MENU

U17 Drenge Divisionen 2019/20 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
578707
fr
09-08 2019
Kl. 18:00
AC Horsens Kolding IF Forum Horsens Kunstgræsbane 2
3 - 0
577348
fr
09-08 2019
Kl. 19:00
Holbæk FC Roskilde Holbæk Sportsby
0 - 0
577277
10-08 2019
Kl. 12:00
AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
0 - 2
577350
10-08 2019
Kl. 13:00
Oversidder FC Helsingør
578706
10-08 2019
Kl. 13:00
B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 4
577276
10-08 2019
Kl. 14:15
Næsby Slagelse B&I ALPI Arena Næsby
5 - 0
577275
10-08 2019
Kl. 15:00
HB Køge Næstved Herfølge Stadion
7 - 3
578708
10-08 2019
Kl. 15:15
Hobro IK Viborg FF DS Arena
0 - 1
579274
17-08 2019
Kl. 13:00
AC Horsens HIK Forum Horsens Kunstgræsbane 2
3 - 2
578980
17-08 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Holbæk Hvidovre IF's baner
5 - 2
578733
17-08 2019
Kl. 14:15
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3 - 2
578734
17-08 2019
Kl. 14:15
Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
2 - 1
579275
17-08 2019
Kl. 15:30
Kolding IF Hobro IK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0 - 1
579257
17-08 2019
Kl. 15:30
FC Roskilde Oversidder Roskilde Idrætspark
579273
17-08 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 2
578963
18-08 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion
1 - 3
579290
24-08 2019
Kl. 12:00
AB Næstved Akademisk Boldklub
4 - 0
579304
24-08 2019
Kl. 13:00
Holbæk Slagelse B&I Holbæk Sportsby
1 - 2
579305
24-08 2019
Kl. 13:00
Oversidder Hvidovre IF
579306
24-08 2019
Kl. 13:00
B.93 FC Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 3
579313
24-08 2019
Kl. 14:00
Kolding IF Viborg FF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1 - 6
579303
24-08 2019
Kl. 14:15
Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
1 - 4
579307
24-08 2019
Kl. 15:15
AC Horsens FC Helsingør Forum Horsens Kunstgræsbane 2
5 - 3
579312
24-08 2019
Kl. 15:15
Hobro IK HIK DS Arena
2 - 5
579343
31-08 2019
Kl. 12:00
HB Køge AB Herfølge Stadion
1 - 2
587532
31-08 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF B.93 Hvidovre IF's baner
3 - 5
587535
31-08 2019
Kl. 13:00
HIK Kolding IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 1
579344
31-08 2019
Kl. 14:15
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
2 - 2
579314
31-08 2019
Kl. 14:15
Næstved Holbæk Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 3
587533
31-08 2019
Kl. 15:30
FC Roskilde AC Horsens Roskilde Idrætspark
2 - 5
587528
01-09 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I Oversidder Slagelse Stadion
587544
07-09 2019
Kl. 12:00
AB Næsby Akademisk Boldklub
1 - 1
587537
07-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Næstved
587549
07-09 2019
Kl. 13:00
HIK Viborg FF Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
587548
07-09 2019
Kl. 14:00
Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
6 - 2
587547
07-09 2019
Kl. 15:15
Hobro IK FC Roskilde DS Arena
3 - 0
587543
07-09 2019
Kl. 15:30
Holbæk HB Køge Holbæk Sportsby
0 - 3
587545
08-09 2019
Kl. 13:00
B.93 Slagelse B&I B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 1
587555
14-09 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Hobro IK Hvidovre IF's baner
1 - 0
587552
14-09 2019
Kl. 14:15
Næsby Holbæk ALPI Arena Næsby
1 - 2
587553
14-09 2019
Kl. 14:15
Viborg FF AB Viborg FF´s anlæg
4 - 0
587550
14-09 2019
Kl. 14:15
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 4
587554
14-09 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I AC Horsens Slagelse Stadion
2 - 1
587556
14-09 2019
Kl. 15:30
FC Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark
0 - 0
587557
14-09 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 0
587551
14-09 2019
Kl. 15:30
HB Køge Oversidder Herfølge Stadion
587558
21-09 2019
Kl. 13:00
AC Horsens Næstved Forum Horsens Kunstgræsbane 2
5 - 0
587560
21-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Næsby
587561
21-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk AB Holbæk Sportsby
1 - 4
599674
21-09 2019
Kl. 13:00
HIK FC Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
587559
21-09 2019
Kl. 13:15
B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 2
587562
21-09 2019
Kl. 15:15
Hobro IK Slagelse B&I DS Arena
5 - 0
599675
21-09 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
5 - 2
599673
21-09 2019
Kl. 16:00
Kolding IF Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0 - 3
600855
28-09 2019
Kl. 12:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
600858
28-09 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF HIK Hvidovre IF's baner
0 - 1
600856
28-09 2019
Kl. 14:15
Viborg FF Holbæk Viborg FF´s anlæg
6 - 1
599868
28-09 2019
Kl. 14:15
Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 1
599927
28-09 2019
Kl. 14:15
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
1 - 3
600859
28-09 2019
Kl. 15:30
FC Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark
5 - 2
599924
29-09 2019
Kl. 12:00
HB Køge AC Horsens Herfølge Stadion
1 - 4
600857
29-09 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I Kolding IF Slagelse Stadion
3 - 1
600863
05-10 2019
Kl. 13:00
B.93 AB Kunst, B93
3 - 2
600864
05-10 2019
Kl. 13:00
Oversidder Holbæk
600865
05-10 2019
Kl. 13:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
5 - 2
600861
05-10 2019
Kl. 15:15
HB Køge Hobro IK Herfølge Stadion
4 - 1
600862
05-10 2019
Kl. 15:15
AC Horsens Næsby Forum Horsens Kunstgræsbane 2
4 - 2
600866
05-10 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
7 - 2
600867
05-10 2019
Kl. 15:30
FC Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark
3 - 0
600860
05-10 2019
Kl. 16:00
Kolding IF Næstved Alminde/Viuf Hallen (ude)
2 - 3
600872
fr
11-10 2019
Kl. 19:00
Holbæk B.93 Holbæk Sportsby
1 - 2
600871
12-10 2019
Kl. 12:00
AB AC Horsens Akademisk Boldklub, Kunstgræs
0 - 4
600875
12-10 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF FC Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
600873
12-10 2019
Kl. 14:15
Viborg FF Oversidder Viborg FF´s anlæg
600870
12-10 2019
Kl. 14:15
Næsby Hobro IK OB-Ådalen
0 - 3
600868
12-10 2019
Kl. 14:15
Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 0
600869
12-10 2019
Kl. 15:00
HB Køge Kolding IF Herfølge Stadion
4 - 2
600874
13-10 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion
0 - 5
600896
19-10 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Viborg FF Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 5
600891
19-10 2019
Kl. 13:30
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
600885
19-10 2019
Kl. 15:15
Hobro IK AB DS Arena
2 - 1
600890
19-10 2019
Kl. 15:15
AC Horsens Holbæk Forum Horsens Kunstgræsbane 2
5 - 0
600876
19-10 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
8 - 0
600908
26-10 2019
Kl. 12:00
AB Kolding IF Akademisk Boldklub
1 - 1
600909
26-10 2019
Kl. 13:00
Holbæk Hobro IK Holbæk Sportsby
0 - 1
600910
26-10 2019
Kl. 13:00
Oversidder AC Horsens
600911
26-10 2019
Kl. 14:15
Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
3 - 2
600907
26-10 2019
Kl. 14:15
Næsby HIK ALPI Arena Næsby
1 - 3
600905
26-10 2019
Kl. 14:15
Næstved FC Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 4
600906
26-10 2019
Kl. 15:00
HB Køge FC Helsingør Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 0
600912
27-10 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I Hvidovre IF Slagelse Stadion
1 - 2
600913
02-11 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 0
600916
02-11 2019
Kl. 13:00
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 1
600918
02-11 2019
Kl. 15:15
Hobro IK Oversidder DS Arena
600914
02-11 2019
Kl. 15:30
FC Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark
1 - 2
600915
02-11 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
2 - 1
600917
02-11 2019
Kl. 16:30
Kolding IF Holbæk Egtved Kunstgræs
1 - 4
600920
03-11 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I Viborg FF Slagelse Stadion
2 - 5
600924
09-11 2019
Kl. 12:00
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
4 - 2
600925
09-11 2019
Kl. 13:00
Holbæk HIK Holbæk Sportsby
2 - 3
600926
09-11 2019
Kl. 13:00
Oversidder Kolding IF
600921
09-11 2019
Kl. 14:15
Næstved Slagelse B&I Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1 - 0
600923
09-11 2019
Kl. 14:15
Næsby FC Roskilde ALPI Arena Næsby
1 - 1
600928
09-11 2019
Kl. 14:15
Viborg FF AC Horsens Viborg FF´s anlæg
1 - 2
600927
09-11 2019
Kl. 14:30
B.93 Hobro IK Kunst, B93
4 - 2
600922
09-11 2019
Kl. 15:00
HB Køge Hvidovre IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 0
600931
16-11 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Næsby Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 6
600932
16-11 2019
Kl. 13:00
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark
0 - 3
600934
16-11 2019
Kl. 13:00
HIK Oversidder Gentofte Sportspark Opv. kunst
600929
16-11 2019
Kl. 14:15
Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
2 - 1
600936
16-11 2019
Kl. 15:15
Hobro IK AC Horsens DS Arena
1 - 3
600935
16-11 2019
Kl. 15:30
Kolding IF B.93 Egtved Kunstgræs
1 - 1
600933
16-11 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Holbæk Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 1
600930
17-11 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I HB Køge Slagelse Stadion Kunst
0 - 3
600939
23-11 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 0
600942
23-11 2019
Kl. 13:00
HIK B.93 Gentofte Sportspark Opv. kunst
0 - 1
600943
23-11 2019
Kl. 13:30
Kolding IF AC Horsens Egtved Kunstgræs
1 - 5
600944
23-11 2019
Kl. 14:15
Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
1 - 0
600937
23-11 2019
Kl. 14:15
Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 1
600941
23-11 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Oversidder Helsingør "Ny Stadion" OPV
600940
24-11 2019
Kl. 12:30
FC Roskilde Holbæk Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
600938
24-11 2019
Kl. 14:45
Slagelse B&I Næsby Slagelse Stadion Kunst
1 - 3
601062
30-11 2019
Kl. 15:00
HB Køge Slagelse B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
587546
30-11 2019
Kl. 15:15
AC Horsens Hvidovre IF Forum Horsens Kunstgræsbane 2
5 - 1
587534
30-11 2019
Kl. 15:30
FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 1
601024
29-02 2020
Kl. 14:15
AC Horsens AB Forum Horsens Kunstgræsbane 2
601014
29-02 2020
Kl. 15:30
Hobro IK HB Køge DS Arena
600877
07-03 2020
Kl. 12:00
HIK HB Køge Kunst, HIK
600895
07-03 2020
Kl. 12:00
FC Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
600919
07-03 2020
Kl. 13:00
AC Horsens B.93 Forum Horsens Kunstgræsbane 2
600878
07-03 2020
Kl. 14:00
Kolding IF Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion)
601061
07-03 2020
Kl. 14:15
Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
600947
14-03 2020
Kl. 12:00
AB Slagelse B&I Akademisk Boldklub
600948
14-03 2020
Kl. 13:00
Holbæk Hvidovre IF Holbæk Sportsby
600949
14-03 2020
Kl. 13:00
Oversidder FC Roskilde
600950
14-03 2020
Kl. 14:00
B.93 FC Helsingør Kunst, B93
600951
14-03 2020
Kl. 14:00
HIK AC Horsens Kunst, HIK
600945
14-03 2020
Kl. 14:15
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
600952
14-03 2020
Kl. 15:15
Hobro IK Kolding IF DS Arena
600946
14-03 2020
Kl. 15:30
HB Køge Viborg FF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
600959
21-03 2020
Kl. 12:00
HIK Hobro IK Gentofte Sportspark Opv. kunst
600956
21-03 2020
Kl. 14:00
Hvidovre IF Oversidder Hvidovre IF's baner
600960
21-03 2020
Kl. 14:15
Viborg FF Kolding IF Viborg FF´s anlæg
600953
21-03 2020
Kl. 14:15
Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
600954
21-03 2020
Kl. 15:30
HB Køge Næsby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
600957
21-03 2020
Kl. 15:30
FC Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark
600958
21-03 2020
Kl. 15:30
FC Helsingør AC Horsens Helsingør "Ny Stadion" OPV
600955
22-03 2020
Kl. 14:45
Slagelse B&I Holbæk Slagelse Stadion
600962
28-03 2020
Kl. 12:00
AB HB Køge Akademisk Boldklub
600964
28-03 2020
Kl. 13:00
Oversidder Slagelse B&I
600961
28-03 2020
Kl. 13:00
Holbæk Næstved Holbæk Sportsby
600968
28-03 2020
Kl. 14:00
Kolding IF HIK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
600963
28-03 2020
Kl. 14:15
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
600966
28-03 2020
Kl. 15:15
AC Horsens FC Roskilde Forum Horsens Kunstgræsbane 2
600967
28-03 2020
Kl. 15:15
Hobro IK FC Helsingør DS Arena
600965
28-03 2020
Kl. 16:00
B.93 Hvidovre IF Kunst, B93
600973
04-04 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF AC Horsens Hvidovre IF's baner
600971
04-04 2020
Kl. 14:15
Næsby AB ALPI Arena Næsby
600969
04-04 2020
Kl. 14:15
Næstved Oversidder Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
600976
04-04 2020
Kl. 14:15
Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
600970
04-04 2020
Kl. 15:30
HB Køge Holbæk Herfølge Stadion
600974
04-04 2020
Kl. 15:30
FC Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark
600972
05-04 2020
Kl. 14:45
Slagelse B&I B.93 Slagelse Stadion
600975
05-04 2020
Kl. 15:30
FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
600980
18-04 2020
Kl. 12:00
AB Viborg FF Akademisk Boldklub
600984
18-04 2020
Kl. 12:00
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark Opv. kunst
600978
18-04 2020
Kl. 13:00
Oversidder HB Køge
600979
18-04 2020
Kl. 13:00
Holbæk Næsby Holbæk Sportsby
600983
18-04 2020
Kl. 14:00
Kolding IF FC Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion)
600981
18-04 2020
Kl. 15:15
AC Horsens Slagelse B&I Forum Horsens Kunstgræsbane 2
600982
18-04 2020
Kl. 15:15
Hobro IK Hvidovre IF DS Arena
600977
18-04 2020
Kl. 16:15
B.93 Næstved Kunst, B93
601003 fr
24-04 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
600985
25-04 2020
Kl. 12:00
Næstved AC Horsens Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
601000
25-04 2020
Kl. 12:00
AB Holbæk Akademisk Boldklub
601002
25-04 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF Kolding IF Hvidovre IF's baner
600987
25-04 2020
Kl. 14:15
Næsby Oversidder ALPI Arena Næsby
601004
25-04 2020
Kl. 14:15
Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
600986
25-04 2020
Kl. 15:30
HB Køge B.93 Herfølge Stadion
601001
26-04 2020
Kl. 14:45
Slagelse B&I Hobro IK Slagelse Stadion
601011
02-05 2020
Kl. 12:00
HIK Hvidovre IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
601008
02-05 2020
Kl. 13:00
Oversidder AB
601009
02-05 2020
Kl. 13:00
Holbæk Viborg FF Holbæk Sportsby
601010
02-05 2020
Kl. 14:00
Kolding IF Slagelse B&I Autocentralen Park (Kolding Stadion)
601007
02-05 2020
Kl. 14:00
B.93 Næsby Kunst, B93
601005
02-05 2020
Kl. 15:15
Hobro IK Næstved DS Arena
601006
02-05 2020
Kl. 15:15
AC Horsens HB Køge Forum Horsens Kunstgræsbane 2
601012
02-05 2020
Kl. 15:30
FC Helsingør FC Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
601016
09-05 2020
Kl. 12:00
AB B.93 Akademisk Boldklub
601019
09-05 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF FC Helsingør Hvidovre IF's baner
601017
09-05 2020
Kl. 13:00
Holbæk Oversidder Holbæk Sportsby
601020
09-05 2020
Kl. 14:15
Viborg FF FC Roskilde Viborg FF´s anlæg
601013
09-05 2020
Kl. 14:15
Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
601015
09-05 2020
Kl. 14:15
Næsby AC Horsens ALPI Arena Næsby
601018
10-05 2020
Kl. 14:45
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
601021
16-05 2020
Kl. 12:00
HIK Næstved Gentofte Sportspark Opv. kunst
601026
16-05 2020
Kl. 13:00
Oversidder Viborg FF
601022
16-05 2020
Kl. 14:00
Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
601025
16-05 2020
Kl. 14:00
B.93 Holbæk B 93 Svanemølleanlæg.
601023
16-05 2020
Kl. 15:15
Hobro IK Næsby DS Arena
601027
16-05 2020
Kl. 15:30
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
601028
16-05 2020
Kl. 15:30
FC Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark
601032
23-05 2020
Kl. 12:00
AB Hobro IK Akademisk Boldklub
601033
23-05 2020
Kl. 13:00
Holbæk AC Horsens Holbæk Sportsby
601034
23-05 2020
Kl. 13:00
Oversidder B.93
601029
23-05 2020
Kl. 14:15
Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
601031
23-05 2020
Kl. 14:15
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
601036
23-05 2020
Kl. 14:15
Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
601030
23-05 2020
Kl. 15:30
HB Køge HIK Herfølge Stadion
601035
24-05 2020
Kl. 14:45
Slagelse B&I FC Roskilde Slagelse Stadion
601039
30-05 2020
Kl. 12:00
HIK Næsby Gentofte Sportspark Opv. kunst
601044
30-05 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF Slagelse B&I Hvidovre IF's baner
601043
30-05 2020
Kl. 14:00
B.93 Viborg FF Kunst, B93
601040
30-05 2020
Kl. 14:00
Kolding IF AB Autocentralen Park (Kolding Stadion)
601041
30-05 2020
Kl. 15:15
Hobro IK Holbæk DS Arena
601042
30-05 2020
Kl. 15:15
AC Horsens Oversidder Forum Horsens Kunstgræsbane 2
601037
30-05 2020
Kl. 15:30
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark
601038
30-05 2020
Kl. 15:30
FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
601048
06-06 2020
Kl. 12:00
AB HIK Akademisk Boldklub
601049
06-06 2020
Kl. 13:00
Holbæk Kolding IF Holbæk Sportsby
601050
06-06 2020
Kl. 13:00
Oversidder Hobro IK
601051
06-06 2020
Kl. 14:00
B.93 AC Horsens Kunst, B93
601052
06-06 2020
Kl. 14:15
Viborg FF Slagelse B&I Viborg FF´s anlæg
601047
06-06 2020
Kl. 14:15
Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
601045
06-06 2020
Kl. 14:15
Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
601046
06-06 2020
Kl. 15:30
HB Køge FC Roskilde Herfølge Stadion
601054
13-06 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF HB Køge Hvidovre IF's baner
601057
13-06 2020
Kl. 12:00
HIK Holbæk Gentofte Sportspark Opv. kunst
601058
13-06 2020
Kl. 14:00
Kolding IF Oversidder Autocentralen Park (Kolding Stadion)
601059
13-06 2020
Kl. 15:15
Hobro IK B.93 DS Arena
601060
13-06 2020
Kl. 15:15
AC Horsens Viborg FF Forum Horsens Kunstgræsbane 2
601055
13-06 2020
Kl. 15:30
FC Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark
601056
13-06 2020
Kl. 15:30
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
601053
14-06 2020
Kl. 14:45
Slagelse B&I Næstved Slagelse Stadion
601080
20-06 2020
Kl. 14:15
B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
601081
20-06 2020
Kl. 15:15
AC Horsens Hobro IK Forum Horsens Kunstgræsbane 2
601063
20-06 2020
Kl. 15:15
Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
601064
20-06 2020
Kl. 15:15
AB FC Roskilde Akademisk Boldklub
601078
20-06 2020
Kl. 15:15
Holbæk FC Helsingør Holbæk Sportsby
601079
20-06 2020
Kl. 15:15
Oversidder HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU påmail eller på tlf: 4326 2222

Log ind