Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2020
19:30
FB 27
4
HB 13
5
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:00
Copenfalster FF
3
KB 6
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
Rødovre
6
Sønderbro Fight 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
17:35
Vanløse 2
1
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:30
FB 27
7
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Copenfalster FF
6
FB 21
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:45
Skjold 9
8
Sønderbro Fight 2
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
15:45
Vanløse 2
5
Tsunami FC
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
19:00
KB 6
1
FB 27
9
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
HB 13
3
Vanløse 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
Sønderbro Fight 2
0
Copenfalster FF
7
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
18:00
Tsunami FC
2
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
19:00
KB 6
3
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:30
FB 21
0
Vanløse 2
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
HB 13
2
Copenfalster FF
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:15
Skjold 9
4
FB 27
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:00
Sønderbro Fight 2
2
Tsunami FC
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
HB 13
3
KB 6
8
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Copenfalster FF
3
Skjold 9
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:45
FB 27
6
Vanløse 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:00
Tsunami FC
7
FB 21
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:00
Rødovre
3
HB 13
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
18:00
Tsunami FC
3
KB 6
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
20:45
FB 21
3
KB 6
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
18:00
Rødovre
1
Vanløse 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:15
HB 13
8
Sønderbro Fight 2
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:15
Copenfalster FF
4
FB 27
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:30
Tsunami FC
2
Skjold 9
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:30
FB 21
3
HB 13
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
20:30
KB 6
3
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
18:00
Rødovre
0
Copenfalster FF
13
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
Sønderbro Fight 2
1
Vanløse 2
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
20:30
Skjold 9
0
HB 13
4
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
20:15
Copenfalster FF
5
Tsunami FC
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:30
FB 27
Sønderbro Fight 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
18:00
Rødovre
6
FB 21
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
Vanløse 2
2
KB 6
5
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
18:00
Tsunami FC
3
FB 27
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
20:45
FB 21
Skjold 9
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
20:30
KB 6
7
Sønderbro Fight 2
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
19:45
FB 21
3
FB 27
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:00
HB 13
Tsunami FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:45
Skjold 9
1
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
16:15
Vanløse 2
2
Copenfalster FF
6
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2020
20:15
Sønderbro Fight 2
FB 21
ANN
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer