869
12-10 2019
Kl. 12:30
HB Køge Kolding IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 0
554879
12-10 2019
Kl. 14:15
AB AC Horsens Akademisk Boldklub, Kunstgræs
7 - 0
554891
12-10 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 4
554890
13-10 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion
0 - 1
554934
19-10 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 1
554937
19-10 2019
Kl. 13:00
Hobro IK AB DS Arena
2 - 2
554938
19-10 2019
Kl. 13:00
AC Horsens Holbæk CASA Arena Horsens
1 - 1
554940
19-10 2019
Kl. 13:00
Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
6 - 1
554941
19-10 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF Viborg FF Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 1
554942
26-10 2019
Kl. 12:00
Næstved Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 2
554944
26-10 2019
Kl. 12:00
Næsby HIK ALPI Arena Næsby
3 - 0
554943
26-10 2019
Kl. 12:30
HB Køge FC Helsingør Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 1
554945
26-10 2019
Kl. 14:15
AB Kolding IF Akademisk Boldklub
2 - 1
555007
26-10 2019
Kl. 14:15
Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
0 - 1
554995
26-10 2019
Kl. 15:30
Holbæk Hobro IK Holbæk Sportsby
1 - 2
555011
27-10 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I Hvidovre IF Slagelse Stadion
0 - 1
555103
02-11 2019
Kl. 13:00
Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark
1 - 0
555104
02-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 1
555106
02-11 2019
Kl. 14:00
Kolding IF Holbæk Egtved Kunstgræs
4 - 2
555097
02-11 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 1
555105
02-11 2019
Kl. 15:30
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 0
555135
03-11 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I Viborg FF Slagelse Stadion
1 - 2
555136
09-11 2019
Kl. 12:00
Næstved Slagelse B&I Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3 - 1
555186
09-11 2019
Kl. 12:00
Næsby Roskilde ALPI Arena Næsby
0 - 1
555219
09-11 2019
Kl. 12:00
Viborg FF AC Horsens Viborg FF´s anlæg
1 - 1
555137
09-11 2019
Kl. 12:30
HB Køge Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
555187
09-11 2019
Kl. 14:15
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
1 - 3
555218
09-11 2019
Kl. 14:30
B.93 Hobro IK Kunst, B93
6 - 0
555188
09-11 2019
Kl. 15:30
Holbæk HIK Holbæk Sportsby
0 - 3
555233
16-11 2019
Kl. 12:00
Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
5 - 1
555238
16-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Holbæk Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 0
555240
16-11 2019
Kl. 13:00
Kolding IF B.93 Egtved Kunstgræs
1 - 3
555241
16-11 2019
Kl. 13:00
Hobro IK AC Horsens DS Arena
1 - 3
555235
16-11 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF Næsby Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 0
555234
17-11 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I HB Køge Slagelse Stadion
3 - 1
555271
to
21-11 2019
Kl. 19:00
Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
1 - 0
555270
23-11 2019
Kl. 11:00
Kolding IF AC Horsens Egtved Kunstgræs
2 - 6
555264
23-11 2019
Kl. 12:00
Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 2
555266
23-11 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 2
555269
23-11 2019
Kl. 15:30
HIK B.93 Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 2
555265
24-11 2019
Kl. 12:30
Slagelse B&I Næsby Slagelse Stadion
0 - 0
555267
fr
29-11 2019
Kl. 19:00
Roskilde Holbæk Roskilde Idrætspark
3 - 2
566718
30-11 2019
Kl. 12:30
HB Køge Slagelse B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
554682
30-11 2019
Kl. 13:00
AC Horsens Hvidovre IF Forum Horsens Kunstgræsbane 2
5 - 0
554539
30-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 3
565570
29-02 2020
Kl. 12:00
AC Horsens AB Forum Horsens Kunstgræsbane 2
3 - 2
565560
29-02 2020
Kl. 12:30
Hobro IK HB Køge DS Arena
0 - 1
566688
07-03 2020
Kl. 12:00
Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 3
555134
07-03 2020
Kl. 13:00
AC Horsens B.93 Forum Horsens Kunstgræsbane
10 - 1
555236
07-03 2020
Kl. 14:15
Roskilde AB Roskilde Idrætspark
4 - 2
554935
07-03 2020
Kl. 14:30
HIK HB Køge Kunst, HIK
3 - 1
554936
07-03 2020
Kl. 16:30
Kolding IF Næsby Egtved Kunstgræs
2 - 1
555272
14-03 2020
Kl. 12:00
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
UDS
555513
14-03 2020
Kl. 12:00
B.93 FC Helsingør Kunst, B93
UDS
555273
14-03 2020
Kl. 12:30
HB Køge Viborg FF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
555586
14-03 2020
Kl. 13:00
Hobro IK Kolding IF DS Arena
UDS
555514
14-03 2020
Kl. 14:00
HIK AC Horsens Kunst, HIK
UDS
555274
14-03 2020
Kl. 14:15
AB Slagelse B&I Akademisk Boldklub
UDS
555275
14-03 2020
Kl. 15:30
Holbæk Hvidovre IF Holbæk Sportsby
UDS
555613
21-03 2020
Kl. 12:00
Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
UDS
555945
21-03 2020
Kl. 12:00
Viborg FF Kolding IF Viborg FF´s anlæg
UDS
555614
21-03 2020
Kl. 12:30
HB Køge Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
555799
21-03 2020
Kl. 13:00
Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark
UDS
555914
21-03 2020
Kl. 13:00
FC Helsingør AC Horsens Helsingør "Ny Stadion" OPV
UDS
555944
21-03 2020
Kl. 14:30
HIK Hobro IK Gentofte Sportspark Opv. kunst
UDS
555615
22-03 2020
Kl. 12:30
Slagelse B&I Holbæk Slagelse Stadion
UDS
555962 fr
27-03 2020
Kl. 19:00
B.93 Hvidovre IF Kunst, B93
UDS
555960
28-03 2020
Kl. 12:00
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
UDS
557066
28-03 2020
Kl. 13:00
AC Horsens Roskilde CASA Arena Horsens
UDS
557068
28-03 2020
Kl. 13:00
Hobro IK FC Helsingør DS Arena
UDS
555959
28-03 2020
Kl. 14:15
AB HB Køge Akademisk Boldklub
UDS
555957
28-03 2020
Kl. 15:30
Holbæk Næstved Holbæk Sportsby
UDS
557069
29-03 2020
Kl. 17:30
Kolding IF HIK Fynske Bank KunstNord
UDS
557075
04-04 2020
Kl. 12:00
Næsby AB ALPI Arena Næsby
UDS
557080
04-04 2020
Kl. 12:00
Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
UDS
557074
04-04 2020
Kl. 12:30
HB Køge Holbæk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UDS
557078
04-04 2020
Kl. 13:00
Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark
UDS
557077
04-04 2020
Kl. 14:15
Hvidovre IF AC Horsens Hvidovre IF's baner
UDS
557076
05-04 2020
Kl. 12:30
Slagelse B&I B.93 Slagelse Stadion
557079
05-04 2020
Kl. 13:00
FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
UDS
577274 on
08-04 2020
Kl. 13:00
AC Horsens Hobro IK Forum Horsens Kunstgræsbane 2
UDS
557293
18-04 2020
Kl. 13:00
AC Horsens Slagelse B&I CASA Arena Horsens
557294
18-04 2020
Kl. 13:00
Hobro IK Hvidovre IF DS Arena
557098
18-04 2020
Kl. 14:00
B.93 Næstved Kunst, B93
557291
18-04 2020
Kl. 14:15
AB Viborg FF Akademisk Boldklub
557296
18-04 2020
Kl. 14:30
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark Opv. kunst
557103
18-04 2020
Kl. 15:30
Holbæk Næsby Holbæk Sportsby
557295
18-04 2020
Kl. 16:00
Kolding IF Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion)
557297
25-04 2020
Kl. 12:00
Næstved AC Horsens Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
561650
25-04 2020
Kl. 12:00
Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
561050
25-04 2020
Kl. 12:30
HB Køge B.93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
561210
25-04 2020
Kl. 14:15
AB Holbæk Akademisk Boldklub
561287
25-04 2020
Kl. 14:15
Hvidovre IF Kolding IF Hvidovre IF's baner
561288
26-04 2020
Kl. 12:00
Roskilde HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
561211
26-04 2020
Kl. 12:30
Slagelse B&I Hobro IK Slagelse Stadion
563422
02-05 2020
Kl. 13:00
Hobro IK Næstved DS Arena
563423
02-05 2020
Kl. 13:00
AC Horsens HB Køge CASA Arena Horsens
565558
02-05 2020
Kl. 13:00
FC Helsingør Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
563424
02-05 2020
Kl. 14:00
B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
565557
02-05 2020
Kl. 14:30
HIK Hvidovre IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
564554
02-05 2020
Kl. 15:30
Holbæk Viborg FF Holbæk Sportsby
564555
02-05 2020
Kl. 16:00
Kolding IF Slagelse B&I Autocentralen Park (Kolding Stadion)
565559
09-05 2020
Kl. 12:00
Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
565561
09-05 2020
Kl. 12:00
Næsby AC Horsens ALPI Arena Næsby
565566
09-05 2020
Kl. 12:00
Viborg FF Roskilde Viborg FF´s anlæg
565565
09-05 2020
Kl. 14:15
Hvidovre IF FC Helsingør Hvidovre IF's baner
565562
09-05 2020
Kl. 14:15
AB B.93 Akademisk Boldklub
565564
10-05 2020
Kl. 12:30
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
566684 ti
12-05 2020
Kl. 19:00
AC Horsens Viborg FF CASA Arena Horsens
565571 fr
15-05 2020
Kl. 18:30
B.93 Holbæk B 93 Svanemølleanlæg.
565573
16-05 2020
Kl. 13:00
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
565574
16-05 2020
Kl. 13:00
Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark
565569
16-05 2020
Kl. 13:00
Hobro IK Næsby DS Arena
565568
16-05 2020
Kl. 14:00
Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
565567
16-05 2020
Kl. 14:30
HIK Næstved Gentofte Sportspark Opv. kunst
565575
23-05 2020
Kl. 12:00
Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
565577
23-05 2020
Kl. 12:00
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
565582
23-05 2020
Kl. 12:00
Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
565576
23-05 2020
Kl. 12:30
HB Køge HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
565578
23-05 2020
Kl. 14:15
AB Hobro IK Akademisk Boldklub
565579
23-05 2020
Kl. 15:30
Holbæk AC Horsens Holbæk Sportsby
565581
24-05 2020
Kl. 12:30
Slagelse B&I Roskilde Slagelse Stadion
565583
30-05 2020
Kl. 13:00
Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark
565584
30-05 2020
Kl. 13:00
FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
565587
30-05 2020
Kl. 13:00
Hobro IK Holbæk DS Arena
565589
30-05 2020
Kl. 14:00
B.93 Viborg FF B 93 Svanemølleanlæg.
565590
30-05 2020
Kl. 14:15
Hvidovre IF Slagelse B&I Hvidovre IF's baner
565585
30-05 2020
Kl. 14:30
HIK Næsby Gentofte Sportspark Opv. kunst
565586
30-05 2020
Kl. 16:00
Kolding IF AB Autocentralen Park (Kolding Stadion)
565591
06-06 2020
Kl. 12:00
Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
565593
06-06 2020
Kl. 12:00
Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
566006
06-06 2020
Kl. 12:00
Viborg FF Slagelse B&I Viborg FF´s anlæg
565592
06-06 2020
Kl. 12:30
HB Køge Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
566005
06-06 2020
Kl. 14:00
B.93 AC Horsens B 93 Svanemølleanlæg.
566002
06-06 2020
Kl. 14:15
AB HIK Akademisk Boldklub
566003
06-06 2020
Kl. 15:30
Holbæk Kolding IF Holbæk Sportsby
566679
13-06 2020
Kl. 13:00
Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark
566680
13-06 2020
Kl. 13:00
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
566683
13-06 2020
Kl. 13:00
Hobro IK B.93 DS Arena
566658
13-06 2020
Kl. 14:15
Hvidovre IF HB Køge Hvidovre IF's baner
566007
14-06 2020
Kl. 12:30
Slagelse B&I Næstved Slagelse Stadion
566681
14-06 2020
Kl. 15:30
HIK Holbæk Kunst, HIK
577273
20-06 2020
Kl. 12:00
B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
566859
20-06 2020
Kl. 13:00
Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
577270
20-06 2020
Kl. 13:00
AB Roskilde Akademisk Boldklub
577271
20-06 2020
Kl. 13:00
Holbæk FC Helsingør Holbæk Sportsby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU påmail eller på tlf: 4326 2222

Log ind