MENU

Herre-DS, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
913302
fr
02-08 2019
Kl. 18:30
Herlev IF LSF Herlev Stadion Kunstgræs
2 - 2
913299
03-08 2019
Kl. 12:30
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, Opvisningsbanen
0 - 3
913300
03-08 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
2 - 3
913301
03-08 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Tårnby FF Rishøj Stadion
2 - 0
913307
fr
09-08 2019
Kl. 18:30
Tårnby FF IF Skjold Birkerød Vestamager Idrætsanlæg
2 - 4
913308
fr
09-08 2019
Kl. 18:30
Taastrup FC Køge Nord FC Tåstrup Idrætspark
2 - 0
913304
10-08 2019
Kl. 13:00
LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter
1 - 2
913306
10-08 2019
Kl. 13:00
BSF Fremad Valby Ballerup Idrætspark
0 - 2
913305
10-08 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Herlev IF Lillevang Idrætscenter
2 - 0
913312
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Herlev IF BSF Herlev Stadion Kunstgræs
0 - 1
913310
17-08 2019
Kl. 12:30
Fremad Valby Tårnby FF Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 0
913309
17-08 2019
Kl. 13:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
2 - 0
913313
17-08 2019
Kl. 13:00
Allerød FK Køge Nord FC Allerød Idrætspark
2 - 3
913311
17-08 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
3 - 2
913317
fr
23-08 2019
Kl. 18:00
Tårnby FF Herlev IF Vestamager Idrætsanlæg
1 - 0
913318
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Taastrup FC Fremad Valby Tåstrup Idrætspark
1 - 2
913314
24-08 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Allerød FK Lillevang Idrætscenter
5 - 4
913316
24-08 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC IF Skjold Birkerød Rishøj Stadion
6 - 0
913315
25-08 2019
Kl. 12:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
1 - 1
913319
31-08 2019
Kl. 13:00
LSF Tårnby FF Smørum Idrætscenter
3 - 0
913323
31-08 2019
Kl. 13:00
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
2 - 2
913320
31-08 2019
Kl. 13:30
Fremad Valby Køge Nord FC Valby IP, Opvisningsbanen
1 - 2
913321
31-08 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde BSF Lillevang Idrætscenter
1 - 1
913322
31-08 2019
Kl. 14:00
Herlev IF Taastrup FC Herlev Stadion Kunstgræs
1 - 4
913327
fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Tårnby FF KFUM BK, Roskilde Vestamager Idrætsanlæg
0 - 1
913325
07-09 2019
Kl. 13:00
BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
1 - 0
913324
07-09 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Fremad Valby Birkerød Stadion
0 - 2
913326
07-09 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Herlev IF Rishøj Stadion
5 - 3
913328
07-09 2019
Kl. 14:00
Taastrup FC LSF Tåstrup Idrætspark
1 - 2
913332
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev Stadion Kunstgræs
2 - 0
913329
14-09 2019
Kl. 13:00
LSF Køge Nord FC Smørum Idrætscenter
2 - 0
913331
14-09 2019
Kl. 13:00
BSF Tårnby FF Ballerup Idrætspark
1 - 1
913333
14-09 2019
Kl. 13:00
Allerød FK Fremad Valby Allerød Idrætspark
1 - 1
913330
14-09 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter
7 - 2
913334
21-09 2019
Kl. 12:30
Fremad Valby Herlev IF Valby IP, Opvisningsbanen
1 - 1
913337
21-09 2019
Kl. 13:00
Allerød FK Tårnby FF Allerød Idrætspark
2 - 0
913335
21-09 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
0 - 1
913336
21-09 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC KFUM BK, Roskilde Rishøj Stadion
2 - 2
913338
21-09 2019
Kl. 14:00
Taastrup FC BSF Tåstrup Idrætspark
1 - 2
913342
fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Herlev IF Allerød FK Herlev Stadion Kunstgræs
1 - 1
913341
28-09 2019
Kl. 13:00
BSF Køge Nord FC Ballerup Idrætspark
0 - 0
913343
28-09 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF Taastrup FC Vestamager Idrætsanlæg
0 - 3
913340
28-09 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde IF Skjold Birkerød Lillevang Idrætscenter
4 - 1
913339
29-09 2019
Kl. 12:00
LSF Fremad Valby Smørum Idrætscenter
1 - 0
913344
05-10 2019
Kl. 13:00
LSF Herlev IF Smørum Idrætscenter
3 - 2
913346
05-10 2019
Kl. 13:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
5 - 3
913347
05-10 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF Køge Nord FC Vestamager Idrætsanlæg
1 - 4
913345
05-10 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Fremad Valby Lillevang Idrætscenter
3 - 1
913348
05-10 2019
Kl. 14:00
Taastrup FC Allerød FK Tåstrup Idrætspark
1 - 3
913682
fr
11-10 2019
Kl. 18:30
Herlev IF KFUM BK, Roskilde Herlev Stadion Kunstgræs
0 - 1
913679
12-10 2019
Kl. 12:30
Fremad Valby BSF Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 0
913683
12-10 2019
Kl. 13:00
Allerød FK LSF Allerød Idrætspark
2 - 1
913680
12-10 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Tårnby FF Birkerød Stadion
2 - 3
913681
12-10 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Taastrup FC Rishøj Stadion
0 - 2
913687
19-10 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF Fremad Valby Vestamager Idrætsanlæg
3 - 2
913685
19-10 2019
Kl. 13:00
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2 - 1
913684
19-10 2019
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter
2 - 0
913688
19-10 2019
Kl. 14:00
Taastrup FC IF Skjold Birkerød Tåstrup Idrætspark
1 - 2
913686
19-10 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Allerød FK Rishøj Stadion
1 - 1
913303
ti
22-10 2019
Kl. 19:00
Allerød FK Taastrup FC Allerød Idrætspark Kunstgræs
0 - 1
913692
fr
25-10 2019
Kl. 18:30
Herlev IF Tårnby FF Herlev Stadion Kunstgræs
2 - 2
913689
26-10 2019
Kl. 13:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter
1 - 1
913693
26-10 2019
Kl. 13:00
Allerød FK KFUM BK, Roskilde Allerød Idrætspark
3 - 3
913690
26-10 2019
Kl. 13:30
Fremad Valby Taastrup FC Valby IP, Opvisningsbanen
1 - 2
913691
26-10 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Køge Nord FC Birkerød Stadion
0 - 0
913695
02-11 2019
Kl. 12:45
BSF KFUM BK, Roskilde Ballerup Idrætspark
2 - 2
913697
02-11 2019
Kl. 13:00
Tårnby FF LSF Vestamager Idrætsanlæg
0 - 1
913694
02-11 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion
2 - 2
913698
02-11 2019
Kl. 14:00
Taastrup FC Herlev IF Tåstrup Idrætspark
2 - 2
913696
02-11 2019
Kl. 14:00
Køge Nord FC Fremad Valby Rishøj Stadion Kunst
1 - 2
913702 fr
13-03 2020
Kl. 18:30
Herlev IF Køge Nord FC Herlev Stadion Kunstgræs
913700
14-03 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby IF Skjold Birkerød Valby IP, Opvisningsbanen
913699
14-03 2020
Kl. 13:00
LSF Taastrup FC Smørum Idrætscenter
913703
14-03 2020
Kl. 13:00
Allerød FK BSF Allerød Idrætspark Kunstgræs
913701
14-03 2020
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Tårnby FF Lillevang Idrætscenter
913704
21-03 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Allerød FK Valby IP, Opvisningsbanen
913705
21-03 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Herlev IF Birkerød Stadion
913706
21-03 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC LSF Rishøj Stadion
913707
21-03 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF BSF Vestamager Idrætsanlæg
913708
21-03 2020
Kl. 14:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde Tåstrup Idrætspark
913712 fr
27-03 2020
Kl. 18:30
Herlev IF Fremad Valby Herlev Stadion Kunstgræs
913709
28-03 2020
Kl. 13:00
LSF IF Skjold Birkerød Smørum Idrætscenter
913711
28-03 2020
Kl. 13:00
BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark
913710
28-03 2020
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Køge Nord FC Lillevang Idrætscenter
913713
28-03 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF Allerød FK Vestamager Idrætsanlæg
913714
04-04 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby LSF Valby IP, Opvisningsbanen
913718
04-04 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Herlev IF Allerød Idrætspark
913716
04-04 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød KFUM BK, Roskilde Birkerød Stadion
913717
04-04 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC BSF Rishøj Stadion
913719
04-04 2020
Kl. 14:00
Taastrup FC Tårnby FF Tåstrup Idrætspark
913720
11-04 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, Opvisningsbanen
913724
11-04 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Taastrup FC Allerød Idrætspark
913722
11-04 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Tårnby FF Rishøj Stadion
913723
11-04 2020
Kl. 14:00
Herlev IF LSF Herlev Stadion Kunstgræs
913721
11-04 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
913728 fr
17-04 2020
Kl. 18:00
Tårnby FF IF Skjold Birkerød Vestamager Idrætsanlæg
913729 fr
17-04 2020
Kl. 18:30
Taastrup FC Køge Nord FC Tåstrup Idrætspark
913725
18-04 2020
Kl. 13:00
LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter
913727
18-04 2020
Kl. 13:00
BSF Fremad Valby Ballerup Idrætspark
913726
18-04 2020
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Herlev IF Lillevang Idrætscenter
913731
25-04 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Tårnby FF Valby IP, Opvisningsbanen
913730
25-04 2020
Kl. 13:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
913734
25-04 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Køge Nord FC Allerød Idrætspark
913732
25-04 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
913733
25-04 2020
Kl. 14:00
Herlev IF BSF Herlev Stadion Kunstgræs
913738 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
Tårnby FF Herlev IF Vestamager Idrætsanlæg
913739 fr
01-05 2020
Kl. 19:00
Taastrup FC Fremad Valby Tåstrup Idrætspark
913736
02-05 2020
Kl. 13:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
913735
02-05 2020
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Allerød FK Lillevang Idrætscenter
913737
02-05 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC IF Skjold Birkerød Rishøj Stadion
913743 fr
08-05 2020
Kl. 18:30
Herlev IF Taastrup FC Herlev Stadion Kunstgræs
913741
09-05 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Køge Nord FC Valby IP, Opvisningsbanen
913740
09-05 2020
Kl. 13:00
LSF Tårnby FF Smørum Idrætscenter
913745
09-05 2020
Kl. 13:00
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
913742
09-05 2020
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde BSF Lillevang Idrætscenter
913943 fr
15-05 2020
Kl. 18:30
Tårnby FF KFUM BK, Roskilde Vestamager Idrætsanlæg
913953 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
Taastrup FC LSF Tåstrup Idrætspark
913937
16-05 2020
Kl. 13:00
BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
913746
16-05 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Fremad Valby Birkerød Stadion
913938
16-05 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Herlev IF Rishøj Stadion
913958 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev Stadion Kunstgræs
913954
23-05 2020
Kl. 13:00
LSF Køge Nord FC Smørum Idrætscenter
913957
23-05 2020
Kl. 13:00
BSF Tårnby FF Ballerup Idrætspark
913959
23-05 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Fremad Valby Allerød Idrætspark
913956
23-05 2020
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter
913961 fr
29-05 2020
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
914406 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Taastrup FC BSF Tåstrup Idrætspark
913960
30-05 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Herlev IF Valby IP, Opvisningsbanen
914392
30-05 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Tårnby FF Allerød Idrætspark
913962
30-05 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC KFUM BK, Roskilde Rishøj Stadion
914407
06-06 2020
Kl. 14:00
LSF Fremad Valby Smørum Idrætscenter
914417
06-06 2020
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde IF Skjold Birkerød Lillevang Idrætscenter
914418
06-06 2020
Kl. 14:00
BSF Køge Nord FC Ballerup Idrætspark
914419
06-06 2020
Kl. 14:00
Herlev IF Allerød FK Herlev Stadion
914420
06-06 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF Taastrup FC Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind