MENU

M+50 M 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967967 ma
17-08 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Sundby KFUM Valby IP, tribunen
2 - 2
967971 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Union Oversidder Kunst, Genforeningspladsen
967970 on
19-08 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK Rødovre Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 2
967969 on
19-08 2020
Kl. 20:35
Vanløse FC Babylon Kunst, Vanløse I P
12 - 5
967968 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Hvidovre IF/ Friheden Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 14
968006 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Vanløse
967972 ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Rødovre Union Rødovre Stadion
0 - 3
967973 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Gentofte FK Kløvermarken
1 - 4
968008 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby FC Babylon Valby IP, tribunen
7 - 3
968007 ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Rødovre Sundby KFUM Rødovre Stadion
9 - 0
968011 ti
01-09 2020
Kl. 19:45
Union Vanløse Kunst, Grøndal Centret
2 - 8
968010 on
02-09 2020
Kl. 19:30
Gentofte FK Hvidovre IF/ Friheden Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 4
968009 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Valby IP, Gl. Afdeling
968016 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby
968015 on
09-09 2020
Kl. 19:00
FC Babylon Gentofte FK Kunst, Mimersparken
3 - 4
968014 on
09-09 2020
Kl. 20:35
Vanløse Fr.holm Sydhavnen Kunst, Vanløse I P
9 - 6
968178 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Vanløse Valby IP, tribunen
3 - 6
968180 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Gentofte FK Oversidder Gentofte Sportspark
968181 ti
15-09 2020
Kl. 19:45
Union Fr.holm Sydhavnen Kunst, Grøndal Centret
4 - 11
968177 ti
15-09 2020
Kl. 20:00
Rødovre FC Babylon Rødovre Stadion Kunst
7 - 2
968179 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Hvidovre IF/ Friheden Kløvermarken
1 - 6
967974 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Hvidovre IF/ Friheden Fremad Valby Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 3
183587 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Rødovre
968184 ti
22-09 2020
Kl. 20:35
Vanløse Gentofte FK Kunst, Vanløse I P
8 - 2
968182 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Fremad Valby Valby IP, Gl. Afdeling
7 - 2
968012 to
24-09 2020
Kl. 19:45
Union Sundby KFUM Kunst, Grøndal Centret
2 - 3
968185
26-09 2020
Kl. 14:00
FC Babylon Sundby KFUM Kunst, Ryparken
3 - 9
183658 ti
29-09 2020
Kl. 19:45
Union Fremad Valby Kunst, Grøndal Centret
3 - 1
183588 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
Rødovre Vanløse Rødovre Stadion Kunst
2 - 2
183657 on
30-09 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK Fr.holm Sydhavnen Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 5
968183 to
01-10 2020
Kl. 20:00
Hvidovre IF/ Friheden Union Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

183589 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Oversidder Kløvermarken
183656
03-10 2020
Kl. 13:45
Hvidovre IF/ Friheden FC Babylon Hvidovre IF's baner
4 - 2
183659 ma
05-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Gentofte FK Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 6
185770 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Hvidovre IF/ Friheden
183662 ti
06-10 2020
Kl. 19:45
Union FC Babylon Kunst, Genforeningspladsen
1 - 2
968013 on
07-10 2020
Kl. 19:30
Hvidovre IF/ Friheden Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 0
183661 on
07-10 2020
Kl. 20:35
Vanløse Sundby KFUM Kunst, Vanløse I P
4 - 2
183660
11-10 2020
Kl. 15:15
Fr.holm Sydhavnen Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
968005
18-10 2020
Kl. 12:00
FC Babylon Fr.holm Sydhavnen Kunst, Nørrebroparken
6 - 8
185824 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
FC Babylon Oversidder Kunst, Mimersparken
185771 ti
20-10 2020
Kl. 20:00
Rødovre Fremad Valby Rødovre Stadion Kunst
5 - 2
185823 on
21-10 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK Union Gentofte Sportspark - kunst 1
6 - 0
185822
24-10 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF/ Friheden Vanløse Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 13
185821
24-10 2020
Kl. 16:00
Sundby KFUM Fr.holm Sydhavnen Kløvermarken
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: ingen

Nedrykning: nr. 9
 

Log ind