MENU

2. division, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
454808
03-08 2019
Kl. 12:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 1
454809
03-08 2019
Kl. 14:00
Frem FA 2000 Valby IP, Stadion
2 - 2
454811
03-08 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF FC Helsingør Skovshoved I P
0 - 1
454807
03-08 2019
Kl. 15:00
B 93 Hillerød Fodbold Østerbro Stadion
1 - 5
454810
04-08 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
0 - 0
454812
04-08 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Brønshøj Holbæk Sportsby
1 - 1
454814
fr
09-08 2019
Kl. 19:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 1
454813
10-08 2019
Kl. 13:00
Vanløse Holbæk B&I Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
454822
10-08 2019
Kl. 13:45
FA 2000 FC Helsingør Frederiksberg IP, kunst
1 - 1
454815
10-08 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Frem Hillerød Stadion
1 - 0
454816
11-08 2019
Kl. 13:00
Avarta Brønshøj Espelundens Idrætsanlæg
0 - 0
454821
11-08 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Skovshoved IF Slagelse Stadion
0 - 2
454823
fr
16-08 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Avarta Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 0
454824
fr
16-08 2019
Kl. 19:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P
2 - 2
454827
17-08 2019
Kl. 13:00
FA 2000 Vanløse Frederiksberg IP, kunst
1 - 3
454825
17-08 2019
Kl. 14:00
Frem Slagelse B&I Valby IP, Stadion
1 - 2
454826
17-08 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Skovshoved I P
0 - 1
454828
18-08 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I B 93 Holbæk Sportsby
3 - 2
454830
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Vanløse Brønshøj Vanløse IP. Opvisn.
0 - 1
454832
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold FC Helsingør Hillerød Stadion
1 - 2
454833
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Avarta FA 2000 Espelundens Idrætsanlæg
1 - 0
454834
on
21-08 2019
Kl. 19:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion
1 - 0
454831
on
21-08 2019
Kl. 19:00
HIK Skovshoved IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 0
454829
on
21-08 2019
Kl. 19:00
B 93 Frem Østerbro Stadion
0 - 0
454840
24-08 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Slagelse B&I Frederiksberg IP, kunst
454835
24-08 2019
Kl. 14:00
FC Helsingør Vanløse Helsingør "Ny Stadion" OPV
454838
24-08 2019
Kl. 14:00
Frem HIK Valby IP, Stadion
454839
24-08 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Holbæk B&I Skovshoved I P
454836
24-08 2019
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion
454837
24-08 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Hillerød Fodbold Tingbjerg I P
454887 fr
30-08 2019
Kl. 19:00
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark Opv. kunst
454885
31-08 2019
Kl. 13:00
Vanløse Skovshoved IF Vanløse IP. Opvisn.
454888
31-08 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Slagelse B&I Hillerød Stadion
454886
31-08 2019
Kl. 15:00
Brønshøj B 93 Tingbjerg I P
454889
01-09 2019
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg
454890
01-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I FA 2000 Holbæk Sportsby
454893 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Vanløse Hillerød Stadion
454891 fr
06-09 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Holbæk B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
454896
07-09 2019
Kl. 13:45
FA 2000 HIK Frederiksberg IP, kunst
454892
07-09 2019
Kl. 14:00
Frem Brønshøj Valby IP, Stadion
454895
07-09 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Avarta Skovshoved I P
454894
08-09 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I B 93 Slagelse Stadion
454900 fr
13-09 2019
Kl. 19:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
454898
14-09 2019
Kl. 13:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn.
454901
14-09 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Hillerød Fodbold Frederiksberg IP, kunst
454897
14-09 2019
Kl. 15:00
B 93 Skovshoved IF Østerbro Stadion
454899
14-09 2019
Kl. 15:00
Brønshøj FC Helsingør Tingbjerg I P
454902
15-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Frem Holbæk Sportsby
454904 fr
20-09 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør B 93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
454905
21-09 2019
Kl. 14:00
Frem Vanløse Valby IP, Stadion
454929
21-09 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion
454963
21-09 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
454961
22-09 2019
Kl. 13:00
Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg
454962
22-09 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Brønshøj Slagelse Stadion
454964 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Frem Helsingør "Ny Stadion" OPV
454967 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst
454965
28-09 2019
Kl. 15:00
B 93 FA 2000 Østerbro Stadion
454966
28-09 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF Tingbjerg I P
454968
29-09 2019
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I Espelundens Idrætsanlæg
454969
29-09 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Hillerød Fodbold Holbæk Sportsby
454970
05-10 2019
Kl. 13:00
Vanløse B 93 Vanløse IP. Opvisn.
454974
05-10 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Brønshøj Frederiksberg IP, kunst
454973
05-10 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Frem Skovshoved I P
454971
06-10 2019
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold Avarta Hillerød Stadion
454972
06-10 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion
454975
06-10 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I HIK Holbæk Sportsby
454976 fr
11-10 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør Skovshoved IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
454979
12-10 2019
Kl. 13:00
HIK FA 2000 Gentofte Sportspark Opv. kunst
454980
12-10 2019
Kl. 14:00
Frem Hillerød Fodbold Valby IP, Stadion
454977
12-10 2019
Kl. 15:00
B 93 Slagelse B&I Østerbro Stadion
454978
12-10 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Holbæk B&I Tingbjerg I P
454981
13-10 2019
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Espelundens Idrætsanlæg
454982
19-10 2019
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I Vanløse IP. Opvisn.
454986
19-10 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Avarta Frederiksberg IP, kunst
454983
19-10 2019
Kl. 14:00
Frem B 93 Valby IP, Stadion
454984
19-10 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Brønshøj Hillerød Stadion
454985
19-10 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF HIK Skovshoved I P
454987
20-10 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I FC Helsingør Holbæk Sportsby
454988 fr
25-10 2019
Kl. 19:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør "Ny Stadion" OPV
454991
26-10 2019
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst
454989
26-10 2019
Kl. 15:00
B 93 Holbæk B&I Østerbro Stadion
454990
26-10 2019
Kl. 15:00
Brønshøj Vanløse Tingbjerg I P
454992
27-10 2019
Kl. 10:30
Avarta Skovshoved IF Espelundens Idrætsanlæg
454993
27-10 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Frem Slagelse Stadion
454994
02-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
454995
02-11 2019
Kl. 13:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn.
454998
02-11 2019
Kl. 13:45
FA 2000 Frem Frederiksberg IP, kunst
454996
02-11 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold B 93 Hillerød Stadion
454997
02-11 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Brønshøj Skovshoved I P
454999
03-11 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Avarta Holbæk Sportsby
455000
09-11 2019
Kl. 12:00
B 93 HIK Østerbro Stadion
455002
09-11 2019
Kl. 14:00
Frem Holbæk B&I Valby IP, Stadion
455004
09-11 2019
Kl. 15:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold Slagelse Stadion
455005
09-11 2019
Kl. 15:00
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P
455001
09-11 2019
Kl. 15:00
Brønshøj FA 2000 Tingbjerg I P
455003
10-11 2019
Kl. 13:00
Avarta FC Helsingør Espelundens Idrætsanlæg
455006 fr
06-03 2020
Kl. 19:00
FC Helsingør Brønshøj Helsingør "Ny Stadion" OPV
455007
07-03 2020
Kl. 13:00
Vanløse Hillerød Fodbold Vanløse IP. Opvisn.
455008
07-03 2020
Kl. 13:00
HIK Frem Gentofte Sportspark Opv. kunst
455012
07-03 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Skovshoved IF Frederiksberg IP, kunst
455011
08-03 2020
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg
455013
08-03 2020
Kl. 13:00
Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby
455015
14-03 2020
Kl. 13:00
Vanløse FA 2000 Vanløse IP. Opvisn.
455017
14-03 2020
Kl. 14:00
Frem Skovshoved IF Valby IP, Stadion
455018
14-03 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Holbæk B&I Hillerød Stadion
455016
14-03 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg I P
455014
14-03 2020
Kl. 15:00
B 93 FC Helsingør Østerbro Stadion
455019
15-03 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
455020 fr
20-03 2020
Kl. 19:00
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
455024
21-03 2020
Kl. 13:45
FA 2000 B 93 Frederiksberg IP, kunst
455021
21-03 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Frem Tingbjerg I P
455023
21-03 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF Slagelse B&I Skovshoved I P
455022
22-03 2020
Kl. 13:00
Avarta Hillerød Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
455025
22-03 2020
Kl. 13:00
Holbæk B&I Vanløse Holbæk Sportsby
455027
28-03 2020
Kl. 13:00
Vanløse FC Helsingør Vanløse IP. Opvisn.
455028
28-03 2020
Kl. 13:00
HIK Holbæk B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
455029
28-03 2020
Kl. 14:00
Frem Avarta Valby IP, Stadion
455030
28-03 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion
455026
28-03 2020
Kl. 15:00
B 93 Brønshøj Østerbro Stadion
455031
29-03 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion
455032
04-04 2020
Kl. 14:00
FC Helsingør Hillerød Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV
455033
04-04 2020
Kl. 14:00
Vanløse Frem Vanløse IP. Opvisn.
455034
04-04 2020
Kl. 14:00
Brønshøj Slagelse B&I Tingbjerg I P
455035
04-04 2020
Kl. 14:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg
455036
04-04 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF B 93 Skovshoved I P
455037
04-04 2020
Kl. 14:00
FA 2000 Holbæk B&I Frederiksberg IP, kunst
455038 to
09-04 2020
Kl. 14:00
B 93 Vanløse Østerbro Stadion
455039 to
09-04 2020
Kl. 14:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst
455040 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Frem FC Helsingør Valby IP, Stadion
455041 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold FA 2000 Hillerød Stadion
455042 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion
455043 to
09-04 2020
Kl. 14:00
Holbæk B&I Skovshoved IF Holbæk Sportsby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind