MENU

U14 Drenge Liga 2 (06) efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859861
17-08 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK A 27 Himmelev Idrætspark
0 - 1
859864
17-08 2019
Kl. 11:30
FC Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7 - 0
859862
18-08 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Sundby Bk. Hørsholm Idrætspark
0 - 1
859868
24-08 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Himmelev-Veddelev BK NFC Anlæg Syd
4 - 0
859865
25-08 2019
Kl. 12:00
A 27 FC Roskilde Tårnby Stadion
2 - 2
859867
25-08 2019
Kl. 13:30
B 1903 Hørsholm-Usserød IK B1903
2 - 6
859866
25-08 2019
Kl. 15:00
Sundby Bk. LSF Sundby/Kløvermarken
6 - 0
859872
31-08 2019
Kl. 10:00
FC Roskilde B 1903 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 2
859869
01-09 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Sundby Bk. Himmelev Idrætspark
1 - 3
859870
01-09 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Nykøbing FC Hørsholm Idrætspark
4 - 2
859871
01-09 2019
Kl. 13:00
LSF A 27 Smørum Idrætscenter
0 - 3
859863 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
LSF B 1903 Smørum Idrætscenter
0 - 5
859874
07-09 2019
Kl. 10:15
Sundby Bk. FC Roskilde Sundby/Kløvermarken
1 - 6
859876
07-09 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC LSF NFC Anlæg Syd
8 - 1
859875
08-09 2019
Kl. 11:45
B 1903 Himmelev-Veddelev BK B1903
2 - 5
859877
15-09 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Hørsholm-Usserød IK Himmelev Idrætspark
0 - 3
859879
15-09 2019
Kl. 13:00
LSF FC Roskilde Smørum Idrætscenter
1 - 9
859880
15-09 2019
Kl. 13:30
B 1903 Nykøbing FC B1903
2 - 5
859878
15-09 2019
Kl. 16:00
A 27 Sundby Bk. Dragør Bk
1 - 3
859873
on
18-09 2019
Kl. 18:30
A 27 Hørsholm-Usserød IK Røllikevej
5 - 1
859883
21-09 2019
Kl. 10:00
FC Roskilde Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 0
859882
21-09 2019
Kl. 10:15
Sundby Bk. B 1903 Sundby/Kløvermarken
7 - 0
859884
21-09 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC A 27 NFC Anlæg Syd
2 - 2
859881
22-09 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark
8 - 0
859888
28-09 2019
Kl. 10:00
FC Roskilde Hørsholm-Usserød IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7 - 1
859885
28-09 2019
Kl. 11:30
Sundby Bk. Nykøbing FC Sundby/Kløvermarken
1 - 0
859886
29-09 2019
Kl. 13:00
LSF Himmelev-Veddelev BK Smørum Idrætscenter
1 - 0
859887
29-09 2019
Kl. 13:30
B 1903 A 27 B1903
0 - 3
859890
05-10 2019
Kl. 10:15
Sundby Bk. Hørsholm-Usserød IK Sundby/Kløvermarken
3 - 3
859892
05-10 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC FC Roskilde NFC Anlæg Syd
2 - 5
859889
06-10 2019
Kl. 10:30
A 27 Himmelev-Veddelev BK Kunst, Tårnby Stadion
4 - 3
859891
06-10 2019
Kl. 13:30
B 1903 LSF B1903
2 - 2
859895
12-10 2019
Kl. 12:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter
2 - 1
859896
12-10 2019
Kl. 14:00
FC Roskilde A 27 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4 - 3
859894
13-10 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK B 1903 Hørsholm Idrætspark
8 - 0
859898
26-10 2019
Kl. 10:15
Sundby Bk. Himmelev-Veddelev BK Sundby/Kløvermarken
5 - 1
859900
26-10 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Hørsholm-Usserød IK NFC Anlæg Syd
1 - 3
859899
27-10 2019
Kl. 13:30
B 1903 FC Roskilde B1903
1 - 6
859897
27-10 2019
Kl. 13:30
A 27 LSF Kunst, Dragør Bk.
1 - 2
859901
02-11 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK B 1903 Himmelev Idrætspark
0 - 1
859904
02-11 2019
Kl. 10:00
FC Roskilde Sundby Bk. Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 2
859903
03-11 2019
Kl. 10:30
LSF Nykøbing FC Smørum Idrætscenter
2 - 1
859902
03-11 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK A 27 Hørsholm Idrætspark
2 - 0
859893
fr
08-11 2019
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Nykøbing FC Himmelev Idrætspark
2 - 1
859906
09-11 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. A 27 Kunst, Sundby/Kløvermarken
2 - 2
859907
09-11 2019
Kl. 10:00
FC Roskilde LSF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
859905
10-11 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Himmelev-Veddelev BK Hørsholm Idrætspark
1 - 0
859908
10-11 2019
Kl. 13:30
Nykøbing FC B 1903 NFC Anlæg Syd
5 - 3
859909
16-11 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK FC Roskilde Himmelev Idrætspark
0 - 6
859910
17-11 2019
Kl. 12:00
A 27 Nykøbing FC Kunst, Tårnby Stadion
3 - 2
859911
17-11 2019
Kl. 13:00
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
1 - 2
859912
17-11 2019
Kl. 13:30
B 1903 Sundby Bk. Kunst, B1903
2 - 2
859914
24-11 2019
Kl. 10:00
A 27 B 1903 Kunst, Dragør Bk.
4 - 2
859915
24-11 2019
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK FC Roskilde Hørsholm Idrætspark
0 - 5
859916
24-11 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Sundby Bk. NFC Anlæg Syd
3 - 5
859913
24-11 2019
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Idrætspark
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.

Nummer 1-2 i pulje 2 og 3 rykker over i pulje 1 efter 1.halvår.

Log ind