MENU

2. division, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
454808
1
03-08 2019
Kl. 12:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 1
454809
1
03-08 2019
Kl. 14:00
Frem FA 2000 Valby IP, Stadion
2 - 2
454811
1
03-08 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF FC Helsingør Skovshoved I P
0 - 1
454807
1
03-08 2019
Kl. 15:00
B 93 Hillerød Fodbold Østerbro Stadion
1 - 5
454810
1
04-08 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
0 - 0
454812
1
04-08 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Brønshøj Holbæk Sportsby
1 - 1
454814
2 fr
09-08 2019
Kl. 19:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 1
454813
2
10-08 2019
Kl. 13:00
Vanløse Holbæk B&I Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
454822
2
10-08 2019
Kl. 13:45
FA 2000 FC Helsingør Frederiksberg IP, kunst
1 - 1
454815
2
10-08 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Frem Hillerød Stadion
1 - 0
454816
2
11-08 2019
Kl. 13:00
Avarta Brønshøj Espelundens Idrætsanlæg
0 - 0
454821
2
11-08 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Skovshoved IF Slagelse Stadion
0 - 2
454823
3 fr
16-08 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Avarta Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 0
454824
3 fr
16-08 2019
Kl. 19:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P
2 - 2
454827
3
17-08 2019
Kl. 13:00
FA 2000 Vanløse Frederiksberg IP, kunst
1 - 3
454825
3
17-08 2019
Kl. 14:00
Frem Slagelse B&I Valby IP, Stadion
1 - 2
454826
3
17-08 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Skovshoved I P
0 - 1
454828
3
18-08 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I B 93 Holbæk Sportsby
3 - 2
454830
4 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Vanløse Brønshøj Vanløse IP. Opvisn.
0 - 1
454832
4 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold FC Helsingør Hillerød Stadion
1 - 2
454833
4 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Avarta FA 2000 Espelundens Idrætsanlæg
1 - 0
454834
4 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion
1 - 0
454831
4 on
21-08 2019
Kl. 19:00
HIK Skovshoved IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 0
454829
4 on
21-08 2019
Kl. 19:00
B 93 Frem Østerbro Stadion
0 - 0
454840
5
24-08 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Slagelse B&I Frederiksberg IP, kunst
5 - 3
454835
5
24-08 2019
Kl. 14:00
FC Helsingør Vanløse Helsingør "Ny Stadion" OPV
6 - 2
454838
5
24-08 2019
Kl. 14:00
Frem HIK Valby IP, Stadion
1 - 4
454839
5
24-08 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Holbæk B&I Skovshoved I P
2 - 2
454836
5
24-08 2019
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion
0 - 2
454837
5
24-08 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Hillerød Fodbold Tingbjerg I P
2 - 0
454887
6 fr
30-08 2019
Kl. 19:00
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 3
454885
6
31-08 2019
Kl. 13:00
Vanløse Skovshoved IF Vanløse IP. Opvisn.
2 - 0
454888
6
31-08 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Slagelse B&I Hillerød Stadion
3 - 1
454886
6
31-08 2019
Kl. 15:00
Brønshøj B 93 Tingbjerg I P
1 - 3
454889
6
01-09 2019
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg
0 - 0
454890
6
01-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I FA 2000 Holbæk Sportsby
4 - 0
454893
7 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Vanløse Hillerød Stadion
0 - 4
454891
7 fr
06-09 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Holbæk B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
5 - 0
454896
7
07-09 2019
Kl. 13:45
FA 2000 HIK Frederiksberg IP, kunst
1 - 3
454892
7
07-09 2019
Kl. 14:00
Frem Brønshøj Valby IP, Stadion
3 - 2
454895
7
07-09 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Avarta Skovshoved I P
1 - 1
454894
7
08-09 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I B 93 Slagelse Stadion
0 - 0
454900
8 fr
13-09 2019
Kl. 19:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
0 - 0
454898
8
14-09 2019
Kl. 13:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
454901
8
14-09 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Hillerød Fodbold Frederiksberg IP, kunst
3 - 1
454897
8
14-09 2019
Kl. 15:00
B 93 Skovshoved IF Østerbro Stadion
0 - 0
454899
8
14-09 2019
Kl. 15:00
Brønshøj FC Helsingør Tingbjerg I P
2 - 1
454902
8
15-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Frem Holbæk Sportsby
1 - 2
454904
9 fr
20-09 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør B 93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
5 - 0
454905
9
21-09 2019
Kl. 14:00
Frem Vanløse Valby IP, Stadion
1 - 1
454929
9
21-09 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion
3 - 1
454963
9
21-09 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
1 - 2
454961
9
22-09 2019
Kl. 13:00
Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg
2 - 2
454962
9
22-09 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Brønshøj Slagelse Stadion
0 - 1
454964
10 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Frem Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 1
454967
10 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 2
454965
10
28-09 2019
Kl. 15:00
B 93 FA 2000 Østerbro Stadion
1 - 1
454966
10
28-09 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF Tingbjerg I P
1 - 0
454968
10
29-09 2019
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I Espelundens Idrætsanlæg
1 - 0
454969
10
29-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Hillerød Fodbold Holbæk Sportsby
3 - 1
454970
11
05-10 2019
Kl. 13:00
Vanløse B 93 Vanløse IP. Opvisn.
1 - 1
454974
11
05-10 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Brønshøj Frederiksberg IP, kunst
2 - 0
454973
11
05-10 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Frem Skovshoved I P
0 - 4
454971
11
06-10 2019
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold Avarta Hillerød Stadion
0 - 3
454972
11
06-10 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion
1 - 3
454975
11
06-10 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I HIK Holbæk Sportsby
1 - 2
454976
12 fr
11-10 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Skovshoved IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
7 - 0
454979
12
12-10 2019
Kl. 13:00
HIK FA 2000 Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 0
454980
12
12-10 2019
Kl. 14:00
Frem Hillerød Fodbold Valby IP, Stadion
1 - 0
454977
12
12-10 2019
Kl. 15:00
B 93 Slagelse B&I Østerbro Stadion
2 - 1
454978
12
12-10 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Holbæk B&I Tingbjerg I P
0 - 0
454981
12
13-10 2019
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Espelundens Idrætsanlæg
0 - 3
454982
13
19-10 2019
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I Kunst, Tingbjerg IP
2 - 1
454986
13
19-10 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Avarta Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
454984
13
19-10 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Brønshøj Hillerød Stadion
1 - 1
454987
13
20-10 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I FC Helsingør Holbæk Sportsby
1 - 2
454983
13 ti
22-10 2019
Kl. 19:00
Frem B 93 Valby IP, Stadion
0 - 1
454985
13 on
23-10 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF HIK Kunst, GVI. Nymosen
1 - 2
454988
14 fr
25-10 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 0
454991
14
26-10 2019
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 1
454989
14
26-10 2019
Kl. 15:00
B 93 Holbæk B&I Kunst, B93
1 - 2
454990
14
26-10 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Vanløse Tingbjerg I P
2 - 0
454992
14
27-10 2019
Kl. 10:30
Avarta Skovshoved IF Espelundens Idrætsanlæg
2 - 1
454993
14
27-10 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Frem Slagelse Stadion
2 - 3
454994
15
02-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
5 - 2
454995
15
02-11 2019
Kl. 13:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
454998
15
02-11 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Frem Frederiksberg IP, kunst
4 - 4
454996
15
02-11 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold B 93 Hillerød Stadion
0 - 2
454997
15
02-11 2019
Kl. 14:00
Skovshoved IF Brønshøj Skovshoved I P
0 - 2
454999
15
03-11 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Avarta Holbæk Sportsby
0 - 2
455000
16
09-11 2019
Kl. 12:00
B 93 HIK Kunst, B93
1 - 1
455005
16
09-11 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P
2 - 1
455002
16
09-11 2019
Kl. 14:00
Frem Holbæk B&I Valby IP, Stadion
2 - 0
455004
16
09-11 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold Slagelse Stadion
2 - 1
455001
16
09-11 2019
Kl. 15:00
Brønshøj FA 2000 Tingbjerg I P
1 - 0
455003
16
10-11 2019
Kl. 10:30
Avarta FC Helsingør Espelundens Idrætsanlæg
1 - 2
455006
17 fr
06-03 2020
Kl. 19:00
FC Helsingør Brønshøj Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 1
455008
17
07-03 2020
Kl. 12:00
HIK Frem Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 1
455007
17
07-03 2020
Kl. 13:00
Vanløse Hillerød Fodbold Kunst, Tingbjerg IP
1 - 2
455012
17
07-03 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Skovshoved IF Frederiksberg IP, kunst
0 - 2
455011
17
08-03 2020
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg
1 - 1
455013
17
08-03 2020
Kl. 13:00
Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby
0 - 0
455015 18
14-03 2020
Kl. 13:00
Vanløse FA 2000 Vanløse IP. Opvisn.
UDS
455018 18
14-03 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Holbæk B&I Hillerød Stadion Kunstgræs
UDS
455014 18
14-03 2020
Kl. 15:00
B 93 FC Helsingør Østerbro Stadion
UDS
455016 18
14-03 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg I P
UDS
455017 18
14-03 2020
Kl. 15:00
Frem Skovshoved IF Valby IP, Stadion
UDS
455019 18
15-03 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
UDS
455020 19 fr
20-03 2020
Kl. 19:00
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
UDS
455024 19
21-03 2020
Kl. 13:45
FA 2000 B 93 Frederiksberg IP, kunst
UDS
455021 19
21-03 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Frem Tingbjerg I P
UDS
455023 19
21-03 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF Slagelse B&I Skovshoved I P
UDS
455022 19
22-03 2020
Kl. 13:00
Avarta Hillerød Fodbold Tømrermester Jim Jensens Park
UDS
455025 19
22-03 2020
Kl. 13:00
Holbæk B&I Vanløse Holbæk Sportsby
UDS
455027 20
28-03 2020
Kl. 13:00
Vanløse FC Helsingør Vanløse IP. Opvisn.
UDS
455028 20
28-03 2020
Kl. 13:00
HIK Holbæk B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
UDS
455029 20
28-03 2020
Kl. 14:00
Frem Avarta Valby IP, Stadion
UDS
455030 20
28-03 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion
UDS
455026 20
28-03 2020
Kl. 15:00
B 93 Brønshøj Østerbro Stadion
UDS
455031 20
29-03 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion
UDS
455032 21
04-04 2020
Kl. 14:00
FC Helsingør Hillerød Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV
UDS
455033 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Vanløse Frem Vanløse IP. Opvisn.
UDS
455034 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Brønshøj Slagelse B&I Tingbjerg I P
UDS
455035 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Avarta HIK Tømrermester Jim Jensens Park
UDS
455036 21
04-04 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF B 93 Skovshoved I P
UDS
455037 21
04-04 2020
Kl. 14:00
FA 2000 Holbæk B&I Frederiksberg IP, kunst
UDS
455038 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
B 93 Vanløse Østerbro Stadion
UDS
455039 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst
UDS
455040 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Frem FC Helsingør Valby IP, Stadion
UDS
455041 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold FA 2000 Hillerød Stadion
UDS
455042 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion
UDS
455043 22 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Holbæk B&I Skovshoved IF Holbæk Sportsby
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind