Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2020
18:00
Skjold 10
0
Valby 4
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
20:30
HIK 3
3
ØKF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:30
Hakoah
2
FB 28
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
14:00
FC Ryparken 3
3
FA 2000 10
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
20:30
B93 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
ØKF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
FA 2000 10
0
Valby 4
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
HIK 3
5
Skjold 10
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:30
B93 2
FB 28
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
FC Ryparken 3
8
Hakoah
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Oversidder
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
20:00
Valby 4
9
B93 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
19:30
Hakoah
5
Skjold 10
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:30
FB 28
2
FA 2000 10
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
ØKF
5
FC Ryparken 3
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:00
Oversidder
Skjold 10
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
20:00
Valby 4
3
Hakoah
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:30
FB 28
3
FC Ryparken 3
6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:00
FA 2000 10
4
HIK 3
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
ØKF
11
B93 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
Skjold 10
1
ØKF
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
20:30
HIK 3
4
FC Ryparken 3
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:00
Valby 4
3
FB 28
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
19:30
Hakoah
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
16:00
B93 2
5
FA 2000 10
5
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:30
Hakoah
FA 2000 10
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
18:30
FB 28
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:45
Skjold 10
FC Ryparken 3
UMH
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:30
B93 2
0
HIK 3
16
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
ØKF
1
Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:00
Skjold 10
1
B93 2
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:00
Valby 4
2
FC Ryparken 3
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
19:30
Hakoah
1
HIK 3
12
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
20:00
FB 28
3
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:15
Oversidder
FA 2000 10
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
20:30
B93 2
6
Hakoah
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
20:30
HIK 3
5
Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:15
Skjold 10
2
FB 28
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
FA 2000 10
5
ØKF
7
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
FC Ryparken 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:30
FB 28
2
HIK 3
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
ØKF
3
Hakoah
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
FC Ryparken 3
B93 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:15
Oversidder
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
16:00
FA 2000 10
7
Skjold 10
3
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer