MENU

Herre-DS, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
917201
fr
02-08 2019
Kl. 18:30
IF Lyseng Kjellerup IF Lyseng Idrætspark
1 - 2
917198
03-08 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Viby IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
4 - 2
917199
03-08 2019
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Nørresundby FB Riisvangen Stadion
5 - 1
917202
04-08 2019
Kl. 13:00
Holstebro B Silkeborg KFUM Holstebro Idrætspark
7 - 1
917204
fr
09-08 2019
Kl. 18:30
IF Lyseng Viby IF Lyseng Idrætspark
3 - 2
917205
fr
09-08 2019
Kl. 18:30
Nørresundby FB IF Skjold Sæby Nordjyske Bank Arena (NFB)
4 - 1
917206
10-08 2019
Kl. 15:00
FC Djursland Aarhus Fremad HSM Arena Grenå
2 - 1
917882
11-08 2019
Kl. 13:00
Holstebro B Kjellerup IF Holstebro Idrætspark
3 - 3
917200
ti
13-08 2019
Kl. 19:00
VRI FC Djursland NES Park
3 - 1
917209
fr
16-08 2019
Kl. 18:45
IF Skjold Sæby FC Djursland Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
4 - 0
917211
17-08 2019
Kl. 13:15
IF Lyseng Nørresundby FB Lyseng Idrætspark
4 - 2
917210
17-08 2019
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Silkeborg KFUM Riisvangen Stadion
2 - 1
917208
17-08 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF Viby IF Bjergets Idrætsanlæg
7 - 1
917212
18-08 2019
Kl. 13:00
Holstebro B VRI Holstebro Idrætspark
3 - 2
917214
to
22-08 2019
Kl. 18:15
Nørresundby FB Kjellerup IF Nordjyske Bank Arena (NFB)
3 - 2
917217
fr
23-08 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM IF Skjold Sæby JYSK Park (kunstgræs)
3 - 0
917213
24-08 2019
Kl. 13:00
Viby IF Holstebro B Viby Idrætspark
2 - 4
917215
24-08 2019
Kl. 14:00
VRI Aarhus Fremad NES Park
0 - 4
917216
24-08 2019
Kl. 15:00
FC Djursland IF Lyseng HSM Arena Grenå
0 - 0
917207
ti
27-08 2019
Kl. 19:30
Silkeborg KFUM VRI JYSK Park (kunstgræs)
3 - 1
917222
fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Holstebro B Aarhus Fremad Holstebro Idrætspark
1 - 0
917220
31-08 2019
Kl. 13:00
Viby IF Nørresundby FB Viby Idrætspark
4 - 2
917221
31-08 2019
Kl. 13:15
IF Lyseng Silkeborg KFUM Lyseng Idrætspark
1 - 4
917218
31-08 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF FC Djursland Bjergets Idrætsanlæg
1 - 2
917219
31-08 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby VRI Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
8 - 0
917227
fr
06-09 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Kjellerup IF JYSK Park (kunstgræs)
1 - 6
917223
07-09 2019
Kl. 13:30
Aarhus Fremad IF Skjold Sæby Riisvangen Stadion
6 - 1
917224
07-09 2019
Kl. 14:00
Nørresundby FB Holstebro B Nordjyske Bank Arena (NFB)
0 - 3
917225
07-09 2019
Kl. 14:00
VRI IF Lyseng NES Park
0 - 3
917226
07-09 2019
Kl. 15:00
FC Djursland Viby IF HSM Arena Grenå
3 - 3
917229
14-09 2019
Kl. 13:00
Viby IF Silkeborg KFUM Viby Idrætspark
2 - 3
917231
14-09 2019
Kl. 13:15
IF Lyseng Aarhus Fremad Lyseng Idrætspark
4 - 2
917228
14-09 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF VRI Bjergets Idrætsanlæg
0 - 1
917230
14-09 2019
Kl. 14:00
Nørresundby FB FC Djursland Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 1
917232
15-09 2019
Kl. 13:00
Holstebro B IF Skjold Sæby Holstebro Idrætspark
1 - 2
917237
fr
20-09 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Nørresundby FB JYSK Park (kunstgræs)
3 - 2
917234
21-09 2019
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Kjellerup IF Riisvangen Stadion
2 - 1
917235
21-09 2019
Kl. 14:00
VRI Viby IF NES Park
1 - 1
917233
21-09 2019
Kl. 15:00
IF Skjold Sæby IF Lyseng Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
2 - 3
917236
22-09 2019
Kl. 13:00
Holstebro B FC Djursland Holstebro Idrætspark
2 - 2
917239
28-09 2019
Kl. 13:00
Viby IF Aarhus Fremad Viby Idrætspark
1 - 1
917241
28-09 2019
Kl. 13:15
IF Lyseng Holstebro B Lyseng Idrætspark
4 - 1
917240
28-09 2019
Kl. 14:00
Nørresundby FB VRI Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 1
917242
28-09 2019
Kl. 15:00
FC Djursland Silkeborg KFUM HSM Arena Grenå
2 - 4
917238
29-09 2019
Kl. 14:00
Kjellerup IF IF Skjold Sæby Bjergets Idrætsanlæg
5 - 2
917272
fr
04-10 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Holstebro B JYSK Park (kunstgræs)
1 - 2
917244
05-10 2019
Kl. 13:00
Viby IF IF Skjold Sæby Viby Idrætspark
3 - 1
917243
05-10 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF IF Lyseng Bjergets Idrætsanlæg
4 - 3
917245
05-10 2019
Kl. 14:00
Nørresundby FB Aarhus Fremad Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 1
917246
05-10 2019
Kl. 15:00
FC Djursland VRI HSM Arena Grenå
2 - 2
917278
12-10 2019
Kl. 13:00
Viby IF IF Lyseng Viby Idrætspark
0 - 1
917276
12-10 2019
Kl. 13:30
Aarhus Fremad FC Djursland Riisvangen Stadion
0 - 1
917203
12-10 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF Holstebro B Bjergets Idrætsanlæg
0 - 1
917277
12-10 2019
Kl. 14:00
VRI Silkeborg KFUM NES Park
0 - 1
917273
12-10 2019
Kl. 15:00
IF Skjold Sæby Nørresundby FB Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
1 - 0
918118
fr
18-10 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Aarhus Fremad JYSK Park (kunstgræs)
2 - 2
917898
19-10 2019
Kl. 13:00
Viby IF Kjellerup IF Viby Idrætspark
2 - 2
918081
19-10 2019
Kl. 14:00
Nørresundby FB IF Lyseng Nordjyske Bank Arena (NFB)
2 - 4
918116
19-10 2019
Kl. 14:00
VRI Holstebro B NES Park
1 - 2
918117
19-10 2019
Kl. 15:00
FC Djursland IF Skjold Sæby HSM Arena Grenå
3 - 1
918122
26-10 2019
Kl. 13:15
IF Lyseng FC Djursland Lyseng Idrætspark
1 - 1
918119
26-10 2019
Kl. 13:30
Kjellerup IF Nørresundby FB Bjergets Idrætsanlæg
3 - 0
918120
26-10 2019
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Silkeborg KFUM Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
1 - 5
918123
27-10 2019
Kl. 13:00
Holstebro B Viby IF Mejrup Kunstgræsbane
2 - 0
918121
27-10 2019
Kl. 14:00
Aarhus Fremad VRI Robotize Park (ASA kunstgræs)
4 - 0
918128
fr
01-11 2019
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM IF Lyseng JYSK Park (kunstgræs)
4 - 3
918125
02-11 2019
Kl. 14:00
Nørresundby FB Viby IF NFB Kunstgræs Lindholm
2 - 1
918126
02-11 2019
Kl. 14:00
VRI IF Skjold Sæby NES Park
2 - 2
918127
02-11 2019
Kl. 14:00
FC Djursland Kjellerup IF HSM Arena Grenå
0 - 3
918124
02-11 2019
Kl. 15:30
Aarhus Fremad Holstebro B Robotize Park (ASA kunstgræs)
2 - 0
918131
14-03 2020
Kl. 13:00
Viby IF FC Djursland Viby Idrætspark
918132
14-03 2020
Kl. 13:15
IF Lyseng VRI Lyseng Kunstgræs
918130
14-03 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918129
14-03 2020
Kl. 14:30
Kjellerup IF Silkeborg KFUM Kjellerup Kunstgræsbane
918133
15-03 2020
Kl. 13:00
Holstebro B Nørresundby FB Holstebro Idrætspark
918138 fr
20-03 2020
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Viby IF JYSK Park (kunstgræs)
918135
21-03 2020
Kl. 13:00
Aarhus Fremad IF Lyseng Robotize Park (ASA kunstgræs)
918134
21-03 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Holstebro B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918136
21-03 2020
Kl. 14:00
VRI Kjellerup IF NES Park
918137
21-03 2020
Kl. 15:00
FC Djursland Nørresundby FB HSM Arena Grenå
918148
28-03 2020
Kl. 13:00
Viby IF VRI Viby Idrætspark
918150
28-03 2020
Kl. 13:15
IF Lyseng IF Skjold Sæby Lyseng Kunstgræs
918147
28-03 2020
Kl. 14:30
Kjellerup IF Aarhus Fremad Kjellerup Kunstgræsbane
918149
28-03 2020
Kl. 15:00
Nørresundby FB Silkeborg KFUM NFB Kunstgræs Lindholm
918151
28-03 2020
Kl. 15:00
FC Djursland Holstebro B HSM Arena Grenå
918156 fr
03-04 2020
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM FC Djursland JYSK Park (kunstgræs)
918152
04-04 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Kjellerup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918154
04-04 2020
Kl. 14:00
VRI Nørresundby FB NES Park
918155
05-04 2020
Kl. 13:00
Holstebro B IF Lyseng Holstebro Idrætspark
918153
05-04 2020
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Viby IF Robotize Park (ASA kunstgræs)
918157 to
09-04 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Viby IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918159 to
09-04 2020
Kl. 14:00
VRI FC Djursland NES Park
918160
11-04 2020
Kl. 13:15
IF Lyseng Kjellerup IF Lyseng Idrætspark
918158
11-04 2020
Kl. 15:30
Aarhus Fremad Nørresundby FB Riisvangen Stadion
918161 ma
13-04 2020
Kl. 13:00
Holstebro B Silkeborg KFUM Holstebro Idrætspark
918164 fr
17-04 2020
Kl. 18:30
Nørresundby FB IF Skjold Sæby Nordjyske Bank Arena (NFB)
918166 fr
17-04 2020
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM VRI JYSK Park (kunstgræs)
918163
18-04 2020
Kl. 13:00
Viby IF IF Lyseng Viby Idrætspark
918162
18-04 2020
Kl. 13:30
Kjellerup IF Holstebro B Bjergets Idrætsanlæg
918165
18-04 2020
Kl. 15:00
FC Djursland Aarhus Fremad HSM Arena Grenå
918171 fr
24-04 2020
Kl. 19:00
Holstebro B VRI Holstebro Idrætspark
918170
25-04 2020
Kl. 13:15
IF Lyseng Nørresundby FB Lyseng Idrætspark
918167
25-04 2020
Kl. 13:30
Kjellerup IF Viby IF Bjergets Idrætsanlæg
918168
25-04 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby FC Djursland Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918169
26-04 2020
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Silkeborg KFUM Riisvangen Stadion
918181 fr
01-05 2020
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM IF Skjold Sæby JYSK Park (kunstgræs)
918172
02-05 2020
Kl. 13:00
Viby IF Holstebro B Viby Idrætspark
918174
02-05 2020
Kl. 14:00
VRI Aarhus Fremad NES Park
918175
02-05 2020
Kl. 15:00
FC Djursland IF Lyseng HSM Arena Grenå
918173
02-05 2020
Kl. 15:00
Nørresundby FB Kjellerup IF Nordjyske Bank Arena (NFB)
918184
09-05 2020
Kl. 13:00
Viby IF Nørresundby FB Viby Idrætspark
918185
09-05 2020
Kl. 13:15
IF Lyseng Silkeborg KFUM Lyseng Idrætspark
918182
09-05 2020
Kl. 13:30
Kjellerup IF FC Djursland Bjergets Idrætsanlæg
918183
09-05 2020
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby VRI Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918186
10-05 2020
Kl. 13:00
Holstebro B Aarhus Fremad Holstebro Idrætspark
918188 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
Nørresundby FB Holstebro B Nordjyske Bank Arena (NFB)
918191 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Kjellerup IF JYSK Park (kunstgræs)
918189
16-05 2020
Kl. 14:00
VRI IF Lyseng NES Park
918190
16-05 2020
Kl. 15:00
FC Djursland Viby IF HSM Arena Grenå
918187
17-05 2020
Kl. 13:30
Aarhus Fremad IF Skjold Sæby Riisvangen Stadion
918194 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
Nørresundby FB FC Djursland Nordjyske Bank Arena (NFB)
918196 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
Holstebro B IF Skjold Sæby Holstebro Idrætspark
918193
23-05 2020
Kl. 13:00
Viby IF Silkeborg KFUM Viby Idrætspark
918195
23-05 2020
Kl. 13:15
IF Lyseng Aarhus Fremad Lyseng Idrætspark
918192
23-05 2020
Kl. 13:30
Kjellerup IF VRI Bjergets Idrætsanlæg
918198 fr
29-05 2020
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Kjellerup IF Riisvangen Stadion
918201 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Nørresundby FB JYSK Park (kunstgræs)
918199
30-05 2020
Kl. 14:00
VRI Viby IF NES Park
918200
30-05 2020
Kl. 16:00
Holstebro B FC Djursland Idrætscenter Vest
918197
31-05 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Sæby IF Lyseng Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
918202
06-06 2020
Kl. 14:00
Kjellerup IF IF Skjold Sæby Bjergets Idrætsanlæg
918203
06-06 2020
Kl. 14:00
Viby IF Aarhus Fremad Viby Idrætspark
918204
06-06 2020
Kl. 14:00
Nørresundby FB VRI Nordjyske Bank Arena (NFB)
918205
06-06 2020
Kl. 14:00
IF Lyseng Holstebro B Lyseng Idrætspark
918206
06-06 2020
Kl. 14:00
FC Djursland Silkeborg KFUM HSM Arena Grenå
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind