|
765193
|
ma24-08 2020
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
765270
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
765272
|
lø29-08 2020
|
15:45
|
|
|
B1903
|
|
|
|
|
765269
|
sø30-08 2020
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
765273
|
ma31-08 2020
|
19:00
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
765274
|
to03-09 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
765277
|
fr04-09 2020
|
18:45
|
|
|
B1903
|
|
|
|
765275
|
sø06-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765276
|
sø06-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765280
|
ma07-09 2020
|
18:30
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
|
765279
|
on09-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765278
|
to10-09 2020
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
765281
|
lø12-09 2020
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
765271
|
lø12-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765282
|
sø13-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UMH
|
|
|
765284
|
ma14-09 2020
|
18:15
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
765283
|
ma14-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765286
|
lø19-09 2020
|
10:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
765285
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765287
|
sø20-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765288
|
to24-09 2020
|
18:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
765290
|
lø26-09 2020
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
765291
|
lø26-09 2020
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
765289
|
sø27-09 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
765292
|
sø27-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765296
|
ma28-09 2020
|
17:45
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
765293
|
ma28-09 2020
|
18:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
765295
|
ti29-09 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
765294
|
lø03-10 2020
|
15:15
|
|
|
|
|
|
|
765297
|
sø04-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765298
|
ma05-10 2020
|
18:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
765299
|
on07-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765301
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
765300
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
765302
|
sø11-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765304
|
ti13-10 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
765307
|
on14-10 2020
|
18:45
|
|
|
B1903
|
|
|
|
765303
|
lø17-10 2020
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
765305
|
sø18-10 2020
|
10:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765306
|
sø18-10 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765308
|
ma19-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
UHT
|
|
|
765309
|
on21-10 2020
|
17:00
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
765310
|
lø24-10 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765312
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
765311
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 6 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 6 puljer