MENU

U19 Drenge 2 (01-02) Efterår, Pulje 4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
802758
17-08 2019
Kl. 13:30
Lynge-Broby IF Rosenhøj BK Frederiksberg Skole
6 - 2
802756
17-08 2019
Kl. 14:00
IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
802759
17-08 2019
Kl. 15:00
Kværkeby IF Nyråd / Langebæk Alliancen Kværkeby Stadion
1 - 4
802762 fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Oversidder Kværkeby IF
802764
24-08 2019
Kl. 15:45
Rosenhøj BK Oversidder Avedøre Stadion
802761
25-08 2019
Kl. 15:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Oversidder Stensved Stadion
802763 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Oversidder IF Frem Bjæverskov
802760 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Oversidder Solrød FC
802765
on
28-08 2019
Kl. 19:30
Solrød FC Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter
5 - 2
802769 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Kværkeby IF Oversidder Kværkeby Stadion
802767
31-08 2019
Kl. 13:30
IF Frem Bjæverskov Rosenhøj BK Bjæverskov Stadion
0 - 3
802768
31-08 2019
Kl. 15:30
Oversidder Solrød FC
802770
01-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder Lynge-Broby IF
802766
01-09 2019
Kl. 13:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Oversidder Stensved Stadion
802772 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Nyråd / Langebæk Alliancen
802771 fr
06-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
802773
07-09 2019
Kl. 13:30
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
802774
07-09 2019
Kl. 15:45
Rosenhøj BK Kværkeby IF Avedøre Stadion
5 - 2
802775 ti
10-09 2019
Kl. 20:00
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter kunstgræs
3 - 2
802908 fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
802777
14-09 2019
Kl. 13:30
IF Frem Bjæverskov Lynge-Broby IF Bjæverskov Stadion
6 - 1
802909
14-09 2019
Kl. 15:00
Kværkeby IF Solrød FC Kværkeby Stadion
2 - 4
802910
15-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
802776
15-09 2019
Kl. 14:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Rosenhøj BK Stensved Stadion
4 - 1
802911 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder IF Frem Bjæverskov
803046 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
803048
21-09 2019
Kl. 14:00
Rosenhøj BK Oversidder Sønderkærskolen
802757 ti
24-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
803051 fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Solrød FC
803053
28-09 2019
Kl. 13:45
Kværkeby IF Oversidder Kværkeby Stadion
803052
28-09 2019
Kl. 14:00
Rosenhøj BK Oversidder Sønderkærskolen
803054
29-09 2019
Kl. 12:00
Oversidder IF Frem Bjæverskov
803050 on
02-10 2019
Kl. 19:00
Nyråd / Langebæk Alliancen Lynge-Broby IF Stensved Stadion
6 - 0
803136
05-10 2019
Kl. 13:00
Rosenhøj BK Solrød FC Avedøre Stadion
1 - 6
803131
05-10 2019
Kl. 13:30
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
803129
05-10 2019
Kl. 13:30
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
803130
06-10 2019
Kl. 12:00
Oversidder Rosenhøj BK
803128
06-10 2019
Kl. 14:00
Oversidder Nyråd / Langebæk Alliancen
803055
ma
07-10 2019
Kl. 19:00
IF Frem Bjæverskov Kværkeby IF Borup Stadion, kunstgræs
2 - 6
803133 fr
11-10 2019
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
803135
12-10 2019
Kl. 13:45
Kværkeby IF Oversidder Kværkeby Stadion
803134
12-10 2019
Kl. 15:00
Oversidder Lynge-Broby IF
803132 ma
21-10 2019
Kl. 19:00
Nyråd / Langebæk Alliancen IF Frem Bjæverskov Stensved Stadion
2 - 0
803047
26-10 2019
Kl. 13:30
Lynge-Broby IF Kværkeby IF Frederiksberg Skole
2 - 3
803049
27-10 2019
Kl. 13:45
Solrød FC Nyråd / Langebæk Alliancen Solrød Idrætscenter
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind