MENU

U18 Piger DM 2019/20 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
973471
10-08 2019
Oversidder Varde
973472
10-08 2019
Kl. 13:00
Team OdenseQ KoldingQ Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2 - 2
973473
10-08 2019
Kl. 13:00
Brøndby Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
2 - 1
973510
fr
16-08 2019
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring AaB Landlyst Idrætsanlæg
4 - 0
973499
18-08 2019
Kl. 13:00
Varde Team OdenseQ Sydbank Stadion
2 - 2
973500
18-08 2019
Kl. 13:00
B 93 IF Lyseng Kunst, B93
2 - 7
973501
18-08 2019
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q FC Nordsjælland Søholt Idrætsanlæg
1 - 5
973511
18-08 2019
Kl. 13:00
KoldingQ Brøndby Mosevej Sportsplads
1 - 3
973512
18-08 2019
Kl. 13:00
Vildbjerg Oversidder Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
973508
18-08 2019
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Lerpytter Anlæg
4 - 1
973488
on
21-08 2019
Kl. 18:45
AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
1 - 1
973514
24-08 2019
Kl. 13:00
Brøndby Varde Brøndby Stadion
1 - 0
973516
24-08 2019
Kl. 13:30
Viborg Q Fortuna Hjørring Liseborgcentret
3 - 6
973515
24-08 2019
Kl. 15:00
AaB KoldingQ AaB's Anlæg
1 - 3
974834
24-08 2019
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum FC Nordsjælland Lerpytter Anlæg
3 - 2
973513
25-08 2019
Kl. 13:00
Team OdenseQ Oversidder Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
973518
25-08 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
5 - 0
973519
25-08 2019
Kl. 13:30
B 93 Vildbjerg Kunst, B93
1 - 4
973559
on
04-09 2019
Kl. 18:30
FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Lerpytter Anlæg
1 - 1
973521
07-09 2019
Oversidder Brøndby
973524
07-09 2019
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring FC Nordsjælland Landlyst Idrætsanlæg
1 - 0
973522
07-09 2019
Kl. 13:30
Silkeborg IF Q B 93 Søholt Idrætsanlæg
3 - 1
973523
07-09 2019
Kl. 13:30
FC Thy Piger - Skyum IF Lyseng Lerpytter Anlæg
2 - 0
973520
07-09 2019
Kl. 15:00
Varde AaB Sydbank Stadion
3 - 1
973525
07-09 2019
Kl. 15:30
KoldingQ Viborg Q Mosevej Sportsplads
6 - 1
973526
08-09 2019
Kl. 15:30
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0 - 0
973489
on
11-09 2019
Kl. 18:00
Viborg Q Silkeborg IF Q Liseborgcentret
4 - 1
973493
on
11-09 2019
Kl. 18:00
FC Nordsjælland B 93 Farum Park
2 - 1
973530
14-09 2019
Kl. 13:00
FC Nordsjælland KoldingQ Farum Park
5 - 5
973527
14-09 2019
Kl. 13:00
Brøndby Team OdenseQ Brøndby Stadion
4 - 1
973529
14-09 2019
Kl. 13:30
Viborg Q Varde Liseborgcentret
1 - 2
973528
14-09 2019
Kl. 15:00
AaB Oversidder AaB's Anlæg
973532
14-09 2019
Kl. 15:00
B 93 FC Thy Piger - Skyum Kunst, B93
2 - 3
973533
14-09 2019
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Vildbjerg Søholt Idrætsanlæg
2 - 4
973531
15-09 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
0 - 2
973535
05-10 2019
Oversidder Viborg Q
973538
05-10 2019
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring B 93 Landlyst Idrætsanlæg
9 - 0
973537
05-10 2019
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Lerpytter Anlæg
1 - 1
973539
05-10 2019
Kl. 15:30
KoldingQ IF Lyseng Mosevej Sportsplads
3 - 1
973536
06-10 2019
Kl. 13:00
Team OdenseQ AaB Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4 - 0
973555
12-10 2019
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Oversidder Farum Park
973557
12-10 2019
Kl. 13:00
B 93 KoldingQ Kunst, B93
3 - 8
973558
12-10 2019
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring JYSK Park (kunstgræs)
0 - 1
973556
13-10 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Varde Lyseng Idrætspark
1 - 1
973544
13-10 2019
Kl. 13:30
Viborg Q Team OdenseQ Kunstgræs Liseborg
0 - 4
973561
19-10 2019
Oversidder IF Lyseng
973563
19-10 2019
Kl. 13:00
Brøndby Viborg Q Brøndby Stadion
5 - 0
973565
19-10 2019
Kl. 13:00
KoldingQ Silkeborg IF Q Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
4 - 1
973560
19-10 2019
Kl. 13:00
Varde B 93 Sydbank Stadion
2 - 2
973564
20-10 2019
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring FC Thy Piger - Skyum Landlyst Idrætsanlæg
4 - 0
973562
20-10 2019
Kl. 13:00
Team OdenseQ FC Nordsjælland Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 2
973630
26-10 2019
Kl. 13:00
B 93 Oversidder Kunst, B93
973632
26-10 2019
Kl. 13:30
FC Thy Piger - Skyum KoldingQ Thisted Kunstgræsbane
1 - 2
973627
26-10 2019
Kl. 13:30
Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
5 - 1
973628
27-10 2019
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Brøndby Right to Dream Park
1 - 1
973629
27-10 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
1 - 4
973633
27-10 2019
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs
5 - 0
973631
27-10 2019
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Varde JYSK Park (kunstgræs)
1 - 1
973626
on
30-10 2019
Kl. 19:00
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
4 - 1
973635
02-11 2019
Oversidder Silkeborg IF Q
973636
02-11 2019
Kl. 11:00
Team OdenseQ B 93 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4 - 1
973637
02-11 2019
Kl. 13:00
Brøndby IF Lyseng Brøndby Stadion
6 - 2
973647
02-11 2019
Kl. 13:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
0 - 1
974314
09-11 2019
Kl. 10:30
Brøndby B 93 Brøndby Stadion Kunst
3 - 3
973663
09-11 2019
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Viborg Q Farum Park
0 - 4
974315
09-11 2019
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Team OdenseQ JYSK Park (kunstgræs)
1 - 6
974496
10-11 2019
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Oversidder Lerpytter Anlæg
973664
10-11 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng AaB Lyseng Kunstgræs
1 - 0
974504
10-11 2019
Kl. 15:00
KoldingQ Vildbjerg Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
2 - 0
974506
16-11 2019
Oversidder Fortuna Hjørring
974802
16-11 2019
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Vildbjerg Farum Park
0 - 7
974801
16-11 2019
Kl. 13:30
Viborg Q IF Lyseng Kunstgræs Liseborg
2 - 2
974509
16-11 2019
Kl. 14:00
AaB B 93 AaB's Anlæg
2 - 1
974508
16-11 2019
Kl. 15:00
Brøndby Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
1 - 0
974505
16-11 2019
Kl. 15:00
Varde KoldingQ Sydbank Stadion, Kunstgræs
3 - 2
974507
17-11 2019
Kl. 15:00
Team OdenseQ FC Thy Piger - Skyum Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 2
973653
on
20-11 2019
Kl. 19:00
Vildbjerg Viborg Q Ikast FC Stadion Allé - Kunst - 1
7 - 0
974804
23-11 2019
Kl. 13:00
B 93 Viborg Q Kunst, B93
3 - 3
974815
23-11 2019
Kl. 13:00
KoldingQ Oversidder Mosevej Sportsplads
974814
23-11 2019
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Team OdenseQ Dana Cup Kunstgræs
4 - 3
974805
23-11 2019
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q AaB JYSK Park (kunstgræs)
4 - 1
974803
24-11 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng FC Nordsjælland Lyseng Kunstgræs
1 - 3
974813
24-11 2019
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Brøndby Thisted Kunstgræsbane
2 - 1
974816
ma
25-11 2019
Kl. 19:00
Vildbjerg Varde Ikast FC Stadion Allé - Kunst - 1
2 - 3
974499
30-11 2019
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Varde Dana Cup Kunstgræs
1 - 1
973643
30-11 2019
Kl. 14:00
AaB FC Nordsjælland AaB's Anlæg
1 - 0
973534
07-12 2019
Kl. 14:00
Varde FC Nordsjælland Sydbank Stadion
3 - 1
973494
08-12 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Vildbjerg Lyseng Kunstgræs
4 - 1
973540
01-03 2020
Kl. 13:00
Vildbjerg Brøndby Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0 - 1
973634
01-03 2020
Kl. 15:00
Varde FC Thy Piger - Skyum Sydbank Stadion
0 - 6
973542 ma
02-03 2020
Kl. 09:00
AaB Brøndby AaB's Anlæg
UDS
974822
07-03 2020
Kl. 13:00
KoldingQ Team OdenseQ Fynske Bank KunstNord
4 - 4
974821
07-03 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Brøndby Dana Cup Kunstgræs
5 - 1
974818
07-03 2020
Kl. 14:00
B 93 FC Nordsjælland Kunst, B93
1 - 2
974817
07-03 2020
Kl. 15:00
Varde Oversidder Sydbank Stadion
974820
07-03 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum AaB Thisted Kunstgræsbane
2 - 1
974819
07-03 2020
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
0 - 4
974823
08-03 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg IF Lyseng Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller på tlf: 4326 2222
Turneringen blev suspenderet den 14. marts 2020 på grund af COVID-19

Log ind